Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Játékidő csökkentése
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
141. hozzászólás - 2009.04.09. 15:18:49
Sziasztok.

Nekem a legtöbb problémám a klánon belüli fórummal van.
Miért nem olyan rendszerű, mint ez itt: válaszolni, módosítani lehetne.
Ott csak törölni lehet, ráadásul minden törlés után mindig az első oldalra ugrasz vissza: azaz egy "nagytakarításba" bele lehet őszülni.
Lehetne esetleg ezen változtatni?
Ja, és azt sem venném rossz néven, ha a főoldalon nem görgőmenüben választanák világot, hanem pöttybeklikkelősen. Belépésenként 3 másodperc néhány ezer emberre nem is kevés idő.

Köszi.

(És elnézést, ha eme ötletek zöldségek és/vagy csipcsup apróságok. Nekem jól esnének.)
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.04.09. 15:33:00-kor
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
142. hozzászólás - 2009.04.09. 15:57:13
A szövetségi fórum egy eléggé leegyszerűsitett változata ennek a nagy fórumnak. Ezt egy az egyben nem lehet oda bevinni, ennek technikai akadályai vannak sajnos. Ez más játékokban is igy működik, sok helyen csak 1 db üzenőfal van, nem véletlenül.

A viágválasztással kapcsolatban, adok pár tippet, amihez nekünk nem kell programozni
A vilag2-re és 3-ra úgy is beléphetsz, hogy vilag2.vegzetur.hu ill. vilag3.vegzetur.hu, és akkor rögtön a megfelelő világ lesz bejelölve, nem kell választanod. Sőt, ha több karaktered van különböző világokon, mozillában nyiss meg 3 lapot, a 3 világra, és mentesd el a mozillával. Legközelebb ha belépsz, egyből megnyilik mind3 világon a karaktered. Ill. azt is csinálhatod, hogy a forumra lépsz be, ott oldalt kint vannak a karaktereid, és azokra kattintva rögtön megnyithatod őket.
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
143. hozzászólás - 2009.04.09. 16:38:47 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Hát köszi.

És igazán köszi, remek ötlet.
[Kicsit fáj is, hogy nem magamtól oldottam meg.]
[[Néha a pofánkba ordító legegyszerűbb dolgok tűnnek legkevésbé triviálisnak.]]
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.04.09. 16:40:43-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagAnya30Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
144. hozzászólás - 2009.04.15. 18:44:55
sziasztok!

Nekem lenne egy problémám lehet, hogy nem jó helyen járok, de azért próbálkozok!
Naponta 2-szer játszok (reggel és este) és nem tudok haladni semerre, mert nincs cselekvéspontom. Megtehetem, hogy nem lépek be 1-2 napig, de nem ezért regiztem...de ha nem is lépek be, akkor is olyan sok LE kell mindenhez, hogy akkor megint ugyanott vagyok...Akkor hogyan csináljam?
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
145. hozzászólás - 2009.04.15. 18:58:43
portyázz sajtolj szakértelmekt fejlszed lépj be egy szövetségbe...sok lehetőség van a játékban...ha kevesled a játékidőt akkor spórolj jobban a dolgokkal...nemaz hogy elküldöd eccerre vadászni reggel meg este és utána csak lesel =)

be kell osztani a dolgokat logikus lépéseket kissebb nagyob bterveket kitűzni küldetéseket megvalósítani satöbbi...

léééből meg sosem lesz elegendő abbol mindig hiány lesz de kis odafiygeléssel kilehet hozni annyit amennyiből már tellik erre arra...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.88
fórumozóVejittoFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
146. hozzászólás - 2009.04.15. 21:31:54 (Válasz Anya30 #144 hozzászólására.)
Én úgy vettem észre, hogy magasabb szinten már kell egy-két nap cspgyűjtő szünetet beiktatni (addigra a portyázás már úgyis annyira lefullad, hogy nem feltétlenül talál az ember megfelelő célpontot; halkan jegyzem meg, nem is éri meg nagyon kutatni utána), és ha összegyűlt egy nagyobb adag, akkor egyszerre levadászni. Elementáris fúzió növelése ad plusz csp-t (elég 30. szintre, aztán rápakolni turbót napközben, amekkora épp van, hadd termelje a csp-t) és rövidíti a vadászat idejét. Tessék figyelembe venni, hogy amit leírok, azok csak saját észrevételek, 35+ szint környékén, prémtelenül és vadászatra beállva.

Első lépés , (ha nincs) tessék keresni egy jó szövetséget, lehetőleg olyat, ahol épülget felfelé az akadémia. Plusz, építésből jön a szerencse, ami néha a jobb irányba terelgeti a nagyonrandomot.

