Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
21. hozzászólás - 2008.11.06. 20:17:29 (Válasz Rivasz #18 hozzászólására.)
"pocséknak tartom azt az ötletet, hogy kisebb szintűeket is lehessen támadni"
- a szint nem egyenlő erősséggel.
- ha nem így lenne, akkor nagyon beszűkülne a választási lehetőségek listája

"az ÉP-m lemegy nullaközelibe, úgyhogy frankó...két napra mire feltöltődik"
1-ről pihenve kb. 4 óra alatt maxra mész fel.

"Állatoknak baromira semmi hasznuk"
Ez szimplán baromság. Ahányadik szintü az állatod, annyival csökkenti a téged ért sebzést - az elnyelés a leghatékonyabb tulajdonságok egyike. Nem a sebzése a lényeg, az valóban nem sok, de általuk csatákban kevesebb életpontot vesztesz.

"semmi képzettség-fa nincsen"
26-ig ismerjük a szakértelmek listáját, az bőven elég jelenleg. Olvasgasd a wikit, számodra hasznos lehet: http://vegzetur.wikidot.com/

"akit meg a prémiumosok támadnak csúcsfegyverekkel, az stresszben volt elpatkolni"
A prémium nem jelenti azt, hogy jobban játszik, de a prémiumos általában azért fizet, mert eleve több időt fordít a játékra mint te, ezáltal jobban ismeri a rendszert.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.13
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
22. hozzászólás - 2008.11.07. 06:25:43
Szervusztok!

Rivasz: Fejleszd ki a Transzcendális projekció nevű szakértelmet. Indulásnak ötös elég, és tartsd a LE-t 500 alatt. Ha nem háborúzik a szövetséged, onnan akkor legfeljebb nehezebben portyázol, LE-t nem buksz majd vele. Onnantól kinevetheted a támadókat, mert ha nyersz, te kapsz LE-t, ha veszítesz, vinni nem fognak.

Amíg a szakértelem nem jelenik meg, addig a Tanulás szakértelmet növeld.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8.20
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
23. hozzászólás - 2008.11.12. 07:22:24 (Válasz Rivasz #18 hozzászólására.)
Idézet: Rivasz - 2008.11.06. 19:38:34
Így egy hónap után úgy gondoltam hozzászólok én is. Hát ez a legnagyobb béna játék a Földön. Nem lenne rossz, csak pocséknak tartom azt az ötletet, hogy kisebb szintűeket is lehessen támadni (portyázni vagy mifene). Komolyan mondom ennyire ideges még egy elcseszett játék miatt sem voltam. Hiába vagyok láthatatlan, vagy hiába pihenek, teljesen mindegy, egy alacsonyabb szintű is elver, mint a picsa...ezt én nem értem. Ráadásul ha egymás után támadnak, esélyem sincs aznapra, hiszem az ÉP-m lemegy nullaközelibe, úgyhogy frankó...két napra mire feltöltődik, tyűdejó, grat aki kitalálta. Ja mellesleg azoknak a férges Állatoknak baromira semmi hasznuk, qrvára felsleges volt a szakértelmemet (csapdakészítés) 9-esig fejleszteni. Ráadásul semmi képzettség-fa nincsen, honnan tudom, hogy a legközelebbi tanulás után mit fogok megtanulni...? Sehonnan. A legbosszantóbb az egészben az, amikor látom, hogy napi kilencezren támadnak, és a 80%-a két szinttel magasabb erőgyerek. Fasza. Ja meg lehetne a prémiumosokat különrakni, mert most ez kb. úgy néz ki, hogy aki fizet, az nem idegeskedik, akit meg a prémiumosok támadnak csúcsfegyverekkel, az stresszben volt elpatkolni. Ok, tudom a választ előre, ne játsszak. Mindegy, akkoris leírtam, kövezzetek meg.


