Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.06.02. 13:45:15
Szerintem a klonok a szerencse, egeszseg es magia tulajdonsagokat figyelmen kivul hagyva a tobbi tulajdonsag osszege es a jatekosok hasonlo tulajdonsagosszege alapjan +-10-20% intervallumban tamadjanak a jelen pillanatban ervenyes szintkorlatok mellett.
Fentebb olvastam, hogy csak akkor tamadjanak a KH-sok, ha en is utom oket. Ez sem rossz otlet, esetleg ha Miklos mindenkepp ragaszkodik a tamadashoz, akkor pedig joval kisebb %-ban legyenek tamadhatok azok, akik nem bantjak a kristaly hordasokat.
A 15% alatti tamadasokkal pedig Miklossal ertek egyet. Igenis kell egy szivas, viszont Koc javaslata alapjan ne, vagy csak minimalis LE-t vigyenek ilyenkor.

A legfontosabb pedig, hogy ne fussanak el a haboru utan a katakombakba, es LEHESSEN oket kamrazni. A TP halmozas ellen lenne egy epuletjavaslatom.
Torzito Kristaly: ellenfeleitek szingularis ismerete hatastalan, azaz ha le is gyoznek, csak keves tapasztalatot szereznek a harcbol.

Meg egy otletem lenne, ami nemi szovetsegi osszefogast is megkovetel. A Kristaly Horda legyozesehez egy uj epulet epitese szuksegeltetik, ami a beloluk kinyert itemekkel mukodik. Az epulet kozosen epul nem szovetsegenkent. Az epuletet a kinyert itemekkel lehet mukodesbe hozni, es minden epito szovetsegnek egyenlo mertekben kell hozzajarulnia az aktivalashoz.
Dátum: 2009.06.01. 21:00:11
Remelem nem az osszes "egyszeru halandonak" jon le az, ami Neked. Biztos voltam benne, hogy kapok reakciot Toled a hozzaszolasomert. Latom soha nem fogod lenyelni szo nelkul az Azur Legio es a ELIT HORDA szovetseget.
A jatek elorehaladtaval egyre kisebb csoport ellep a tobbiektol. Tortenik ez azert, mert jobb taktikval/ tobb jatekkel elonyt szereznek. Ez beindit egy folyamatot, aminek hatasara egyre jobban ellepnek a mezonytol. Miklos tobb evtizedes jatekkeszitesi multjaval tisztaban kellene ezzel lennie. Neki pontosan tudnia kell/kellene, hogy ez a helyzet bekovetkezik, vagy elobb vagy kesobb. A vegzeturban ez bekovetkezett. Az elen halado jatekosok azzal szembesulnek, hogy a jatek adta lehetosegeket nem tudjak meg toredekeben sem kihasznalni. Emiatt mar 1-2 honapja megjelent az igeny ezen jatekosok felol, hogy valtozas kell. Sajnos azt tapasztaltam, hogy Miklos a "szuk elmezony" kialakulasara nem volt felkeszulve. Majd megjott az, amire szukseg volt egy pvp jatekban a playerek potlasara, a kirstaly horda, es kaptunk beloluk 3 napot.

Az, hogy nehany jatekos talalt mas megoldast egy dolog. Ezek kb kenyszer szulte megoldasok.
Dátum: 2009.06.01. 20:36:28
Ertem en, hogy event es hogy jonnek meg, de a hetkoznapokkal mi lesz? Napi 5-6 portya maximum. Ures kinzokamra. Jatekelmeny 0. En egyike voltam azon keveseknek, akik udvozoltek ezt a fejlesztest, de nagyon elkeserit az, hogy miutan honapok ota panaszkodunk, hogy nincs kit utni kapunk 3 napra valamit es ennyi.
Legalabb utni lehetne azokat a szerencsetleneket. Mi ertelme van, hogy elbujnak a katakombaba. Van egy tippem: Miklos nem akarta, hogy sok tp-t kapjon az, aki rendszeresen tudja oket utni, es talalt egy "remek" megoldast.
Remelem, ahogy Miklos felkeszul Morroch kiemelt uzenetere, mert szerintem mindent meg fogunk tenni, hogy a masodik hullam maradjon az idok vegezeteig. Koc-ra kellett volna hallgatnia a Legionak...