Hasonlóan érdemes felhúzni vadászós szakértelmeket, transzplantáció aztán mehet a spektrális manipuláció (70 a végcél, látványos javulást olyan 40+20 körül kezdtem el látni), visszafogott fejlődés (nem jó belerohanni az élmezőnybe, ha az ember nem akarja, hogy igen csúnyán elcsapkodják és napokag malmozzon 4-5 különböző kínzókamrában naponta), csapdakészítés (15 elég az elején, ha kell, turbózható) és vezetőkészség (legyen hely befogni állatot), lélekenergia sajtolás (szintén 30-ra elég, turbózható, érdemes legalább 20-ig húzni, mielőtt sajtolgatni próbálsz). Tulajdonságokat érdemes azutánra hagyni, amikor már jó az LE bevételed, és specializáció/ultraspecializációval gyorsan lehet rajtuk húzni (sokat szajkózzák fórumokon, hogy egészségre érdemes odafigyelni, mivel magasabb szinten hátrányba kerül, aki még mindig 1000kevés ÉP-kel rohangál).

A végére hagyható kényelmi szempontból a kronokompenzáció is, hogy ne kelljen egy-egy órákat várni a turbó átpakolásával (írtad, hogy nincs sok időd játszani), és egy idő után nem éri meg csp-t áldozni rá (sőt, megkockáztatom, hogy magas szinten egyáltalán nem éri meg). A többi (állatos szakértelmek, gyűlölet, stb.) egyéni ízlés dolga. Az építés még megemlíthető, a szövetségek általában megkövetelik a hetenkénti adót, ez (és még a manakonstrukció később) segít, hogy az elején kevesebb építésed is több legyen. Később úgyis kell bele pakolni, hogy legyen szerencse, de addigra remélhetőleg már meglesz a megfelelő LE bevétel hozzá.

Ennyi, elnézést, hogy kicsit hosszúra sikeredett. Ha van észrevétel, én is szívesen veszem, mert amit leírtam, az természetesen nem a 100% tuti, hogyan kell "végzeturazni".
A hozzászólást Vejitto módosította 2009.04.15. 21:32:38-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
147. hozzászólás - 2009.04.15. 22:10:59
Bevallom, nem olvastam el mind a 8 oldalt, lehet hogy lerágott csontra vetődök.

Egy dolog zavar. A péppé vert állatom felgyógyítása 2 lehetséges módon történik:

1. szintet lép.
2. fél óránként pöckölök neki egy gyógyítást. Ez szerintem egy teljesen felesleges aktus, semmi más nem indokolja, mint a "légy online egész nap" elv.
Elhiszem hogy másként van, ha majd lehet egyszerre sok gyógyítást (vadászathoz hasonlatosan) indítani. Akár bűvös kunyhó szintjéhez hangolva.
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
148. hozzászólás - 2009.04.15. 22:22:30 (Válasz majnx #147 hozzászólására.)
Egyetértünk. Idomítás ugyanilyen értelmetlen szívatás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
149. hozzászólás - 2009.04.15. 22:41:25
Az egész állattartósdi az. Ha pl. egy nap nem tudok belépni, és nincs 12-es kenel valamiért, akkor a morál szépen zuhan... 2-3 nap nem belépés után simán nullázódik. Mondják hogy magas szinten lehet tartani a morált portyákkal+szintlépéssel, de ez csak akkor működik ha van ideje rá az embernek.
A hozzászólást Enchanter módosította 2009.04.15. 22:41:36-kor
Pontszám: 5
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
150. hozzászólás - 2009.05.10. 13:39:17
én még így is hószúnak tartom a játékidőt bejöhetne valamilyen uj szakértelem ami a vadászatot módosítja pl. szintenként 3 másodpercel csökenti és minden 10 dik szint után 1% esélyt adna ara hogy 1gyel nagyobb lényt ejtünk el. maximális szintje 50

és lehetne olyan is hogy bizonyos tárgyakat ha egyszerre viselünk akkor valamilyen extra tulajdonságot adna
A hozzászólást antilop módosította 2009.05.10. 13:40:03-kor
V1-antilop
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
151. hozzászólás - 2009.05.10. 14:37:29
Idézet: antilop - 2009.05.10. 13:39:17
én még így is hószúnak tartom a játékidőt bejöhetne valamilyen uj szakértelem ami a vadászatot módosítja pl. szintenként 3 másodpercel csökenti és minden 10 dik szint után 1% esélyt adna ara hogy 1gyel nagyobb lényt ejtünk el. maximális szintje 50

és lehetne olyan is hogy bizonyos tárgyakat ha egyszerre viselünk akkor valamilyen extra tulajdonságot adna



Elementáris Fúzió. Hát igen, ha egyszerre viselsz tárgyakat, az már ad extrát: a tulajdonságokat...mi kell még?
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.33
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
152. hozzászólás - 2009.05.10. 17:38:46
ismerem de még így is 2óra 40 percet vesz igénybe a játék amíg figyelni kel rá plusz a térkapu és a portyázás ami már így is több mint 3 óra a sárkányölőben azt szeretem hogy csak kattintani kel és már azonnal mehetsz a következő vadászatra.
V1-antilop
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
153. hozzászólás - 2009.05.10. 20:55:36
Szerintem meg aki Top játékos akar lenni, az igenis időt fordít rá, és foglalkozik vele. Persze lehet hogy sokan nem tudnak sok időt fordítani rá, munka és egyéb miatt, de az ne is várja hogy nagyon jó lesz.Szerintem.
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.25
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője