Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
161. hozzászólás - 2010.01.10. 16:14:15
A mágusok mi vagyunk, de nem értem mi is a bajod velünk....,

Támadunk, mert mi egy háborús klán vagyunk, s szeretnénk utolérni a Martalócokat. Ezen kívül ez egy harci játék, nem? Nem szivatunk titeket v. ilyesmi, ha eljön az idő: Támadunk
Pontszám: 7.88
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
162. hozzászólás - 2010.01.10. 16:19:20
A PC-t meg kapni fogjátok, ha a Citadella egyezmény tagjaira lövöldöztök. Az Iyanden tag, s őket csapdossa az Arany Ászok, meg mindenkit(minket is), szóval én a helyetekben kilépnék az egyezzményből, s élném tovább a "békés életet"
Pontszám: 7.88
fórumozóCicmarek86Nő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
163. hozzászólás - 2010.01.11. 11:46:52
Sziasztok!Nekem az okoz problémát,hogy valaki rád száll,és nap mint nap megtámad!!!!Leveleztem vele és azt mondta,hogy csak azért is!!!!Na szerintem ez már tényleg szemétség!!!!!Tele van őskővel és tudja jól,hogy semmi esélyem ellen.De úgy látom,hogy semmit nem tehetek ellene!
Pontszám: 5.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
164. hozzászólás - 2010.01.11. 12:17:26 (Válasz Cicmarek86 #163 hozzászólására.)
Szia!

Ugye nem NoFear az?

Támadd vissza 0 LÉvel. Költsd el a lélekenergiád és támadd vissza, biztos nem fog örülni 0 Lé-nek. Vagy csak simán költsd el és 155 alatt vadássz.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.29
népszerűtlenCarolNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
165. hozzászólás - 2010.01.11. 12:53:18
Ha nem érted miről írt Ricky akkor azt javaslom olvasd el újra!
Minden egyes csapást amit a szövetségeseitek mérnek ránk Ti kapjátok vissza és nem csak tőlünk.Ti kezdtétek el a csapást ránk mérni,mi csupán viszonoztuk!Nem lépünk ki az ACE-ből.Ahogy nektek szükségetek van szövetségesre a toplista 3. helyén,úgy nekünk méginkább.
Ez valóban egy harci játék amit szerintem lehet úgy is játszani,hogy az ne más szövetségek megfélemlítéséből álljon.Ne ellenségek,hanem ellenfelek legyünk,hiszen ez játék!Szövetségeseitek közül kiemelném a Khatifokat,akiket tisztelünk a tiszta és becsületes játékért.MacVaren személyében egy talpig becsületes és szavahihető embert ismertem meg.Nem hiszem,hogy támogatna benneteket ellenünk,ha tudna a felénk áramló bosszúhadjáratotokról,ami nem most kezdődött,hanem hónapokkal ezelött,amit szintén nem mi kezdeményeztünk.Veletek is megpróbáltam az elején normális hangon felvenni a kapcsolatot,de csak olaj volt a tűzre.Az hogy beléptünk az ACE-be nektek köszönhető.
Pontszám: 4.97
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
166. hozzászólás - 2010.01.11. 20:32:13
Akkor maradjatok, s szenvedjetek az Arany Ászok miatt, nekem tök mindegy. Amit kicsit fúrcsának találok, h. mindíg kiemeled, h. MI KEZDTÜK a PC-t. Ez hazugság! Mi és a rácstagok, soha sem használunk PC-t támadásra, csak válaszcsapásra , v. ha a rácstagokra vki rálő, ami megtörténik, mivel nem bírjátok elviselni a vereséget a háborúkban, s ezért úgy érzitek, h. PC-vel megoldható a dolog. NEM nem oldható meg, s ne sírjatok, ha válaszként az összes rácstagtól viszonzást kaptok.

