Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2008.11.15. 14:39:43
egyet értek pláne hogy így kb 600 LE-t ek tudsz "raktározni" késöbbre hogy úgy mondjam hisz nem kell azonnal sajtolnod így akár késöbb amikor egy komolyabb cuccra gyüjtesz sok segítséget adhat
Dátum: 2008.11.15. 14:33:09
szerintem az már sok hogy két hét után is 100-zal kelljen verni mert az megint csak azt segítené elő hogy a sokkal gyengébbeket támadják hiszen egy közel azonos erejű szövivel szinte reménytelen elérni a 100-at így inkább olyat választanak aki ellen simán megvan a 100
de ez is csak vélemény
Dátum: 2008.11.15. 14:29:54
a lényeg a lényeg hogy bármilyen módon de változtatni kéne a rendszeren, mert tölünk rengetek lehetőséget vettek már el a "nagyok" bár amutatonk nem olyan rossz
elveszett LE:kb 6300LE
nyert LE:11000LE
de folyamatban van még két háború és nem iagzán fogunk nyerni mert a tagok hogy úgy mondja inkább a néma paszívitásba burkoloznak a helyett hogy a számukra üthatőket támadnák
Dátum: 2008.11.15. 11:37:14
hát nem t'om én elég sokat HKK-zok de még nem halottam erről semmit lehet a könyvben benne van csak nekem nincs meg
Dátum: 2008.11.15. 11:30:39
szerintem a háború rendszer nem olyan rossz
én csak annyit tennék bele hogy itt is rangsorolnám a szövetségeket nem a mérete hanem az ütőképessége alapján és akkor talán nem az lenne hogy most már a 6. háborunkat vívjuk minimum 2* erösebb ellenfelek ellen és nem csak a szövetség mértete volt 2* nagyobb hanem az átlag karakter erejük is
Dátum: 2008.11.15. 00:52:03
szerintem most szinte mindenki szív főleg akik nem egységesek a szintet illetően, de akik nagyok most és már most szívnak szerintem késöbb még jobban szívni fognak hisz akkor jönnek a menő épületek és azt nem a kicsikre fogják lödőzni esetleg akkor ha csak lő gyakorlatot tartanak ezért mondom hogy ti lagalább annyira szívtok mint mi csak nekünk még sokkal hosszab út van addig hogy vissza lőjünk
Dátum: 2008.11.15. 00:41:46
nem t'om nekünk ezt a kifejezést eddig csak föci órán merték megemlíteni szóval szerintem azért tette abba a téma körbe bár hozzá teszem a föci órán is azt mondták hogy ez inkább fizika mint földrajz de hát nem lehet mindenki teljesen éber a föci órákon
Dátum: 2008.11.15. 00:33:48
Hellosztok
V2-n megalapult még az elején "A Gyűrűr Szövetsége" nevű szövetség per pill 1-2 szabad hely van annak aki ott keresi a boldogulást(a lélekkút és az 1-es őrtorony már kész most dolgozunk a 2-esen hogy több hely legyen és hogy elkezdhessük a többi épületet)
Dátum: 2008.11.15. 00:16:31
Csati!
én is úgy gondolom hogy nagyon nem volt más választás jó az igaz hogy elég durva hogy dzsusz hajnali órákban támadott de csak akkor van eég ÉP-je az ellen embereinek hogy eleget lehessen őket támadni és szerintem akkor se egyszemélyes szövi mert mi még ha ez nem islátszott végig segítetünk ki ahogy tudott.van aki láthatatlan lett van aki amikopr csak tudta 15% alatt volt és a gyengébbeket ütötte de ezt nálatok is megvolt ahogy elnéztem max nem olyan mértékben.
Dátum: 2008.11.14. 23:56:43
de biza az vok és én is nagyon sajnálom hogy olyan gyorsan elbuktunk a Napkapu ellen de legalább a másikat megnyertük
Dátum: 2008.11.14. 23:44:06
hát nem vok ELIT HORDÁS szerencsére mert akkor nagyon kocka lennék amúgy zafíros vagyok 13-as szintű és egy 15k-s szövi alapítója (nem lesz nehéz megtalálni ha végig nézed a szöviket )
a 6. hadüzenetet meg úgy értem hogy a játék folyamán eddig per pill csak 1 szövivel állunk hadban és holnap dél körül keződik a 2.
