Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2008.11.13. 14:14:58
Legutoljára a The propositiont néztem meg. Végre moziban. Megvan DVDn, de ezt látni kellett széles vásznon is. Kár, hogy a hang otthon jobb, mint a Vörösmarthyban volt, de akkor is. És itt van, hoyg a főhős 1-2 percig némán lovagol, bámészkodik, stb. :Đ Nameg olyan sötét hangulat, hogy juhú.
Én aznap estig suliban vagyok, de ha odaérek, akkor kinézek.
Nézd mega szakértelem leírását, hogy ?% esélyed van fogni valamit. Lutri az egész. Valaki 1es csapdakészítéssel azonnal fog vaalmit, én 4essel napokat vártam. Mondjuk a következők már gyorsabban jöttek.
Dátum: 2008.11.10. 17:13:18
A látványos filmek nagy része nem ér annyit, hogy egy mozinyi pénzt kiadjon értük az ember, ahol pedig nem a látvány a lényeg, ott simán jó az olcsóbb, rosszabb minőségű mozi is.
Úgy vagyok a filmekkel, mint a zenével, könyvekkel. Más érzés, ha moziban nézi az ember, mintha otthon.
Dátum: 2008.11.10. 08:19:32
"Milyen napra esik Szilveszter?"
ok. Egészségtelen fogyokúra miért jó? Mert leadod a súlyod? :think:
Akkor neked tuti a norbiápdét, mert za is lesz**ja. Nem véletlenül vannak gondok vele.
Dátum: 2008.11.08. 19:57:59
Ha éppen annyit épít, hogy megmaradjon az előnye, akkor arányában nem nő meg túlságosan a kút.
MOndjuk ezt még tovább kéne bontani, hoyg az adott kalóriát miből viszed be, mert lényeges a szénhidrát, zsír, fehérje arány, meg a megfelelő mennyiségű rost, vitamin, az életvitel függvényében a szénhidrátot is tovább lehet bontani, hoyg mennyi legyen sz összetett, stb.
Arról már írtak pár tanulmányt és alaptételként tanítják, hogy ha a szüleid valamely szenvedélybetegség rabjai, akkor a te vagy követő vagy elutasító magatartást fogsz tanusítani.
A fogyókúra az a téma, ami zsigerből ki tud akasztani, mert folyamatosan annyi marhaságot hallok, hogy az fáj és a számomra fontos embereket sincs már energiám felébreszteni, hogy a marketingszöveg marhaság.
15 éven keresztül versenyszerűen sportoltam, évekig éltem is belőle és ennek köszönhetően, az egyesületi táplálkozás tanácsadón keresztül belém égett néhány alapvető szabály. Ennek következtében az ésszerű étkezésben és a rendszeres testmozgásban "hiszek", valamit az emberi lustaságban és kifogáskeresésben.
Viszont a legfontosabb dolog, hogy függetlenül az indoktól, ha valakit kimozdít a tunyaságból és rendszeres mozgásra ösztönöz, az jó. Csak itt sem szabad átesni a ló túlsó oldalára.
Aki pedig lesz**ja, azt is tiszteletben kell tartani, bár akkor lehetőleg ne hajtogassa, hogy milyen kövér és fogyóznia kellene, mint egyik kolléganőm folyamatosan, aztán koplalás címén napokig nem eszik, csak csokit és süteményt. :Đ
Dátum: 2008.11.06. 15:07:29
igen
Dátum: 2008.11.06. 11:27:59
Igen, ezt az összetartás dolgot minden határon túlról jött magyar ismerősöm mondja.
Egy építő karaktetr háború idejéra ki, majd vissza léptetni semmi veszteség, mert fejlődni úgysem akar, a visszalépéskor kútba épített LE pedig azonnal továbbtolható másik épületbe. :idea:
Egyébként ilyen karaktereket a háborúzás folyamán a legtöbb szövetségben láttam, sz'al nagyon keresni sem kell őket. :S
Dátum: 2008.11.06. 08:21:46
"Az alábbiak közül ki kapott Nobel-díjet?"
jó válasz: Szent-GYörgyi Albert
pedig ott van Kertész Imre is

"Hogy hívták Stephen King feleségét?"

:think:
téves
Dátum: 2008.11.05. 10:41:28
Valóban a zsarolás egy megfelelő kifejezés arra, amit írtál és ezt én sem támogatom.
Dátum: 2008.11.05. 10:17:34
@Batu
Tehát az öngyilkos támadás ok, de az erőviszonyok ellensúlyozása némi ötletességgel a szabályok keretein belül aljasság? :think: A terrorizmussal példálózni (finoman fogalmazva is) ostobaság és szánalmas próbálkozás, hisz ebben az esetben nem tudok civil áldozatról. Tévedés esetén légy szíves hozd nyílvánosságra az elhunytak névsorát és majd személyesen tolmácsolom együtt érzésemet a hozzátartozóknak.

@Miklós
Továbbra sem értem, hogy mi a gond a beragadt háborúkkal? Ha valaki támad, akkor legyen tisztában azzal, hogy szívni is lehet vele. Ha nem képes elérnia már nevetségesen könnyű győzelmi számok valamelyikét, akkor kapituláljon és lássa be, hogy ez nem jött össze. Azért egyáltalán nem jellemzőek az elhúzódó háborúk, mert minden támadó igencsak megvizsgálja acélpont erejét. Aki meg kamikaze módon játszik, az viselje a következményeit. Tanulópénz mindig van, ez pedig csak egy játék! :idea:
Dátum: 2008.11.04. 21:04:19
Namost mi értelme van annak, hogy valaki össze-vissza ugráljon a szövetségekben? Csak saját magát veti vissza.

szerk.: Mi a baj azzal, ha valaki egyedül alapít szövetséget és háborúkat nyer? Kis szövetségtől nem tud sokat hozni, a nagyokat meg valahogy nem tudom sajnálni, hisz a kicsiken úgyis nyernek épp eleget. :idea:
Dátum: 2008.11.04. 08:27:44
Az érdekes, hogy a pénznél kötöttünk ki...
Dátum: 2008.11.02. 16:20:53

Szvsz a tájékoztatás is mnimum elvárható, sőt még inkább, így ne bizakodj.