Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2009.01.08. 10:45:00
A legfelső szint ismét az ELIT házibajnoksága lesz. Bár most (a jelenlegi állás szerint) nem hárman, hanem négyen fognak harcolni. Vajon Sharpának bejön a harmadik bajnoki, vagy a Random most más mellé áll?
Amúgy sztem csak a szintvisszamaradottak szintjén lehet 99%-ra venni a győztest, minden más szinten a Random lesz az úr!
Dátum: 2009.01.08. 10:27:08
Szerintem Mortimer itt azt akarta közölni , hogy jelenleg mik azok a durva dolgok, amiket megtehet bárki, mivel a játék szabálya megengedi.
Én három szinttel támadtam "csak" lefelé, a végeredmény: A csatában összesen 444 sebzést okoztál, és 22 sebzést kaptál...
Dátum: 2009.01.07. 10:37:45
A Spektrális Manipuláció pedig növeli a kapott LE-t annyi százalékkal, amennyi a szakértelem szintje.
Dátum: 2009.01.06. 21:23:40
A tudatturbó is levesz 100VP-t. és rzt is óránként tudod használni.
Én így csináltam:
0., A küldetés kiválasztása
1., Kémgömb, Tudatturbó, Portya kifulladásig
2., Ezeket óránként ismételd
3., Utolsó lépésként én vártam, hogy töltődjön annyit, hogy egy portyából lenulázza
4., Katt a küldetésekre és kész a küldi
Dátum: 2009.01.06. 21:10:32
Ha találsz olyat, ami nincs a wikin, tedd bele, vagy szólj nekem és berakom, kösz!
Dátum: 2009.01.06. 21:05:43
Itt: http://vegzetur.wikidot.com/allattartas sok mindent megtalálsz.
Dátum: 2009.01.06. 09:47:51
Biztos sok új dolog lesz még a játékba, ami feldobja egy kicsit a játékot, de én attól félek, hogy mire oda jutunk már kevés aktív játékos lesz.
Sajnos a játékban igazából nincs sok aktív játékrész (portya, vadászat) így ha valakinek nincs jó szövetsége, és ismerősei, valamint állandóan lecsapják felülről hamar unalmas lehet és el fog pártolni más játékokba vagy a világ3-ba.
Miklós sokszor írta, hogy változások megvalósítani technikai oldalról nem túl egyszerű - nem értek hozzá, láma vagyok - de sztem a többség nem vár eget rengető változásokat csak egy kis színesítést és ez irányba is rengeteg jó javaslatot írtak a játékosok.
Rossz dolog más játékkal példálózni, de régebben játszottam egy online RPG-vel, ahol csak maga a játék került pénzbe, és nem volt havidíj. Itt pont fordítva van - természetesen csak annak aki kicsit komolyabban akarja űzni ezt a játékot - a játék ingyen van, de folyamatosan fizetned kell, ha jó akarsz lenni. És az igazán nagy különbség az, hogy ott szinte minden nap volt javítás, a készítők odafigyeltek az egyensúlyra ás rengeteg újítást vittek be. Ezzel szemben itt rengeteg csak az ígéretekből van, míg a fejlesztések csekélyek.
Kicsit negatívnak hat a hozzáállásom, - pedig a játékot nagyon kedvelem és sok időt töltök el vele - de csak az aggodalom szól belőlem, aggodalom az iránt, hogy ez az alapjában jó játék előbb utóbb a süllyesztőbe fog kikötni.
Dátum: 2009.01.05. 22:09:21
Üdv!

Előre kérem a bajnokokat, hogy a győzelemhez vezető útjukat, valamint a szintjüket juttassák el nekem, hogy minél gyorsabban ki tudja függeszteni a wiki oldalára!

Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.01.05. 21:26:56
A lélekkút kisütése sem elhanyagolható, bár ennyit azért nem ad. Valamint lehet, hogy te sok LE-t hagytál a kufárnál, míg ő ritkábban vásárolt.
Dátum: 2009.01.05. 06:35:58
Nem. A láthatatlanság mindig fix 10 pontot ad a védekezésedhez. A pihenés meg az aktuális védekezés 10%-át adja. Azt, hogy pihenésnél melyik bónuszt veszi először, nem tudom.
Dátum: 2009.01.05. 05:49:43
Ahelyett, hogy egymás torkának esünk mindenféle olyan dolog miatt, amit a játék megenged inkább koncentráljunk az építőbb javaslatokra!
A PC valóban egy gonosz építmény és valószínű senkinek sem lesz jó, ha valaki "elsüti". Ám benne van a játékba. Én nem látok kivetnivalót benne, ha két egymással háborúban álló szövetség egymást lövöldözi vele. Abban viszont igen, hogy a több támogatást élvező szövetség haverjai is rádobálják a saját pusztításukat, így változtatva meg a háború menetét. Ez lassan abba fog vezetni, hogy az nyeri a háborút, akinek több Citadellával rendelkező haverja van, így a másik kénytelen kapitulálni, ha akar még ebben az évben építeni a kútból.
A Rácsot én - mivel általában bízok az emberek jó szándékában - jó ötletnek és a játék hangulatához illő és azt kicsit feldobó kezdeményezésnek gondolom, de nem tartom teljesen jól átgondoltnak. A védekező fél - aki mindig gyengébb - miért nem vetne be minden eszközt otthona megvédéséért? A támadó is valószínű rendelkezik Citadellával, dobálják egymást és majd kiderül ki bírja tovább!
A Hírmondók ötlettét pedig - létrehozzák a béke szigetét - jó ötletnek tartom, mivel színesíti, és életszerűbbé teszi a játékot azzal, hogy olyat csinál, amit mások még nem.
Mindeninek az a pofon fáj, amit ő kap de nem érzi azt amit ő ad!
Tehát ne veszekedjünk itt mint a gyerekek, hanem próbáljunk a játékot színesítő, még több taktikát, stratégiát igénylő javaslatokat feltenni, ezeket olyan formába hozni, hogy a készítők is elgondolkodjanak rajta!
Dátum: 2009.01.04. 22:12:24
Reméljük holnaptól lesz Miklós, és majd kiderül. Valamit tervezett ez ügyben tenni, hogy mit sütött ki majd meglátjuk.
Dátum: 2009.01.04. 21:34:42
Konkrét példa erre:
19. szintű, 3000LE-ért beidomított állatomért 2800 LE körül kaptam. Tehát biztos, hogy nem éri meg beidomítani! De kövezzen meg az, akinek már megérte!
Dátum: 2009.01.02. 09:32:14
Idézet: Kyron - 2008.12.31. 22:23:07
Vegyél (pénzért, forintért több infó az Őskövek menüben) minimum annyi őskövet amennyi kiégett van és akkor azok átalakulnak.
Egyszerűbben: van 10 kiégett ősköved. Veszel SMS-ben 9 őskövet 300Ft-ért. A 10 kiégettből 9 átalakul igazivá, így lesz 18 ősköved és 1 kiégett ősköved.
DE VIGYÁZZ!!!
Mielőtt ilyet kérdezel olvasd el a leírást szőröstől-bőröstől, sőt ajánlom az aláírásomban szereplő oldal felkeresését, további egyszerű kérdések feltétele és ezerszer ismételt válaszok megírásának elkerülése végett.
Dátum: 2009.01.01. 21:18:24
Csak akkor adhatsz nevet az állatodnak, ha prémiumos vagy.
Dátum: 2008.12.31. 22:23:07
Vegyél (pénzért, forintért több infó az Őskövek menüben) minimum annyi őskövet amennyi kiégett van és akkor azok átalakulnak.
Egyszerűbben: van 10 kiégett ősköved. Veszel SMS-ben 9 őskövet 300Ft-ért. A 10 kiégettből 9 átalakul igazivá, így lesz 18 ősköved és 1 kiégett ősköved.
DE VIGYÁZZ!!!
Mielőtt ilyet kérdezel olvasd el a leírást szőröstől-bőröstől, sőt ajánlom az aláírásomban szereplő oldal felkeresését, további egyszerű kérdések feltétele és ezerszer ismételt válaszok megírásának elkerülése végett.
Dátum: 2008.12.31. 22:11:37
Nagyon követendő a hozzáállásod Sim, főleg így, hogy mindenki - szinte mindenki - tudja ki van a neved mögött.
Mivel nem csak azok szólnak hozzá akiket mindenki csak bokszzsáknak néz, valószínű tényleg gond van a rendszerrel.
Ez ellen csak azt tudjuk tenni, hogy feldobunk 10-20 ötletet, amit a többség jónak talál és a játékkészítők ezeket - leszimulálva, átgondolva, megrágva, játékosokkal megbeszélve - berakják a játékba úgy, hogy ne menjek a játék rovására.

