Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
141. hozzászólás - 2009.08.28. 14:08:02 (Válasz Nari77 #135 hozzászólására.)
Az hogy fele sebességgel regenerálsz bőven elég ahhoz, hogy bemenj. Főleg, ha manakonstruktálni, turbózni és portyázni is szeretnél! Meg te most komolyan akkora katasztrófának tartasz 2 CSP-t? Azt teljesen ingyen kapod! Ergó így a tárgy értéke is ingyen van!


Ingyen..????? Jezusom... CSP=LE... LE=Fejlodes... Koc eseteben: CSP=TP+LE.... TP+LE= szint novekedes, es fejlodes.... Ingyen van , hol egy ellenseg, mindjart onkent felajanlkozom neki vacsorara...
Pontszám: 6.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
142. hozzászólás - 2009.08.28. 14:09:30 (Válasz Solina #141 hozzászólására.)
Lennt a CSPről teljesen másképp gondolkoznak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.40
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
143. hozzászólás - 2009.08.28. 14:09:43 (Válasz Nari77 #140 hozzászólására.)
Nem értem Nari, hogy mi a problémád. A tárgyad ugyan annyi elnyelés bónuszt ad mint eddig adott, semennyivel sem gyengült.
Ha egy karakternek edig volt 30 mégiaelnyelése, és most a relikviával lett 30+50, addig neked most lehet 2*30 helyett 2*30+50. A különbség ugyan annyi mint eddig volt. Csatában pont annyi előnyt szerzel vele mint eddig szereztél, akkor hol a gond ?
Pontszám: 9
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
144. hozzászólás - 2009.08.28. 14:09:55
Ne forgasd ki úgy érti, h a csp ingyen termelődik.
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.33
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
145. hozzászólás - 2009.08.28. 14:13:04 (Válasz Eliteninja #144 hozzászólására.)
A lélekkút is ingyen termel, mégis bazira idegesítő, ha lépten-nyomon elveszik. Pedig ingyen van. Ez nem magyarázat.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.33
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
146. hozzászólás - 2009.08.28. 14:15:49
Hát hogyha már így meg lesz reformálva, vagy kiegészítve a Harcrendszer, akkor a háborús rendszerrel is kéne kezdeni valamit... Szerintem az sürgetöbb kérdés picit

Röhely, hogy 500k-val nagyobb szövi is 30%-ot visz, mert a szintösszeg közel megegyező... (500k!!! 5-el nagyobb a Gyaktér/védőfal szintjük, hogy vegyük fel velük a versenyt?..1 ideig még ment a dolog, de unom, hogy 1 valaki nyeri meg a háborúkat..1 nevet látok 10-szer a támadások listában...nem hinném, hogy a szintösszeg bármit is megmutatna abból, hogy milyen erős 1 szövi...)

Békecsarnok nem építhető, mert akkor fele szövi kilép, mert nekik az nem fekszik(portya kariknak meg nagy portyásoknak szívás a BCS),és béke csarnok már bónuszt is felezi így háború csarnoka még jobban elértéktelenedik......patthelyzet.... PC ellen eddig a bónusszal lehetett kompenzálni, mostmár ez sincs... mert nem elég a bónusz hogy kioltsa PC-t...

Egyre több a karaktertörlés, és nem hiszem, hogy azért, mert elrontották a karakterüket....

Ez a varázslat redukálós épület/fejlesztés sem tetszik annyira, mivel a mágusokat korlátozzák vele....de igaz, hogy néha csöppet sok a vari amit bedob valaki (láttam már 1200-as sebzést rubintól is varival )

Elvileg a leírásban az van, hogy nem tudják ellehetetleníteni a játékot,mert az nem lehetséges....Az akkor mi amikor a TOP1 szövi akinek 500k-val több a kútja hetente 2 hetente jön látogatóba a 140k LE-ért???(nem a Top szövinek szól, csak a rendszer béna)
Pontszám: 3
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
147. hozzászólás - 2009.08.28. 14:17:22 (Válasz Butchman #145 hozzászólására.)
Úgy kell játszani, h ne vegyék el
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
148. hozzászólás - 2009.08.28. 14:22:16 (Válasz Miklós #134 hozzászólására.)
Az egyéni epikus jobb lenne, mint 2-3 alkalommal csapatosan leölni ugyan azt a lényt. Sok szöviben szenvedés az epikusozás, vagy kevesen vannak hozzá, vagy sok az alacsonyabb szintű tag. Az egyéni epikushoz nem kell mindenkivel egyeztetni, bármikor foglalkozhat vele az ember, és azoknak is jelenthetne sikerélményt, akik a csapatos epikusból már kimaradnak mert sebezni sem tudnak belé.
És ha tényleg dukáttal lehetne kiváltani az epikusölés lehetőségét, ahogy Timcsike is írta, nem történne dukát termelés. Sőt, ha több mint 10 dukátba kerül egy ilyen csata, akkor a dukát inflálódása is megállítható lenne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
149. hozzászólás - 2009.08.28. 14:24:08 (Válasz Ariel #148 hozzászólására.)
És akárhányszor lehetne ütni? Meg kincset is ugyanúgy dobna? Mert akkor mindenki addig üti amíg meg nincs neki a szaki meg a tö olcsóbbító cucc

