Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KurahBereth

Oldal: 123
Dátum: 2010.04.10. 21:33:54
Nekem van egy Paralizoid és mindkét esetben megmarad akár törlöd akár eladod a tárgyat.
Dátum: 2010.04.10. 18:14:29
Köszi a gyors választ sajna a többi tárgyaim adta vari elnyelést se duplázza látszólag.
Dátum: 2010.04.10. 17:09:13
Megnyertem az aukción a Mananyelő relikviát a hatása: a varázslat elnyelésed duplán számít , a probléma hogy a varázslat elnyelésem nem duplázódott meg ugyanannyi maradt mint volt. Ez így működik? már mint hogy beszámolja de nem írja ki közvetlen a karakterlapomra illetve az lenne még a kérdésem hogy összeadódik e a mágiaelnyelő relikviával a hatása vagy pedig csak az egyéb tárgyaim adta elnyelést duplázza meg? illetve az Epikus specializáció adta varázslat csökkentésre hatással van e ez a relikvia?
Előre is köszi az esetleges válaszért.
Dátum: 2010.04.06. 14:03:34
Kérdés: A kvízválaszolós script működik-e a kvízolimpián?
Válasz: Nem, olyannyira nem, hogy kvízolimpiás napokon vadászni sem lehet vele, abból kifolyólag, hogy a forrásként használt adatbázis sem használható "rendeltetésszerűen".
Ez milyen jól hangzik de csak az igazság egyik fele , a másik fele meg az hogy MOST MÁR nem működik és hónapokon át meg működött.
Ugyanakkor ez még mindig csak a "nagyközönség" által ismert kvízadatbázisokra igaz amit a scrip is használ az eldugottabb vagy egyéni adatbázisokra ez még mindig nem igaz és ha egy kicsit is vesszük a fáradtságot elég csak megnézni az idő eredményeket az olimpia első 1-3 nyertesénél!
Dátum: 2010.03.18. 22:21:53
Én nem tiltok meg senkinek semmit Let én koncepciókat vázolok fel.
Ha szerinted az a megoldás hogy 2,4... ször több karakter kapjon lehetőséget feleannyi vagy rövidebb idő alatt hogy Relikviát kapjon akkor ez mind szép és jó megoldásnak megoldás is , egy ideig... és utána? DE ha ez így lesz akkor lőttek az eredeti koncepciónak ami arra támaszkodik hogy egyedivé váljanak a karakterek ezek a tárgyak segítségével MERT hogy ez az Aukciós ház eredeti koncepciója , nekem mindegy de így az aukció már tömegek kiszolgálását fogja végrehajtani és nem egy szűk rétegét amibe lassan kerülhet be az ember.

......Ezért aukció. Az "egyre növekvő liciteket" nem azzal kell kezelni, hogy hagyjuk az egész problémát és csinálunk egy másikat, a csirkék meg kapirgáljanak tovább az atomtemetőben.......
Nem Lett én nem hagyom a problémát én vázolok rá egy lehetőséget ami ha JÓL be van lőve akkor nem hogy megoldásként működik hanem új lehetőségeket is teremt nem kis igény kiszolgálva!
Dátum: 2010.03.18. 21:26:29
Figyelemmel kísértem az eddigi hozzászólásokat és a játékvezetés részéről egy kicsit több aktivitást lehetne elvárni mert ez így csak szócséplés illetve ugyanazokat a köröket futjuk.
Csak hogy én is építőleg szóljak hozzá az aukció kapcsán az egyre növekvő licitek jelentik a problémát hiszen így mindig csak a "felsőbb réteg" tud csak értelmesen licitálni ez az aranydukát inflációja miatt alakult ki ,ami az egyre növekvő felhalmozódás a vele egyenlőtlen kivonás miatt alakulhatott ki ahogyan már bölcsen előttem is leírták.
Megoldás: gondoljuk csak a valódi életre mi lenne itt a megoldás ha rendelkeznénk egy olyan erőforrással ami egyre csak halmozódik de nem tudjuk használni? keresnénk egy alternatív használati módot ahogyan ezt az aranydukátokkal is meg kell tenni!
Magát az aukciót felgyorsítani illetve több tárgyat betenni eladásra csak tünetkezelés (ha kétszerte gyorsabbra és dupla tételmennyiségre gondoltok) hosszútávon nem megoldás , a megoldás ha egyensúlyba kerül a dukát bevitel és kivétel ami keletkezik a játékban.
Idővel egyre több játékos jut el arra a szintre hogy ismételhető küldetésekkel farmolja a dukátot így exponenciálisan több dukát termelődik persze fellehet pörgetni az aukciót olyan mértékre hogy több dukátot nyeljen el mint ami keletkezik a játékban de biztos hogy ez a megoldás? Megérné ez a játékosoknak? elértéktelenednének az Aukciós tételek?
Én továbbra is egy másodlagos piac bevezetésében látom a megoldást ami kivonná a dukátot a játékból lásd: akit érdekel elolvassa akit meg az nem...........
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,282.380
399. hozzászólás - 2010.02.22. 19:15:32
Dátum: 2010.03.13. 17:24:55
Mondjuk mert a topik címe: Aukció ugyan akkor honnan tudod hogy nem írt? Beszédstílus , tud amikor kommunikálsz valakivel lehet kulturáltabb hangnemben is.
Tehát ezek szerint a játékosok többsége aki nem használ skriptet az retardált?
Vagy aki kimeri mondani a véleményét az sírás és kussoljon?
Nyílt kvíz adatbázis
1. hozzászólás - Ma, 12:55:32

