Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danielle Wildrose

Oldal: 1234
Dátum: 2009.10.12. 20:35:53
Vicces, hogy saját magam után irom, és még témába is vág

Most ki fogom boritani a bilit, előre is elnézést a hozzászólás hosszáért.

Ne olvasson tovább, aki:
- nem érdekelt a V3-on
- nem fontosak számára a V3-as események
- csak a röntgenfelvételéről eszmél rá, hogy gerincoszloppal rendelkező szerves élőlény

A kitartóakat üdvözlöm Békés Világunkon, ismerkedjenek meg a történettel, melyben nincs mellébeszélés. Nincs az „érem két oldala” fejtegetés. Csak a száraz tények kerülnek patikamérlegre. A sztorit a(z) (el)gondolkodóknak szánom, nem az izombéláknak. A sztori igaz történeten alapszik, a neveket NEM változtattam meg. Hát lássuk…

1. szál: A Sub Rosa nevű szövetség feltörekvő ágon sorolt feljebb a ranglistán, mikor a KoD nagybecsű vezetője felvette velük a kapcsolatot. Értelmes fazon, jókat dumáltunk, segitettünk egymásnak küldiben és miegymásban, mignem kiderült, hogy akár szövetkezhetnénk is. Hiszen Revan már tárgyal a Hangyák-kal és a Vérkővel, csatlakozhatnánk mi is…kérdeztem tőle, „figyumá, kitegyem a szövi adatlapjára a társulásunkat?” , azt mondja „á, dehogy tesó, maradjunk csak igy magunknak”. Ennyiben maradtunk, néha cimbiztünk egy pár sort PÜ-ben….

2. szál: a Hells Angels jópofa tagjai egyszerűen imádnak minket havonta eljönnek, látogatnak és közösen a Culli-val és (akkor még) a Kocsma bogarakkal csináltak egy rácsszerű izét, nehogy elrontsa már valaki a szórakozásukat. Érdekes, Terence és Yasmine elutasitotta a válaszcsapást, mikor vázoltam nekik mi a szitu…na, ők ketten spec gerincet látnak a röntgenjeiken. MÉG AZNAP lekerültek a Bogarak a listáról, jött helyettük a Vitriol (BUKÓ tudna erről mesélni, szép kis történet), akik szintén elhajtották a népet, maradtak végül a Gyémántlovagok.

Akik eddig birták most már ne menjenek el Jön a summázás: ahoj, itt jön ismét a Hells, hiszen oly régen jártak már nálunk. És mi figyel az adatlapjukon??? Curentus? KOD???????? Vérkő???????? Hangyák??????? Hát hümm….csak nem át lettünk b*aszarintva?!?
Hát kérem:
- az adatlapunkon qvarégen kint van, hogy citadellázzuk a visszajárókat. Ezt a kitételt a Hells miatt tettük fel a lapra, mindenki más volt elég értelmes hogy játékot játsszon! Tehát aki támad, LÁTHATJA mi történik. Akik az "élni és élni hagyni" elvét alkalmazzák az okés...a többi töppedt kockafejű pedig megnyalhatja a bináris kulcsomat Bocs, akinek nem inge...
- Megkapta a Hells a kijáró citadellát, jött az első válaszcsapás….ki sem találjátok, a KoD küldte, régi barátunk

Konkluzió: két farm-szövetség összeokoskodott egy rácsot, amivel a bevételei csökkenthetőek lennének. Ehhez megnyerte a korábbi szövetségeseinket (???) ill. a vezető szöviket (nyilván). Egyéb topicban már elgurult a gyógyszerem emiatt, igy nem kezdem újra – aki KÉPES leszűrni a lényeget, lát…aki nem, az csak lepontoz és benyög valami szellemeset…senkinek nem fogom szájbarágni, hogy ebben az egész katyvaszban mi a csúnya és gusztustalan...


Kedves Kollégák! NEM érdekelnek a fel- vagy lepontozások, az iromány pusztán a többiek okulására szolgál, NEM szándékozom személyeskedni, szájkaratézni, edzésen igy is remekül szétpofozzuk egymást a haverokkal, nincs szükségem virtuál-kakaskodásra.
Amennyiben az egészből csak hörgő-fenyegető indulatbazár sül ki, mélységesen csalódni fogok az emberi fajban

Jah, az indulatmanusoknak üzenem, hogy fenti sorok NEM a szövetségem véleményét tükrözik, lesztek szivesek RAJTAM megtorolni vélt vagy valós sérelmeiteket, ill. megtalálható leszek a novemberi találkozón

Béke!

