Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grid

Oldal: 12
Dátum: 2010.03.31. 09:56:47
Az igaz lehet hogy sokszor azért tűnik túl időigényesnek mert tulajdonképpen unom.
Tudom, tudom. Miért nem hagyom abba? Mert rászoktam.
De közben unom, és szinte kényszeresen csinálok olyasmit amiért egyre kevésbé lelkesedem. Abbahagyni nem tudom, de jó lenne csökkenteni az adagot.

A baj az, hogy szerintem sokan így vannak vele, és most nagyobb kedvvel írnak scripteket és új skineket, mint amilyennel játszanak.
Mert ez legalább valami újdonság, és némi kreativitást is igényel.
Dátum: 2010.03.31. 08:48:29
Az a baj, hogy ahogy Kocos mondta, addiktálódunk. Akkor pedig egyre nehezebb "lejönni a szerről". Az nem lesz érv, hogy ha nincs időd ne csináld, mert csinálni akarod.
Dátum: 2010.03.31. 07:57:04
Ja, az élet nem habostorta. A fenti 8 évesnek valószínűleg pénze sincs őskövet vásárolni. Halmozottan hátrányos helyzetű.
Az 5 éves meg még olvasni se tud, csak kattingat össze-vissza.

Akkor jelenleg van aki nem tudja használni a scripteket.
Van aki tudja, de nem érdekli.
Van aki tudja, és használja is, hogy szabadidőt csináljon magának.
Van aki tudja, de nem használja, inkább MEGVESZI a Beholdertől a szabadidőt.
És akkor majd fejlesztenek valamit ami miatt még többet kell a játékkal foglalkoznod, és majd megint vehetsz szabadidőt.
Dátum: 2009.08.28. 22:30:34
Igen, a kamraügy nálam is a gyenge pontja a dolognak. De akkor legalább úgy erősödik hogy engem nem gyengít.
Dátum: 2009.08.28. 22:23:56
Volt a szöv. fórumon is akinek nem tetszett a 100%-os fertőzés.
Oda már beírtam ezt, ez az én véleményem a dologról:


Miért ne adna előnyt? Darth Vader se lett első szintű őstermelő attól hogy átcsábult a sötét oldalra.
A 0% tiszta haszon. A 100%-os pedig attól függ hogy milyen játékosok vannak az ütőtávjában. Ha jók, semmit se rabol, és akkor hiába a +50%. Ha nem tudják védeni az LE-t, akkor szerencséje van és kaszálhat.
Ha így nézed akkor tökéletes a dolog. Káosz. Több a célpont, de a többi nem rajta múlik.

Szóval nekem tetszik.
Dátum: 2009.08.27. 05:57:46
.
Dátum: 2009.07.09. 21:26:07
Ma, 14:00 Megkezdődött a kristály horda inváziója!

Milyen invázió? Tudja valaki?
Dátum: 2009.06.09. 16:45:18
Nekem nincs bajom az egésszel. Meg van rá a lehetőség, ennyi.

Nem volt bajom Maffia kivégzéseivel és a Csuhi-Egon párossal sem (a multizást kivéve). Nem várom el senkitől hogy más lelki világát pátyolgassa, és azt nézze nehogy valakinek a tyúkszemére lépjen ( büszkén vállalom hogy 5 szintre is ütök magam alá )

Ez a háborús rendszer most olyan, hogy nyerés esetén nincs olyan jutalom hogy katakombába vonuljak ( és ne játszak napokig ), és nincs olyan jó, hogy védelem italával finanszírozzam a játékot.
Dátum: 2009.06.09. 16:08:14
Idézet: pityu - 2009.06.09. 15:57:02
Az jobb háború, ha a gyengébb szövetség tagjai mind kint vannak, várják a nagy pofonokat, és az erősebb csak ledózerólja?


Ha az erősebb a támadó akkor igazad van, de ne kérd számon a dózerolást ha te állsz a bulldozer elé

A félreértések elkerülése végett, esetünkben nem én vagyok a bulldozer. Pityu eddig 5:0-ra ver
Dátum: 2009.06.02. 18:56:25
Úgy mégis, kinek mi a TOP? Az első hány karakter, hány szint?
Pld. Azirafael szerint 58. szint fölött van a TOP. Ez kemény 19 karakter.

Csak azért mert ez az egész szerintem csak egy kis vihar egy nem túl tiszta kis biliben.
A TOP és a második vonal együtt is csak kis része a játékosoknak, és a többség szerintem tesz a problémáinkra.

A második vonalat sem érdekli az a 37-es karakter akit pld. Nephila farmol és ver rommá.