edit: meg azokkal lenne kitolás akik kiváltak egy szöviből és kín keservesen felhúztak maguknak egy kincses szövit. Nekik mit mondasz?
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.08.28. 14:24:39-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
150. hozzászólás - 2009.08.28. 14:33:58 (Válasz Eliteninja #149 hozzászólására.)
Asszem az eredeti terv szerint sem esett volna minden alkalommal tárgy.
Hány olyan szövi van ami epikus farmolás miatt jött létre ? Egyébként sem lennének hátrányban, ők is hamarabb megszerezhetnék azokat a tárgyakat amiért a farmszövit alapították.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
151. hozzászólás - 2009.08.28. 14:35:32 (Válasz Ariel #150 hozzászólására.)
Miután félig tönkretette a karakterét, gondolom biztos örül neki, hogy mindenki egyéni epikusozhat. Így jelentéktelenné válna sok értékes kincs.

edit: nem csak v1ről van szó^^
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.08.28. 14:36:08-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
152. hozzászólás - 2009.08.28. 14:44:43
Hmm...Akkor sem értem Miklós, hogy miért kell az ésszerű javaslatokat ( nem fizikai sebzés növelése, hanem varázslat sebzés csökkentése; az eddigi legmagasabb szintű levert epikusig nem változtatni, hogy ne az elől levőknek kedvezz; nem 10, hanem 15-20 epikus után szettet váltani ) egyből a szőnyeg alá söpörni.
Hiába emeled a fizikai sebzést, a varázslat sebzés jön létre először, ha már azzal kinyír az ellen, akkor csapkodhatok én, csak hiába.
Nem győzöd gyártani az epikus cuccokat, mégsem lassítanád a szettek cserélődését.

Igaz, hogy sem fősulit, sem egyetemet nem végeztem, de ez akkor sem kerek.
Ookami /Ronin/
Pontszám: 9.13
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
153. hozzászólás - 2009.08.28. 15:05:40 (Válasz Eliteninja #144 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.08.28. 14:09:55
Ne forgasd ki úgy érti, h a csp ingyen termelődik.


Hat vegulis a levego is ingyen termelodik, kvazi semmit nem er... De probaljunk meg nem levegot venni..
Amugy nincs ingyen, fizetek erte oskovel, meg szaki fejlesztessel.. Es elvileg mindenki aki a pokokon kivul csp-t herdal, sajat magat gyengiti.. Legalabbis a magam felkocka modjan erre jutottam..
Pontszám: 8.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
154. hozzászólás - 2009.08.28. 15:12:23 (Válasz Solina #153 hozzászólására.)
Ha azt nézzük, h semmit nem fizetsz érte és nem szakizol akkor is kapsz napi adagot ingyen!! Am a TP-t megkapod, az állatok is fejlődnek, persze a LE-t nem. Én nem manózok annyit, mert kell a csp, de azt hiszem ez egy másik topic:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
155. hozzászólás - 2009.08.28. 15:27:58 (Válasz Mortimer #142 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:09:30
Lennt a CSPről teljesen másképp gondolkoznak.


Igaz es nem igaz.
Lennt a LE+TP maximalizalas helyett LE/TP maximalizalas van. Ennek jelen ismerteim szerint a manozas ugyanugy keresztbetesz, mert a TP-t osztja rendesen. A magiaelonyelo sehol nincs ingyen.
Es akkor meg nem szoltunk rola, hogy a manokat le is kell verni. Meg sebeznek. Meg ilyesmi.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
156. hozzászólás - 2009.08.28. 15:33:22 (Válasz Miklós #134 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.28. 13:48:35
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 11:29:22

Mit gondolsz egyeni epikusolesrol? Korabban felmerult otlet, hogy lehessen egyenileg megolni a regi epikusokat es bizonyos szamu gyozelem utan jarjon egy epikus targy is ertuk.


Ez az ötlet meg lett fúrva azzal, hogy sokan ezt aranydukát farmolásra használnák. Ha csak az aktuálisat lehet még 1-2 alkalommal újra megölni, az jobban szolgálná a célt.


Ugyesen kell beloni a szerezheto targyak mennyiseget. Ha peldaul havi 1 targyat lehet szerezni belole, akkor az napi 0,33 dukat.
Vagy mondok jobbat. Minden megszerzett targyert vonjon le 10 dukatot. Ha nem kell, eladom, es nullan vagyok, ha kell akkor 10 dukatert vettem egy hasznos cuccot. Nincs farmolas.
Ugy erzem, hogy ez egy NAGYON-NAGYON jo otlet. Kar lenne egy ilyen mondvacsinalt indokkal kidobni.
Hovatovabb ugy sejtem, hogy a leprogizasa sem lenne katasztrofalisan nehez, hiszen az alapok megvannak.
Pontszám: 9.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
157. hozzászólás - 2009.08.28. 15:41:12 (Válasz Nari77 #135 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 13:49:34
Az hogy fele sebességgel regenerálsz bőven elég ahhoz, hogy bemenj. Főleg, ha manakonstruktálni, turbózni és portyázni is szeretnél! Meg te most komolyan akkora katasztrófának tartasz 2 CSP-t? Azt teljesen ingyen kapod! Ergó így a tárgy értéke is ingyen van!