U.i.: bocs, szárazabb és tömörebb is tudtam volna lenni, de a csalódottságot nem tudtam megszokni....talán a nyugdijig majd sikerül
Dátum: 2009.10.12. 19:15:48
"Mindenhol kialakultak a citadella hálók azok ellen akik agyba-főbe lövöldöznek vele."

...hát, fel kell világositsalak....nem azok ellen alakultak
Dátum: 2009.10.10. 16:48:19
Igen, Macinál a pont

Még két dolgot szeretnék hozzáfűzni:

- ennek az egyezménynek a (mondjuk úgy) kezdő triumvirátusából 2 (!!!) olyan szövetség a tagja, akik a farmra specializálódtak. Ezt külön nem szeretném kommentálni, a jobbérzésűek tűnődjenek el az "etika" fogalmán. Az értelmező szótárban nézzétek rögtön az "erkölcs" után...

- személyes véleményem, hogy a Citadella használata háborúban etikus. Mivel ez egy JÁTÉK. Létezik IRL "citadellarács" is: az én apukám erősebb...szólok a bátyámnak...a csaj velem van!...mit bááámúúúsz?....ne nézzééééé...nem teccik valami?....stb. Sikerült érzékeltetni, mi a véleményem a Nagy Egyezményről?

Jah, mielőtt bárki elkezdené facsarni a szavaimat és álmagyarázatot körítene: a tagok egyikével háborúban állunk. Le fogjuk citadellázni. Mert rendszeres látogatók. Az adalapunkon pedig fent van a kitétel, pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el. Szabályokat mindenki tud kreálni...Az egyezmény tagjaira elvileg ez nem tartozna, ha mégis a magukénak érzik ezt a harcot, kellemesen minősíti a bagázst. Bocs.
Dátum: 2009.10.08. 14:44:06
Mik a tapasztalatok entitás-ügyben? A szöviben beírogatjuk ki mit ütött és mennyiért, és mindig én kapom a legkisebb szeletet

Nem szőröztem végig a topikokat, de van konkrét képlet az entitásból nyert LE-re? Ahogy nézem 200-300 kapok kevesebbet...függ ez valamitől? Bevitt LE, szerencse, stb.?

Vagy bogaras vagyok?

===

Más: én sem tudom kijelölni az állatokat gyógyításra! Pedig mindkét állatt sebzett, viszont nem ájult...



* szerk: eszembe jutott megnézni a gyógyítást
Dátum: 2009.09.18. 16:36:57
Sajnos (fenét, szerencsére!!!) szövi szinten még nem KH-zunk, de szivesen bepróbálnám magam az egyiknél tagjuknál.
Tudnátok némi infóval segíteni? Háborúban ugye nem állunk velük, de ha "portyaképpen" felkérem az egyiket táncolni, milyen következményekkel jár? Automatikusan hadat üzennek? Vagy csak engem kezdenek folyamatosan támadni?

Köszi előre is az infot!
Dátum: 2009.09.14. 11:17:36
Az aktuális háborús statisztika 22 győzelmet ir nekem, de eddig az egész szövi szintjén volt 17 győzelmünk. Valami nem smakkol...
Dátum: 2009.09.12. 22:43:57
Most leszek csak bazi népszerűtlen , de két dolgot áruljatok el ezzel a témával kapcsolatban:

- a VF hátrányait miért kell ellensúlyozni?
- miért katasztrófa, ha nem esik ki Bufa gyűrűje?

A fentiek azért késztetnek csodálkozásra, mivel:
- játszunk, és nem vérre megy
- megint flash-em van, miszerint olyan dolgok köré próbáljátok(-juk?) csavarni a fejlesztést, ami az utópia határát súrolja.

A végtelenségig mindenki nem lehet egyenlő. Ha egy labirintusba beengedsz 100 egeret, lesz aki bazigyorsan jut sajthoz, ő lesz az alfa-egér, genetikáját pedig a legnagyobb valószinűséggel fogja továbbörökíteni, az összes tulajdonságával együtt. A farkánál húzva ugye nem tartanánk vissza az utolsó kanyarban, hogy: "Hohó! Nem ám kisapám az optimalizátori egód építése! Tessék bevárni a többieket, ők is sajthoz akarnak jutni (az egérlányokról nem is beszélve!)" Basszus, állásom-gyerekem-feleségem-életem van, megvagyok Bufa ujjkarikája és orrszőrcsipesze nélkül is! Jah, hogy MINDENKI akar olyat?!?