Valaki jól írta nemrég, itt néhányan nem azt nézik hogy lehetnének ők jobbak, hanem azt hogy hogy lehetne másokat lehúzni és külső beavatkozással utolérni őket.
Én most 56-os vagyok és marhára nem örülnék egy olyan fejlesztésnek amitől pld. egy 50-es 2 hónap múlva utolér.

Könyörgöm, mindig lesz első 19 karakter.
Dátum: 2009.04.30. 16:56:07
Idézet: winnie - 2009.04.30. 16:12:49
Idézet: Kocos - 2009.04.30. 15:01:31
Nem ezert nem valtanak be. Meglepodnek, ha a jatekosok zome ne tudna havi 1000 Ft-ot elszorni a szorakozasara.


nem az a kérdés, hogy ki miért nem fizet, a többség persze, hogy nem olyan ökör, hogy fizessen.

de ezt mondom, hogy éppen ezért mekkora segítség/táp, nevezzük akárminek, az őskőtermő zsák. az egyik legjobb aukcióstárgy – az biztos, hogy jobb az überübertápnak nevezett „nem megtámadhatósági” szakrabeusznál.

és épp ezért gáz, hogy egy prémes, csak mert neki természetes a prémlét, nem jut el odáig, hogy lássa, hogy mennyire jó a cucc.



Csakhogy az ilyen ökrök miatt mint pld. én is, játszhatnak azok is, akik bármilyen okból is, de nem fizetnek.
Dátum: 2009.04.20. 18:33:13
Tőlem mindenki annyi karaktert irányít amennyit csak akar, de hogy hogyan, az már nem mindegy.
Volt karakterem a V2-n is, de töröltem mert nem volt rá időm. Ha valakinek többre is van ideje, csinálja. Ismétlem, ha ésszel irányítja őket, nem szerezve jogosulatlan előnyt.
Ha valaki csal, azt nehéz bizonyítani. Vagdalkozni nem érdemes, remélni kell hogy kiderül (bizonyítékot szerezni ha lehet), a vétkes pedig megbűnhődik. Ennyi.
Igazából csak arra kaptam fel a fejemet, hogy van aki elképzelhetőnek tartja hogy a három szövetségbe tartozó 100 karaktert 10-en, 15-en irányítanak.

Még egy: azt hiszem ez a háború késett vagy 3-4 hónapot.
Dátum: 2009.04.20. 16:48:16
Látom semmit sem értesz.

Pedig állítólag a zöldek okosak...
Dátum: 2009.04.17. 18:47:22
Melyik nem Blizzard játék?

Diablo
Warcraft
Starcraft
Fallout


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ha túl speciális oké, elfogadom. De 2 napra rá a kvízolimpián megkaptam ugyanezt a kérdést (persze nem a sajátomat).
Dátum: 2008.11.04. 15:52:40
Napi 30 portyával...
Dátum: 2008.11.03. 19:31:56
Ez jó hír.

Amennyivel magasabb a kritikus ütés szakértelmed, mint az ellenfeledé, annyi százalék esélyt kapsz, hogy a fizikai harcban egy támadásoddal kritikus sérülést okozol.

Én erre hittem azt, hogy csak az egyik támadásra érvényes. De így újraolvasva valóban nem csak azt jelentheti.

Ja, és gratulálok a csatádhoz.
Dátum: 2008.11.03. 18:07:20
Van korlát:

Tudatturbó:
Egy szakértelmet átmenetileg meg tudsz növelni feleannyival, ahányas a tudatturbód (de egyszerre csak egyet). A szakértelmed így sem fog a maximuma fölé emelkedni, és nem nőhet többet, mint amennyi a szakértelem alapértéke.
Dátum: 2008.11.03. 07:14:35
Azt szertném kérdezni, hogy a kritikus ütés mennyivel növeli a sebzést?

A másik, hogy ugye egy csatában egyszer használható. Ez azt jelenti, hogy ha az első támadásnál nem jön be akkor annyi, vagy esetleg úra próbálja a másodiknál és ha akkor sem jön be, a harmadiknál?
Dátum: 2008.10.31. 11:27:36
Azt lehet már tudni hogy a 2. világ beállításai olyanok lesznek-e mint az 1-esé?


Igen.

Mármint igen, lehet tudni, vagy igen, olyanok lesznek a beállítások?
Dátum: 2008.10.30. 15:56:58
Ajvé!

Azt lehet már tudni hogy a 2. világ beállításai olyanok lesznek-e mint az 1-esé?

Ja, és persze hol van Drakin?
Oldal: 12