Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.09.27. 16:33:43
Ó ez a 3 nap, el is ment a kedvem ettől is!

Nem lehetne azt, hogy a kincseskamra hasson erre is?
Dátum: 2009.09.23. 02:15:25
Szerintem nemsokára Zord is törlésre kerül.
Dátum: 2009.09.22. 17:44:20
Egy kérdés: már nem lesznek egyáltalán új tárgyak? Vagy mi? Mert V3on mind a 4 tárgy már volt egyszer, a másik világokon is ez van?
Dátum: 2009.09.22. 17:35:54
200 felett majd 40essével fogja számolni, vagy mi?

Egyébként ha már ennyire lebutítjátok, akkor ne legyen már korlátja a szakértelemnek!
Dátum: 2009.09.12. 16:07:52
Idézet: Miklós - 2009.09.12. 15:34:29
A Gyorsítás funkciókat a VU tali után, kéréseitek alapján vezettük be. Ezek a játékidőt valóban jelentősen lecsökkentik, egyetlen gond adódott. A top játékosok közül sokan ezeket nem veszik igénybe, mondván, hogyha csak 1 top játékos van, aki ezeket nem használja, az előnybe kerül a csp-k révén azokhoz képest, aki használja (ezzel kapcsolatban egy peticiót is kaptam). Persze össze is lehetne beszélni, hogy mindenki megveszi őket és aztán jónapot, de tudom, ez nem ilyen egyszerü. Némi agyalás után arra jutottunk, hogy a legjobb az lenne, ha a gyorsitások megvásárlása olyan plusz előnyt, tápot jelentene ezeknek a kariknak is, hogy érdemes legyen megvenniük. A javaslat a következő volt:

Portyázás során ha egyik játékosnak több gyorsitása van, mint a másiknak, akkor
gyorsitás különbség X szint/10 plusz IQ-t és támadást kap.
Például, ha egy 70. szintű, akinek mindhárom gyorsitása megvan, megtámad valakit, akinek egy sincs meg, akkor 3 X 70/10 = 21 bónuszt kap IQ-ra és támadásra (mintegy az elköltött 600 CSP részleges kompenzációjaként).


AZ tetszik, hogy adni akartok még valami pluszt, de ne támadást és IQ-t, az szinten belül baromi nagy táp.
AZ egyik gyorsítással lehet 3adik támadást is 100%on beadni! Ez így szerintem korrekt. A másik kettőnek is valami hasonlót kellene kitalálni!
Dátum: 2009.09.10. 13:57:04
"Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal"

Nekem nagyon tetszenek a jutalmak. Csak ezzel van bajom, hogy: lehetne e választani, hogy én most csökkenteni, vagy növelni akarom e a fertőzésem? 5%-al?

Mert én 100%os fertőzésre hajtok!
Dátum: 2009.09.03. 15:36:49
Idézet: Andaxin - 2009.09.03. 15:34:41

De látod, nem is javították ki


Miért ha lepontoztam volna, akkor kijavították volna?
Dátum: 2009.09.03. 14:15:30
Ezzel a szavazással csak az a bajom, hogy nagyon sok olyan ember is szavaz, akik abszolút nem vettek részt a Zarknodban.

Ezek az emberek automatikusan a nemre szavaznak. Miért is? Ha a Zarknodosoknak nem tetszik a jutalom, akkor nem rombolják tovább a karakterüket, és ez már hátrány lenne a nem Zarknodosoknak, akik így akarnak felülkerekedni egy két játékoson.