** Miklós, plíz általános szaki- vagy tulpontcsökkentést szeretnék kérni, egyszerűen minden legyen 5%-kal olcsóbb! Szerintem hamarabb leprogramozzátok, és MINDENKI elégedett lesz!

A VF-es kedvenc karijaink is fognak ám epikusozni...mondjuk még fél év, míg felnőnek az epikushoz, de a közben tulajdonságokra és szakértelmekre összerabolt LE-t simán be tudják addig fektetni. Mire hozzácombosodnak, mehet nekik a Trufa bokalánca. Vagy nem. (szelaví)

Pedig, Birka, az alapötlet tetszik, lehetne változatosabb a játék általa és sokaknak szerezne örömet ha JÓL össze van rakva...de én (személy szerint) jóval izzadságszagúbbnak érzem előbbretolni a prioritási listán (ha van ilyen), mint mondjuk egy Manóinvázió-jellegű event-et. Esetleg visszaaltathatnánk Zarknod-ot

Kicsit hosszúra nyúltam (mindenkitől bocs!), de teljesen Fertőzés-vita íze van a dolognak, és már túl késő van / túl fáradt vagyok hogy ne szóljak hozzá


U.i.: még mindig kampányolok a RESET-gombért a karakterlapon, hogy ha nem tetszik vmi, visszaállíthassam
Dátum: 2009.08.27. 16:48:21
Ezesetben követelem, hogy négyszeres gyorsasággal lehessen megferőződni, akár 0-ról is! Mert kiszámoltam, és nekem úgy jobban megéri Mi legyen a neve a mozgalomnak, amit indítok és amely zászlajára tűzheti követeléseimet ill. követeléseinket, Testvéreim a Végzetúrban?

Na jó, kiváncsi leszek mi vár itt holnap
Dátum: 2009.08.27. 14:29:15
Sel: ...és látod mennyien vagyunk bohócok? Van sírós és van nevetős, winnie pedig közben a hajtókájából előmeredő napraforgóból spricceli a kiváncsiskodókat Ahol vita van, igenis kell a két pólus

Dutch: ne nekem mondd, nem én védtelek

---

A szerkesztés oka: eszembe jutott, hogy mi történik, ha winnie megunja az őt ostorozókat...és holnap jól nem árulja el, milyen az élet 100%!-on Szóval máma csak csupa jót és pozitivat tessék írni
Dátum: 2009.08.27. 10:38:42
Morroch, itt a másik éned beszél!

1. a stílust ami most kiáll belőled, veled együtt itéltük el pár hete, szóval csavard le magad és vess fel értékes gondolatokat

2. Dutch már nyilatkozott és bár tudjuk hogy sosem fog törölni, szerintem nincs szüksége a plusz védelemre. Szövetségi társad keresztjét márpedig magadra ne vedd, mert lészen neked csak gyomorsavad tőle

Elkezdődött már a visszaszámlálás, hogy ki kit fog anyázni holnap ha kiderül mi a jutalom a 100% fertőzöttségért? Nyafi- és kifogáskészletek betárazva?
Dátum: 2009.08.14. 09:52:17
- Zarknod átfordult a másik oldalára, a lények ettől teljesen elerőtlenedtek = vadászat során fele LEt kapsz
- Zarknod speciális horkolása megrengeti a világot, de az épületek közül egyedül csak a hatalom tornyát dönti a földbe = építsük, de felesleges
- Zarknod rambósat álmodik, tudati lenyomata hatással van a portyára = még innen is elszívja a LEt, még a PPt is benyeli, sőt, a teljesen esélytelen karakterek a szokásos pár százalékos győzelmi sanszát durván megemeli
- Zarknod álmában nyáladzik, mely "esszencia" minden állat számára a legédesebb nektár, ettől teljesen megvadulnak = napi feladat, nézz be mindig a kennelbe, hogy hány állatod tűnt el, akik elindultak Zarknod irányába. Ha magas a szerencséd, akkor esélyed van arra, hogy több állatod lett, mint tegnap volt. Természetesen a sajtolásból származó LE-t felezzük, biztos ami biztos alapon

--- fenti esetekben Zarknod valójában Chuck Norris
Dátum: 2009.07.29. 11:42:10
Epikus megakristály
Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: gyűrű, nyaklánc
Szint: 50
6% bónusz sebzés epikus szörnyek ellen
Dátum: 2009.07.17. 20:11:14
Idézet: Kocos - 2009.07.17. 12:09:35
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.07.17. 09:22:25
--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj


Hat bizony, szoltak elore, hogy tul hosszu nev nem jo.


