Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2011.06.16. 13:11:31
Kell hozzá a kincseskamra 16. szintje, ha az megvan a kincseskamrában tudtok róla szavazni.
Dátum: 2011.06.09. 15:32:23
Viszont most még nem indult el.
De a nevezés igen.
Akiknek már több aranyfokozatúja van, alapból igenrongy eséllyel találgatnak.
Ha netán használható nyereményt is szeretnének, hozzák lehetetlen helyzetbe a csapatukat, meg még vigyenek minuszt is.
Dátum: 2011.06.09. 14:48:22
Ez az indulás UTÁN-i ugrabugra bevonzza ugyanúgy a minuszokat, mint a sima váltogatás?

Mert akkor ez így elég tréfás.
Dátum: 2011.06.03. 20:38:40
Nagy ötlet a fél éves csúsztatás.

Így legalább már az az egy sem kell, ami fél éve még jó lett volna térkapuzni.

Gratulálok.
Dátum: 2011.04.28. 19:43:48
Idézet: Trisha - 2011.04.28. 17:56:30
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Igen, nekem is.
De miért?


Én is ezt kérdezném.
Miért?
Vagy ha már de, nem tüntetnétek el a portyalistából míg nem üthető?
Mert mikor már fele ilyen az össz. kiírtnak, kezd bosszantó lenni.
Egy kérdés.

Halálkomolyan olyat akartok behozni egy másfél éves játékba, hogy attól függ a további fejlődése a karinak, hogy hány szintet lépett eddig?

Ugye nem?

Edit:
Azt mondják két és fél a másfél.
Még érdekesebb.
Dátum: 2011.04.03. 13:19:03
Ezzel csak az a baj, hogy szinte minden a karaktered TÖ-SZÖ összegén dől el.
Ha az le van maradva, akkor lehet 5 %-al nagyobb krit ütés AF-et adni, ha el se találod a TÖ-ddel az ellent, és az alap krit ütés szakid is a béka nyakkendője alatt van, így annak az 5 %-a is.

Alternatívan nem lehet erősödni.
Vagy orcán tudod gyűrni a gaz ellent, KH-t, epiket, entitást, kalandlényt, térkapust, eventest, istenharagját, vagy nem tudod.
Ha nem tudod, akkor alternatíve úgy beszűkül a "játékélményed", hogy nem tudom mivel lehet kompenzálni.

TÖ-SZÖ-t pedig még mindig LE-ből kell növelni, amihez hozzánőtt a TP.
Dátum: 2011.04.03. 12:39:44
Szerintem nem a viselt fegyverednél nagyobbra gondolt Tiha, hanem a cókmókodban található legnagyobbra.
Azt meg azért nemigen adja el senki, hogy tréfálkozzon.
Meg a többi egyikerrejó-másikarrajó fegyót.
Pláne, ha még kövesek is.
Dátum: 2011.04.03. 10:38:11
Idézet: Ezüstszél - 2011.03.31. 21:50:46

3. Játékélménnyel rávenni a karaktereket a LE/TP arány rontására. Aki gyorsabban akar fejlődni, az vállalja be a LE/TP arányának a csorbulását. Cserébe kap játékélményt.

Az teljesen világos, hogy a Beho-nak az a jó, ha gyorsabban lépnek szintet a karakterek. De ezt egyszerűen képtelenség úgy megcsinálni, hogy csak a lassú taktikákat gyorsítjuk, azaz mentesítjük az egyetlen hátránya alól, és továbbra is megadjuk a lehetőséget a LE/TP arány dédelgetésére. Mindneki ezt kellene válassza. Ezt szokás úgy hívni hogy uniformizálás.
Kinek lenne jó ez???


Nem kifejezetten neked szól Ezüstszél, csak épp téged idézlek.

Mutasson már rá nekem valaki, hogy "ez itten a játékélmény".
Mármint az a játékélmény, ami fokozódik magasabb szinten.
Nálam ugyanis semmi nem fokozódik, kivéve azt a szintet, amiről elérnek lefele ütve, és amire én elérek lefele ütve.
Ha pedig a karim erejét leamortizálom (lemondok a jobb LE/TP-ről) nem tudom mit tudnának felkínálni, amiért ez nekem játékélmény növelő lenne.
Tényleg nem.
Mégiscsak karifejlesztős játék lenne ez, vagy mi a szösz.