Tudok neked mondani egy két játékot ahol akár 9 szinttel magasabb játékos is támadhat. Sőt, olyat is ahol bármekkora szintkülönbségnél szétzúzzák a fenegyerekek a játékkedved. Ellenben ez egy játék, stratégiával és nehogy már megmondják, hogy ez a jó taktika, mert akkor mindenki azt jáccaná. Tényleg, csinálunk egy játékot, beregelsz, néha megnézed hogy mi van és ettől függetlenül csinál mindent maga, neked meg nincs beleszólásod. Ugye milyen jó játék lenne?
Egyébként holtbiztos, hogy feletted egy szinttel is vannak olyanok akik rossz taktikán élnek, tehát akár őket le is tudod verni.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 6.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
24. hozzászólás - 2008.11.12. 08:13:51 (Válasz Rivasz #18 hozzászólására.)
Idézet: Rivasz - 2008.11.06. 19:38:34
Így egy hónap után úgy gondoltam hozzászólok én is. Hát ez a legnagyobb béna játék a Földön. Nem lenne rossz, csak pocséknak tartom azt az ötletet, hogy kisebb szintűeket is lehessen támadni (portyázni vagy mifene). Hiába vagyok láthatatlan, vagy hiába pihenek, teljesen mindegy, egy alacsonyabb szintű is elver, mint a picsa...ezt én nem értem.

Nem értem a problémádat. Ne lehessen kisebb szintűeket támadni, de az is baj, hogy a kisebb szintű is elver mikor láthatatlanul pihensz. Nem lehet hogy fejleszteni kéne a tulajdonságaidat?

Ráadásul ha egymás után támadnak, esélyem sincs aznapra, hiszem az ÉP-m lemegy nullaközelibe, úgyhogy frankó...két napra mire feltöltődik, tyűdejó, grat aki kitalálta.


Ha nem vagy prémium, 1-ről maxra 24 óra alatt megy fel a hp, pihenés közben 3x gyorsabban, tehát nyolc óra alatt maxon vagy.
De ha előbbi következtetés alapján az átlagosnál gyengébb a karid, direkt arra törekedj, hogy 15 % alatt legyen az ÉP-d, akkor nem tudnak támadni, te pedig nyugodtan tudsz vadászni, és erősíteni magad.
Ja meg lehetne a prémiumosokat különrakni, mert most ez kb. úgy néz ki, hogy aki fizet, az nem idegeskedik, akit meg a prémiumosok támadnak csúcsfegyverekkel, az stresszben volt elpatkolni. Ok, tudom a választ előre, ne játsszak. Mindegy, akkoris leírtam, kövezzetek meg.