Jellemző amikor már túl forró a talaj kénytelenek lépni valamit , értsd: amikor már nyíltan felkerül a kvízkérdésekre szakosodott skript a fórumra akkor gyorsan lépnek rá valamit persze az mindegy hogy mások már több éve használják és élvezik az előnyét , értitek nehogy már a felhasználok többségének is legyen már valami esélye! szánalom a köbön
Oks gondoltam hogy van ilyen de látni és tapasztalni az már más tészta, már értem hogyan van egyeseknek 10+ kvizmedálja nem kell hozzá más csak gyors net meg ez progi
Dátum: 2010.03.02. 21:20:13
65 vagyok és nincs kimaxolva nem is lesz. Minek?
Dátum: 2010.02.23. 18:35:33
Fejlesztések, amelyet játékosok felvetettek, de szinte bizonyos, hogy nem fognak megvalósulni:
- Kereskedelem. A kereskedelem bizonyos játéktípusokban jó dolog, de egy ilyen jellegű játékban
rengeteg csalási lehetőséget tesz lehetővé, amivel tisztességtelen előnyre lehetne szert tenni.
Ráadásul nem kívánjuk a kereskedelemmel járó "másodlagos piac" kialakulását, ahol a játékosok
valós pénzért kezdenek tárgyakat árulni, mások e célból lopnak el jelszavakat stb.