60-as szint fölött egyszerűen semmi nem változik, azt csinálja a 150-es, mint a 70-es.
Ja, van KH fenn. És kész.

Az AFszaporítás az jó.
Csak a játékban olyan rettenetes instabil a szabályrendszer, hogy az egymást kizáró, (főleg meg lenullázódó) AFképességeket nagyon nem merik fejleszteni a játékosok, hiszen ki tudhatja egy hét múlva nem lesz-e egy derekas odanerfintés az esetleg évek óta működő taktikáknak?

Miklós, a vadászattal is kezdened kellene valamit.
Egy nem VF-es vadászat az valami elképesztő kariromboló LE/TP-t hoz ki.
Így nem is fognak az EH-zők vadászni, váltogatni meg nem fognak az eltűnő AF-ek miatt.
Dátum: 2011.04.03. 09:57:55
Ott vannak a kalandok.
Szinte kimeríthetetlen tárházai az új küldiknek.
Igyál X löttyöt, legyen háromezer erő próbád, válaszolj benne tengersok kvízre...
Dátum: 2011.03.30. 09:38:05
Pedig a projekció általánosan elterjedt szaki Birka.
Legalábbis az általam elért szinteknél. (V1)
Vannak a teszekrákarik, nekik nincs, vannak a döglött karik, nekik nem hiszem, de nálunk amúgy sincs LE, és vannak, akiknek van. Mivel a vadászaton kívül mindenhez kell egy kis "kezdőtőke". Kivételek lehetnek alóla az "úgysevermegsenki" karik.

Farmokat alázok?
Hús-vér játékosok?
Mivan-mivan?
Valahol piszokul eltértünk a témától.
A farmok robotok, vagy hogy jön ide a hús-vér?
Az előbb a 15 %-on ütést szóltad le, most meg... nem is tudom pontosan mit, kukkot se értek belőled.
Viszont ez nem volt válasz a gyémánt bónuszára.
Ahogyan az EH sem válasz rá, bár azt belátom, EH-al bátrabban portyázkodhat a gyémánt, így az a bizonyos 5 % gyémántbónusz kattanás is több lehet.
Papíron.

Ebben egyetértünk.
Nem a 20-as pókok tartják el.

De... arra azért még válaszolsz nekem, hogy miért is nem akarnak a népek szintet lépni?
Hogy miért is nem az számít hány a TP, miért az, hogy mennyi a LE/TP?

Ha ezek így megvannak, nekem az jön le, legalábbis az én amatőr gondolkodásmódomban, hogy nem lépek szintet, avagy megpróbálok minél erősebben szintet lépni, hogy minél kevesebben verjenek agyon, akár fentről is.

Ergo úgy vár el Miklós szintlépést, hogy a legfelső szinteken kívül mindenki mást megszívat, hatalmasan fentről, ami ugye 17 szint különbségig menni fog.

Ennek értelme is vagyon?

Úgyhogy én még mindig portyareform párti vagyok...
Dátum: 2011.03.30. 08:53:29
Birka, és azok a medálvivők felfelé ütnek?

LE 60 fölött csak extrémteszekrá kariknál található, vagy háromhavonta egyszer jajjelfelejtettemkölteni kariknál.

Hányan vannak azokon a szinteken, ahol 300K egy tul?
Mert a többieknél nem annyi, ergo a projekció működő dolog.

Miért, szerinted a portya mit jelent?
üsdvágd észnélkül, szedd a TP-t, mint a hülye, és ne azoknál próbálkozz, akiknél lehet van valami?
Komolyan ciki, ha LE-t is akarunk a portyából?

Gyémánt bónusz:
Tényleg beszélhetnénk róla, de inkább te mondd meg, hogy honnan is kellene megszerezni azt a többletLE-t a gyémántnak, ami a többiek mindegymilyen LE-ből fejlesztett tulajdonságai után _automatikusan_, külön bármiféle fejlesztés nélkül jár.
Amilyen fejlesztenivalója a gyémántnak egyszerűen nincs.
Főleg hogy fentebb te említed azokat a 300K-s tulokat, amire a túlfejlesztéshez a többletet a 6 db térkapu kellene biztosítsa.