Most kb úgy néz ki, hogy az fizet a játékért, aki élvezi, és sok időt tölt vele. Ők prémium nélkül is erősebbek lennének a portyákból szerzett tapasztalat és plusz LE miatt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
25. hozzászólás - 2008.11.14. 23:23:19
én is erre a hozzászólásra reagálnék
szerintem az hogy a gyengébbek elvernek téged csak abból következik hogy nem figyelsz még napi néhány alakalom is elég egy közepes karihoz ha jól fejleszted magad olyan meg hogy csúcs fegyver NINCS ha jobbat akarsz 1-2 hét alatt fejleszd a kerskedelem és tudatturbó szakidat és vegyél néhány szinttel feljebb levő fegyvereket azok kb olyanok mint a fizetős csak több LE amit nem nehéz össze szedni ha lebeszéled valakivel hogy segítsen (mondjuk amikor 15% fölé mész megkéred hogy támadjon 0 LE-val ha nincs neki elég ÉP-je közöld vele hogy a lélekkufárnál 300LE-ért kap gyógyitalt akkor tutira támadhat és ha nem vagy prémiumos és nem zafíros vagy több mint 6 órád(feltéve hogy ájultra vernek amit nem nehéz elintézni)lesz összegyüjeni ezekre a cuccokra szóval a fegyók nem nagy kunszt csak bele kell egy kis időt fektetni a szakikba.
az meg hogy nem tudsz nyerni valószínűleg amiatt van hogy nincs valami magas tul összeged mert lehet hogy olyan sokat nem számít de ez alapján fognak támadni egy magas tul összegű embert nyilván nem támadnak sokan míg egy gyenge csávót ott ütik ahol érik szóval javaslom fejleszd ilyen téren is magad, de az se mindegy hogy hogyan mert mondjuk a mágiádat fölösleges sokáig fejleszteni mert nem ad semmi olyat amitől te satát nyersz inkább a védelmed fejleszd az elején akkor nem találnak el annyiszor nem vesztesz annyi ÉP-t aztán jöhet a támadás, erő, IQ és talán a taumaturgiát is érdemes nem 20.on hagyni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.50
népszerűÉn95Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
26. hozzászólás - 2008.11.25. 15:51:02
Én Le szerzésre tudok egy jó tippet, hogyha egy tárgyra gyűjtesz:
próbálj minél több kvízkérdésre válaszolni, de ne tegyél fel rögtön kérdést hanem várj a megfelelő alkalomra. Ha felteszel 3-4 kérdést egymás után, ami már nem az első 5 kérdésed akkor minimum 1000LE-t kapsz ami nem sok, de valamit mégis csak ér.
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
27. hozzászólás - 2008.11.26. 00:00:34 (Válasz Én95 #26 hozzászólására.)
A jutalom nem attól függ, hogy hány kérdést tettél már fel, hanem hogy hányadik szinten vagy éppen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
népszerűQUARTZNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
28. hozzászólás - 2008.12.06. 20:41:19 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Es ha haboru van akkor tamadhat ugyanaz minden 2/3 oraban ? A szabaly szerint minden 8 oraban tamadhat, de engem ketten tamadnak minden 2/3 oraban ugyhogy mar nem is jatszhatok, semmit sem hagytam nekik, semmit nem nyernek a tamadassal se LE se TP. QUARTZ
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
29. hozzászólás - 2008.12.06. 21:35:34 (Válasz QUARTZ #28 hozzászólására.)
Háborúban óránként lehet ugyanazt támadni. És háborúban teljesen mindegy az ő szempontjukból, hogy 0 LE-vel táborozol-e, azért ütnek, hogy több győzelmük legyen, és előbb lezáruljon a háború.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóGramorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
30. hozzászólás - 2008.12.25. 15:58:30
Az én taktikám az hogy elmegyek láthatatlanba hogy ne üssenek annyira.Közben vadászgatok stb. gyűjtöm a LE-t és amikor tele az ÉP-m (és lejárt a láthatatlanság)akkor megszüntetem és elmegyek portyázni de akkor akár úgy is hogy 40% minusszal is:D Elég hatásos módszer.Habár ezt inkább csak küldetéseknél használom.
Pontszám: 7.50
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
31. hozzászólás - 2008.12.25. 17:33:37
Nem értem miért kell stresszelni ezeken a dolgokon, ez tényleg csak egy játék.
ha komolyan veszed, akkor ne csak szájhősködj hanem tényleg vedd is komolyan, legyél prémiumos, lépj szövibe, tanuld meg az apró fortélyokat, amik sokat segíthetnek
(Rivasz hsz-ére reagáltam)