A baj csak az, hogy az építő fórumok tele vannak szemetelve az enyémhez hasonló nagyon sokat mondó hozzászólásokkal és így a készítők és fejlesztők nehezen választják ki az ocsút az búzától!
Valamint a játékosok kb. 1-5 százaléka olvassa a fórumot, így nem teljesen tükröződik egy-egy probléma.

Amúgy mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok, és javaslom, hogy jövőre csak fél-száraz pezsgőt vegyetek, mert az édestől másnap fájni fog a fejetek...
Dátum: 2008.12.31. 17:35:48
Igazából írhatnám a javaslatok topicba is, de a vita itt folyik ezért rakom ide ötletem.

Az állandó háborúk legnagyobb hátránya igazából nem az, hogy a lélekkút mérete csökken, hanem az, hogy a gyengébb - a megtámadott - tagjai állandóan le vannak csapva a sárga földig. Ezt többféle módon lehetne megváltoztatni, a következő egy a sok közül.
Minden szövetségnek lehetne bizonyos számú csatlós szövetségese. Ezek ellen nem viselhetne háborút, de bizonyos mennyiségű LE-t át kellene adni a másiknak, hogy fix összegről vagy megegyezés alapján lenne azt jobban át kellene gondolni. A csatlósok számát természetesen korlátozni kellene például egy épülettel.
Ilyenkor a "Gazda" szövetségnek érdeke lenne, hogy megvédje a csatlósait mivel függene tőlük. Valamennyire tartana is tőlük, mert túl nagy ADÓ miatt lázadással vagy gazdaváltással válaszolnának.
A csatlósnak szintén lehetne csatlósa és így tovább.
Ez min változtatna? Egy újabb lehetőség a kis szövetségeknek, hogy ne farmolják állandóan őket a nagyok. A nagy szövetségeknek pedig állandó LE forrás.
Sokat lehetne még finomítani rajta, ez csak egy vázlatos terv, de ha sokaknak tetszik, közösen ki tudunk alakítani belőle egy igazságos rendszert, amit a készítők elé tárva az ő kezükbe tennénk a döntést!
Dátum: 2008.12.31. 09:07:48
Csak aztán nehogy felfázz abban a gödörben Byz! Mert a beteg embernek romlanak a reflexei és nehezebben tér ki az ütések elől!
Bár a részegek meg bátrabbak, vagyis nő a kiállásuk és ez kompenzálhatja...

Amúgy én is minden jót kívánok mindenkinek, kis szösszenetemet mindenki elolvashatja saját hordájának a topic-jába. Nem valami nagy, de nem volt időm, mert a párom már rugdosott, hogy menjek boltba...
Dátum: 2008.12.31. 07:17:24
Minden játékos társamnak kívánok:

Zsákmányából tengernyi lélekerőt!
Ágyába bővérű hempergőt!
Asztalára bőséges eledel(ő)t!
Eredményben és örömökben gazdag új esztendőt!