Nem kell rányomni a PC-re, s nincs pánik Ha meg rányomtok.........
Pontszám: 7.30
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
167. hozzászólás - 2010.01.11. 20:55:31 (Válasz Carol #165 hozzászólására.)
ACE tagkent nem fogtok jol jarni, ez biztos.
Ha lenne legalabb 1 ember az ACEban, aki utanaszamolna annak, h mostanaig mennyi csapast kellett semlegesiteni, es mit is nyert ezzel a klanotok, akkor rajonne, h semmit nem nyert, sot!
Azert pcztek, mert haborut kezdemenyez ellenetek egy klan. Elbukjatok a haborut, buktok egy kis LE-t. Ha nem pcznetek, akkor ezzel veget is erne a tortenet, de Ti nem elegedtek meg ezzel, meg akartok haborun kivul is LE-t bukni. Elnyomjatok a PC-t, amire repkednek vissza a 20as csapasok, mikozben a Ti 11es csapasotokat a Sotet Magusok cirka 2 oran belul a lelekkutbol semlegesitik.
Ezzel szemben a 20as csapast Nektek 1 napi lelekkut termesetek. Tehat tulajdonkeppen ki akadalyoz kicsodat? Mert en ugy latom, h Ti akadalyozzatok sajat magatokat...
Merthogy a Ti pc csapasotokon csak nevet az SM, es nem fognak egy ilyen miatt leallni, sot, verszemet kapnak, es addig mennek, mig a klanotokat olyan szinten tonkre vagjatok sajat magatok, h mas mar nem is marad, csak a pc nyomkodasa!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.81
népszerűtlenCarolNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
168. hozzászólás - 2010.01.12. 12:55:59 (Válasz Moderator #167 hozzászólására.)
Szia!
Rosszul vagy tájékoztatva a Sötét Mágusoknak is 11-es csapásuk van akárcsak nekünk.Lélekkútból csak a bukott háborút fizetjük.A pc csapást nem a lélekkútból fizetjük hanem vadászaink fizetik akiknek 40-es az építésük és magas szintű a spektrális manipuláció szakértelmük.Így az egy harmadát fizetjük ki hogy közönbösítjük a csapást.Egyébként honnan veszed hogy mi háború esetén használjuk a pc-t?Alább olvashatod és kiszámolhatod,hogy semmivel sem buktunk többet a SM-nél.Mi az Iyandennel lerendeztük egy háborúval az ügyet és ott sem használtuk a pc-t,hanem a legrövidebb idő alatt kapituláltunk és ha a Sötét Mágusokba szurult még egy kis becsület akkor ezt ők is tanusíthatják,mert velük is eddig mindig kapituláltunk és pc-t nem használtunk.Javaslom alaposan nézd meg a dátumokat és kellően tájékozódj,mielött ilyeneket írsz!Nem is értem egy Moderátor hogy lehet ennyire elfogult és tájékozatlan?Lord Zérónak üzenem,hogy ha mi nem bírnánk elviselni a vereséget akkor nem kapitulálnánk azonnal.

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 25281
Háború kezdete: 2009.09.20. 02:28 Háború vége: 2009.09.22. 02:24

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 26073
Háború kezdete: 2009.10.04. 01:11 Háború vége: 2009.10.04. 01:50
Győzelem: 0 Vereség: 0

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 28408
Háború kezdete: 2009.10.18. 06:25 Háború vége: 2009.10.18. 08:52

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 17866
Háború kezdete: 2009.11.13. 11:26 Háború vége: 2009.11.13. 14:23

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 18276
Háború kezdete: 2009.12.19. 03:24 Háború vége: 2009.12.19. 07:37

Hogy ki hazudik és ki nem az világosan látszik.Minket a SM támadott először,mi csak viszonoztuk.Az SM csak ürügyet keres,hogy valamiképpen támadhasson minket,hiszen mióta felhúztuk max-ra a Békecsarnokát nem igazán volt lehetősége minket támadni 2 hetente.

11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 10. 22:49
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 10. 18:24
Martalócok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 10. 11:45
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 09. 22:35
Békekötési ajánlatot küldtetek a Rubin Harcosok szövetségnek. Jan 09. 22:11
Carol javasolja, hogy kössetek békét a Rubin Harcosok szövetséggel. A javaslatról itt szavazhattok. Jan 09. 22:06
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 09. 13:37
A(z) Iyanden nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Jan 09. 08:45
Kapituláltatok az Iyanden szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 37266 ponttal. Jan 09. 00:08
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 08. 21:13
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 08. 12:49
A háború elkezdődött az Iyanden szövetséggel. Jan 08. 09:29
az Iyanden szövetség hadat üzent nektek! A háború 2010.01.08. 09:29:50-kor kezdődik. Jan 07. 21:29
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Iyanden Jan 07. 15:37
Pontszám: 5.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
169. hozzászólás - 2010.01.12. 13:42:52 (Válasz Carol #168 hozzászólására.)
Nem tartozom a beholder kft csapataba, jatekos vagyok, mint Te.
A karakterem egy olyan klanban van, amelyik a citadella egyezmeny tagja.
A csapasokat azert kapjatok, mert az Iyanden klanra pc csapast mertetek, a logbol jol latszodik, h az egyezmeny tagok valaszcsapast kuldtek a klanodra. Tehat az SM nem kezdemenyezett, csupan az egyezmeny szabalyainak megfeleloen jart el. Az SMnek valoban 11es a PCjuk, de azert nezzel korbe meg az egyezmeny klanjai kozott, mert ha meg nem erkezett 20as csapas, az nem jelenti azt, h nem fogtok 20ast kapni a PC csapasert a kozeljovoben.
Lenyegtelen, h honnan fedezitek a pc semlegesiteset, ha az ellenfel klanja erosebb, akkor aranyaiban mindenkeppen Ti jartok rosszabbul ezzel a LE kidobassal.

Innen veszem, h a pc-t haboru eseten hasznaljatok:

(Anti Citadella Egyezmény)
Amely szövetség csatlakozik hozzánk, és a békés fejlődésük érdekében a saját védelmükre használják a Pusztítás Citadelláját, számíthatnak a segítségünkre, és mi is számítunk az övékre. A nekik hadat üzenő szövetségre mi is csapást mérünk, és azokra is, akik az Ő egyezményük értelmében beszállnak a harcba!


Hivatalos tagjaink akiktől csapást kap az aki támad s viszont segítjük őket!

Szivesen segitek kiszamolni, h mekkora veszteseg er Benneteket, es mekkora az SMet. Ha erdekel a dolog, akkor keress meg levelben!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.51
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
170. hozzászólás - 2010.01.12. 16:06:16
Nem akarjátok privátban folytatni?
Pontszám: 7.68
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
171. hozzászólás - 2010.01.12. 18:39:11
Köszi Moderátor h. próbálod megértetni velük, de sztem. felesleges, mert nem fogják fel a dolgokat. Baalberit pm-ben nyomatja, de ott sem értik.

Ez egy ilyen szövi......, jönnek-mennek a rakáták, aztán előbb utóbb majd abba marad, ha már nem lesz tagjuk, aki nyomogathatná a gombot
Pontszám: 7.23
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
172. hozzászólás - 2010.01.13. 01:16:28
Csak 1 észrevételem lenne:
Érinthetetlenek adatlapja:
"Jöttök és beleszartok a homokozónkba, aztán ha orrbaverünk benneteket a homokozólapáttal, akkor sírtok!?!"

A homokozó lapáttal való orrba verésre lett kitalálva az ACE.
Most viszont az történik hogy az "orrba vertek" nem a sírást kezdték el hanem inkább visszamentek egy szenes lapáttal.

Megfordítva: jöttök és orrba vertek minket a homokozó lapáttal, aztán mi orrba verünk benneteket a szenes lappáttal akkor sírtok?

Ezt hívják úgy, hogy visszanyal a fagyi.

A helyzet szerintem nagyon egyszerű: nem sírni kell, hanem el kell dönteni, hogy kinek mennyit ér a homokozó, és vállalni kell a következményeket.

