Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
121. hozzászólás - 2009.08.28. 11:35:11 (Válasz Miklós #118 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.28. 11:14:26
Idézet: Butchman - 2009.08.28. 07:52:06

Már eddig is a szövetségünk 30-40%-a ki volt zárva az epikus csatából, mert a varázslattal közel a maxÉP-jüket sebezte!

Ha jól látom a 69. epikusnál tartotok. Varázslattal ez most cirka 10%-kal fog többet sebezni, az új épülettel 20%kal csökkenthetitek a varázslat sebzést. De elismerem, hogy akinek 3000-4000 max. ép-je van, azon ez nem fog segíteni. Viszont az sosem volt cél, hogy 4000 ép-s karakterek 69. szintű epikust öljenek. Az egészséget ehhez mindenképpen növelni kell.


20%-ot az osszes 80. szintu tagjuk fog tudni csokkenteni, nem? :o
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
122. hozzászólás - 2009.08.28. 11:35:16 (Válasz Miklós #118 hozzászólására.)
Az "értelmetlen" tárgyakról. Épp ez a gond, ezért irtam, hogy nem tudok lépést tartani a fejlesztéssel. Néhány új tárgy kitalálásával többnyire órákat töltök el, mert összehasonlítom az eddigi tárgyakkal őket, próbálom kitalálni, hogy mi az, ami tényleg hasznos, kicsit erősebb, mint az előző szet, de ugyanakkor mégsem boritja az egyensúlyt. És nyilván még igy is lesz olyan, amit nem itéltek annyira jónak.


Megsúgom, ez sajnos nagyon nem jött össze Legalább annyira mint a tu-->tvp átalakítás anno... Sajnos koncepcionálisan problémás az, hogy az epikus tárgyakra licitálhat bárki egy szövin belül. 10. szintű tag megkapja abufát, vagy a triászt, és onnan vége minden ballance-nak...
Valamint te egy kalap alá veszed azokat a hatásokat, amik végtelen LÉ-t termelnek azokkal a hatásokkal, melyek statikus lé előnyt adnak. (Értsd -5% -10% +lélekszívás +% lé küldiért stb..) vs (+1 tulok +2 tulok stb...)
Az a szövetség, mely kiüt 3-5 %-os tárgyat iszonyatos előnybe kerűl azokkal szemben, akikkel "kitol" az rnd. SOKKAL korektebb lett volna, ha azt mondod -500 le egy tul fejlesztése, -1000 lé stb... Valamint egy játékos nem licitálhat olyan tárgyra, mely 20 szinttel magasabb mint az ő szintje...

az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be),


Miklóóóóós! A mágia jelenleg talán az IQ utáni legerősebb tulajdonság. Nem csoda, hogy nem tetszett a népnek, hogy ezt is megtunningolnád egy kis elnyeléssel. Tudom, szerinted a manakonstrukció nem "elszállt" képesség, de sajnos a valóságban igencsak gondokat okoz a játékmenetben, és rajta keresztül a mágia szakértelem iszonyatos értelmet nyert...

Még mindig semmi reakció nem volt arra, hogy miért a közelharci sebzést kell növelni, és nem a varázslat sebzést csökkenteni?

Ha az epik kevesebb sebzést kap be, akkor több idő leverni, azaz többet regenerál, azaz még több idő leverni stb... Egy bizonyos hp reg után a legizmosabb karaktereknek is probléma a regen "átütése"! Cserébe egy olyan megoldást alkalmaznál, amely nem előnyt ad a közelharcosoknak, ezzel csökkenti aportya lehetőséget, hanem csökkenti a mágusok iszonyatos sebzéseit, és növeli a portya lehetőséget, mert kevesebb sebzéssel tovább bírják az emberek...
Pontszám: 5.57
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
123. hozzászólás - 2009.08.28. 11:46:20 (Válasz Miklós #118 hozzászólására.)
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Igen Miklós így is lehet nézni, tettél javaslatot amiből nem lett semmi mert a többség nem tartotta jó ötletnek, ezért nem is változott sokáig semmi, pedig konstruktív hozzászólásból és ötletből nem volt hiány, most pedig a manókkal mégis megcsináltad kifejezetten az akkori játékos vélemények ellenére (a manós relikvia kb ugyan az csak nem az állatokat vetted alapul). Meglehetősen sokszor vettem ki a részem az ötletelésből, épp elég energiát és időt öltem bele ahhoz, hogy a mellékelt példa alapján az abszolút pozitív hozzáállásom az ellenkezőjére fordult. Kitaláltál valamit ami vagy jó vagy nem, ezt kismértékben valóban befolyásolhatja 1-2 játékos véleménye/hozzászólása de összességében függetlenül bárkitől ha egyszer kitalálsz valamit akkor az előbb utóbb bekerül. Mi meg kőkeményen barátokkal kedves ellenségekkel és nem utolsó sorban őskővel fizetjük az -hogy a te szavaiddal éljek- "éles teszt" árát.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.08.28. 12:17:47-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.70
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
124. hozzászólás - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
125. hozzászólás - 2009.08.28. 12:11:02 (Válasz Nari77 #124 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!