Bajnokiért, kvízmedálért, gyűrűkért meg kell dolgozni!!! Így az AHs tárgynak van értéke!


EDIT: nem tudom ki pontoz le, de pontozás mellé vélemény is jár!


Zarjuk rovidre. Belementel abba, hogy a magiaelnyelo ingyen van, ami hulyeseg, mert nincs ingyen. A CSP a koltseg maga, a legfontosabb eroforras, de ha a CSP ingyen lenne, akkor napi 2 dukat is ingyen van, es innentol a manaelnyelo is ingyen van.

DE! Azt gondolom, hogy neked nem is ez a lenyegi mondanivalod, csak probalod 10 korommel vedeni az allaspontodat, ami meg az lenne, hogy a manaelnyelo gyenge. Igen. Gyenge elismerem, de te dontottel ugy, hogy megveszed. Ami viszont fontos: egy hangyanyit sem csokkent az erteke attol, hogy a magiaelnyelo forgalomba kerult, nem hiszem, hogy a kettovel az esetek erdemi szazalekaban tudnad 1-re csokkenteni a varisebzest. Marpedig ha a varisebzes nem csokken 1-re, akkor pont ugyanannyit sporolsz vele, mint elotte. Nincs okod hat panaszra.

Zarszokent bar lefikaztam, hogy gyenge a targyad, azt hozzafuzom, hogy nem ertelmetlen (pedig van ilyen is boven aukcion), illetve hogy a karakterrel egyutt fejlodik, igy az ereje hosszu tavon nem fog lecsokenni/eltunni. Fogd fel ugy, hogy ha van 60-as varielnyelesed, es naponta 25 csatad (ami sztem nem is sok, 40-45 is siman lehet 15 PP-s modban), akkor az napi 750 EP-t sporol neked, ami azert nem is keves. Plusz nagy ritkan megfordithatja 1-1 csata kimenetelet (mondjuk 3%-ban).
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
158. hozzászólás - 2009.08.28. 15:44:49
Nekem jobban tetszene Miklós alapötlete, a klánszinten visszatapsolható epikus.

Nagyon szép az, hogy ti magatok is boldogultok már egy-egy epikussal, őszinte tiszteletem,
de lentebbi szövetségeknek gondot okoz a testületileg kinyírható epikus is, és igenis jó lenne, ha vissza lehetne az előzőt kérni, főleg amikor 3-4 tag toporog a kincseskamrás küldetés előtt.

Amelyik szövetség nem tud összehangolódni epikusverésre, ott más gond is van, valamit újra kell gondolniuk.

Úgyhogy ne egyénileg lehessen kérni őket, az megint nagyszinten remek, alatta meg megint nézünk a fejünkből kifelé.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
159. hozzászólás - 2009.08.28. 15:48:27 (Válasz Darah #158 hozzászólására.)
Én több mint 20 szinttel vagyok Koc alatt és rengeteg tapasztalattal kevesebb is, de inkább gyilkolgatnék egyedül egy x-10 szintű epikust, mint a jelenleginket. Talán saját gyengeség, de most az új varázslattal előkerült legfrissebb epikusunk 2100-at sebzett amikor levédtem (!!) a varit, amikor betalált az 4700 volt. Köszi, inkább ilyet nem próbálgatok csak leveretés céljából.

szerk. és egyben kieg.: Mivel CSP-ből nem veszek dukátot, ezért valószínű örök esélytelen maradnék AH-ban, mert ott sok hülyegyerek vakon is lövöldözni szokott (szó szerint, rányom az egyikre, ha már nem bírja tartani akkor a következő és tök mindegy mi az) vagy lásd a 100 dukátos tétel megint bőven 100 feletti licitnél tart, szóval ezekkel én nem fogok tudni mit kezdeni, de ilyenre szívesen költögetném a szerény dukátmennyiségem. És nem kell, hogy a legdurvább epikus cuccokat potyogtassák a dögök, egy Idomár lánca is nagyon boldoggá tudna tenni (vagy az nagyon durva? ).
A hozzászólást Morroch módosította 2009.08.28. 15:53:53-kor
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.20
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
160. hozzászólás - 2009.08.28. 15:52:52 (Válasz Morroch #159 hozzászólására.)
Az x-10 szint az honnan jött?
Én nem látom Miklós hozzászólásában.

Ha mindenki elmütyög a saját kis epikusával, akkor az eddigi (háborún kívüli) közös szövitevékenység szépen kiherélődik, és az nagyon nem lenne jó.

A közös epikust még nehezebb lenne összehangolni, sorry, most én ütöm az enyém, bocsika, most én meg az enyémet...nem tartom jónak.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője