Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2009.09.27. 13:21:03
Birka ötlete jobban tetszik és nem azért mert kevésbé terheli a szervert hanem mert sokkal többen ringbe szálhatnak a dicsőségért nem pedig rögtön megkapná mondjuk mortimer.
Persze a legtöbb le vesztő meg ilyesmi szerintem is felesleges csakis pozítiv statokat díjazzuk.

Ezekre gondoltam:

-Legtöbb szerzett lé abban a hónapban
-Legtöbb tö növekedés
-Legtöbb szaki növekedés
-Legtöbb lépett szint
-Legtöbb gyöztes csata
-Legtöbb építés

Mindegyiknél volna a bajnoki után egy eredményhírdetés, de megoldható lenne akár mint a zarknodnál egy top10-es lista ami frissülne óránként.
Dátum: 2009.09.27. 12:09:35
Ilyen részletesen kidolgozott munkát csak dicsérni lehet, a többi javaslattevőt meg nem szidtam sőrt baratyot se, csak kissé zavar engem hogy senki se reagált érdemben a javaslatodra max annyit hogy túl bonyolult és ennyi.

Amik javaslatok vannak az hogy egy háború a mannakonstrukció óta nem éri meg az tény, de a háborús szövik gondolom nem a LE-re hajtanak, hanem a dicsőségre. Az hogy miniszövik elvernek nagyokat és ezért büntetni kell őket ezt meg kifejezetten nevetségesnek tartom, a többi ötlet alapjában véve nem rossz, DE ahhoz hogy a háborúk nagyobb réteg számára legyenek élvezetesebbek ahhoz valami új dolog kell nem pedig a régi ráncfelvarása és erre ez a kissé bonyolult lobogós megoldás tökéletes lenne, végre egy olyan javaslat ami sok a játékba belefásult embert újra megmozgatna, és az elől lödörgő a játékot lassan "végigjátszott" emberek számára is új élvezhető szórakozást, élményt nyújtana. V3-as klánomban is kiraktam a fórumra és mindenki csillogó szemekkel üvöltött fel hogy ez igen! Ez egy olyan változás ami feldobná a játékot és nemcsak ráncfelvarrna egy részt a játékban hanem olyan új elemekkel bővítené ami szerintem a játékosok 90%-anak tetszene, mindenki kedvére ugye nem lehet tenni, és egyben az építéseknél már csak HT-t építő (mert nincs más) klánok is látnának új célt.
Dátum: 2009.09.26. 20:17:26
Felvetődött itt pár ötlet, de én még mindig Byzon mester 16-es hozzászólását érzem a szívemhez legkedvesebbnek, egy ilyen fejlesztés tuti Baratyot az örületbe kergetné, de a háborúkat is biztosan megemelné és azok számát is akik újra érdekesnek találnák a játékot, a többiek "legyen minnél egyszerűbb" javaslataival nem értek egyet hacsaknem baraty haverjai és így akarják meguszni a melót.

BYZON MESTER GRATULA A NAGYSZERŰ ÖTLETHEZ!!! Esély hogy bekerül közelít a lottóötöshöz, de a remény hal meg utoljára, és bocsi hogy csak most reagáltam.
Dátum: 2009.09.25. 16:55:02
Dozer elnézést mégis ad de csak ha legyőzöd, körönként nem.

A szörnyeteg holtan terül el!
A csatában összesen 879 sebzést okoztál, és 52 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1453 lélekenergia és 14 TP!
Dátum: 2009.09.25. 16:50:39
71:57:11 idő múlva csatázhatsz legközelebb az entitással.
Eddig 1 entitást győztél le.




elég hamar megmurdelt a dög amúgy.

Köszönöm szépen Baraty mester a gyors programozást, amúgy miklós arról volt szó hogy ha megölünk egyet utánna lehet a következő előtt választani hogy 1-2-3 szinttel nagyobb legyen az entitás remélem ez így van még mert nem ír még ki semmit.
Dátum: 2009.09.25. 11:43:33
Már alig várom a mókát, gyerünk baraty mester járjon az ujjad a klaviaturán
Amúgy 45-ös szinten van a térkapúban a regeneráló gyöngy ami ad +3 sebgyógyot, ami gondolom minden 45 föllöttinek csak idő és random kérdése míg beszerzi.