Ingyenes lett a magiaelonyelo? Hol vehetem at?
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
126. hozzászólás - 2009.08.28. 12:20:22 (Válasz Kocos #120 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.27. 23:43:36

Volt egyebkent egy jo sor, talan az Alkusz nevu targy volt benne az egyetlen gyengebb, a tobbi kb. jol be volt love. Tel nyaklanc es Tel gyuru tuti, hogy abban a sorban volt.
Az nem baj, ha van gyengebb targy, de az baj, ha egy targy annyit er, mint 10 dukat.


Errol az jut eszembe, hogy nalunk 5 Alkusz esett...
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
127. hozzászólás - 2009.08.28. 12:47:13
Nalunk 5 aurum... Nem is ertem, Miklos hogy gondolta, hogy aukcios eladason kivul barmire is jo...
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
128. hozzászólás - 2009.08.28. 12:55:50
Meddig tartana azt megcsinálni, hogy amikor kiesik egy tárgy, a szövetség eldönthesse, hogy akar-e még ilyet, vagy sem. Megfelelő számú szavazattal rendelkező tag csak benyomná azt a kapcsolót amitől az adott tárgy már nem eshetne az epikusból.
Pontszám: 5.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
129. hozzászólás - 2009.08.28. 12:56:14 (Válasz Nari77 #124 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34

Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet!!


anyám, ezt az üldözési mániát, ezt a szűklátókört..., nem csak te vagy a világon.

csak azért, mert van egy akármilyen tárgy, ad valami bónuszt, később olyan bónuszt már nem szabad adni más tárggyal, ami mindenkinek elérhető? no komment.

(oké, gondolom nem volt komoly ez a komment, mert ilyet el nem tudok képzelni, hogy valaki leírna, mert komolyan gondolja, hogy hazavégték az ő tárgyát.)
Pontszám: 5.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
130. hozzászólás - 2009.08.28. 12:57:04 (Válasz Timcsike #128 hozzászólására.)
Idézet: Timcsike - 2009.08.28. 12:55:50
Meddig tartana azt megcsinálni, hogy amikor kiesik egy tárgy, a szövetség eldönthesse, hogy akar-e még ilyet, vagy sem. Megfelelő számú szavazattal rendelkező tag csak benyomná azt a kapcsolót amitől az adott tárgy már nem eshetne az epikusból.


miért ne rögtön meg legessen határozni, hogy mi és mennyi essen ki?

ez benne a szép. lottósorsolás.
Pontszám: 2.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
131. hozzászólás - 2009.08.28. 13:03:34 (Válasz winnie #130 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.28. 12:57:04
Idézet: Timcsike - 2009.08.28. 12:55:50
Meddig tartana azt megcsinálni, hogy amikor kiesik egy tárgy, a szövetség eldönthesse, hogy akar-e még ilyet, vagy sem. Megfelelő számú szavazattal rendelkező tag csak benyomná azt a kapcsolót amitől az adott tárgy már nem eshetne az epikusból.


miért ne rögtön meg legessen határozni, hogy mi és mennyi essen ki?

ez benne a szép. lottósorsolás.


Javaslom vegyel Lottot akkor. Abban tenyleg a sorsolas a lenyeg.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
132. hozzászólás - 2009.08.28. 13:13:51 (Válasz Kocos #125 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 12:11:02
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!


Ingyenes lett a magiaelonyelo? Hol vehetem at?


Mész Zarknodhoz manót ölni, nem kell sem bajnokit, sem kvízmedált, sem gyűrűket, sem fókuszkristály beváltanod érte! Nem kell több hónapon át gyűjtögetned és reménykedned, hogy MÁS EL NEM VESZI, mert jut mindenkinek! Napi egyszer így is úgyis be kell menned a manareg miatt. Ergó ingyen van!
Pontszám: 2.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
133. hozzászólás - 2009.08.28. 13:29:48 (Válasz Nari77 #132 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 13:13:51
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 12:11:02
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!


Ingyenes lett a magiaelonyelo? Hol vehetem at?


Mész Zarknodhoz manót ölni, nem kell sem bajnokit, sem kvízmedált, sem gyűrűket, sem fókuszkristály beváltanod érte! Nem kell több hónapon át gyűjtögetned és reménykedned, hogy MÁS EL NEM VESZI, mert jut mindenkinek! Napi egyszer így is úgyis be kell menned a manareg miatt. Ergó ingyen van!