Hülyesééég, fogtam egy lapot, azt' lemértem...ráfér! Mondjuk Verdana-ban, 12-es betűvel
Dátum: 2009.07.17. 09:22:25
Én vittem, de a fantáziád jobban tetszik...legalább elmondhattam volna, hogy "Én vagyok a jani!"

--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj
Dátum: 2009.07.13. 10:13:20
Szeretném megszavaztatni, hogy most akkor ez a topik szét lett-e off-olva? Nem tudom eldönteni...

Azért ingadozom, mert még 2 oldal Crimson-ról (minden tiszteletem mellett!) és tényleg Halhatatlan lesz
Dátum: 2009.07.12. 11:50:06
Most, hogy helyretetted Awenhai-t, meg kell mondanom, hogy bájosan tájékozatlan vagy az alacsonyabb szintű karakterek játékával kapcsolatban Nem bántásképp mondom, megvonom a párhuzamot neked

- Én naponta 8-9 támadást kapok, pedig nem állunk háborúban, és nem támadtam őket. --- a felsőbb ligás karakterek pont ezt csinálják lefelé (kivételek vannak, akik felfelé tudnak támadni, de ők a kivételek). Alulról nem (v. ritkán) támadják őket, mégis Kispistike szivja a fogát ha bekamrázzák, pedig nem állnak háborúban és Kispistike nem is támadja őket. Summa: az érved nem objektiv.

- Nem valami pici kis pluszt kapnak, hanem azt, hogy az esélytelenek teljes nyugalmával vagy kénytelen beleállni az óránkénti támadásaikba --- ld. mint fent, Kispistike nem fog 170-es kereskedelemmel menni

- bármelyik hasonszőrű karakter bemásolhatná az Eddigi csaták listát, meglepődnél.... (?)

Nem sorolom tovább, a probléma ugyanaz: Pénzeszsák family ágál az "igazságtalan" (értsd: általa már elfelejtett) bánásmód miatt.

TULAJDONSÁG és SZAKÉRTELEM - RESET KELL NEKEM!!! MERT AKAJOM!!!
Dátum: 2009.07.09. 16:32:18
Nagyon nem szép dolog ezt firtatni

Döntetlenezzünk inkább
Dátum: 2009.07.09. 14:58:41
Idézet: Repro - 2009.07.09. 13:12:09
Jajjj.. elnéztem.. csak Jonny-ra koncentráltam, mert olyan jól tartotta magát
Ezt beégtem.
Mindegy, nem szerkesztem át, maradjon meg tanulságnak

Danielle Wildrose vitte.


Már megbántam! Jobban tetszett volna egy Michelle Wild-os lap

Csak reménykedem hogy nem szuperálnak ki, mert: kereszt- és vezetéknevem is van, angolos beütéssel, páros vagy páratlan karakterszámmal, a TÖ sem érte még el az 1000-et, stb.stb.stb.
Dátum: 2009.07.04. 22:14:21
Erről jut eszembe, Zord! Érezhetsz némi elégtételt, mert délelőtt nem voltam gépközelben és elvitték a tárgyunkat!
Dátum: 2009.07.02. 16:56:41
Azt kellene megerteni, h mivel ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ezert ez termeszetes is. Amit te jatszol az a tamagocsi es a szeressuk egymast gyerekek kevereke


Hibás érvelés Verseny = azonos feltételekkel és lehetőségekkel rendelkező jelentkezők közül kerülnek ki győztesek.
Lefordítva: verseny elképzelhető két 1lvl karakter között, de nem (direkt túlzok!) egy 1lvl és 50lvl szintű között.

Példa: olimpiai döntő, férfi síkfutás 100m. 1-es pálya: Prokáczy Ernő, 25éves egyetemista // 2-es pálya: Tomanek Eduárdo, 5éves óvodai hallgató. Mondd csak meg Edukának, hogy azonos esélyekkel indul!

Úgyhogy légyszi ne emlegess versenyt...ez max. versengés lehet.

Egyébként nem magam mellett érvelek, úgy gondolom nem vagyok mások farm-karaktere Sőt...
Felőlem jöhet akárki felülről, ha valakinek ez az élete és hivatásos passziója, ám legyen.

Ne szeressük egymást! De azért a moralitás és etika ne csak akkor jöjjön elő, ha "nekem fáj"
Oldal: 1234