Demoralizáló volt az atombomba.
Bizony.
Azóta sem nagyon használják, vajon miért is nem?

Legyen magasabb szintű Ariel.
Felfelé lépkedésért lobbiztok, ami tökéletesen értelmetlen.
Nincs nagyobb játékélmény fenn, magasabbról szénnéverés van, és semmi egyéb.

Ha ezt nem beszéltük meg a játék kezdete óta hétezerszer, egyszer se.
Dátum: 2011.03.30. 08:02:11
Idézet: Birka - 2011.03.29. 20:39:54
Az, hogy lefelé ütve könnyebb az ismételhető küldiket csinálni? Cserébe jelentősen kevesebb lét kapsz a portyáért, sokkal tobb hp%-on kell lennie az áldozatnak, és sokkal nehezebben bírja ki a 7 harci kört!


Sokkal kevesebb LE-t?
A LE a portyában lassan ismeretlen fogalommá avanzsál.
Az EH-nak sem a portyaLE (szívással együtt, pláne, ha az minusz, hehe) éri meg, hanem az ismétlősök pörgetése.
Az összes többi variációnak meg sehogyse.
- Farmvédelem
- Projekció
- Lassú idő AF

De a gyémánt bónusza is tök rendben van még mindig, elvégre a csaták 5(!) %-ban kattan.
De fogjuk be, mer működik térkapuban is! Ami alapból egy beszabályozott LEszerzési lehetőség.

Miért is ne bírnák ki a kisebbek a 7 kört?
Nem brutálsebző varival kell a kritütésnek, kábításnak nekimenni, sőt, állatot sem kell vinni, és kibírják.

Csak ez épp mindenkire demoralizáló.

Ahogyan az volt már másfél éve is.

Úgyhogy bőszen elférne az a portya reform szerintem.
Dátum: 2011.03.23. 20:25:18
Idézet: Craslorg - 2011.03.23. 17:33:38
Darah: Az állatait MINDENKI lépteti, függetlenül attól, hgoy bubis vagy sem. Aki csinálja az ismételhetős küldit, az lépteti a dögjeinek a szinjét. Itt maximum az lehet az eltérés, ha egy bubis mind a 11 (12-14) állatát szintlépős ismételhetőre tartja, míg a többiek ebből 4-et állandó harcra, tehát "csak" 7 (8-10) állatot pörgetnek TP-s cuccban. Hozzáteszem nem hiszem, hogy sok bubis lenne, aki egyáltalán nem tart állatot harcra, pl bajnoki miatt. Az állatokra, aki pörgeti a küldit, ugyanannyit költ egyéb taktikától függetlenül.
Mi az, amire még költenek az emberek? Prémiumra, gyorsításra, tárgyakra.
Prémiumot mindkettő vesz (vagy nem vesz), megint csak nincs különbség az elköltött mennyiségben, mert az állatokhoz hasonlóan nem szintfüggő.
Gyorsításra dettó, hiszen ez sem szintfüggő.
Egyetlen olyan rész van, ami szintfüggő, a tárgyak vétele. Erre a nem VF-es, nem láthatatlan gyakrabban költ, mert ő is ugyanúgy megveszi mindet, ami újdonság, nem hagy ki közte, mint a másik csoport, csak ő 2-szer (4-szer) olyan tempósabban lép szintet.
Miklós célja, hogy a szintfüggő tárgyakat mindenki minél gyakrabban vásárolja (érthető), azaz a TP függő, lassító opciókat igyekszik kivenni, megnehezíteni.

Azaz őskő szinten, aki minden erőforrását elhasználó prémium tag, és nem használ "lassítást" többet költ, mint aki használ láthatatlanságot/VF-et. A legkevesebbet a pókok költenek, de ezzel ők is tisztában vannak


Cras, látom te sem érted.
Azt fejtegettem itt, hogy Zero kollégának semmiféle alapja nincs a bubisok ellen arra az érvre, amit már egyszer az általános láthatatlan nerfnél ledugtak Miklós torkán, mert másén ott se ment le.

Éspedig az, hogy kevesebb a bevétele tőlük a Behonak.
Nem az egyetlen eltérés a cuccok, illetve nem csak a saját cuccok számítanak.

