Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bumburnyak

Dátum: 2011.10.20. 17:19:21
"A Bajnoki medálok negatív módosító hatásaival kapcsolatban:

Mind a két típusú viadalon a hagyományoson és az utolsó vérig viadalon is azonos szabályok lesznek. Egy kivétellel.
A medálok a fenti bónusz alapján számítanak negatív módosítóként a viadalon.

A meglévő szabályok maradnak:
- A bajnoki viadalon -1-et adnak a bajnoki medálok a tulajdonságokra.
- Ha olyan kategóriában indul a karakter ahol korábban már nyert, akkor medál * -3-mat kap a tulajdonságaira."

A -3 adott viadal típusra érvényes csak?
Vagyis adott kategóriában nyertem már a normál bajnokin,de az utolsó vérigen még nem, akkor az utolsó véren még csak -1-et kapok minden medálra? Illetve ha az utolsó vérben nyertem már az adott kategóriában, de normál bajnokin még nem, akkor ott szintén csak -1-et minden medál után?
Dátum: 2011.10.20. 17:10:51
Nekem tetszik az elképzelés.

Sikerült elég jól kiválasztani az ötletekből a pozitív dolgokat.

10 pont
Dátum: 2011.10.18. 17:20:51
Gratulálunk!

És köszönjük
Dátum: 2011.10.14. 19:15:00
Szerintem a normál bajnoki viadal maradjon a jelenlegi rendszerben (főleg, hogy az új viadal felvetésekor szó se volt annak további nerfeléséről.), a -1 v -3 módosítók így is elég nehézséget, kihívást jelentenek főleg magasabb szinten...
Az esetlegesen nyert piros bajnoki érmeknek csak akkor legyen hatásuk a normál bajnokin, ha több van belőlük az illetőnek mint a kékből...

Az utolsó véres bajnokira meg lehetne az új ötletekből valamit bevezetni, de semmiképpen ne úgy legyen, hogy a piros érem a bajnokin kívül nem ad semmi bónuszt, de a bajnokin negatívumot jelent...
Dátum: 2011.10.13. 16:28:33
aukciós tárgyak mikor derülnek ki?
Dátum: 2011.10.12. 17:16:49
Sokkal jobb:

Havonta x őskőért lehetne lottót venni és kisorsolnának y nyertest, akik kapnának zöld színű bajnoki medált
csak dőlne a sűrű lé...
Dátum: 2011.10.12. 16:43:32
Jól értem, ha valakinek van már pár normál bajnoki érme, akkor nem éri meg indulnia az UV-n, hiszen csak gyűjti magának a mínusz módosítókat a viadalokhoz (ha nyer pár piros érmet is), anélkül hogy bármi pozitívumot is kapna belőle...

Mondjuk van 10 kék bajnoki medálom, és mondjuk nyerek 1 pirosat. akkor az egy piros semmi pluszt nem ad, csak a viadalokon -1 v -3-at minden tulajdonságra. Még durvább ha mondjuk valahogy nyerek a meglévő 10 kék medálhoz 5 pirosat is, akkor a viadalokon -5 v -15 minden tulajdonságra, de a viadalon kívül semmi...

a -% krittek hogy működnek majd? Ha van 10 medálom meg 500-as krit ütésem, és nem indultam abban a kategóriában még, akkor 490-esnek vagy 450-esnek számít majd a krit ütés? A % módosító csak az alap kritre hat vagy a turbózottra (az af képesség is csak az alapra hat...) mindkét bajnoki viadal típuson érvényesülni fog?
Dátum: 2011.10.01. 11:57:29
Megint te vezeted le a játékos versenyeket?
Dátum: 2011.10.01. 09:25:12
Lehet tudni már, hogy az őszi tali mikor lesz?
Dátum: 2011.09.23. 10:05:56
A medálok és dukátok mikor kerülnek jóváírásra?
Dátum: 2011.08.23. 22:10:17
Nem számít építésnek.

De az esemény végén, a tulajdonság osztogatásnál valamennyi szerencsét is kapsz.
Dátum: 2011.08.15. 17:05:02
Elolvastátok rendesen Miklós írását?

"A portyás ismételhető küldetésekért (kábítás, kritikus ütés és varázslat) jár most már tapasztalati pont, de csak abban az esetben, ha a küldetés teljesítése közbeni portyákért nem vagy csak minimális TP-t kaptál (konkrétan, ha a küldetés LE/TP arány 140 fölött van - a portyáért kapott LE nélkül! - akkor adunk annyi Tp-t, hogy ez az arány meglegyen)."

Ez azt jelenti hogy, ha a küldetésért kapnál 20.000 lé-t és a küldetés teljesítése közben nem szereztél 143 tp-t (20.000/140=~143), akkor kapsz annyi tp-t hogy a 143 meglegyen.

Írja, hogy a portyáért kapott lé nélkül nézi az arányt... Ha nyered a csatáidat a küldizés közben, akkor jó eséllyel ennyi tp-t kapsz is közben (magasabb szinten értelemszerűen arányosan több lé van küldiből, így valamennyivel több a tp is...)
Dátum: 2011.07.19. 16:32:56
V2-n hétvége óta csak 3 normál és 2 kisebb köves tárgy van az aukciós házban.
Jeleztem már Baratynak (gondolom ő szabin van) és Miklósnak (info@beholder.hu-ra továbbították).
De semmilyen reakció nem jött.
Dátum: 2011.07.15. 21:35:26
Idézet: Peacemaker - 2011.07.15. 19:33:13
A régi ezüst és bronz medálokat nem lehetne majd eladni legalább egy LE-ért vagy LGY-ért.
Kicsit zsúfolt lesz a relikviák pont a karakterlapon, ha azok megmaradnak.
Meg hát ha már a régi kvízkulcsokat el lehetett adni, akkor ezeket is lehetne már.


Vagy be lehetne váltani őket végzet medálra!
Ezek mikor kerülnek be?
Dátum: 2011.06.09. 22:58:33
Nekem olyan kérdésem lenne:

Ha valaki olyan kategóriában indul, ahol valamilyen díjat nyert már, de a mostani eseményben a korábbinál gyengébbet tud csak a végén szerezni, az a gyengébb relik helyett (ami semmire nem használható) kaphatna végzet medált?
Dátum: 2011.06.08. 17:10:00
Mostani térkép eseményben is lesz olyan, mint a legutóbbiban: ha valaki egyénileg elér egy adott térkép számot, akkor eggyel szinttel jobb tárgyat kap, mint amit a kufárnő eredménye alapján kapna?

Szerintem is jó lenne, ha a kufárok csatájában betett új relikek is elérhetőek lennének (af-es kő, szerencse fejlesztés segítő...)

Sajnos én is csak a kürtös csapatot választhattam
Dátum: 2011.05.31. 23:01:43
Ugye a mostani térképezésnél nem lesz büntetés a korábban megszerzett relikviák miatt?!
Dátum: 2011.05.16. 16:41:12
Azt lehet tudni, hogy az élő aukción milyen relikviák lesznek?
Dátum: 2011.04.20. 10:52:51
"Bizonyos hatások viszont (lélekszívás, szkarabeusz, büntető tárgyak) nem működnek, és a normál háborúkba ezek a csaták nem számítanak bele."

idézet az esemény leírásából...