Itt jeleznem ismet Miklosnak, egy esetleges 2. Kristaly Horda megjelenesekor, hogy ugyanmar lehessen kamrazni oketl. Nem latom okat, hogy miert ne lehessen oket. Egy egyszeru keplet alapjan adhatnanak nemi LE-t. Igy nem ereznem TELJESEN feleslegesnek a 15os kamrank megletet, amit nem keves LE-be kerult anno.
Dátum: 2009.05.29. 00:10:19
ELIT HORDA - Kristály Szövetség 127 / 89
Ez a vadaszos nap vegeredmenye.
Dátum: 2009.05.28. 18:58:34
Tegnap este 10kor bekapcsoltam a pihenest. Ma reggel 8kor felkeltem. 5600 Max ep-bol 900 volt reggelre. 7 tamadast kaptam. Ital nelkul 1 azaz egy portyat sem tudtam kezdemenyezni. 1-1500 manat szivtak el. allatonkent 3-400 sebzes. 4 gyozelem 3 vereseg netto -200 LE.
Ma egesz nap 15% alatt figyelek folyamatosan viszik az LE-t. Ma 200K LE-t fektettem a magikus regenbe, hogy holnap labdaba tudjak rugni, es kb masfel honap utan a 150en stagnalo ppontomat el tudjam mozditani. Bar a 3 allatombol 2nek 300 alatt van az EP-je. Talan a kennelben holnapra hasznalhato allapotba kerulnek...

Ja es egy pillanatig se gondolja ezt valaki panaszkodasnak!!!
Dátum: 2009.05.28. 18:45:41
Nekem csak 4K LE- banja, ez mind 100-200 ep-n bekapott tamadas miatt, de nem banom. Peturral kell egyet ertenem, nagyon izgalmas az uj fejlesztes. Az allatjaikkal kell kezdeni valamit, mert hamar elhullanak.

Ez egy event, amiben kuzdeni kell. Van aki nagyobban sziv, van aki kisebbet. Egyszeruen LEHETETTELEN olyan dolgot csinalni, ami aranyosan mindenkinek ugyanolyan jo.
Sajnalom, hogy oldalokon keresztul csak a lehuzasa megy ennek a fejlesztesnek. Engem az se erdekel, ha tobb 10.000 LE-t fognak elvenni tolem. Majd jol pofanverem oket holnap (ma gyujtos nap van )
Dátum: 2009.05.28. 09:52:04
Igazabol itt van a kutya elasva. Szerintem Miklos pont a 15% alatt csucsulos gyujtogetes ellen talalta ezt ki, azert, hogy ott se legyen az ember nyugiban. En is igy gyujtok, van hogy 100-200K LE is van nalam, mert nincs idom allandoan atrakni a turbot stb. Mostantol viszont muszaj lesz. Itt viszont meg is van az elso hatulutoje a dolognak. Megint elonybe kerul az, aki allandoan gep elott ul.

Mindenesetre varjuk ki, hogy mit mutat a dolog 1-2 nap mulva. Megmondom oszinten en nekem meghozta kicsit a kedvemet a jatekhoz. Kellemesen csalodtam.

Egy dologot viszont ne soporjunk a szonyeg ala. A kamrazhatosag kerdeset ujra kene gondolnia Miklosnak. Egy keplet alapjan akar a sebzes merteketol vagy a kristaly hordas szintjetol fuggoen lehessen LE-t kiszedni beloluk a kamran keresztul is.
Tegnap pl rekordot kamraztam: 7 en voltak benne. A szakacs meg is lepodott, mert nem szamitott ekkora vendegseregre.

CaveMaN: elirtam az 1-2K-t sry
Dátum: 2009.05.28. 09:37:13
Szerintem a 15% alatti betamadas egy alattomos eszkoze a kristaly hordanak. Nem tisztelik a tobbi vegzeturat/vegzeturnot. Ez a dolog csak az elszantsagomat noveli, hogy minel elobb legyozzuk oket.
/Ha egy kibujos betamados taktikat lehetne ellenuk folytatni az megolne ezt az eventet, szerintem nem gaz. Az mar mas kerdes, hogy tegnap este 10tol m reggel 8ig 7 tamadast kaptam toluk, es pihenes ellenere 900 eletpontom lett es 1 portyat sem tudtam kezdemenyezni ital nelkul./

Ma reggel a kovetkezo tortent:
Draglov vs. Leahspawn

"Futás közben egy kataklizma igéjét mormolod. (-205 VP). 1354 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 271 életpontot sebződtek. Mutáns asztrálszárnyas elájult. "

Ha kezelesbe vesszuk oket, bizom benne 1-2 het alatt meg fognak torni!
Dátum: 2009.05.28. 09:09:29
Mar meg is tortent, koszi a gyors reagalast!
Dátum: 2009.05.28. 08:45:01
Igen mi is hadat uzentunk, es sajnos 2 haboru fut feluk a csatak eredmenyeit pedig megosztva irja jova.
Dátum: 2009.05.27. 21:02:48
Egy apro megfigyeles, talan bug. Ha 7 eletpontom van, es veletlenul megtamad valaki, tegyuk fel egy kristalyhordas, es tegyuk fel, hogy meg is ol, akkor nem veszitem el a 7 eletpontot. Javitsatok legyetek szivesek a hibat.
Dátum: 2009.05.27. 17:05:07
Engem eddig minden egesz oraban utottek.
Dátum: 2009.05.27. 14:51:11
16K volt nalam.
Dátum: 2009.05.27. 13:13:06
Remek, elso csatam a kristaly hordassal szemben es hoztam kemeny 3!!! LE-t. Ez remek.
Dátum: 2009.05.26. 19:24:10
Vicces a mai nap...
Dátum: 2009.05.26. 19:21:54
Ehh 21:00rol volt szo most 20 vadaszatom megy kviz nelkul!
Dátum: 2009.05.26. 13:52:38
Endyr 10 pont

Winnie: a parbaj volt, penteken ert veget. Eredmenyekrol a szovetsegek topic alatt olvashatsz. Miert fals? Azert met nem szurom magam fel naponta 3szor Galmuszkra? Vagy mert nem akarok csp-t vesziteni Endyr es Jerikoval szemben? Ja es ugye ha megtennenk meg joparan, akkor szerintem lehetosegem se lenne felszurnom magamra Galmuszkra, mert vagy ra azert joparan. Ha mindenkinek nekimennek aki nem Azur, akkor max 10 portyam lenne egy nap, kb 5 gyozelemmel.
Dátum: 2009.05.26. 13:30:42
Kristalyhordat sima pp-bol lehet utni, nehany hsz-el elobb irta Miklos.
Pedig ugy kellene szamolni, mert nincs mast utni. Reggel fel 7kor az Azurokon kivul kb 2 vagy 3 embert latok. Neha sikerul 1-2 tyrantos kollegat elkapni, de ennnyi. Igy ha nem frissitek pont jo idoben napkozben, akkor be is fejezodott a portyazasom arra a napra. Itt most kimeljenek azok a kedves forumozok, akik nekem esnek, hogy ha lehetne utni az Azur Legiot is, mert az nem old meg semmit. Foleg, hogy egy barati szovetseget nem bontunk fel azert, mert a jatek nem ad lehetoseget a portyapontok elkoltesere.
Dátum: 2009.05.26. 13:16:51
Hat sajna a kamram latom nem telik fel soha tobbe. Marad egy szuk reteg, aki ha nem lebeszeli le a kamrazast, akkor ertelmetlenne valik a kamra. Szerintem igenis lehessen kamrazni oket. Legyen egy LE ertek, amit kapni lehet ertuk a kamraban.
35en vannak es nekem napi 25 portyapontom van. Vagyunk igy itt az elejen kb 30en akiknek tuti ennyi van. Az 25*30=750 Ha kicsit leveszek ebbol, akkor legyen mondjuk 500. Kerdes: 35 kristalyhordas kibir 500 tamadast egy nap? Illetve van olyan sebessegu hp regenjuk, amivel uthetoek lesznek? Ja es haboru is lett itt emlegetve, igy kb nem is fognak latszani. Szerintem nem tudnak annyit sebezni majd a kristalyhordasok, hogy azt ne tudjuk kompenzalni 1 nap. Gemina itallal 4-5K manaregennel meg csak a max ep szab hatart, ugyhogy az is kb 5k. Tehat reggel maxbol indulva 1 ital 1 manaregennel 15K EP-t tudok felhasznalni, es meg nem is pihentem.

A kristalyhorda fejlodeserol meg mar elottem is mondtak, hogy amennyiben nem fejlodnek, ugy nehany szint (nehany het) utan kinojuk oket.
Dátum: 2009.05.25. 18:41:36
Akkor sajna porosodik tovabb a kamram. Az elmult 3 hetben atlag 6-8 embert sikerult kamraznom naponta. Amennyiben igazad van, es sajna jogos amit irtal, akkor szamomra mar most kudarc a kristalyhorda.
Nem latom ertelmet ugyanis igy a portyanak, mert az allataim legalabb olyan jol fejlodnek a kennelben, mint a portya soran. Napi 25 ppont termelodik nalam, amibol kb 15-20 csordul is. A kristalyhorda a csucskarakterek szamara keszul, mint ahogy azt olvashatjuk. Ebben az esetben BARMIT is ad, az csak kiemeli az eljatekosokat. Felek, es ne legyen igazam, de szerintem 2 lehetoseg all fenn. Vagy Tapos lesz oket, utni es akik hozzafernek, azoknak ujabb bevetel, vagy nem fogja megoldani az elejarok problemait. Gondolok itt a napi mx 6-7 portyara, ahol vagy en verek valakit meg 3000-400 ra, vagy engem ver meg Galmuszk hasonlo aranyban.
Oldal: 1234567891011