Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Enchanter

Oldal: 1234567
Dátum: 2009.04.19. 20:36:09
Őszintén nem tudom mi a megoldás, de a jelenlegi helyzet az nem tartható. De erre jön Viki aki letamagochizza azokat akiken vígan végig megy a klánja minden nap egy kis extra állat TP-ért cserébe, és ezért fel mernek szólalni. Közben okádja a blődségeket hogy fejlessz egset meg sebkötözést (frászt, fejleszd vadász/olcsobbító szakikat, ha az megvan kereskedelmet, amíg nincs mind kimaxolva lapulj, minden mást, statot, felszerelést felejts el).

Egyszerűen nem tudtam csöndben maradni ekkora taplóságot látva, ennyi.
Dátum: 2009.04.19. 20:21:47
Kérlek szépen magyarázd már el nekem hogy a 6 szinttel leütés az miért nem tamagocsi? Semmivel sem nagyobb kockázat mint elmenni vadászni, sőt, még kvíz sincs, szóval agyat se kell nagyon eröltetni. Vagy ha valaki más szív mert neked tartani kell állat morált akkor már nem számít annak, hanem társas szórakozássá válik?

Vagy esetleg az zavar hogy néhányan nem szeretnek 15% alatt ébredni? Esetleg beszopni 2000-3000 el nagyobb sebzéseket mint amire ők képesek? Nem mindenkinek van 1M összerabolt LE-je amit elszórhat egészségre (ami rohadtul szükségtelen mellesleg, 38-on 50-es egészséggel teljesen jól elvagyok).
Dátum: 2009.04.19. 19:09:29
Jelzem, nekem sincs elég magas akadémiám. Nem is kell, nem sokan támadnak, de akkor is
Dátum: 2009.04.19. 14:58:13
Figy, azt próbálom mondani hogy most olyan hogy valakitől vele egy szintű lopna 1000LE-t és 10TP-t. Egy magasabb szintű mondjuk 800LE, 8TP. Az arány mindkettőnél 100:1, tehát a nagyobb eséllyel megvert karaktert mindenképpen megéri ütni, még ha lassabb is. Ha a TP nem, vagy kevésbé csökkenne (pl 800:10) akkor az arány romlana 80:1-re. Ebben az esetben a kisebbet ütni még mindíg biztos lenne, de az arány rosszabb lenne mint az azonos szintűeknél.
Dátum: 2009.04.19. 14:47:24
Csökkenjen csak az LE, a TP ne. Ha az LE és a TP is csökken akkor az arány változatlan marad, és kb semmivel kevésbé sem éri meg lefelé ütni.
Dátum: 2009.04.19. 11:11:04
Tök logikus. Hogy mer valaki álmodni arról hogy a karaktere mondjuk lemegy katakombákba ha hétvégén/szünetben/nyaralás alatt nem ér rá játszani?
Dátum: 2009.04.18. 11:41:34
A mágikus regenre, ami nem ital, vagy láthatatlanság, vagy sebgyógyítás. Kb. egyetlen értelmes gyógyító skill a játékban, italok mellett, és bár nem számoltam utána, lehet italok még mindig jobban megérik.
Dátum: 2009.04.15. 22:41:25
Az egész állattartósdi az. Ha pl. egy nap nem tudok belépni, és nincs 12-es kenel valamiért, akkor a morál szépen zuhan... 2-3 nap nem belépés után simán nullázódik. Mondják hogy magas szinten lehet tartani a morált portyákkal+szintlépéssel, de ez csak akkor működik ha van ideje rá az embernek.
Dátum: 2009.04.12. 09:13:03
Felteszem cookieval oldaná meg a mentést, azt meg nem látják mások

A beágyazás az meg annyi hogy bemásolja egy [[embed]][[/embed]] közé.
Dátum: 2009.04.11. 17:24:46
Ha kell egy javascriptes fejlesztés kalkulátort bevállalok, már amúgy is tervezgettem egy ideje, és most van időm összedobni.
A bosszú általában az...

Mondjuk szerintem várható volt. Ha valakit megszivatsz egy ilyen manőverrel akkor igazán nem kell csodálkozni ezen.
Na de ennyire? Ha mást nem, legalább a szint környékén kéne lenni valakinek aki megközelíti rablásban, de én nem igazán látok senkit.

Félreértés ne essék, nem gyanusítok senkit csalással, de ezek azért nagyon durva különbségek... Ha más baj nincs is velük, elveszik az ember kedvét. Kicsit reménytelenné teszi az egészet ha valakinek nagyobb tul összege van mint a kétszer akkora szintűeknek 25 szinten, innentől számomra még elölről kezdeni is értelmetlen, ezzel a büdös életbe nem vehetem fel a versenyt.
De ezt nem értem, ha enny farm van mindenfele amiből "legálisan" lehet ilyen sokat rabolni akkor hogy lehet hogy csak ilyen kevés embernek jön össze ekkora rablás?
Dátum: 2009.04.09. 10:42:53
Miért szerepjátékosan az milyen hogy

"-Uram, legyőztem egy másik horda tagjait 15ször!
-Nagyon jó! Most bizonyítsd hűséged azzal hogy... 5-ször halrcolsz úgy hogy el sem találjátok egymást!"

Komolyan, tiszta gyalog galopp. Szerzel egy rekettyést, aztán ki kell vágnod egy fát... egy heringgel.
A szakértelem fejlesztésnél nem az számít hogy MIT fejlesztesz, hanem az hogy MIKOR. A top-ot hiába másolnák, mivel nekik kb. minden ki van fejlesztve. Nem beszélve arról hogy le átlagot pl. nem lehet másolni, se klánt+ épületbónuszt, stb... A többi érvvel egyetértek, de ez a "lemjamolják a karim jaj ne!" egy borzalmas indok a szakértelem kémlelés ellen.
Dátum: 2009.04.02. 23:19:15
Csak egy kérdés.

Még mindíg csak teljesen lehet felejteni? Véletlen raktam 1 pontot a már 70-es spektrálisra (turbóval 100), és azt pl. szívesen felejteném... de azért 71-ig nem nyomnám ki felejtést érte (nem, még 41-ig sem)
Dátum: 2009.04.01. 11:47:16
Természetesen az ár/érték arányt figyelembe kell venni, de ha ő eddig elboldogult 20 egészséggel, miközben a védekezést 90-ig nyomta, akkor ott azért valami probléma van, nem gondolod?
Dátum: 2009.04.01. 11:33:16
Jah, nem csak hogy küldetést csinálni nem kötelező, de vadászni, sőt, portyázni sem!

Küldetés LE-t ad tp ráfordítás nélkül. Ha kihagyod, szívsz. Egyszerűen ha versenyben akarsz maradni akkor kénytelen vagy menni a küldetésekkel, tehát akárhonnan nézem, ez egy kényszerítő erő.

Ariel: Ha egy tulajdonság tisztán rosszabb mint egy másik akkor nem éri meg fejleszteni. Pontosan azért mert senki sem fejlesztette (amúgy uniformálisan) az egészséget van most ez a nagy helyzet. Ha úgy látszik hogy A többet ér mint B akkor egyértelmű hogy A-t fogom fejleszteni. Nincs igazi döntés lehetőségem. Ha A és B egyforma, vagy közel egyforma erősségű, akkor van döntés lehetőségem hogy melyiket fejlesztem.
Dátum: 2009.04.01. 11:00:00
Te Ariel, akkor jól értem hogy ha küldetéssel kényszerítik a játékosokat hogy fejlesszenek egy tulajdonságot az NEM uniformizálás, ha egy tulajdonságot erősítenek hogy több értelme legyen fejleszteni az pedig igen? Javíts ki ha tévedek, de ez elég hülyén hangzik
Dátum: 2009.03.31. 17:43:46
Portyázok, de csak háborúra/hogy állataimat fejlesszem. Nincs szükségem rá hogy raboljak (és őszintén, kedvem sincs nagyon lesni hogy a farmok mikor jönnek üthető állapotba), úgyhogy ha véletlenül "horogra akad" valaki akkor azt szimplán jelentem klánnak. Nekik nagyobb szüksége van rá mint nekem

Jah, és persze már tervezem hogy megtoroljam az eddigi sérelmeimet, de egyfelől ez kicsinyes hozzáállás, másfelől elvesztettem txt-t amibe felírtam a neveket

Amit nemértek, hogy miféle társas szórakozás van abban hogy naponta mész és végig farmolsz egy sor embert? Mitől lesz ettől "többjátékos" a szórakozás, ha mindössze arról van szó hogy letámadsz egy adag nálad 3-4 szinttel kisebb játékost? Nekik nincs beleszólásuk, te meg csak végigmész rajtuk. Akárhonnan nézem, pont ugyanannyira "tartalmas" mint a vadászat.
Oldal: 1234567