Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2009.09.20. 19:35:30
Idézet: Jack Spicer - 2009.09.20. 19:30:03
Üdvözlöm az összes Végzeturat!Azt szeretném kérdezni, egyszer vadásztam, és akkor egy egész kvízlapot ki töltöttem, és kaptam 6 őskövet, de most már csak 1 kérdést tesz fel, azért meg nem lehet kapni.Az előbbi miért volt?


szia

Ilyen csakis egyszer van regisztráció után az első vadászatod előtt.
Dátum: 2009.09.20. 19:32:56
Trombonist V3-on elvileg van egy képlet azmiatt nem mehet a dolog, javítanod kell az arányodon tudtommal nincs más mód.
Dátum: 2009.09.20. 06:45:23
Még mindig hibás a háborús számláló:

egyénenként 64 győzelem külön 42...............


Eddigi győzelem: 42 Eddigi vereség: 3
Karakter neve Győzelem Vereség
Woky 12 0
Asmodeus Mortimer 10 0
Lauranna 10 1
Vassfanni 8 0
Tseby'dr akula 6 0
D.E. 5 0
Soulgramd 4 0
Shutruk Nahhunte 4 0
Hísen Wathwe 3 0
Naix 2 0
Dátum: 2009.09.18. 13:20:53
Idézet: Fubujoci - 2009.09.17. 09:56:40
úgy látszik, hogy csak én írok. Még lenne egy javaslatom. Mind a 3 világban láttam, hogy szövetségek segítik egymást és békében vannak. Miért nem lehet egy olyan épület ami a szövetségek beléphetnének. Annak is lenne több szintje. Például olyan előnyei lennének, Ha valamelyik szövetséget megtámadják a többiek is kapnak az eseményekben levelet. Akkor támadhatnák meg egymást a különböző horda tagok, ha a másik bele egyezik ez miért fontos: a küldi véget, mind a ketten ott legyenek akkor és így esetleg meggátolná az egymás püfölését véletlenül.). Esetleg ha van rá kapacitás egy kisebb fórumja is lehet. Közös épületek. erősebb szörnyek ellen harcolni.


Érdekes ötlet, és nekem spec tetszik is, talán így el lehetne indulni a rég beígért szövetségi küldetések felé.
Dátum: 2009.09.18. 13:17:22
Miklós szerintem ezt a topicot már le lehetne zárni, mert itt már csak a (jogvédett szavammal élve ) "szájkarate" megy.

Rain látom neked is elgurult az andaxinod
Dátum: 2009.09.17. 17:08:19
Morpheus írta:
A sehol sem jegyzett félépítő csicskáitok



Senkiházi nem fél hanem egészen csak építő csicska minek jár ide pofázni?


Lehet kezdeni lepontozni
Dátum: 2009.09.17. 16:16:48
Idézet: Butchman - 2009.09.17. 15:29:16
Solina,
Miért jó az, hogy ennyire hasonló karakterek lesznek? Ha tudja, hogy kell a 20-as sebgyógyítás, akkor lehet (nálam persze nem) hogy valaki tényleg nem vastagbőr-int kedvenc irányba ment volna el! Miért nem jó, hogy egy problémára adott két megoldás is jó legyen?
Ha valaki a sebgyógyítást saját ÉP-je elfogyása miatt fejlesztette, akkor miért nem lehet jó a magas egészség helyette, ha pedig a kedvencét óvta, akkor pedig a magas vastagbőr legyen az alternatíva?
Most egy huszárvágással annyit mondanak, hogy "nesze baze, ezt fejleszd oszt kész! Örülj, hogy ez is van!".


Tök egyszerű a megoldás öreg! Nem fejleszted ki, de nem is egyéni epikusozol, és megoldodott a problémád.
Ingyenélő szarháziak örüljetek hogy csak ennyit kell érte tenni......
Dátum: 2009.09.17. 11:13:04
javaslom a legutóbbi fejlesztés kis átvizsgálását, mert az erdmény és az egyéni lista összege sose stimmel, az elején többen írták biztos mert csak a kimenőt számolja, ez nem igaz mert van szürke tagunk akinél szintén van adat, egyszerűen általában ha összeadjuk kevesebbre jön mindig ki azért általában mert ma már találkoztam azzal is hogy 8/0-nál egyiben 9/0 az állás......

Háború kezdete: Ma, 05:28
Eddigi győzelem: 8 Eddigi vereség: 0
Karakter neve Győzelem Vereség
Woky 4 0
Naix 3 0
Tseby'dr akula 2 0
Dátum: 2009.09.17. 08:31:10
javaslom a legutóbbi fejlesztés kis átvizsgálását, mert az erdmény és az egyéni lista összege sose stimmel, az elején többen írták biztos mert csak a kimenőt számolja, ez nem igaz mert van szürke tagunk akinél szintén van adat, egyszerűen általában ha összeadjuk kevesebbre jön mindig ki azért általában mert ma már találkoztam azzal is hogy 8/0-nál egyiben 9/0 az állás......

Háború kezdete: Ma, 05:28
Eddigi győzelem: 8 Eddigi vereség: 0
Karakter neve Győzelem Vereség
Woky 4 0
Naix 3 0
Tseby'dr akula 2 0
Dátum: 2009.09.14. 19:39:13
egyet kihagytam mégpedig a legfontosabbat, haverokkal szoktuk egymást leüttetni néha igaz V3-on annyira nem érdkel a dolog ott nem lehet sokat rabolni.
Dátum: 2009.09.14. 19:09:18
Idézet: Birka - 2009.09.14. 18:09:40
Jelenlegi elképzelés szerintem:

1. A nornál epikusokkal párhuzamosan üthető egyéni epikusok.
2. 1 percenként üthetőek az egyéni epikusok, és a blökik nem fejlődnek rajtuk
3. Az egyéni epikusok nem folyamatosan, hanem minden csata kezdetekor regenerálnak valamennyi ép-t, ennek mértékét az epikus specializáció szakértelem minden szintje 1,5%-al csökkenti.
4. Kincsedet minimum x megölt epikus és minimum y idő után, veheted át 10 aranydukátért, ha szeretnéd az aktuálisan leölt epikus kincstáblájából választva. A minimum értékek újra számolnak a köv kincs lehetőségig, amint átvettél egy kincset.
5. Ha az epikus ájultra ver, veszítesz 1 csp-t, de 10% hp-ra gyógyulsz cserébe.
6. Az epikusok mindenkinek 50. szintről indulnak, és maximális szintjüket a karakter szintje határozza meg.
8. Az egyéni epikus feltétele az Epikus emlékmű második szintje. (Felvetés: Építési költsége dinamikus, azaz függ a szövi által felépített épületek számától.)

-Amit még meg kéne oldani az a portyalista ürülés


ebben a formában nekem tetszik a dolog, portyalista ürülésre meg draglov javaslata tényleg kicsit vad baraty is tépné a haját mire leprogramozná

Amúgy nem értem mi ez a sírás a portyalista ürülésére???????
Aki eddig le akarta üttetni magát az eddig is letudta az epikussal vagy a térkapuval, kristályhordával is esetleg az nem mindenki számára elérhető, de aki egyéni epikusozni akar ez a 2 leütési mód elérhető mert ugye alapfeltétel az epikus megléte a szöviben.
Szóval kapnak azok akik élnek ezzel (nem mindenki) még egy alternatívát de megmarad a másik 2 is számukra ha itt büntetni akarnátok a leüttetést, ami szerintem felesleges.
Dátum: 2009.09.14. 13:51:35
Köszönjük a javítást
Dátum: 2009.09.14. 13:48:56
Idézet: Miklós - 2009.09.14. 13:45:17
Ezt egy járható útnak tartom, hogy a költség legyen 200 CSP helyett 50 CSP és 50 őskő, vagy valami hasonló, és aki már megvette, őskőért visszakaphatja a CSP-jét. Sajnos, ez egyúttal a legtöbb programozást igénylő megoldás (nem az új ár, hanem a visszamenőleges visszaváltás). Kérdés, hogy a top játékosok nem fogják-e ezt a 50 CSP-t is "soknak" tartani.

Jerikó: abban igazad van, hogy egyszerűbb lett volna ezeket a dolgokat költség nélkül, automatikusan beirni. A fejlesztési időt ez azonban nem 3 napról 5 percre csökkentette volna, hanem 3 napról 2.7 napra (cirka a gombnyomást nem kellett volna megcsinálni, meg a megnyomta v se tárolását, azon kivül mindent).

Az 50 vd és a 2 kviz szétválasztható legyen, ez is megoldható, egy gomb a beállitásoknál vagy valami hasonló.


