Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Egy dolgot fűznék hozzá. A Rém rendes család világszerte óriási népszerűséggel vetített sorozat. Talán ezért is tudják jobban a játékosok.
Na oké.. visszaszívom ha bántó.

Más taktikával játszóak.
Dátum: 2009.02.25. 14:18:49
Én egy dolgot sírok vissza.. az pedig a KMK. (Közveszélyes munkakerülés) Akit KMK-n kaptak azt a rendőrök nem tanácsokkal látták el. Csak a sírást lehet hallani, hogy nincs munka. Igenis van, csak keresni kell és nem egyből olyat ami óriási pénzt fizet.

Cigánybűnözés - Romabűnözés - Magyarbűnözés, csak vagdalóznak vele fent a mi nagyjaink. Az állampolgár pedig még meg sem védheti a tulajdonát. Tudtommal az alapvető emberi jogok magukban foglalják. Lásd Amerika, hívatlan vendéget szó nélkül fenékbe durranthatnak egy duplás sörétessel. Ki van írva magánterület, tessék kint maradni.
Nálunk: Hát a szegény pára nem tudott olvasni. Ehem..
Tisztázzunk valamit. Én azt írtam, akartam mondani, hogy a katakombákat ne bántsuk.
Mint, CSP-ket direkt veszni hagyó, intenzív portyázáson alapuló, szint visszatartó - értendő az előző hozzászólásom.

Ha a katakombát korlátozod, annyit érsz el, hogy előbb rágyúrnak.. mielőtt a háborúk sokasodnának.

A csiki-csukit kell valahogy visszább fogni, a kisegítéses módszerrel nincs sok gond. 1-2 ember nem dönthet el háborút. (Jobb esetben nem)
Értem, a szintvisszamaradott szövetségek nekünk is problémát jelentenek. Valóban nem jó ha nem lehet toborozni háború közben. Ennek ellenére biztos van valamilyen megoldás, hogy mindenkinek jó legyen.
Háború alatt tehát ne lehessen gyúrni új izomkolosszusokkal, más szóval háború alatt nincs belépés, csak kilépés. A Tyrant ezt csinálta. Ez megakadályozná a csiki-csukit, de engedné az alkalmazott taktikát.
Dátum: 2009.02.24. 23:40:57
Wooah. Ebből Spielberg 32 Oscaros filmet is forgathatna.

Mi is befogadtunk egy Tyrantost.. senki nem hordott le érte. Le kell szögezzem, a háború végéig velünk volt, szó sem volt a "2-3-at leverek, kilépek, belépek megint 3, kilépek, belépek und so weiter taktikának. Nem írok nevet, bár nem hiszem hogy bánná. Ha a TŐGY tagok egyre gyakoribb támadásai a tettünk következménye.. nem bánom. Olyan jó látni a hanyagságot.. 300-400 HP-val támadni. Tsk-tsk-tsk. Kivégzés a vége. xD
Mindig vannak, sajnos lesznek is elégedetlen emberek.. de ez azért felháborító.
Főleg ha a Világ 1 szabályrendszerébe is belenyúlnak miatta. Na akkor aztán akinek van V3 kari..
A lehetőségek adottak mindenki előtt, meg kell őket ragadni.. nem pedig siránkozni és mások háta mögött áskálódni, puncsoskodni, fiktív dolgokkal tömni az adminokat.. másokat befeketíteni.
Dátum: 2009.02.19. 13:05:55
Esetleg lehetne LE-t venni mint az őskövet.. vagy a kiégett ősköveket beváltani LE-re.
Dátum: 2009.02.19. 13:01:28
Köszönjük a fejlesztéseket + a fáradhatatlan munkásságotokat.
Az átokpiramist is lehet használni békeidőben, gondolom a PC-t is.
Esetleg ha valaki a nagyon hardcore játékosok közül segítene nekem, hasznos dolgok, ötletek - IM a játékban. Köszönöm. (Kethios, világ 1) Küldetésekben szívesen segítek.
A /2-t értsd úgy hogy az alsó szinteken szinte lehetetlen minden portyából sok LE-t vinni, sőt magas szinteken sem mindig van az ellenfélnél tehát /2 az reális.

Nekem nem jött be, Lord Random nem csíp.

Nem akarok megbántani senkit, nekem is van szövetségi társam aki ismer olyan hihetetlen játékost. Személyszerint sokallom. Ennyi. Neveket nem írtam, nem is akarok..
Leegyszerűsítem amit a végén mondtam.. aki csal azt nem tisztelem. Aki nem, az ne vegye magára.

Akit esetleg megsértettem ezúton is elnézést kérek.
A VM-nek pedig bocs az instant kapitulációért de epikust akartunk ütni és ez volt az egyetlen megoldás.
Nagyon tetszik ez a topic, eddig nem akartam írni.. de megváltozott a véleményem.

Farmolás. Hmm. Minket Világépítőket is támadnak szinte másodpercre pontosan, ahogy lejár a békeidő. Eddig próbáltunk hősiesen küzdeni, hiszen olyan szép lepattanni látni egy TŐGY-ös arcot, vagy kicsorbítani egy VM-es skac pengéjét.. esetleg lecsapni egy Chaos-os pókot. Eddig így ment, most a kocka fordulni látszik. Sok szövetségben vannak szintvisszamaradott aránylag erős emberek (félreértés ne essék, nem ezzel van a bajom), akik háborúkat döntenek el mert +/- 3 szintet simán vernek.

A gondom azokkal van, akik 15-17. szinten 1 mill zsákmányolt LE-vel, 500+ tulajdonságösszeggel, fél millió építéssel állnak. Most mindenki tegye a szívére a kezét és mondja hogy a szabályok keretein belül sikerült nekik ezt véghezvinni. Esetleg minden portyájuk 3k min LE-t hozott.. persze. Ez az én problémám.

Nincs bajom azokkal akik magasabb szintűek és cipóra verik a számat mint Jerikó, sem azzal aki alacsonyabb szintű de reális értékekkel rendelkezik + szintén lezúzza az államat. Tiszteletem az övéké. Harcolj mint az oroszlán, veszíts mint egy király.

Akik ilyenek, azok ne sírjanak ha minden szövetség előbb vagy utóbb instant kapitulációlevest fog forralni ellenük.

Szabályosan játszó szövetségek, emberek, minden tiszteletem.. de a multizók és csalók semmik a szememben.
Dátum: 2009.01.29. 12:41:42
Tehát vagy CR vagy Békepaktum.
Mi, Világépítők CR tagok vagyunk, bár nem kívánjuk használni.. még akkor sem, ha a Rács kér rá. Inkább háborúzunk. Viszont, ha egy szövit megtámadunk aki "Békepaktumos", visszakézből pötyögi be a PC indítókódot széles vigyorral az arcán.. Kérdem én.. az békés? Kapituláljon, ne lövöldözzön.
Dátum: 2009.01.29. 11:56:23
Üdv kalandorok.

A Világépítők szövetség tagokat keres. Aktív fórumozó játékosokat várunk. Az eddigi tapasztalataink a belső fórumon rendszerezve vannak, szövetségi bónuszaink, térkapu és persze a hőn áhított Epikus Emlékmű is van.

Jelentkezők keressék fel Riust, Jarod Ronkart vagy engem. 5 játékos jelentkezhet. Hajrá.
Dátum: 2008.12.16. 15:31:18
A paypal-os rendeléseknek külön logja van egy adott e-mail címen ami az üzemeltetőjé. Legalább is így szokott lenni. A telefonos rendelést pedig a szolgáltatótól le tudják kérni szerintem.
Dátum: 2008.12.16. 15:28:51
Idézet: Rivfader - 2008.12.16. 15:27:10
Még jó,hogy leállt a szeró,addig se támadnak...
Ugye az éjféli állapot kerül visszaállításra?


A mostani állás szerint a sérült rekordok állnak vissza a legutóbbi mentésre. (éjfél)
Dátum: 2008.12.16. 15:25:01
Ez csak az én véleményem.

1. Csak és csakis a sérült karakter-rekordokat kell visszaállítani, ez egy avatott eljárás az ilyen browser based RGP játékoknál. Külföldi játékokat rendszeresen játszom, van amit már több éve. Előfordult hogy server crash, server down, ami nem játékos oldali hiba, de lehetséges egy szerver hiba játékos oldalról is, ami akkor van ha valaki hacker-kedik.

Tudom, hogy sokan ezt nem tartják fair-nek. Külföldi oldalakon Supermod és moderator is vagyok, gyakoriak az ilyen hibák, főleg ott ahol több százezer játékossal futnak a szerverek. Ha mindenki rekordját visszaállítanák, az ugyanúgy nem lenne fair azokkal szemben, akik egy nehéz küldetésen vannak túl, akiknek a szövetségébe több építés történt, akik óriási szörnyeket vadásztak, akiket nem támadtak stb. A dolognak 2 oldala van. Nem könnyű döntés, ezért szokták csak a sérült rekordokat visszaállítani a legutóbbi biztonsági mentésből.

Nem akarok senkit megsérteni ezzel. Engem pl vagy 6 szor bombáztak le a mai nap során. Legyen úgy.