am engem is van h napi 3x elvernek, vagy ha háborúzok többször is, és akkor miven?
ugyan úgy én is ütök gyengébbeket, de néha olyant is aki sokkal erősebb, és jobbak a felszerelései is, és van hogy bejön
ilyenkor lehet sok TP összeszedni
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
32. hozzászólás - 2008.12.25. 19:01:18 (Válasz Gramor #30 hozzászólására.)
Láthatatlanul sose vadássz, nem éri meg.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
fórumozóGramorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
33. hozzászólás - 2008.12.27. 22:09:36 (Válasz Mortimer #32 hozzászólására.)
Lehet hogy nem éri meg de ha sokan támadnak be akik erősebbek és elviszik az összes LE-det(igen az összeset nem egy részét)akkor igenis megéri mert alapból akkor semmit nem kapsz láthatalanban pedig keveset de mégiscsak valamit.És ezt tapasztalatból mondom!Igaz hogy én is szoktam támadni gyengébbet de azt csak olyan okból hogy tp kell vagy nekem vagy az állatomnak soha nem a LE miatt.És soha nem szállok rá senkire pedig velem az már gyakran megtörtént hogy rámszálltak és akkor hagytak csak békén amikorolyan 4-5 k LE-t leakasztottak
Pontszám: 7.50
irritálóGeruFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
34. hozzászólás - 2008.12.28. 18:51:21
Nekem ami az egyetlen taktika ami eddig bejött az, hogy nem vagyok prémium tag.
Lassabb regeneráció, így több időm marad vadászni.
A játék kezdetétől prémium tag voltam, de most, hogy meguntam, hogy így is úgy is levernek,( mindegy hogy a védőm 110 vagy 130 egy
csomó őskőért) inkább hagytam, és ha jl tudom már most jó néhányan így gondolkoznak.
Tehát egész véletlenül jöttem rá erre a taktikára, de bátran ajánlom mindenkinek.
Pontszám: 7.50
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
35. hozzászólás - 2009.01.02. 19:34:24 (Válasz Lanmandragoran #24 hozzászólására.)
Jó ócska vagyok én is de mí lehet megteszem én is,még pémiumosként is annyi"atrocitás"ér hogy ne tudd meg!
'18-as szintü vagyok,és az összes tudatlan 23-as szintű rám jár tápolni,.....akár jó is lehetne ha az anyjuk lennék,de így engem b...nak.
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 3.17
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
36. hozzászólás - 2009.01.03. 00:13:40 (Válasz Lui1965 #35 hozzászólására.)
És mondd csak, te ugye soha nem piszkálod a 14. szintűeket?
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.01.03. 00:24:57-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
37. hozzászólás - 2009.01.03. 00:18:13 (Válasz Lui1965 #35 hozzászólására.)
Ég áldjon, mi a neved?
Pontszám: 5.67
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
38. hozzászólás - 2009.01.03. 18:39:37
Kezdem úgy érezni, hogy ha fejlődni akarsz, semmit nem tehetsz, amiből ne jönnél ki rosszul. Nálam a következő a szitu:
24. szinten vagyok jelenleg, 28-29. szintűek támadnak folyamatosan, de annyira folyamatosan, hogy alig tudok portyázni. A szintemen benne vagyok az első ötben, ezen támadások kb. negyedét tudom megnyerni, de az ő felszerelésükkel nem tudom felvenni a versenyt. 5 szint különbség rengeteg, ha nem prémiumos cuccot akarok venni, ami ezekkel azonos erősségű, akkor minimum 70-es Kereskedelem kéne. És most jön a lényeg: LE-t nem tudnak vinni tőlem, mivel ha van is nálam kevés, az le van védve szakértelem által. Ha nem tudok portyázni -> az állatom morálja lecsökken, és az LE-t erre kell költenem.
Láthatatlanság ezt nem oldja meg. Őskövet sem tudnak lopni, amint szerzek, azonnal meg is válok tőle vagy így, vagy úgy.
Erre tud valaki megoldást?
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 7
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
39. hozzászólás - 2009.01.03. 18:53:07 (Válasz Darwin #38 hozzászólására.)
Épp azért támadnak téged, mert te vagy az egyik legerősebb a szinteden. 4-5. szinttel magasabbról csak 25-30% életpont felett tudnak téged támadni, és így a szinted gyenge emberei alapból kiesnek, hiszen mindig ez alatt vannak (már korábban leveri őket egy szinten, vagy egy-két szinttel magasabban lévő. Ráadásul tőled - mivel a szinteden belül az egyik legerősebb vagy - feltételezhető az a luxus, hogy megengeded magadnak, hogy némi LE-vel mászkálj, ami ezen a szinten már különleges dolog.

Őskőlopás sose izgasson, igazit nem lehet lopni, csak kiégetett. Az meg úgyis jön a semmiből.

Megoldás csak egy van: magas egészség, és 25-30% körül támadj mindig.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
40. hozzászólás - 2009.01.03. 19:53:12 (Válasz Mortimer #39 hozzászólására.)
Köszönöm a tanácsodat! Mit értesz az alatt, hogy 25-30% körül támadjak? Ezt nem értem világosan.
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!