De van egy másik réteg is, akik a nemre szavaznak: azok a zafírok, akik leölték a 30 manót és várják a jutalmat. Ha most kiderülne a jutalom, és továbbra sem tetszene a top zafíros töltőknek, akkor azok leállnak, és így a semmittevő zafírok csak sokkal később kapnák meg a jutalmat.
Dátum: 2009.09.03. 13:56:28
Idézet: Morpheus - 2009.09.03. 10:35:31
Lehet izzad már a gomb felett,de azért az iszonyatos sírásával megpróbálja elérni,hogy csak jól jöjjön ki a dologból.A Zarknod topicban is kb ugyanaz a 30 ember sír folyamatosan de Miklós csak azt látja,hogy megy a sírás nem azt,hogy ugyanaz a brancs csinálja.Megvan mindkét relikviám több mint 100 leölt manóval és semmi baja a karakteremnek.Ha a végén még kapok valami jutalmat annak csak örülök na nem hát nem.Senki sem kényyszerített manózásra ahogy Mcpault sem csak ő úgy képzeli a pénzéért neki előny jár mindenhol,és neki kell nyerjen.
Bárki írt a Zarknod topicba aki nem a sírósokkal értett egyet lepontozták.Bárki sírt minél jobban, felpontozták.Kicsit szánalmas de úgy látszik ez kell az embereknek.

Mcpaul slepp pontozhat lefele,ahogy szokták.


Ebben pont nincs igazad, honnan veszed, hogy ők voltak? A fórum pontozással az a baj, ha az egyik post 5ös alatt van, azt mindenki 1esre szavazza tovább birka módjára. El tudom képzelni, hogy csak 1 sírós ember pontozta le ezeket a hozzászólásokat.

A másik meg, hogy én rengeteget sírtam azért, mert tönkre vágták a mananyelőmet a mágiaelnyelő bevezetésével. Egyetlen egy postot sem szavaztam le, ha nem értett velem egyet. Egyetlen egyet sem.
Dátum: 2009.09.02. 23:50:39
Idézet: Viszok009 - 2009.09.02. 22:58:22
Nekem nem kezdődik semmikor mivel passzívolok...

Amúgy tényleg haldoklik de már elég régóta, hol a kisfiú??? D4vid...


Ahogy te eltűntél ő is eltűnt. Egy ideig még aktív volt, amíg volt V4. Lehet elkezdődött neki a suli
Dátum: 2009.09.02. 23:47:32
Csak hogy tudd azért megy a sírás, mert V1en bőven helyre lehet hozni egy elrontott karaktert. De V3on, ha a toppon rontod el, garantálom, hogy az életben nem hozod helyre. Persze van rá mód, de az már illegális. Visszafogottat sem éri meg, mert elképzelhető, hogy nagyon sok más játékosnak is van már. Az egyetlen járható út a Törlés gomb. És ahogy én észrevettem McPaul ujja már e gomb felett izzad.
Dátum: 2009.09.02. 17:26:25
Idézet: Endyr - 2009.09.02. 17:20:52
Nagyon azzal sem ersz el semmit, ha ez a bajnoki kimarad, mert ugyanugy elbukod a kovetkezot azzal szemben aki most nem manozott.

De mind1, ez tenyleg nem ide tartozik, reszemrol most hagyom abba.


Nem feltétlenül! Még mindig nem tudjuk mi a jutalom. És elméletileg senki sem tudja mi az. Lehet valami olyan, amivel a köv 3 bajnoki biztosítva lesz neki.

Mivel mindenki kap jutalmat (ahhoz képest, hogy mennyit dolgozott), így én LE-re tippelek, mert Miklós azt mondta nem kristálypont lesz. Mást nem tudok elképzelni, amit mindenkinek osztogatnának. Őskőt biztos nem, azzal a saját kenyerüket vonnák meg.

És akkor még ezen felül lesz a hordajutalom is amit a zafírok kapnak!

Szerkesztés: Endyr, mivel V3as karakterekről beszélünk, így nem off.
Dátum: 2009.09.02. 14:17:05
Idézet: Andaxin - 2009.09.02. 13:36:05


Az egyéni epikussal meg egyrészt mindenki kap még egy pár lehetőséget, hogy megszerezze az óhajtott tárgyat, másrészt azok is élvezhetik az epikus csatát, akik alacsonyabb szintűként nem tudnak érvényesülni ezen a téren egy nagyobb szövetségben.


Hát igen, ezért is lenne jó az egyéni epikus. Egyszerűen meg sem bírom ütni az epikusokat, míg Rain egyedül le tudja ölni őket. Nekem már túl erősek.

