Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
kedvelt tagAnya30Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
121. hozzászólás - 2009.06.16. 15:11:46 (Válasz Mortimer #113 hozzászólására.)
Köszi, de ez nem megoldás, hogy mindíg leveretik magukat. A másik pedig az, hogy szerintem ezek már nem is a LE-re mennek.
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
122. hozzászólás - 2009.06.16. 15:28:44
Akkor mire szerinted?
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
123. hozzászólás - 2009.06.16. 17:47:39 (Válasz Anya30 #121 hozzászólására.)
"de ez nem megoldás, hogy mindíg leveretik magukat."

Ezt csinálja a kezdetek óta napi szinten sokezer ember. Működik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
124. hozzászólás - 2009.06.21. 00:22:44 (Válasz D4vid #122 hozzászólására.)
Idézet: D4vid - 2009.06.16. 15:28:44
Akkor mire szerinted?

állat TP, küldetés. jómagam az 1500-as küldit csinálom önerőből, először 2 támadás +/- 1 szintre tőlem, aztán elidulok lefele és megállok -30-40%-nál. többnyire nyerek, de néha nagyon idegesítő a random. tegnap -10%-on támadtam egy 300 TÖ-vel és 300 szakival alacsonyabb nálam 2 szintel kisebb embert, bejött neki a random és én buktam majd 700 LE-t. persze az nem tétel a szintemen (maxolt LE szerzéssel), de baromira bosszantó.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
125. hozzászólás - 2009.06.21. 08:42:49 (Válasz S0laris #124 hozzászólására.)
Csak csendesen megjegyzem, hogy lefele támadva csökken a rabolható le mennyiség, azaz így extra kihívást jelent a küldi végrehajtása
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
126. hozzászólás - 2009.06.21. 09:37:55 (Válasz Anababa #125 hozzászólására.)
De kevesebb TP-t is kapsz, és sztem azért így megéri.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.75
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
127. hozzászólás - 2009.06.21. 20:55:55 (Válasz Anababa #125 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.06.21. 08:42:49
Csak csendesen megjegyzem, hogy lefele támadva csökken a rabolható le mennyiség, azaz így extra kihívást jelent a küldi végrehajtása

ezzel tisztában vagyok, de ha bejön még egy kevés LE, esetleg futja még +1 egészségre vagy mágiára (sztem a játékosok 95%-ának az a legalacsonyabb tulajdonsága). a +TP-től annyira nem félek, pont tegnap maxoltam a visszafogott fejlődést, olyan nagyon sokat meg nem portyázok hogy kompenzálja a fél TP-t amit vadászat alatt kapok.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
népszerűTeknocNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
128. hozzászólás - 2009.07.02. 07:33:19
Én jelenleg 30 szintű végzetúrnő vagyok és engem támadnak a 35 szintű "nagymenő" kinzókamrások akikkel szemben mindig ez az eredmény:
A csatában összesen 19 sebzést okoztál, és 763 sebzést kaptál.

meg se karcolom őket de ők az életem több mint 1/3 viszik.... Ez így fer? nem egy olyan rossz karekter ez mert a szinten Top 10-20 benne szoktam lenni hanem feljébb...csak nekem aszövetségem fontosabb és nem minden szinten figyelek oda...

De ezt nem értem hogy mialapján lehet 5 szinttel lejjebb lévőket támadni ez túl nagy rés szerintem...
Főleg, hogy ez a világ 3on történik... ha párszor fordulna elő nem zavarna de ez rendszeres.... és nem látnak belőlem Let....kínzókamránál is próbálok semmit nem csinálni...
A csak 3 szinttel nagyobb nagymenők ha támadnak akkor nem ekkorát sebeznek és én is nagyobbat csapok rájuk... ott elfogadom hogy ez van...de amikor 5 szinttel nagyobb és rendszeresen 600 fölött sebeznek ugyhogy én még 30 se ütök az szerintem nem fair...
Gondoltam, ide leírhatom az észre vételem mert a játékban közvetlenül ez senkit nem érdekel csak csesztettnek tovább olyan magasról....
És ebben a helyzetben nem vagyok egyedül...
Remélem lehet rá megoldást találni!
Pontszám: 8.33
mindenki kedvenceSikoly85Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
129. hozzászólás - 2009.07.02. 22:44:27
Engem van hogy 6szintel feljebb is betámadnak. Lehet sejteni mennyi esélyem van velük szembe.
De neked azt javaslom hogy az IQ-t meg a támadást fejleszd és akkor nagyobb eséllyel kapsz kisebb sebzéseket.
Én mióta csak az IQ-ra gyúrok, lényegesebben nagyobbat sebzek varázslattal mint az ellenfeleim, persze ez nincs mindig így. És még annyi hogy a harci szakértelmeket sem kell elhanyagolni. Szívóságot kimaxolni, a kritikust meg addig felvinni amíg csak birod, meg ha hamar kiakarod csinálni az ellenfeleid akkor a kivégzést ajánlom még:D
Pontszám: 7.50
népszerűTeknocNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
130. hozzászólás - 2009.07.03. 17:05:06
Köszönöm a válaszod! Kivégzésemet visszem minél magasabbra (mert azaz azonos zsintűekkel szemben jó dolog) de ha nem sebzek akkor lehet magas is. Az IQm se alacsony de tény ,hogy fel kell tornázam jóval magasabbra.
Bár szerintem sokan támogatnánk hogy nagyobb szinteken keresztül ne lehesen átütni!
Pontszám: 7.50
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
131. hozzászólás - 2009.07.03. 17:18:48 (Válasz Sikoly85 #129 hozzászólására.)
Bocs, hogy belekötekedek, de volt a hsz-edben néhány pontatlanság:
1.:Idézet: Sikoly85 - 2009.07.02. 22:44:27
De neked azt javaslom hogy az IQ-t meg a támadást fejleszd és akkor nagyobb eséllyel kapsz kisebb sebzéseket.