Ezt teljesen kívülállóként mondom, mivel egyik érintett szövi tagja sem vagyok....
A hozzászólást Tezuman módosította 2010.01.13. 02:39:36-kor
Pontszám: 9.06
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
173. hozzászólás - 2010.01.13. 08:45:17
Ennyi Tetszik a hassonlat
Pontszám: 8.61
népszerűSikykeNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
174. hozzászólás - 2010.03.06. 06:45:35
Helló engem állandóan csak egy támad de naponta többször!!Már nagyon idegesít sőt még átkozódik is!!!!Mit lehet tenni???
Pontszám: 6.67
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
175. hozzászólás - 2010.03.06. 07:00:53
én ez ellen azt csináltam amikor ráértem megütöttem az epiket és már 1 ÉP-m volt na akkor elmentem vadászni néztem hogy mennyi van még hátra gyorsan elköltöm a LE-t és kész.
Ha meg támad akkor biztos a TP kell neki!
Pontszám: 3.87
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
176. hozzászólás - 2010.03.06. 07:03:45 (Válasz Lord Zero #173 hozzászólására.)
iGen ez az Érinthetetlenek így csinálják mi a Khatifba egyszer megtámadtuk őket egy háború alatt kb oan 5-6 PC küldek ránk mi ez érdekében vittük fel 11-re!
Pontszám: 3.87
utáltDaedalusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
177. hozzászólás - 2010.03.06. 11:17:39 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szerintem a pihenés lehetne több idő!!nagyon keveslem ezt a 10órát!!fejlesztem a tulösszeget folyamatosan este aktív a pihenés és még ígyis zúznak!!mondjuk 15-20óra az megfelelő lenne.
A hozzászólást Daedalus módosította 2010.03.06. 11:19:04-kor
1.Világ:Őrszem

60.szint fölött.
Pontszám: 5.02
irritálóPinterdenesFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
178. hozzászólás - 2010.03.08. 21:11:37
Kénytelen vagyok-amíg számomra megnyugtatóan-le nem zárul ez az ügy:felfüggeszteni a játékot:remélem nem hosszú ideig.
Történt ugyanis hogy számomra érthetetlen okból:hisz a mellékelt lista is mutatja-nem történik LE-szerzés-egy karakter-aki szemmel láthatóan nem a karakter fejlesztés miatt hanem gyerekes bosszantásból-de nem hagy békén:

X Idő Támadó Védekező Eredmény
Március 07. 11:54 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 23:04 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 16:25 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 20:00 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 13:19 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 20:22 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 10:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 107 lélekenergiát.
Február 25. 13:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Február 25. 07:07 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Nos,ezt itt is jelezem a játék szerkesztőinek-és amíg le nem zárul az ügy,nem vagyok hajlandó azért úgy pénzt,mint időt-energiát a játékba fektetni,amíg más nem a játékot játssza hanem ökörködik:finoman fogalmazva.
Üdv addig is:és jó játékot mindenkinek,aki a Végzetúr-ban a játékot szeret-né...
--------------------------------------------------------

ps:és ugyanúgy rám szállt:azóta sem hagy,holott egy LE-t sem tud rabolni,hisz nem játszom azóta.Ez így már nem a játék része:ez egy értelmetlen bosszantás.Az oké hogy többször támadhatsz egy karaktert,stb:de amikor hónapokon át valaki napiszinten támad...
--------------------------------------------------------
Mi lehet a megoldás,kultúráltan persze?Köszönöm a választ.
Pontszám: 3.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
179. hozzászólás - 2010.03.08. 21:29:02 (Válasz Pinterdenes #178 hozzászólására.)
A 8 óránkénti támadás szabályos. Szakértelemmel akár óránként is lehet. Engem néha ugyanaz a személy 8 óra alatt 3-szor csap meg, amúgy is naponta minimum 1-szer, de néha kétszer (ahogy látszódom). Írj neki és kérd meg, hogy egy kicsit hagyjon, hogy tudj fejlődni. Persze kultúráltan.
Pontszám: 9.00
irritálóPinterdenesFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit tegyél, ha sokan támadnak?
180. hozzászólás - 2010.03.09. 21:29:03 (Válasz Craslorg #179 hozzászólására.)
De január óta,mindennap,napi minimum 2-szer,3-szor...?
Márciust írunk,és a mai napig semmi nem változott.
Pontszám: 5.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője