Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.09.02. 14:48:34
Sokan panaszkodtak mikor megjelent a KH hogy rövid volt az esemény. Valószínűleg azért volt nekik rövid mert élvezték a dolgot. A manóölést pedig hosszú és unalmasnak érzem. Olyan mint egy szar vicc, hosszú, unalmas és már a közepén arra gondolunk hogy nem fogunk nevetni a végén.
Dátum: 2009.09.02. 14:43:36
Hmmm a randomnak sokmindene van, amit nevezhetünk akár "nagyságnak" is. Javaslom nézz utána az "eloszlás", "várható érték" és a "szórás" kifejezéseknek.
Dátum: 2009.08.17. 15:59:31
Azért "visszadni" az LE-t elég bonyolult, ugyanis elég sokat is lehet tápolni ha ingyen lehetne ölni a manókat. Ismételhető köldetéseket lehet tömegével csinálni, 45%-os lélekszívással meglehetősen sok LE volt kivehető.
Dátum: 2009.08.17. 15:52:46
Én kicsit attól félek hogy a remek világeseménynek földcsuszamlás szerű vége lessz. Két lehetséges kimenetelt látok:
1. Bőségessen meg lesznek jutalmazva a manóölő hősök, kiderül hogy manót ölni valójában hyper táp volt és aki lemaradt az majd lógathatja az orrát és nézheti ahogy nap mint nap szétfarmolja a manógyilkos alakulat. Aztán úgy gondolják hogy behozhatatlan az előny és jól törölnek.
2. A listák legjobbjai kapnak egy nagy adag jutalmat, a többiek a futottak kategóriában pedig kapnak pár k LE-t aztán ennyi. A nagy többség akik nem voltak elég szorgosak a manóölésben, de azért jócskán áldoztak az eseményre azok jól megszívják. A futottak még kategória 50%-a elkeseredésében törli a karakterét aztán kész, játszik mást és a maradék játékosnak pedig roszabb lesz, mert egyedül minden játék unalmas.

A gond ott van, hogy mi a reális jutalom? Én pl minden csp-t szeretek elvadászni, nekem az érték, a legfőbb erőforrásom. Nekem minden csp kiadás egy kész áldozat. Nyilván a végén nekem sokkal nagyobb az elvárt jutalom mint azoknak akiknek a csp nem erőforrás, legtöbbször arra használják hogy turbót váltsanak vele. Így a reális jutalom meghatározhatatlan, szinte elkerülhetetlennek látom azt, hogy ezzel a világeseménnyel, vagy inkább világkatasztrófával mindenképpen ne történjen tömeges elfordulás a játéktól. Azt hogy az 1. szakasz után egy második ugyanolyan szakasz következzen, egyenesen fantáziátlanságnak tartom. Remélem szeptemberben valami jó ötlettel térnek vissza a nyaralásból a készítők.
Dátum: 2009.08.14. 17:34:10
Fairlight botját?

Tudtam hogy a KH keze van a dologban
Dátum: 2009.08.06. 12:54:50
Ha nem lenne nagyobb szorzója az alacsonyabb szintűeknek, akkor megint az győzne aki a legmagasabb szintű.
Szerintem ez a topic egy propaganda vicc. Közelharcra specializált karakterek el szeretnék érni hogy ismét csak nekik álljon a zászló. Több olyan karakter is van aki kritikus varázslat mellet is meg tud verni, pedig egyáltalán nem alacsony a támadás/védelem/kritikus ütés -em. Persze fáj ha a "lyuk sor" is bejön néha. Szerintem nem kell a nagy halál a közelharcosok részéről. Bőven elég hogy a lélekszívás, a kábítás (kábítós küldi), az epikus sebzés bónusz mind a közelharcot tápolja.
Dátum: 2009.08.03. 08:52:13
Egy kérdés:

- Az epikus elleni sebzésbónusz pontosan hogyan működik? A varázslathoz is hozzáadódik vagy csak a közelharci ütéshez? Ha scak a közelharci ütéshez akkor miért nincs ez egyértelműen leírva a tárgynál?

A varázslaton nem látok semmi észrevehető változást sajnos, pedig +39%-nak már észrevehetőnek kellene lennie bármennyire is a random ide vagy oda.


Nem elég hogy béna vagy hagyod magad kirabolni, még hirdeted is magadról. Azt hiszed itt olvassa az anyukád aki majd megvéd? LOL

Talán 15% alatt kéne vadászni, fejleszteni kéne az elementálist hogy minnél gyorsabban tudj vadászni és több erőforrásod legyen. Ha még nem tudod mi az akkor a tanulást. Illetve ha vadásztál gyorsan költsd el még 15% alatt. Támadj meg valakit és ismét vadássz amíg 15% alatt vagy.
Dátum: 2009.07.31. 13:32:31
Én mennék is a strandra fagyizni meg sörözni, de péntek van és van akinek az irodában kell ülnie. Nem lehetett volna holnap szerverleállás? Holnap a strandon vagyok.
Dátum: 2009.07.30. 21:13:49
Na jó legyünk konstruktívak is.

A toplista, támadhatóság, bajnoki stb úgy szar ahogy van. Az egészet újra kellene gondolni. Szerintem ami helyrebillentené a rendszert, ha lenne egy szám, hatalomfaktor vagy valami hasonló. Ezt a rendszer a szinted, a TU összeged és a szakértelemöszeged alapján számolná. Eszerint lenne a toplista, a bajnok és a támadhatóság is. Természetesen hogy mik legyenek a súlyok az jó kérdés. A szint szerintem továbbra is nagy súlyal kell hogy szerepeljen, így a VF-ezők sem szenvednének olyan nagyon nagy hátrányt kb 50-60% a maradék 40-50%-ot adja a TU összeg és a SZÖ összeg, esetleg egyéb mostani toplista rendezhetőségi szempontokat is kis súlyal számításba lehetne venni, pl nyert/ vesztett csaták, LE dif, legnagyobb sebzés.
Dátum: 2009.07.30. 21:05:26
Szerintem a VF a játék feladása. Megfosztod magad attól hogy fejlődj, hogy új kihívásokkal nézz szembe. Szánalmas az egész, maga az ötlet is szörnyű hogy a játékvezető ezt megcsinálta. Kb agyonlőtte vele a játékot, a saját munkáját tette tönkre. Bajnoki viadal, toplista, az egész támadhatósági rendszer, a pp pontrenszert ki lehet dobni a francba.
Amúgy engem nem érdekel mit csináltok, nekem a kihívás jelenti a játékélményt, nem kell semmiféle kisebbségi érzést azzal kompenzálnom hogy véletlenszerűen agyonverjek mindenkit és egy nagy zsíros pók legyek aki a 12 éveseket belezi ki félóránként. Mostanában izgalmas csatákat játszom, egyáltalán nem zavar hogy a védekező csatáim 70%-át vesztem. Nem zavar ha sharpa, ariel és barrique is megtámad egy órán belül, attól még ugyanúgy tudom játszani a saját játékomat VF nélkül. Én nem futok el, én kiállok és azt mondom ki a következő? Meg lehet csinálni, én is megcsinálom akkor más is megtudja. 190 egészség, 30-as sebgyógyítás, 25 manaregeneráció ennyi. Engem amúgy nem zavar toljátok a VF-et, fussatok csak...

Aki szebb mint én az ki van festve,
Aki nálam keményeb az már jegesmedve...
Dátum: 2009.07.30. 15:33:15
Nem tudom a megfelelő topicba írom-e, de nem találtam alkalmasabbat.

Megvásároltam a vadászat gyorsítást, kicsit elegem lett a játékból, kevesebb időt szeretnék vele tölteni stb. A leírásban az szerepel hogy gyorsítja az életpont regenerációt. Nos 1-ről 15%-ra 2.24 helyett 2.17 alatt gyógyulok fel. Nem mintha nagyon panaszkodnék, de ennek mi értelme volt? Ha jól tudom azért lett gyorsabb gyógyulás, hogy azok akik 15%-on szeretnének kivégezni legyen esélyük, és legyen esély vadászat közben elkapni valakit. Na ezzel a 3,5%-al aztán sokminden változott.
Dátum: 2009.07.30. 14:18:36
A játék nem a bajnoki viadalról szól. Amúgy meg ha ilyen pesszimistán állsz neki játszani akkor minek játszol? Ha olyan játékot szeretnél ahol a barátaid játszanak helyetted és jól megírhatod másoknak hogy ne bántsatok mert jön Pista és jól ellátja a bajodat, akkor ez nem a te játékod. Ha jól játszol még esélyed is van a bajnoi címre, persze ahhoz nem ez a hozzáállás szükséges.
Dátum: 2009.07.27. 00:14:38
Szerintem ha fele ennyi lenne a szövik max létszáma az is bőven elég lenne. Ha mindenki veled ki ellened? A játék csak akkor izgalmas ha jó ellenfeled van. Jelenleg talán a Tyrant az egyetlen szövi aki át tudná lépni a szükséges keretet, így rajhtatok kívül senkinek nincs szüksége ilyen fejlesztésre. Én jobban örülnék ha azonos klánú, szövetségek is tudnának háborúzni, és ha háború van tudnák is ütni egymást. Én szívesen portyáznék azonos színű más szövire amúgy is. Azért mert ő is kék, zöld stb attól még miért szeretem ennyire? A legendákban sincs igazán megalapozva hogy most miért nem portyázunk egymásra, hisz a portya nem életre-halálra szól, hanem fenttartjuk és fejlesztjük a harci tapasztalatunkat. Egy azonos klánúval miért nem gyakorolhatok? A több célpont jobbá teszi ajátékot. Izgalmasabb lesz. Kiváncsi lennék ha a Tyrant választhatna egy "+2 örtorony" vagy "támadhasd a saját klánodat is" nem tudom melyikat választaná.
Dátum: 2009.07.23. 12:26:34
Aki tud olvasni annak nem okozhat problémát hogy elolvassa hogy egyszer használatos. Aki meg nem tud olvasni az így járt.
Dátum: 2009.07.11. 02:23:42
Nekem amúgy nem a 200 csp-s gyorsítással van bajom, mert az négy nap fejlesztés kit érdekel. Max Kóc nem 17-3 ra, hanem 19-1-re hozza a szimulációt ellenem. Jaj jaj. A gondm az, hogy még utána fel kell tolni 111-re az elementálist, ami majd további 1 hét fejlesztés. Erre gondoltam hogy le sem kellett volna programozni, mert ez sem 60+ szinten és 28. szinten sem vállalható.
Dátum: 2009.07.10. 04:27:44
Nekem mondjuk az a véleményem a szövetségi bővitésnél, hogy már ez is sok. 20 bőven elég lenne, de nekem a max 15 fős szövik is megfelelnének. Több szövi lenne, több ellenfél, több izgalmas csata, nem lenne ilyen dominancia, könyebb lenne homogén szöviket csinálni, ahol hasonló szintű kb mindenki igy mindenkinek ugyanannyi esélye lenne épiteni, epikus ölni és igy kincsért licitálni stb. En még azt sem értem az azonos hordájú, de különböző szövetségbe tartozó karakterek miért nem csatázhatnak? Szerintem ez sokaknak tetszene.
Dátum: 2009.07.10. 04:15:57
A kényelmi funkciókkal kapcsolatosan tökéletesen egyet értek Kóccal. Egy rakat szar, használhatatlan a gyorsitás. Véleményem szerint leprogramozni sem volt érdemes, mert annyira drága hogy úgysem fejleszti ki senki, aki netán mégis, az meg is érdemli. Túl sok figyelmet igényel a játékban a vadászat, nem lehet ott hagyni mert kirabolnak és igy a játékidő túlnyomó többsége unalmas, ettől az egész játék unalmassá válik. Szerintem ez első számú abbahagyási ok. Nem hiszem hogy sok olyan jó játékos lenne aki Koc helyére ugrana, nem véletlenül van ott a TOPból senki ahol van. Szerintem a 200 cspnek lehetne alternatv költsége pl 50 őskő, ezzel mindenki jól járna, és a gyorsitás is gyorsitson azonnal ha kicsengetem az árát. Legalább az egyik lehetne, akkor kicsit elgondolkodnék.
Dátum: 2009.07.07. 23:31:23
Linduc, elárulok egy titkot. Gyakorlatozás közben is ki lehet sajtolni. Sőt mielött megválsz kis kedvencedtől küld el max időre gyakorlatozni, hogy ne sejtse mi vár rá. Aztán mikor épp kezd belejönni a játékba a többi gyakorlatozó kis kedvencel, a sok játék reményében már szintet lépett, gyorsan kapd el, kötözd egy kínzópadhoz, kínozd halálra és módszeressen facsard ki az összes lélekenergiáját. Sok sikert a következő hűséges kedvenced kisajtolásához.
Oldal: 1234567891011