Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szaki06

Oldal: 1234
Dátum: 2009.08.09. 15:52:27
Nekem annyi lenne a kérdésem aki a toplisták valamelyikén szerepel azok közül mindenki kap "nyereményt" vagy csak az első három?
Dátum: 2009.08.07. 11:44:34
Bocs én vagyok a hülye, hülyeséget írtam.....sry!
Dátum: 2009.08.07. 11:03:17
Azt nem felejtsd ki csak akkor szívatás ha belekezdesz! Világosan le van írva ha belépsz a játékba és 24 órán át nem aktiválsz egyetlen manapilont sem akkor lesz fele VP reg!
A te döntésed hogy belevágsz-e nem kötelező itt semmi!


Módosítás:Bakker akkora hülyeséget írtam ide hogy az már fájdalmas!!! meg is kaptam érte a jutalmam!!
Dátum: 2009.08.06. 23:24:11
"Ez sem rosszabb mint a fertőzés szintlépéskor.
És sajnos van amikor áldozatokat kell hozni, ha vmi nagy dologban akarsz részt venni. De döntse el mindenki kockáztat a bizonytalan jutalom reményében, vagy folytatja a monoton fejlesztést ..."

Én csak erre válaszoltam miszerint ezt nem lehet összehasonlítani a fertőzéssel és arra hogy hiába hozok áldozatot és vállalom be a kockázatot ha nem csak rajtam múlik!
Én erre utaltam nem pedig arra hogy egyéni feladat lenne ez az egész!
Dátum: 2009.08.06. 23:04:17
Ezt az eventet nem igazán lehet összehasonlítani szerintem a fertőzéssel! Míg a fertőzés leküzdése teljesen az én döntésem és az én akaratom szerint alakult addig ez bizony korántsem! Hiába költeném el mind az 50 csp-t naponta ha sok másik játékos nem így gondolkodik! Hiába szeretném elérni azt a célt amit kitűztek elém a fejlesztők ha egyszerűen rávagyok utalva mások döntéseire is!
Tehát itt nem csak a saját döntésed határozza meg a végkifejletet hanem az a másik pár ezer játékosé is aki velem egy hordában van!
Dátum: 2009.08.06. 22:21:24
Bizony ha nem veszi ki mindenki a részét Zarknod ébresztgetéséből és sokan úgy gondolják a zafírok már behozhatatlan előnyre tettek szert akkor Miklósék az életben nem fognak tudni olyan jutalmat adni amiért a zafíroknak megéri egyedül végigcsinálni ezt az egészet!
Remélem alakul még ebből a dologból valami olyan ami többeknek is elnyeri majd a tetszését mert nem olyan rossz dolog ez!
Dátum: 2009.08.06. 18:07:03
Alapjában véve egészen jó és értelemszerű ötletnek tűnt íjj módon bevezetni a szorzókat pontosan addig a pillanatig míg el nem kezdődött ez az egész!
Nincs annyival több gyémánt/rubin/smaragd aki részt vesz ebben hogy egálban legyen a zafírokkal főleg nem 3x annyi! Ez inkább az alapvető probléma!
Igazságosan úgy sem lehetett volna bevezetni ezt az egészet mert mindenki úgy sem lett volna elégedett akármilyen módon vezetik be a szorzókat!
Dátum: 2009.08.06. 14:37:07
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 13:53:51
Idézet: Szaki06 - 2009.08.06. 11:57:32

Valóban a zafírok vannak a legkevesebben de majdhogynem ők a legerősebbek is (ezzel nem kisebbítve többi a többi szövi erejét) és így bizony úgy gondolom nem fogják annyian bevállalni ezt az egészet hogy "többség" versenyezni tudjon a "minőséggel"!



Ez kicsit logikatlan szamomra. Legerosebbek, megis a legkevesebben vannak. Miert?


Az Azúr és a Tyrant ugye 2 meghatározó szövi az élvonalban tagjaik szinte egytől egyig a TOP-ba tartoznak, a zafírok eleve nagyon kevesen vannak....ergo legkevesebben vannak és a legerősebbek közzé tartoznak!
Magyarán a zafírok tagjainak számat az erősségükhöz viszonyítva plusz hozzáadva az ezzel járó legmagasabb szorzót, nekik van a legnagyobb esélyük a győzelemre!(ez szigorúan az én véleményem)
Ha még így is logikátlan akkor asszem bennem van a hiba
Dátum: 2009.08.06. 13:52:17
hát igen ez egy alapvető probléma :S
a másik az hogy röpke 4 óra alatt eldőlni látszik az egész, hacsak nem lesz valami elképesztően nagy fordulat
Dátum: 2009.08.06. 11:57:32
Szerintem tök rendben van ez az egész , lehet hogy bagy zsákbamacska de mindenki vállalja magáért a felelősséget és eldönt akarja-e illetve megéri-e neki!

