Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789101112
Szerző
Topic neve: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
181. hozzászólás - 2010.03.10. 06:55:07 (Válasz Pinterdenes #180 hozzászólására.)
Szervusztok!

Ösvényjárónál magasabb, vagy alacsonyabb szintű vagy?
Ha alacsonyabb: próbálj te is portyázgatni, esetleg kérdezz tőle portyataktikát, és valósítsd meg, ami az idődbe belefér. Pókkarinak ő nagyon ütős, ha nem is etikus, amit csinál. Ekkor idővel óhatatlanul elhagy, mert ő majdnem folyamatosan játszik, és kikerülsz az ütőtávjából.

Ha magasabb szintű vagy nála, akkor egy ideig meg kell próbálni minél több időt tölteni a játékkal, lehetőleg úgy, hogy a vadászatod végére a gép elé tudj kerülni, és a kapott LE-t azonnal elkölteni. A másik dolog, hogy vadászni csak akkor, és annyit érdemes, amennyit 15% alatt töltesz. Ezt az időt alacsony ÉP, vagy hasonló megnevezéssel számolja a gép, ez néhány másodperccel követi a valósat. Ekkor a vadászatok alatt nem tudnak megtámadni, és a lélekenergiát fel tudod használni a fejlődésedre, Ösvényjáró meg lemarad, és soha többet nem fog zavarni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
182. hozzászólás - 2010.03.10. 07:23:19 (Válasz Pinterdenes #180 hozzászólására.)
Ebben az esetben csak azt tudom javasolni, hogy írj neki egy normális hangvételű levelet, amiben megírod, hogy ez téged roppant zavar, mert nem tdsz miatta portyázni, nincs időd egész nap a gép előtt ülni, hogy a köztes időben ezt megtehedd, szerintem meg fogja érteni és redukálja napi 1-re a támadásokat.
Pontszám: 8.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
183. hozzászólás - 2010.03.10. 07:28:44 (Válasz Pinterdenes #178 hozzászólására.)
Szia Pinterdenes!

Az alábbiakban leírtak nagyon jók voltak még 2 hónapja is, de az energiahasznosítás koráét éljük, vagyis attól, hogy te nem vesztesz semmit, még biza "van benned LE", így attól nem fog leszokni rólad semmilyen pók szinte, hogy te nem tartasz magadnál LE-t (nincs zsákmány, mert most már van neki).
Én a következőeket tudom mondani itt is: legegyszerűbb ilyen esetben, ha írsz a játékosnak (korrekten, nyugodtan, tiszteletben tartva őt és a stratégiáját is, ugyanis szerényen megjegyezném ez az egyik legsikeresebb és legjobb stratégia a játék kezdete óta, Awenhai szavai pedig alapvetően semmit nem jelentenek etikusságáról, nincs semmi ami alapján azt mondhatjuk ne lenne az).
Egy normális levélre szinte mindig normális választ fogsz kapni (Logan, te most lapíts kérlek szépen ) és meg tudjátok dumálni a dolgot. Szinte biztos, hogy a pók vissza fogja fogni magát, kicsit odafigyel rád, naponta csak egyszer fog bezúzni. Ha vadász vagy, akkor szép lassan, de otthagyod az ütőtávját de szinte biztosan beleérsz egy újabb pókéba.
Ha nagyon jó fej vagy, nem sértegetsz, kérdezel, akkor bizony taktikai tanácsokat is fogsz kapni tőle, amiket érdemes megfogadni. A fentiek biztosan igazak Össsire (Ösvényjáró) és a pókok 90%-ra.
Még valami. Később, magasabb szinteken, ha belefér, akkor az erős másodlagos támadás és másodlagos vari is leszoktathat rólad támadókat egy ideig. De ez majd akkor, ha épp belefér.