Oooo. Lelomboztal. Nekem a manooles CSP-be kerul. Nem tudom neked hogy volt ingyen.
Ugyanakkor jo hir, hgy en ugy tudom nem kell napi egyszer bemenned a manareg miatt, mert akkor is regeneralsz, csak fele sebesseggel.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
134. hozzászólás - 2009.08.28. 13:48:35 (Válasz Kocos #120 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 11:29:22

Mit gondolsz egyeni epikusolesrol? Korabban felmerult otlet, hogy lehessen egyenileg megolni a regi epikusokat es bizonyos szamu gyozelem utan jarjon egy epikus targy is ertuk.


Ez az ötlet meg lett fúrva azzal, hogy sokan ezt aranydukát farmolásra használnák. Ha csak az aktuálisat lehet még 1-2 alkalommal újra megölni, az jobban szolgálná a célt.
Pontszám: 4.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
135. hozzászólás - 2009.08.28. 13:49:34 (Válasz Kocos #133 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 13:29:48
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 13:13:51
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 12:11:02
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!


Ingyenes lett a magiaelonyelo? Hol vehetem at?


Mész Zarknodhoz manót ölni, nem kell sem bajnokit, sem kvízmedált, sem gyűrűket, sem fókuszkristály beváltanod érte! Nem kell több hónapon át gyűjtögetned és reménykedned, hogy MÁS EL NEM VESZI, mert jut mindenkinek! Napi egyszer így is úgyis be kell menned a manareg miatt. Ergó ingyen van!


Oooo. Lelomboztal. Nekem a manooles CSP-be kerul. Nem tudom neked hogy volt ingyen.
Ugyanakkor jo hir, hgy en ugy tudom nem kell napi egyszer bemenned a manareg miatt, mert akkor is regeneralsz, csak fele sebesseggel.


Az hogy fele sebességgel regenerálsz bőven elég ahhoz, hogy bemenj. Főleg, ha manakonstruktálni, turbózni és portyázni is szeretnél! Meg te most komolyan akkora katasztrófának tartasz 2 CSP-t? Azt teljesen ingyen kapod! Ergó így a tárgy értéke is ingyen van!

Bajnokiért, kvízmedálért, gyűrűkért meg kell dolgozni!!! Így az AHs tárgynak van értéke!


EDIT: nem tudom ki pontoz le, de pontozás mellé vélemény is jár!
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.28. 13:54:26-kor
Pontszám: 1.86
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
136. hozzászólás - 2009.08.28. 13:54:37
Na én most adtam fel. Teljesen feleslegesnek érzem ezt a beszélgetést. Vagy monológot. Tudod mit Miklós, legyen úgy, ahogy akarod! További kellemes vitatkozást, pontozgatást.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.40
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
137. hozzászólás - 2009.08.28. 13:57:15 (Válasz Nari77 #135 hozzászólására.)
Nari,
Hidd el, Kócos szintjén nincs ingyen! Itt mindenki próbál optimálisan, a lehető legtöbbet kihozni a karakteréből. Persze tudom hogy mi vagyunk a "csúnya, optimalizáló top bácsik", de hát ez van. Mindenki másért játszik.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
138. hozzászólás - 2009.08.28. 14:00:39 (Válasz Miklós #134 hozzászólására.)
És mi van, ha az egyéni epikus ölése 10 dukátba kerül? Máris megszűnik a dukáttermelés.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
139. hozzászólás - 2009.08.28. 14:02:44 (Válasz Miklós #134 hozzászólására.)
Csak éppen minek ölnénk meg a régit újra, amikor az újjal egyre erősebb relikviákhoz jutunk?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
140. hozzászólás - 2009.08.28. 14:02:45
Amúgy vicces, hogy a tárgyamat próbálom védeni! Amiért én megküzdöttem, erre beraknak egy olyan tárgyat, ami olyan mint az enyém, csak X-szer erősebb!
De ezrét lepontoznak, mert próbálom megvédeni! Majd ha hoznak be valami hasonlót és más tárgyát fogják a porba alázni, majd én is sorra lepontozok mindenkit és kész! Örüljetek!
Nem kell megértőnek lenni, mert ti nem tudjátok milyen, ha a ti tárgyatokat teszik tönkre! Remélem egyszer mindenki átél egy ilyet a VUban!
Nem fogok tovább sírni, meg könyörögni, mert látom 1 ember porba tiporása a legegyszerűbb megoldás! Köszönöm mindenkinek!

Nyugodtan romboljátok szét egymás játékát, egyszer remélem majd észhez tértek!
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!