A támadás a te találati esélyed növeli, nem az ellenfélét csökkenti. Tehát attól, hogy magas a támadásod, még ugyanúgy betalálhat, és ugyanannyit sebez.

2.:Idézet: Sikoly85 - 2009.07.02. 22:44:27
Én mióta csak az IQ-ra gyúrok, lényegesebben nagyobbat sebzek varázslattal mint az ellenfeleim, persze ez nincs mindig így.

Az iq szintén csak a találati esélyeket befolyásolja, a sebzésre nincs hatással, az a taumaturgia. A nagy iq-val annyit érsz el, hogy nagyobb eséllyel találod el az ellenfelet, és ő kisebb eséllyel talál el téged.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
132. hozzászólás - 2009.07.03. 17:34:44 (Válasz Pietrus #131 hozzászólására.)
Az IQ nem befolyásolja a sebzést? Én úgy tudom, befolyásolja. Ha elég sok, a sebzés teljes lesz, ha kevés, el se találod. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi van akkor ha nem sokkal magasabb. Tehát van-e átmenet a teljes és az el se találom között vagy csontra olyan mint a Támadás? Nekem úgy tűnik van átmenet, de persze jó lenne ha ezt valaki megerősítené.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
133. hozzászólás - 2009.07.03. 17:42:35 (Válasz Szurilo #132 hozzászólására.)
Az IQnak semmi koze a sebzeshez, arra van kitalalva a taumaturgia. Az IQ csak azt befolyasolja, hogy bejon-e a varazslat.
Max annyiban van hozza koze, h van amikor felere mented a varazslatot es van amikor negyedere, vegulis ez nevezheto sebzesvaltozasnak.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
134. hozzászólás - 2009.07.03. 17:47:11 (Válasz Endyr #133 hozzászólására.)
Mármint az hogy felére mentem a varázslatot hogy érted? A felét fogja sebezni annak mint ha teljesen eltaláltak volna, vagy lesz 50% esélyem hogy teljesen elkerül a varázslat?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 7.50
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
135. hozzászólás - 2009.07.03. 18:10:43
Sebző varázslat valamennyit mindig sebezni fog, ha megadja a mentőt, akkor felét, mint amint rendesen és nem lehet krit, ebből még lejön az állat elnyelése, de minimum egy akkor is lesz. Ha nem sebző, akkor vagy teljesen bejön, vagy egyáltalán nem. A kettőtök IQ különbsége plusz egy random szám határozza meg. Sebzés nagysága meg kb a varázslat eredeti sebzése plusz minden 20 feletti tau*1%, nem sebzőnél is hat, kivéve visszacsatolás.
A hozzászólást Rafkós módosította 2009.07.03. 18:11:15-kor
Pontszám: 8.75
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
136. hozzászólás - 2009.07.03. 18:27:49 (Válasz Szurilo #134 hozzászólására.)
Idézet: Szurilo - 2009.07.03. 17:47:11
Mármint az hogy felére mentem a varázslatot hogy érted? A felét fogja sebezni annak mint ha teljesen eltaláltak volna, vagy lesz 50% esélyem hogy teljesen elkerül a varázslat?


Teljesen nem tudsz sebzo varazslatot elkerulni. Vagy teljesbe bekapod, vagy lemented, ami lehet fele illetve negyede sebzes.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
137. hozzászólás - 2009.07.03. 18:40:34
Thx srácok, akkor azért csak jól éreztem hogy nem egészen olyan az IQ mint a Támadás. A sebzéshez köze van, ha nem is direkt. Ott a 10 pont.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
138. hozzászólás - 2009.07.03. 21:52:12 (Válasz Rafkós #135 hozzászólására.)
"ebből még lejön az állat elnyelése"

A varázslat sebzéséből nem jön le. "Az ellen nem véd."
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
139. hozzászólás - 2009.07.13. 14:50:21
Unod, hogy szétcsalt karakterek; kiknek a szövetségét 20-40 szinttel magasabb haverjaik építették ki aránytalanul durvára a szintjükhöz képest; rohangálnak körülötted és elrontják a játékélményed? Mert a fejlesztők nem tettek ez ellen semmit?
Itt az ideje visszavágni! Nézd meg a FÓRUM--> HALADÓKNAK--> KARAKTEREK KÖZTI KÜLÖNBSÉG KONZERVÁLÓDÁSA, KITÖRÉSI PONT HIÁNYA rész 117. hozzászólását!
Pontszám: 2.86
kedvelt tagRéce90Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
140. hozzászólás - 2009.07.22. 09:50:22
Nem értem sokan miért akadnak ki ha erősebb játékosok támadják őket.
Azt megértem hogy tud mérgesítő lenni ha pl. venni akarsz egy új fegyvert és ellopják a LE-det.
Engem soha nem lombozott le hogy esetleg levernek.
Olyan nincs hogy mindig mindenki nyer.
Ha több LE-m van akkor igyekszem elköpteni hogy ne tudjanak mit rabolni.
Ennyi.
Én így megoldom.
Pontszám: 4.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!