Többször leírták hogy nem lesz piac a játékosok többszöri kérésének ellenére is de azért én leírom a saját ötletemet erre vonatkozólag.
Sokáig agyaltam hogyan lehetne kikerülni azt hogy a sok BOT karaktertől átvándoroljon az aranydínár a FŐ karakterhez hiszen ez szerintem a fő oka hogy nem lehet "tiszta" kereskedelem a játékosok között( a Beho szerint a szerver terhelés is komoly gond?? ezt ők tudják)
Röviden-Tömören:
Bárki képes lenne licitálni a piacon mint vevő feltéve ha van hozzá kellő mennyiségű aranydínárja .Lehetne venni térkapus és epikus tárgyat is a piacon , maga a licitálás mindig 10 aranyD-ba kerülne ez akkor is levonódna ha nem ő nyeri meg a tárgyat( ezzel gyorsan kivándorolna a "levesbe" az Aranydínár a játékból megszűnne az inflálódás és vissza is fordulna idővel) maga a tárgy árra mindig annyi lenne mint a szintje pl: 50 szintű Védelmező 50 aranyD-ba kerülne.
A nyertesnek csak a tárgy árát kéne kifizetnie de a licitálás pillanatában rendelkeznie kell 10+ a tárgy árának megfelelő aranyD-ral.
Mindenki más aki licitált de nem nyerte meg a tárgyat levonódik a 10 AranyD-nár. Az hogy ki nyeri meg a a tárgyat teljesen random tehát a véletlen dönti el ki nyeri meg , ezért akinek van 10 BOT ja de 89 játékos is licitált rajta kívül a tárgyra annak 10% van rá hogy az egyik botja viszi el a tárgyat.
Bárki licitálhat de csak az adhat el aki min. elérte azt a szintet hogy Kalandozhasson azt hiszem ez 30 + megveszi a Kereskedelmi szerződés nevű új Relikviát ami 10000 lélekgyémántba kerül és csak Prémium tagság alatt használható ez heti 6 őskő a Behónak.
Ezzel kiszűrhető és nagyban gátolható a BOT na meg ha megcsinál Botonként kb. 100 kalandot és megveszi mindegyiknek folyamatosan a prémium tagságot hát legyen csinálja(Csináljad).
Szerintem ez így egy járható és tiszta út az hogy ilyen nehéz eladni nem véletlen kezdetben kevesen lesznek az eladók és csak fokozatosan fog felpörögni a kereskedelem , ezzel csökkentve a szerver terhelést.
Eladni és licitálni 24 óránként 1 szer lehet a kettőt egyszerre nem lehet megtenni vagy eladsz vagy veszel.
Nagyjából ennyi...............
Aranydínár , AranyD. = Aranydukát (a gyengébbek és kötözködő fórumbetyárok kedvéért )
Dátum: 2010.02.22. 19:15:32
Többször leírták hogy nem lesz piac a játékosok többszöri kérésének ellenére is de azért én leírom a saját ötletemet erre vonatkozólag.
Sokáig agyaltam hogyan lehetne kikerülni azt hogy a sok BOT karaktertől átvándoroljon az aranydínár a FŐ karakterhez hiszen ez szerintem a fő oka hogy nem lehet "tiszta" kereskedelem a játékosok között( a Beho szerint a szerver terhelés is komoly gond?? ezt ők tudják)
Röviden-Tömören:
Bárki képes lenne licitálni a piacon mint vevő feltéve ha van hozzá kellő mennyiségű aranydínárja .Lehetne venni térkapus és epikus tárgyat is a piacon , maga a licitálás mindig 10 aranyD-ba kerülne ez akkor is levonódna ha nem ő nyeri meg a tárgyat( ezzel gyorsan kivándorolna a "levesbe" az Aranydínár a játékból megszűnne az inflálódás és vissza is fordulna idővel) maga a tárgy árra mindig annyi lenne mint a szintje pl: 50 szintű Védelmező 50 aranyD-ba kerülne.
A nyertesnek csak a tárgy árát kéne kifizetnie de a licitálás pillanatában rendelkeznie kell 10+ a tárgy árának megfelelő aranyD-ral.
Mindenki más aki licitált de nem nyerte meg a tárgyat levonódik a 10 AranyD-nár. Az hogy ki nyeri meg a a tárgyat teljesen random tehát a véletlen dönti el ki nyeri meg , ezért akinek van 10 BOT ja de 89 játékos is licitált rajta kívül a tárgyra annak 10% van rá hogy az egyik botja viszi el a tárgyat.
Bárki licitálhat de csak az adhat el aki min. elérte azt a szintet hogy Kalandozhasson azt hiszem ez 30 + megveszi a Kereskedelmi szerződés nevű új Relikviát ami 10000 lélekgyémántba kerül és csak Prémium tagság alatt használható ez heti 6 őskő a Behónak.
Ezzel kiszűrhető és nagyban gátolható a BOT na meg ha megcsinál Botonként kb. 100 kalandot és megveszi mindegyiknek folyamatosan a prémium tagságot hát legyen csinálja(Csináljad).
Szerintem ez így egy járható és tiszta út az hogy ilyen nehéz eladni nem véletlen kezdetben kevesen lesznek az eladók és csak fokozatosan fog felpörögni a kereskedelem , ezzel csökkentve a szerver terhelést.
Eladni és licitálni 24 óránként 1 szer lehet a kettőt egyszerre nem lehet megtenni vagy eladsz vagy veszel.
Nagyjából ennyi...............
Aranydínár , AranyD. = Aranydukát (a gyengébbek és kötözködő fórumbetyárok kedvéért )
Dátum: 2010.02.02. 15:54:48
Hagy szomorítsam el még jobban az Etikához ragaszkodó játékosokat : én már hallottam olyan klánról ahol eladják az epikus cucokat más játékosoknak , annyi a dolgod hogy belépsz a klánba és néhány őskő ellenében viheted is a cuccost , hogy ez mennyire gusztustalanul etikátlan
Dátum: 2010.02.01. 11:54:55
Hát nem tudom nekem ez eléggé egyértelmű:
Tegnap: Miklós Első hozzászólása a témában: ----Az én javaslatom az, hogy a KH sajátítson el egy speciális képességet, aminek a lényege, hogy ellenük max. 20%-kos lélekszívás érvényesül. Ez ellen csak 1 érvet lehet felhozni, hogy igen, de én pont ezért gyűjtöttem össze a nagy massziv lélekszívást.----

A mai hozzászólás: -----Lesz korlátozás, ebben egészen biztos lehetsz. A fix 20% talán túl nyers, valószínűleg beiktatjuk a szintet is, veled egyforma szintű 30%, utána amennyivel alacsonyabb szintű, annyiszor -1%, tehát 8-cal alacsonyabb szintűért 22%.-----

Tehát mindegy mit írtok lesz korlátozás ez sose volt kérdéses Miklós számára ( persze akkor nem értem minek a fórum egyszerűbb lenne csak kitenni a hírek közé) a kérdés az hogy x vagy y legyen a %-a , más alternatíva nincs.