Dátum: 2008.11.14. 23:37:07
megjegyzem most a percekben futot be az imárron 6. hadüzenetünk de ezek csak 2* erősebbek most mégis hogy fogunk előre jutni???na mindegy már kezdek hozzá szokni
Dátum: 2008.11.14. 23:34:21
mi nem hívtunk ki közben senkit de 1-et így is megnyertünk(a Végzet Szövetsége ellen ) valami 267-257-re vagy valami hasonló de az is inkább mák meg az egyik (a legerősebb tagunk)igencsak aktív támadásai meghozták az eredményt, és nem akarunk háborút háborúra halmozni bár lehet hogy lassan az jön.Eddig szerintem nem olyan rossz a mérlegünk ahhoz képest hogy kik jöttek nekünk bár az vicces hogy pont a 4-ből a legerősebbet vertük meg
Dátum: 2008.11.14. 23:23:19
én is erre a hozzászólásra reagálnék
szerintem az hogy a gyengébbek elvernek téged csak abból következik hogy nem figyelsz még napi néhány alakalom is elég egy közepes karihoz ha jól fejleszted magad olyan meg hogy csúcs fegyver NINCS ha jobbat akarsz 1-2 hét alatt fejleszd a kerskedelem és tudatturbó szakidat és vegyél néhány szinttel feljebb levő fegyvereket azok kb olyanok mint a fizetős csak több LE amit nem nehéz össze szedni ha lebeszéled valakivel hogy segítsen (mondjuk amikor 15% fölé mész megkéred hogy támadjon 0 LE-val ha nincs neki elég ÉP-je közöld vele hogy a lélekkufárnál 300LE-ért kap gyógyitalt akkor tutira támadhat és ha nem vagy prémiumos és nem zafíros vagy több mint 6 órád(feltéve hogy ájultra vernek amit nem nehéz elintézni)lesz összegyüjeni ezekre a cuccokra szóval a fegyók nem nagy kunszt csak bele kell egy kis időt fektetni a szakikba.
az meg hogy nem tudsz nyerni valószínűleg amiatt van hogy nincs valami magas tul összeged mert lehet hogy olyan sokat nem számít de ez alapján fognak támadni egy magas tul összegű embert nyilván nem támadnak sokan míg egy gyenge csávót ott ütik ahol érik szóval javaslom fejleszd ilyen téren is magad, de az se mindegy hogy hogyan mert mondjuk a mágiádat fölösleges sokáig fejleszteni mert nem ad semmi olyat amitől te satát nyersz inkább a védelmed fejleszd az elején akkor nem találnak el annyiszor nem vesztesz annyi ÉP-t aztán jöhet a támadás, erő, IQ és talán a taumaturgiát is érdemes nem 20.on hagyni
Dátum: 2008.11.14. 23:05:11
hát ja én is ebben reménykedem épp ezért vok még mindig pozitív a szövetségeket illetően csak éép a háborúk nem tetszenek pláne hogy eddig még egyszerse tudtunk támadni mert mindig amint eldöntöttük hogy támadunk(egy kb azonos erejű szövetséget)nekünk jöttek most is épp küzdünk az ár ellen de hát tagnap este kezödött a harc és már 7-11 a javukra ráadásul fél napig nem volt áram így nem is agzán tudtam segíteni a többieknek
Dátum: 2008.11.14. 22:52:52
hát nem akarom az ördögöt a falra festeni de sajnos igaz és a nagyok továbbra is csak minket csapkodnak és nem a saját kategóriájukban keresnek ellenfelet de idővel majd amikor már az ilyen épületek is lesznek talán már nem ránk pazarolják hanem olyanokra akikkel igazi harcot akarnak vívni, mert per pill 4 háborúból(ami már befejeződött) egy olyan ellenfelünk se volt aki ellen reálisan esélyünk lett volna, jó az más kérdés hogy 1-et mégis megnyertünk de az is inkább szerencse meg az ellen sokszínűségének(szintben)köszönhető
Dátum: 2008.11.14. 22:26:45
hát a háború szerintem közel sem akkora szívás mint amilyen nem sokára lesz(pusztítás citadelája), ha a nagyok továbbra is a kicsiket ölik.
Dátum: 2008.10.28. 10:34:54
Idézet: Meszter94 - 2008.10.28. 09:12:44
hali
nagyon új vagyok még. meg tudnátok mondani, hogyan lehet cselekvéspontokat szerezni?
köszönöm szépen.
Arwina

Nos hát azt automatikusan kapsz de ezt te is észre fogod venni
Dátum: 2008.09.30. 20:55:35
Jó estét
Megtudja valaki mondani hogy egy karakternek max. hány cselekvés pontja lehet?
Dátum: 2008.09.24. 23:30:39
Hellosztok
egy kérdés most akkor a szövibe én hívok meg embereket és ha igen hogy vagy csak akinek kedve van az csatlakozik aszt annyi?