Amiben én a problémát látom hogy nem igazán lehet szerintem igazságosan megítélni a töltődés arányát! Valóban a zafírok vannak a legkevesebben de majdhogynem ők a legerősebbek is (ezzel nem kisebbítve többi a többi szövi erejét) és így bizony úgy gondolom nem fogják annyian bevállalni ezt az egészet hogy "többség" versenyezni tudjon a "minőséggel"!
Dátum: 2009.08.04. 13:35:59
Hány országból áll az Észak-atlanti Szerződés Szervezete?
24
35
19
26

Ezzel a kérdéssel csupán annyi baj van hogy nincs itt a helyes válasz! A megfelelő válasz ugyanis 28 lenne!
A NATO tagállamainak a száma ugyan 26 volt 2008-ban de idén ez bővült Horvátországgal és Albániával!
Akkor sry a hülyeségért amit írtam, én tudtam rosszul!
Idézet: Drevan - 2009.07.11. 12:44:15
http://www.gamekapocs.hu/hir/15981/A+jovoben+ingyenes+lehet+a+World+of+Warcraft


Elég valószínűtlen, és mégis lehet valóságalapja! Egyre nagyobb számban özönlenek az ingyenesen játszható MMO-k és ha ezzel arányos tempóban javul ezen ingyenes játékok színvonala (ami beigazolódni látszik) akkor bekövetkezhet hogy mégis ingyenes gamma lesz a WoW!
Miért fizessen az ember X ezer forintot havonta a WoW-ért ha ugyanazt/hasonló játékélményt megkaphatja ráadásul ingyen! Példáért sem kell messzire menni: a maga idejében az Anarchi online(remélem jól írom le a nevét) is nagyon népszerű fizetős MMO volt de a konkurencia kezdte kiszorítani a piacról így ingyenessé tették a játékot ! Ha ez mégis bekövetkezik akkor már a Blizzardnak sem lesz érdeke fizetősként fenntartani a játékot! Saját meglátásom szerint sokakat az is visszatarthatott a WoW tol hogy havidíjas volt és ha ez megszűnne talán újabb emberek vennék le a boltok polcairól a játékot! A Blizz már régen túllépett azon hogy azzal foglalkozzon mi jó a játékosoknak és mi nem, ez csupán üzlet! Mérlegelni fognak hogy megéri-e még fenntartani havidíjas játékként a WoW-ot vagy sem, ha a "bűvös számok" azt mutatják majd nekik hogy nem éri meg akkor bizony ingyenes lesz!

Idézet: Eliteninja - 2009.07.11. 13:02:04
Csak nálunk számít "drágának". Kinn Angliában, meg más országokban olyan kb, mintha egy csipszet vennél meg:)


A havidíj ára nem egységes minden országban! Ha így lenne nem lenne ilyen gazdag a Blizz! Amelyik országban jóval magasabb az átlagkereset ott a havidíj is nagyobb!
Idézet: Eliteninja - 2009.07.08. 04:03:07
A diablo slash and back kategória, de nagyon élvezetes és szintén megunhatatlan:) főleg aki magasabb szinten játszik vele, nem csak el-eljátszogat
upd: éljen a lag-.-


Szívemből szóltál nademostmár OFF vége
Dátum: 2009.07.09. 14:19:01
Idézet: Spityu - 2009.07.07. 20:25:33

Ki írta a Walesi Bárdok című verset?
Arany János *
Petőfi Sándor
József Attila
Babits Mihály


Én úgy tanultam, hogy a Walesi bárdok ballada... Ráadásul a nagykőrösi Arany János Ref. Gyak. Ált. iskolába jártam, ahol arany is tanított...



