Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseby dr akula

Dátum: 2012.03.15. 18:53:59
Idézet: Craslorg - 2012.03.15. 18:47:30
Ilyet maximum a V1 vs V2 szinten lehetne csinálni az azonos szabályok miatt.


portya itt is ott is pp-be kerül és az erősebb győz kivéve mikor a Mikirandom úgy nem dönt.
Dátum: 2012.03.15. 18:45:56
Idézet: Miklós - 2012.03.15. 17:46:08
Btw van olyan tervezet, hogy vmilyen módon a játékosok világok közt is tudjanak portyázni


IGEEEENNNNN!!!!!!!!!
Ha holnap rakjátok be az is késő.

Ötletelnék is vele kapcsolatban.
Opcionális legyen, mint a kihívás és a KH.
Erőforrás marad a pp?
Az eltérő világszabályók miatt el kell dönteni a rabolható LE mennyiségét, végülis csak nálunk v3-asoknál van korlát, de van. Így el kell dönteni ha valaki tülönk csatázik olyankor mi lesz.
Dátum: 2012.03.15. 14:37:34
Mióta Miki írta, hogy csak félévente fog esni egy, azóta én már csak az ingyenest forgatóm, és van még olyan ember akit ismerek és így tesz, mert ugye most esett és akkor még fél év a következőig, akkor meg minek dobáljuk a lovét az ablakon.....
Dátum: 2012.03.15. 14:33:53
Idézet: Zsimi - 2012.03.15. 14:19:07
Jövök elsírni bánatom... (már ha bánat:))

Vagy egy hónapja kezdtem el játszani, feleségem csak mellém ült és elkezdett közbe szólogatni a kvízeknél, meg tetszett neki a játék, tegnap regisztrált is. (legalább nem szól bele a kvízembe...) Csak hogy így már 2-en játszunk, egy IP címről. Nagy gond nincs mert távol állunk szintben. Viszont a fiam is már akar játszani, és persze ugyan abban a hordában, meg már alkusznak az anyjával hogy gyors csinálnak szövit, meg majd visszacsalnak stb. Hmmm... egy IP-ről 3 játékos. Na ezt hogy oldjam meg???
Az hagyján, de beszéltek húgommal, barátnőjükkel stb. Mindenki most az ünnepek alatt akar kezdeni, hogy egy szinten legyenek. ÁÁÁÁÁÁÁÁ....

Nos a többiek messze vannak, és gondolom az látszik, hogy külön mozgolódnak, de mit kezdjek az 1 ipről 3 játékossal? Annyi biztos hogy anyaja-fia megbeszélik egymás között kit támadjanak stb. Na ekkor ebből szerintem kirekesztés lesz... Kérdés mit kezdjek a helyzettel? Megmerjük kockáztatni a játékot? Mivel bizonyíthatom történetem valódiságát?????


3 megoldás van:

1. prém, és akkor legális
2. marad minden, és vagy zárolnak vagy nem
3. van 5 szerver, és mindegyiknek megvan a maga varázsa, egyedül az 1-2-es az ami ugyanolyan. Szóval külön szereverekre mentek, ja és van még angol-szlovák-orosz meg ki tudja milyen idegennyelvű szeró is.
Dátum: 2012.03.15. 13:46:07
Idézet: Lavender - 2012.03.15. 13:37:52
Az 1848/49-es szabadságharc és forradalom eseményei közül, melyik NEM 1948-ban történt?

Tavaszi hadjárat
Megalakul a Batthyány-kormány
V. Ferdinánd szentesíti az új törvényeket
Ferenc József trónra kerül


most besorolandó kérdések között. remélem mindenki örül a sok márc 15-i kérdésnek


Ezt én is megkaptam, épp be akartam írni
Dátum: 2012.03.15. 13:32:22
Miklós látom az inspirátor szóba se jöhet, az megmarad egy szűk réteg kiváltságának.
Ezt úgy mondom hogy EH-s vagyok és csorog a csp-m szóval nekem nem kell, de hátha elindulok még.
Dátum: 2012.03.15. 13:05:43
Baalcain, te ki vagy v2-n?
Dátum: 2012.03.15. 11:18:00
Idézet: BaalCain - 2012.03.15. 11:02:49
Az isnpirátorra én már reagáltam másik témában. jó ötletnek tartom.
Azzal együtt, h bonyolult mód lenne, de le kellene mellé programozni jó pár dolgot.

- mivel az így nyert csp sokaknak eszenciára lenne pörgetve
-eventeket lehetne vele nyerni
- aranydukátok relatv olcsóbban beszerzhetőek
-a vfes és a láthatatlan vadászok erősödnének azokkal szemben akik minden erőforrást felhasználnak stb stb.



Mivel az inspirátor már egy leprogramozott relikvía, így sokat nem kell programozni rajta.

- eszenciapörgetéshez pp is kell, azt nem gyorsítjuk.
- ha elérhető mindenkinek, akkor nem lehet vele eventet nyerni, viszont amiket talikon lehetett szerezni azokkal lehet.
- dukát olcsóbban? miért is?
- tudtommal a vf kizáró ok az inspirátornál a nerf óta, a láthatatlan vadászok is vf-esek többnyíre (a nerfig én az voltam)

Aki dukátért vette annak már rég visszahozta az árát, így szerintem bekerülhetne a kufárhoz a cuccos simán, akár úgy is hogy dukátot is kelljen fizetni érte, vagy legyen AF képesség és akkor a relikesek duplán gyorsíthatnak.
Dátum: 2012.03.15. 11:06:00
Idézet: Kocos - 2012.03.12. 18:52:11
Ilyen tippversenyt ugy lenn ertelme csinalni, hogy csinal neki valaki egy fapados weboldalt (szerintem tapasztalt programozonak 1 heti melo), jpl kihirdetnenk facebookon, megkerve mindenkit, hogy ossza tovabb, aztan ha van 100-200 ember, akkor mar erdekesebben alakulhat az egesz.


Találtam, egy elég igényesen összerakott magyar tipp oldalt, a fórumnevemmel már regisztráltam is.

http://f1tipp.hu
Dátum: 2012.03.15. 10:53:09
Lan esőt ígérenek, és ha emlékeztek mondjuk 2003-ra akkor itt komoly zúzda is lehet egy izgalmas versennyel. Esőben pedig Schumi és Hemi is jó. Sőt Koby is előrejöhet azzal szutyok Sauberjével
Dátum: 2012.03.15. 10:47:18
Szóval ez a fejlesztés azért van, hogy Baalcain és társai a v2 topból ne töröljenek, és aki törölt jöjjön vissza. Egy kis rínya és kapnak full EH mellé vf-et is azzal az indokkal hogy lelassuljanak, kevesebbet költsenek, és ne adjisten, akik utolérik őket és erősek el ne verjék őket.
Hát igen a havi százezrek kemény indokok.
Azért Baalcain, mivel te vagy a szószoló, egy kérdésemre válaszolj légyszíves a javaslatom, mégpedig az inspirátor mindenkinek, ami nem a ti lassításotokat, hanem a lemaradók felzárkoztatását jelentené, arról mi a véleményed? Mert érkezett 2-3 jó vélemény róla, azóta meg megint kezdődik a szájkarate.
Ja 4 napos hétvége, szóval JV reagálásra nem számítson senki, és ezért ne is töröljön.

Mielőtt tőlem is kérdeznéd ki fia-borja vagyok, v3-on a kezdetek óta van karim, v2-n pedig 1,5-2 éve töröltem, mivel nekem munkahelyem és a családom csak a nyuggervilágot engedi.
Dátum: 2012.03.14. 23:04:48
v3 szégyenfal:

Mészáros - 95. szintű végzetúr - 21+4 bajnoki

Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+66 Erő, +77 Támadás, +118 Védekezés, +145 IQ, +130 Taumaturgia

Shigekatsu - 103. szintű végzetúr - 11 bajnoki

Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+74 Erő, +79 Támadás, +71 Védekezés, +92 IQ, +74 Taumaturgia

Silver Esnaider - 105. szintű végzetúr - 13 bajnoki

Segítségnyújtása miatt a következő bónuszokat kapja:
+78 Erő, +103 Támadás, +73 Védekezés, +120 IQ, +83 Taumaturgia
Dátum: 2012.03.14. 21:39:56
Inkább a lentebb levő embereket kéne gyorsítani, nem a top-ot lassítani.

Inspiráció
Ára 1 AF pont

HA kifejleszted, ugyanazt a hatásd éred el mint egy inspirátorral ,de hogy a relikviát se nerfeljük, akinek van az duplán gyorsít.

Ilyen egyszerű és nagyszerű lenne.
Dátum: 2012.03.14. 21:15:43
Idézet: Szula - 2012.03.14. 21:08:25
Arról senki nem ír, hogy a felszerelések őskő költsége folyamatosan nő, pedig valljuk be, ez nem elvárt. Fixálni kellene a pajzs, páncél, fegyver és egyéb falánkságok őskő-költségét, még a végén 60-70 őskőbe fog kerülni egy 200. szintű cuccos, ami valljuk be, nem arányos az adott szint prém-nonprém felszerelések különbségével.
Minél régebben játszom, annál többet kell fizetni? Máshol ez pont fordítva szokott lenni.


Jár a 10 pont, teljesen jogos a kérdés!
Dátum: 2012.03.13. 14:27:50
+7 szintre ütve 102-esként 69 helyett 46 TP, ami 33%-os csökkenés, más szintet nem próbáltam még.
Dátum: 2012.03.13. 14:25:55
20 őskő volna a megfelelő ár, nem pedig 20 AF.
Dátum: 2012.03.13. 14:22:34
Idézet: Kocos - 2012.03.13. 09:10:50
Idézet: Miklós - 2012.03.13. 08:48:51
Az AHs tárgyakkal kapcsolatban lehet hogy attól féltek, hogy akkor ezek most felhígulnak, boldog-boldogtalan ezzel rohangászik majd. Ettől nem kell félni. Ha a számokat nézzük, nagyjából minden 2-3 tudás könyvére, ami elkel az AHban, fog jutni 1 db, amit kipörgetnek a szerencsekeréken...


Aham. Pont ez a baj. Pont ettől félünk.
Ha mindenki megkapna fél év alatt az csak illuzióromboló lenne, így meg valós különbséget szül. (Bár mintah ezt már írtam volna.)



Megvettem a kerék bérletet, számítva a tudás könyvére, de ha csak fél évente fog világonként esni egy, akkor innét mehet is a kukába, mert én nem pörgetek el ennyi lovét a semmiért.
Amúgy a Kingsage-es szerencsekereket kellett volna 1az1-be áthozni ide, aki ismeri biztos egyetért.
Dátum: 2012.03.12. 21:03:29
Idézet: Kocos - 2012.03.12. 20:56:52
Ha elolvasod figyelmesen, te is azt írod amit én. Erősebbé nem tesz, csak felgyorsítja az egyik erőforrás szerzést, aminek ára is van ugye, egy hétig pihenő üzemmódban be kell tárazni a pp-t.


Ha egy eroforrast gyorsabban kapsz mint mas, az bizony nagyon komoly tap.


Csak annak táp aki siet, aki meg siet az ne csodálkozzon, ha megfogynak a célpontok. Nem vitatom, jó dolog, nekem is van.
A tudás könyve viszont 100x nagyobb táp, mivel általa olyat kapsz amit máshogyan nem kapnál.
A szívósság öve meg a legnagyobb táp az AH-ban, ez szerintem se vita tárgya, van az is, ha érdekel.
Dátum: 2012.03.12. 20:37:54
Idézet: Eardog - 2012.03.12. 20:10:58
"Reflexek könyve, nem tesz erősebbé senkit, csak lefelé ütlegelve a népet, lehet vele több pp-t szerezni, de van ára, és én is megvettem anno igen sok dukátért."

Ezzel azért vitatkoznék...első körben nem tűnik érdekesnem, ahogy anno 70-es szinten nekem se kellett...de most hogy 30 PP-n már csak 4 kristályt ütök fixen, meg 1-2 másik játékost, így már más a helyzet. Ismételhető küldetést 2-3x gyorsabban lehet pörgetni lefelé ütéssel, nagyobb eséllyel találok, krit ütés-krit vari-kábítós pörög hihetlen sebességgel, viszont pár nap alatt le lehet nullázni a 300 PP-t, és a napi 25-26 édeskevés. Felfelé ütésen meg szenvedés, erősebb TÖ, nagyobb krit ütésekkel kell szembenézni, jó ha egy nap megvan a 1 krites küldi mindegyikből..kábítós meg szenvedős, asszem kb 2-3 óra alatt van meg, ha 35 percenként ütöm az elérhető 5 KH-st. Lefelé ütésnél asszem megvan 1 portyasorból, max 2, de az is 70 perc...nem mindegy szerintem.


Ha elolvasod figyelmesen, te is azt írod amit én. Erősebbé nem tesz, csak felgyorsítja az egyik erőforrás szerzést, aminek ára is van ugye, egy hétig pihenő üzemmódban be kell tárazni a pp-t.

Amúgy még mindig tartom, meg kéne különböztetni a kerekes és az AH-s tudás könyvet és lehessen a 2-t együtt is birtokolni, mert így nem lehet, ezáltal nem csökkenne az értéke se a dukátosnak.
Dátum: 2012.03.12. 19:10:46
Korrekt megoldás??

Ahogy xena írta, ez egy röhej, nem pedig megoldás.
Színthuszárokon kivül, akik nem tudják mire költeni az AF pontjaikat, ki fogja ezt megvenni?
Megsúgom senki.
Nesze semmi, fogd meg jól, köszönjük Miklós!