És azt sem bánnám, ha egyéni epikussal lehetne kincspontot is gyűjteni (ne keverje össze senki a dukáttal).
Dátum: 2009.09.02. 13:26:37
Idézet: Zoltanszon - 2009.09.02. 13:21:19
Ez a kis fejlesztés mennyire feldobta ezt a halódó topikot.


Nem haldokló, csak a többség elment oskolába

Nálunk egyetem csak 7edikétől kezdődik, de akkor is csak a 0. hét, szóval valójában csak 14edikén kezdődik
Dátum: 2009.09.02. 09:41:28
Idézet: Kundi - 2009.09.02. 09:23:01
Hát nézd, mi számit manózásnak, meg honnan indulsz. Én a 309 leölt manómmal, ami nem olyan kevés, esélyes vagyok példának okáért.


Én is aki két bajnokit is nyertem, nekem sem lesz esélyem. Pedig még bőven lett is volna esélyem. Mogorva sem lett volna ellenfél, ha nem jön be a Zarknod. Konkrétan a 31-es szinten lévő bajnokság óta a TÖ-m annyit változott, hogy húztam egy kis mágiát és szerencsét az építéssel. És ennyi. Konkrétan léptem 5 szintet és nem fejlődtem semmit (persze az állatok fejlődtek)
Amit LE-t szerzetem azt kreatív maxolás után szereztem és pár szaki elfelejtésével. Abból is csak a hordázást húztam fel 30ig és az elementáris fúziót maxoltam.

----------------------------

Zarknod

Egyébként ha már csak a napi 1 adagot használtam volna már akkor esélytelen lettem volna bajnokin egy olyan ellen, aki egyáltalán nem használta. Abszolút nem volt ez a dolog figyelemebe véve. És legfőképp az sem, hogy ennek koránt sem lesz vége a bajnoki előtt.

Most egy páran megszoptuk, mert belementünk mint a vakegerek. De ez nem feltétlenül a mi hibánk. Abszolút semmilyen korrekt figyelmeztetést, vagy leírást nem kaptunk a Zarknodról. Csak ennyit: "höhöö lesz jutalom birkák". És ezek után még képesek voltak azt hinni, hogy ebből nem lesz verseny Vicces.
Dátum: 2009.09.01. 21:42:24
Idézet: Yuurei - 2009.09.01. 21:40:35
Kis titokzatos...

Az 5let jó, de V1 n ez már lejárt sláger...


Hát ez az V1en

De én V3on vagyok, muhahahaha
Dátum: 2009.09.01. 21:30:49
Én a mostani bajnokira abszolút esélytelen vagyok. Kicsit Mogorva visszafogottjával szemben semmit sem érek

AH-ba elméletileg holnap kerül be a szívósság öve. Van egy sejtésem, hogy elvetemült nagy csata lesz érte
Dátum: 2009.09.01. 21:23:16
Idézet: Yuurei - 2009.09.01. 20:39:25
Nari77

A V3-as mókát akk inkább itt folytassuk, mert rám naon morcik az emberek, meg amúgy sem szokásom teleoffolni a topikot!

Igen újra kezdtem, de nem bántam meg...


Annyira nem rossz ötlet, de kábé annyira elvetemült mint amit én is tervezek. De azt már inkább pmben írom meg neked
Dátum: 2009.09.01. 20:36:11
Idézet: Yuurei - 2009.09.01. 20:33:54
4-5 hónapja játszik és MÁR 15ös szintű, az bizony nagyon sok

Én 2,5 hónapja játszok és 10 szintel kisebb vok, de nem a V3-on...


Igen, de te töröltél és újrakezdtél nem?

Egyébként a 4 bajnokija miatt mondtam, hogy legalább 4-5 hónapja játszik
Dátum: 2009.09.01. 20:34:31
Mondjuk egy baj van ezzel az új pontrendszerrel: akik még irritálóban vannak, azok automatikusan kapják a rossz értékeléseket, akik pedig kedvencek, azok pedig akár mekkora baromságot mondanak automatikusan kapják a jó értékeléseket. (mert okos gyerek azt hiszi az adott pontszám, a többiek pontozása miatt van) Remélem érhető a nyakatekert gondolkozásom

Tömegpszichózis!