Hűűha..... Nekem úgy rémlik mintha formailag vers és műfajilag ballada lenne tehát szerintem nincs semmi probléma vele. Ha tévedtem akkor sry!
Dátum: 2009.07.06. 11:59:26
Idézet: Gort - 2009.07.03. 16:56:11
Véleményem szerint egy szerepjáték nem a különböző felszerelésektől, vagy szakértelmektől lesz szerepjáték, hanem attól, hogy Te személyiséget adsz a karakterednek, beleképzeled magad a bőrébe, megszemélyesíted őt. Úgy reagálsz a dolgokra, ahogy ő reagálna. Azért persze csak mérsékelten, nem kell legyilkolni senkit.
Szóval, ha ez a játék számodra nem szerepjáték, akkor legalább annyira benned van a hiba, mint a játék készítőiben.
Én folyamatosan szerep játszom a végzetúrral. A szövetségen belüli kapcsolatok, a diplomácia, a baráti, és ellenséges kapcsolatok ápolása... Ez mind egy-egy szerep, amit igyekszem jól eljátszani. A vadászat és a portya csak a háttér, a szerepjátszás az igazi játék. Próbáld ki...


Emlékeim szerint én sem azt írtam hogy a felszerelésektől és szakértelmektől lesz egy szerepjáték szerepjáték! Én egyet értek veled abban személyiséggel kell felruházni a karaktert mert valójában tényleg ez teszi egyedivé! De csupán csak ennyi lenne? Tényleg fontos része a szerepjátszás a szerepjátéknak de ettől még nem lesz "igazi játék" hisz az élet is egyfajta szerepjátszás! Egy szerepjátéknak pedig pont az a lényege hogy kiragadjon a való világból és elkalauzoljon egy másik varázslatos világba! Ha ezt vesszük alapul igenis fontos szerepe van a "körítésnek"! szükség van a felszerelésekre a szakértelmekre és még sok minden másra is ugyanis ezzel csak egyedibb lesz az általam kreált karakter! Szerepjátszás és "körítés" szerintem 50-50 %-ban fontos! Azért nem neveztem igazi szerepjátéknak mert számomra nem volt teljes a "körítés"!
Ezek után hogy bennem van e a hiba?! Talán igen. De akkor benned is kb ugyanannyi hiba van mint bennem! Azért amiért téged már maga a szerepjátszás kielégít míg engem ezen túlmenőleg a körítés is ugyanúgy érdekel nem hiszem hogy emiatt hiba lenne bennem hisz csak mindkettőnknek más a nézőpontja!
Dátum: 2009.07.03. 11:22:20
"Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!"

jajj istenem én csak arra gondoltam mikor példákat írtam hogy VU-ból aza a fajta "szerepjátékosság" hiányzik ami minden karaktertípust egyedivé és saját bónuszainak megfelelő stratégiájával tesz játszhatóvá ne pedig egyetlen egy séma van "ráerőltetve az emberre! Én nem akartam a szerepjáték mélyebb jelentésébe belemenni!

"ez nagy butaság. nem egy csatám volt, hogy bekaptam 1500-at, én lőttem 200-at, majd pedig 300-400-as körönkénti ütésekkel és 100-200-as állatsebzésekkel simán nyertem. annyi a bibi, hogy a védekezés is jól jön."

winnie RESPECT,de komolyan csak annyi a bibi hogy nekem egyszer sem sikerült 1500-at visszahozni
Dátum: 2009.07.03. 01:01:40
1.) Én nem azt írtam hogy varázslatelnyelést kell feltúrbózni mert mint azt le is írtam sok mostani játékost vágna meg, hanem a fizikai sebzést nem kellene annyira elnyomni!

2.)Hát igen: "de mivan ha én nem akarom? mi van ha én varázsló akarok lenni extrém magas IQ-val, tauval és védekezéssel?"

És mivan ha én én meg azt nem akarom? Hmm? Mivan ha én Extrém Erő+Kritikussal akarok érvényesülni.......? Hát az van hogy akkor én elmehetek a jó p.....ba!!! Ha nem az IQ+Tau stratégiát erőltetem akkor felmossák velem a padlót mert a fizikai sebzés kicsikét levan butítva! Ennyi icipici apró különbség van csak!!

Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!
Dátum: 2009.07.02. 10:46:05
Mikor született Petőfi Sándor ???
1900
1824
1000
2000

Öööm mikor is született? Véletlenül nem 1823 jan. 1-en? De akkor melyik a jó válasz?
Ezzel én is tisztában vagyok és pont ez benne a szép! Nagyon messze áll az MMORPG-től és talán már sima RPG-nek sem nevezhető és még most is tízezreket vonz magához a b.net! Én csak ezt akartam kihangsúlyozni és sry ha félreérthető volt az előbbi írásom !
Oldal: 1234