Nem volna szerencsés a helyette hanem alternatívaként bedobni inkább, mert ez a fejlesztés nem hinném hogy a prémiumos kockáknak lett kitalálva, ők max az eggyel több nem minuszos portyában látnak lehetőséget, a másik 2ben meg fene tudja ki
Dátum: 2009.09.14. 13:45:19
A támadások menűpont csakis az utolsó 20 beérkező támadást mutatja tudtommal, ha lehetne lapozgatni akkor mint ahogy a saját csatáknál már 3 oldalnyit lehet akkor talán helytálló lenne az érvelésed, de 2 óránként nem nézem meg ki az akit ütöttek, annyira kocka nem vagyok.

Legyen akkor mellette egy plusz táblázat védekézésből az tényleg hasznosabb lenne mint egyben, és nem hinném hogy nehéz dolog lenne leprogramozni mivel csak veszik az ellenfél tábláját és annak az eredményeivel számolnak.
Dátum: 2009.09.13. 12:47:47
Gondolom ők igazságos díjazást akarnak vagyis ha a másik 2 világon javítva lett legyen a 3-ason is, talán így volna fair.....
Dátum: 2009.09.13. 12:39:54
Leírnám az un. "síró" emberkék nem a díjazást kritizálják mert az tök jól ki lett találva szerintem, hanem arra hívják fel a figyelmet hogy a miklós által nyilvánosságra hozott képlet hibás kissé, amit miklós is elismert.

Szóval nem hurrogni kell itt hanem ha hiba van ötleteket adni a kijavítására és itt éppen az folyna........
Dátum: 2009.09.13. 08:36:01
Mortimer látom megint csak a saját szinteden gondolkodsz, a nagy szövikben természetes hogy ha sokat ölnek akkor utánna jut a kicsiknek is, de gondolom az első meg a második ilyen tárgy nem a gyengébb tagjaitoknak jutott hanem az erősebbeknek, ami a jelen rendszerben természetes is mert ugye több a kincspont.

Amúgy nem is annyira az összeveszésen van a hangsúly hanem azon hogy a játék legnagyobb tápjai azért irigységre adnak okot, mert lehetsz akármilyen kocka meg jó játékos de ha megszakadsz se jut neked ilyen akkor lemaradsz.

Elha ötleted kiváló lett volna a játék elején, mert tényleg közösségi cuccok hiányoznak a játékból talán majd lesz egy közösségi event amiben ilyenekhez is juthatunk.
Dátum: 2009.09.12. 19:54:49
Ide is kiírom hátha észreveszi valaki:

tegnap kezdtünk egy pár háborút direkt a fejlesztés után, az egyik fél már este bedobta a törölközőt és a Háborús archívumban szépen látszik hogy 26/0-nál adták fel meg hogy meddig tartott de ha a részletekre kattint az ember bejön egy 404 not found oldal vagyis még nem teljesen jó a dolog, és az is érdekelne hogy mennyit nyertünk az ügyön az majd a részletekben lesz látható avagy azt kifelejtettétek?

Még egy hiba van az új fejlesztésnél, mégpedig ha valaki 9-ről 10-re növeli a győzelmei számát a lista végére kerül.... :

Háborús statisztikák - Cruentus vs Sub Rosa
Háború kezdete: Ma, 07:23
Eddigi győzelem: 37 Eddigi vereség: 6
Karakter neve Győzelem Vereség
Asmodeus Mortimer 8 0
Hísen Wathwe 5 2
Woky 4 0
BorzaszTom 2 0
Lucif_R 13 0
Soulgramd 1 0
Tseby'dr akula 1 0
Dátum: 2009.09.12. 19:04:25
Még egy hiba van az új fejlesztésnél, mégpedig ha valaki 9-ről 10-re növeli a győzelmei számát a lista végére kerül.... :

Háborús statisztikák - Cruentus vs Sub Rosa
Háború kezdete: Ma, 07:23
Eddigi győzelem: 37 Eddigi vereség: 6
Karakter neve Győzelem Vereség
Asmodeus Mortimer 8 0
Hísen Wathwe 5 2
Woky 4 0
BorzaszTom 2 0
Lucif_R 13 0
Soulgramd 1 0
Tseby'dr akula 1 0
Dátum: 2009.09.12. 17:22:41
a térhelynövelőt tervezem megvenni mert ugye kap mellé az ember még egy portyagömböt (vagyis a hatását) és mivel VF-ezek így mégjobban le tudok maradni a topkariktól, de hogy kötelezövé tenni??? nevetséges ötlet, inkább a tegnapi Háborús fejlesztést nézné meg valaki mert nem müködik rendesen....