Itt nagy fórumon már ritkán vagyok, de ha kérdésed van, akkor a v1-en Incubus néven találsz meg, írj nyugodtan.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.91
népszerűtlenRonon22Férfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
184. hozzászólás - 2010.04.05. 18:23:45
Tisztelt vezetőség lenne egy kérdésem 25-ős a szintem és egy 21 szintű személy állandóan támad de én nem támadhatom meg mert gyengébb nálam mi ekkor a teendő hogy befejezze a támadásait.Tisztelettel Ronon22.
Pontszám: 2.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
185. hozzászólás - 2010.04.05. 19:30:50 (Válasz Ronon22 #184 hozzászólására.)
Ha nem tudsz lefelé támadni, mert olyan a portyapont beállításod, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy minél hamarabb szintet lépsz, hogy kikerülj az ütőtávjából.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.58
fórumozóMaster36Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
186. hozzászólás - 2010.04.10. 18:40:00
és a 24.szinten vagyok a tulajdonságösszegem 370 a szakértelmem pedig 150 és folyton támad egy olyan karakter akinek 340 a tulajdonságösszese és 350 a szakértelme és eddig volt sok csatánk de egyet sem nyertem meg ez miért van?
By:Master36
Pontszám: 5.50
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
187. hozzászólás - 2010.04.10. 18:59:51 (Válasz Master36 #186 hozzászólására.)
Valószínűleg azért, mert olyan szakértelmeket fejlesztett Nálad jobban, ami a portyázásoknál előnyösebb. Esetleg még jobb állata(i) és jobb felszerelése(i) is vannak... Nézd meg a csatáidat és abból tudsz következtetni a szakértelmeire. Ja, és lehet, hogy a szövetségi bónuszai is jobbak a Tiednél.
Az a +200 szakértelem különbség eléggé eldönti, hogy mi miatt veszítesz...
Pontszám: 8.18
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
188. hozzászólás - 2010.04.10. 19:27:00
csak meg kell nézni ennek a srácnak a kariját egy nagy LOW -86k diff
Pontszám: 3.44
népszerűFalewelNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
189. hozzászólás - 2010.05.06. 08:32:24 (Válasz Cicmarek86 #163 hozzászólására.)
Idézet: Cicmarek86 - 2010.01.11. 11:46:52
Sziasztok!Nekem az okoz problémát,hogy valaki rád száll,és nap mint nap megtámad!!!!Leveleztem vele és azt mondta,hogy csak azért is!!!!Na szerintem ez már tényleg szemétség!!!!!Tele van őskővel és tudja jól,hogy semmi esélyem ellen.De úgy látom,hogy semmit nem tehetek ellene!


Látod a válaszokból hogy természetes.Ahogy az is,hogy ez a támadottat akadályozza a játékban. Már csak az érdekel,ezt hány hónapig lehet tenni-ahogy aput 5 hónapja minden nap támadja ugyanaz: mennyi az az idő,ameddig ez tarthat.
Nem tud mindenki gép előtt ülni folyamatosan,ahogy a játék reklámja is írja:nem vesz el sok időt a játék...hm.
Pontszám: 8
népszerűFalewelNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
190. hozzászólás - 2010.05.06. 08:33:03 (Válasz Awenhai #181 hozzászólására.)
Nemhogy nem etikus-enyhe túlzás.
Pontszám: 8
fórumozóFerko88Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
191. hozzászólás - 2010.05.30. 22:52:55
engem csak az bánt hogy pl egy 10. szinten lévő szupererős játékos 3szor egy nap letámad(én 8asvok) és minden energiámat elveszi. azért ez messze nem ferjáték,
Pontszám: 5.20
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
192. hozzászólás - 2010.05.30. 23:00:46 (Válasz Ferko88 #191 hozzászólására.)
Költsd el a LE-t 14% alatt és ha párszor 0LE-t visz tőled békén hagy. 2szint meg még semmi, később majd még magasabbról fognak csapkodni, ez a játék része.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.09
kedvencRickyFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
193. hozzászólás - 2010.06.22. 11:46:43
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e,de volna egy kérdésem.Hogyan is van a háborúban való döntetlen elérése?Ha már legalább egy hete tart akkor döntetlen!Csak hogy mi már 12 napja háborúban állunk és nem kapjuk meg a döntetlent.Hiába öltünk bele egy csomó pénzt a játékba nem tudunk játszani. A V4-en játszunk a Las Vida's szövetségben,testvéreimmel és a nagyon beteg anyukánkkal.Kizárólag anyu miatt játszunk,hogy eltereljük a betegségéről a figyelmét és mert anyu szereti ezt a játékot.Nem értem a fent leírt döntetlen kire vonatkozik?Jó lenne ha megszüntetnétek végre döntetlennel a háborút,hogy játszhassunk,hiszen nem sokára vége a 4. világnak.
Pontszám: 7.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
194. hozzászólás - 2010.06.22. 12:07:12
"A kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