DE engem továbbra is csak egy valami érdekel. Miért éppen most kell változtatni? Mi változott meg amiért ilyen húde gyorsan javítani kell vagy inkább így kérdezek ki súgott a Mester fülébe?
Dátum: 2010.02.01. 11:11:42
Nem értem minek a fórum ha már úgyis eldőlt a felvetett probléma megoldása? Minek ez a sok ember , miért fejtik ki a jobb vagy rosszabb gondolataikat ? Nekem csak egy kérdésem van: Miért most kell kijavítani ezt a problémát??

Mire fel lett olyan nagy probléma KH lélekszívás ellenállása amit azonnal ki kell javítani?
Dátum: 2010.01.31. 17:53:19
Csak egy kis viszonyítási alap: Világ 1 LvL61 szintnél 500 őskővel 40k Lé körül kaptam , kicsit görbült is a szám.
Dátum: 2010.01.31. 13:23:26
Nagyon elegem van már abból hogy aki az asztal megfelelő végén ül mindig jól telezabálja magát a többiek meg hoppon maradnak ebből eléggggg , volt már erre számtalan példa ismételhető küldi--->aranytallérral az élen , de ebből nekem elegem van.
Bármibe lemerném fogadni hogy ez persze be lesz vezetve és 1 hónapra rá a kisebb szinten is lessz kristály horda persze ekkor már az új kiválló lélekszívó tárgyak korlátozással felvértezve............

Miért kell mindig ennyi idő míg korrigáltok valami Óriási problémát???? miért mindig akkor kerül javításra amikor már nagyobb tömegek is elérhetnék??? Miért mindig akkor veszi elő a problémát néhány nagyszerű játékos és sírja ki a változást amikor nekik tetszik(amikor már megtömték a hasukat és nem akarnak mást is vájuhoz engedni)?Miért kell egy kis rétegnek kedvezni ????
Dátum: 2010.01.29. 11:49:04
Személy szerint nekem is tetszik ez a fejlesztés de ha az RPG részét nézem hát van mit kritizálni benne , illetve.....
ha megnézzük ez egyenes következménye volt hogy sokan legyőzték a fertőzés őrületét és felszabadítottuk Zaknarottot. A végzeturak társadalma kultúrája is megkezdett változni egy békésebb társadalmi modell felé hiszen ha belegondolunk idővel ez a baráti kihívás felválthatja a brutális barbár portyázást és biztos vagyok benne hogy amint kipusztulnak a fertőzés által megrontott végzeturak és azok követői egy új és felvilágosultabb kor köszönhet a végzeturakra-galetkikre. DE addig is itt vannak(itt vagyunk) mi fertőzöt káoszurak akik romlásra és kárhozatra éhezve portyázunk , lélekenergiára éhezve pusztítjuk saját fajtársainkat szerény véleményem szerint egy ilyen fenevad nem fog leállni baráti párviadalra pocsékolván ezzel idejét(PP).
Én annyival egészíteném ki ezt az új kreatív fejlesztést hogy csak azok használhassák akik küzdöttek az adott szintükön a fertőzéssel vagy már elérték a 0% fertőzés mentességet.
Persze ekkor felmerül a tény hogy megint büntetve vannak a fertőzés követői megint hátrányban vannak stb. stb.
és ez teljesen igaz is tehát pont ezért nem lessz semmi az ötletemből , illetve ha mégis akkor viszont illene valami más "elfoglaltságot" kitalálni a fertőzötteknek is és addig is mi is barátkozhatunk társainkkal .............
Dátum: 2009.12.07. 21:14:23
A kalandok során a tárgyakból adódó képzettség pontok pl:Gyűrű Szorrátor Kritikus varázslat sebzés: +13% +10 meggyőzőkészség nem adódnak hozzá a próbákhoz csak az alap képzettség és a turbó , szeretném ha ez javítva lenne , mivel így lehetne a próbákhoz öltözni és kevesebb kristálypont folyna ki a kezeim közül..
Oldal: 123