Miklós lenne egy kérdésem is: az epikust plusszban sebző tárgyak hatása itt is megmutatkozik majd avagy sem?
Dátum: 2009.09.24. 19:00:48
Nekem jelenleg 4-es a szakim, de majd a hétvégén felhúzom, és nagyon örülök az egész fejlesztésnek, és annak is hogy csak ennyi az ára, amúgy én spec 30-asra tolom fel nehogy egyenkarakter legyek meg így legalább minden mobom gyógyul majd.


hercegnőcske jöhet a slepped lepontozni
Dátum: 2009.09.24. 14:22:12
Nekem tényleg tetszett ez a közvetítés, nagyon ügyes a szerző, jöhet megint a lepontozás.....
Dátum: 2009.09.24. 14:17:21
Sebgyógyítást tényleg meg kéne kicsit változtatni, de nem hiszem hogy a kennel lenne erre a jó megoldás, gyógyít és fejleszt is, inkább legyen alternatíva vagy fejlődik vagy gyógyul de a gyógyítást is lehessen több órára benyomni ha nem megy másképp akár egy új épület árán hasonlóan a kennelhez.
Dátum: 2009.09.23. 19:22:17
Legmélyebb tiszteletem a szerzőnek! Fantörpikus remekmű.
Dátum: 2009.09.23. 15:24:01
Miféle TP??????
Ilyenről nem volt szó hogy TP is lesz......
Dátum: 2009.09.23. 14:15:43
Hercegnő kár hogy szolis törölt és nem te...........
Dátum: 2009.09.23. 14:05:32
Mivel VF-ezek meg ahogy írod gyorsítom vele a dolgokat ezért tényleg nem érdekel hogy bukok 1 CSP-t vagy 2-t vagy akár 22-t de ha neadjisten a TP-t megkapnám az már szívás lenne....
Dátum: 2009.09.23. 13:32:45
Nekem tetszik a dolog márminthogy nem feltétel, de erősen ajánlott mivel úgyis meg akartam csinálni 30-ig az állataim miatt.

2 kérdés:

Az epikus specializáció mint szakértelem számítani fog mint valamilyen tényező az egyéniben is avagy sem?
Mert ugye irtad ezt:
Az egyéni epikusok nem regenerálnak a normál módon, helyette minden csata után regenerálnak 1-1,5%-nyit (az epikus szaki ezt csökkenti).
Erről bővebb info ha jönne megköszönném vagyis így van-e még és ha igen milyen mértékben van hatása.

Nem gondolkodtatok még el egy épületen ami mondjuk állatkórház névre hallgatna és ahányas szintű anyiszor tudsz zsínorban gyógyítani, kennelszerűen megoldva, mert sokak örülnének neki.
de akár lehetne új szakértelem is tökmindegy a lényeg hogy szükség van rá.
Dátum: 2009.09.23. 11:24:57
andaxin tpe71-nek van igaza, és elég régóta így müködik már ez:


Baraty


Re: Végzetúr friss hírek
100. hozzászólás - 2009.07.07. 15:34:43
Ha valakinek legalább 30-as a sebgyógyítás szakértelme, az mostantól több állatot is gyógyíthat egyszerre.
Dátum: 2009.09.23. 07:00:57
Ja én nem tudok szavazást kiírni, megkérnék egy illetékest tegye meg, hogy tisztábban lássunk.
Dátum: 2009.09.23. 06:59:39
Miklós elvileg akkor azért csúszik a dolog mert több embernek nem tetszik a sebgyógyítás mint feltétel, tök egyszerűen meg lehetne oldani a dolgot: szavazással......
a szaki nekem is 0-ás vagyis költenem kellene rá de én mindenképp tervezem mivel nagyon jó dolog az mikor egyszerre mind az 5 isomított állatkám gyógyul és magas szakinál az már jelentős ÉPreg.

Ki is írok egy szavazást róla és akkor eldől hogy hányadán állunk a támogatok és ellenzők. Ha több a támogató akkor felesleges más allternatíva mert akármit is okoskodnak ki emberek valakinek az se nem fog tetszeni.
Dátum: 2009.09.21. 17:15:11
Idézet: Mortimer - 2009.09.21. 17:06:44
Hosszútávon nem ezek, hanem +TP-t adó kellene, LE-ért.


Meg a morált, de azokat ide se mertem írni mert jött volna az hogy mit merészelek én mert az táp lenne.......
Dátum: 2009.09.21. 16:37:15
Nagyon tetszik az ötleted, főleg mivel egyre drágább a játék ahogy haladsz előre, és van hogy nem veszek már a moboknak semmit sem, ezért ahogy írtad is nem a kavicsos cuccoknak kell konkurencia hanem valami ami épphogy add valamit de csillog és ezért kell azoknak akik nem tudnak rá költeni.
Írok is pár ötletet tárgyakra:

lyukas bőrpáncél
+10 védekezés
-5 támadás
1 elnyelés

rozsdás acélagyarak
+1 sebzés
-1 elnyelés

szegecses acélnyakörv
+10 támadás
-5 védekezés

és lehetne folytatni a sort.
Dátum: 2009.09.20. 19:38:00
Idézet: Jack Spicer - 2009.09.20. 19:36:04
Nem, nem úgy értem, oylan kérdőívet nem engedd kitölteni.Vagy hol lehet olyat?


írtad egyszer kitöltötted többször nincs rá mód, ha újraregiztél akkor meg az lehet a bibi hogy nem kérted a segítséget az elején