CSak 3 hét után lehet döntetlen, ha nagyon zavar a háború akkor kapituláljatok, mert ha 12 napja megy, akkor még hátravan 9.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.59
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
195. hozzászólás - 2010.06.22. 12:09:27 (Válasz Offsboy #194 hozzászólására.)
Nah jó de V4 nem gyors világ? Ha 3* sebesség van ott akkor a háború is 3* gyorsabb legyen, nem?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
196. hozzászólás - 2010.06.22. 12:14:22 (Válasz Viszok009 #195 hozzászólására.)
Az igaz. De ha így van, akkor azzal nincs kisegítve, hogy "már vége kellett volna, hogy legyen".
Mint a jó szakemberek: "nem értem, ennek működnie kellene".
Nem tudom, ha tényeg 1 hét után döntetlennel kellene záródnia, akkor javaslom írjon a bug (kukac) vegzetur (pont) hu -ra.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.59
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
197. hozzászólás - 2010.06.22. 12:19:49 (Válasz Offsboy #194 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2010.06.22. 12:07:12
"A kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

CSak 3 hét után lehet döntetlen, ha nagyon zavar a háború akkor kapituláljatok, mert ha 12 napja megy, akkor még hátravan 9.


Még egy csata kell, hogy kiértékelje a rendszer...
Pontszám: 7.48
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
198. hozzászólás - 2010.06.22. 12:31:42 (Válasz Yaksee #197 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2010.06.22. 12:19:49

Még egy csata kell, hogy kiértékelje a rendszer...


a dontetlenhez nem kell, pont arra lett kitalalva, h megszuntesse azokat a haborukat, ahol kilepesek miatt mar nem tudjak utni egymast az emberek (szintkulonbseg). ugytudom normali vilagon 8orankent ellenorzi
Pontszám: 8.50
kedvencRickyFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
199. hozzászólás - 2010.06.22. 21:08:03
Sziasztok!
Először is köszönöm a segítségeteket,de most másoltam ki a V4 -ről a következőket:

Háborúk / kapituláció
Ha kapituláltok, a két szövetség között átmeneti békeszerződés jön létre (a felbontása után sem támadhatjátok egymást 56 óráig), és a lélekkutatok töltöttsége lecsökken (akár mínuszba is mehet), a győztesé ugyanennyivel megnő (akár max. fölé is mehet így). A csökkenés mértéke függ a lélekkút nagyságától, és a két szövetség közötti erőaránytól.
Ha a hadüzenetet ti küldtétek, nem kapitulálhattok a háború első napjában!
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 1 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 56 órája zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 112 órája zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 1 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés.
A győzelmek számát ezen az oldalon láthatod.

Nos itt 1 hetet ír nem hármat.
Pontszám: 7.75
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
200. hozzászólás - 2010.06.22. 21:22:42 (Válasz Ricky #199 hozzászólására.)
A V4 háromszoros sebességgel zajlik, és ez kihat a háborúk időtartamára is.
Pontszám: 7.87
Oldal: 123456789101112
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!