Egy EH használó nem a sajtolós küldiket pörgeti, és nem is a szintlépősöket.
Hanem a portyásokat.
Amihez elég neki a négy darab állat jézuscsókolásig.
Ergo ott ő nem költ állatcuccra, max kettőször.
Egyszer, amig benőnek, és akkor megkapják a használós cuccot, és pá.
Ezzel szemben veszik a cuccot magukra.

VF, bubis banda tökugyanez, csak fordítva.
Ők nem magukra, hanem állatra cuccolnak klasszisokkal többet, mivel nekik ez beletartozik az ismétlőpörgetésbe.
Dátum: 2011.03.23. 17:12:12


Értem.
Tehát az bevételkiesés a Behonak, hogy lassan halad a kari szintlépése, de az nem, hogyha te befogsz egy lényt, és azt harcra használod, úgy 100-szintig nem fogsz másikat befogni, és főképp nem változtatod rajta a cuccot, mert miért is tennéd? Na jó, cseréld le egyszer, ha elérsz egy jobb portyavégi LE növelős állatcuccot.

Nem tudom mit nem értesz.

Aki önmaga lép szintet, az magának vesz cuccot, aki maga helyett az állatait lépteti, meg cserélgeti, az meg azokra vesz cuccot.

Értem én, hogy téged zavarnak a bubisok, csak ez a bevételkiesés sztori már elérte a láthatatlan sajtolás hülyévé tételét, teljesen indokolatlanul, de ahogy ott sem ült indokként, ahogyan egyetlen más normális indok sem született, néhány pók azon érvétől eltekintve, hogy ez azért jó, mert végre nem a pókokat nerfelik, a bubisok ellen sem ül.

Keress másik érvet.
Dátum: 2011.03.23. 16:50:27
Egyébként ha már mi köze, te a Beho bevételkieséséről beszéltél, amit a lassan haladó sztázisbubis (tehát láthatatlan vadászó vadászó, másképp értelmetlen) miatt szenved el.

Amit fentebb levezettem neked, hogy nem szenvedi el a Beho.
Csak épp az nem saját cuccra költi el adott kőmennyiséget, hanem az állatok cuccaira.

Hogy mi táp, vagy nem táp, nem tudom hogy jött ide.

A lényeg, nem ide, hanem amoda, de mindegyikük kövezik.

Edit:
Az EH-s nem vadászik, ergo nem fog be, ergo nem szintléptet TPadó cuccban, és sajtolni sem fog gradulátummal.
Legalábbis olyan nagyipari mennyiségben, mint egy vadászó, tehát vadászküldiket felvevő forma.
Dátum: 2011.03.23. 16:44:38
Pók és bubi?

A kettőnek egymáshoz mi köze van, ha a forma nem vadászik?
Dátum: 2011.03.23. 16:31:27
Ez egy hatalmas tévedés.

Normális, azaz használható cuccok, még ha kavicsosak is, adott szintenként vannak csak.
Abból, ha egy hónapban nem veszek egy másikat, piszok kevés bevételkiesése keletkezik a Behonak.
Főleg úgy, ha a láthatatlan vadászat mellett, bár Miklós által is lehülyézetten a sajtolnivaló állatok például folyamatosan TPadó cuccban feszítenek, és gradulátummal sajtolódnak a sajtolós küldiben.
A prémet meg időre veszed, te is, meg én is, tökmindegy mennyi szintet lépünk egy hónap alatt.

Nem vadászom=nem sajtolok, nem TPnövelőzök, vagyis EH-zek, és öt szintenként cuccot veszek
vagy
láthatatlan vadászom, nem cuccozkodom magamra feszt, de ha odaérek mégis megveszem, de az állatok csilli őskőves cuccban feszítenek folyamatosan.

Szerinted?
Dátum: 2011.02.16. 12:16:20
Ha már van építés szakid, maxos, avagy turbóval az, a kár klasszisokkal enyhébb, valóban.
Az én karimon semmi ilyesmi nincs, tehát ez "szín"LE-ből ment volna.
Persze nem ment.

Igen, eldöntöttem, hogy ezt nem.
De ha nem írjuk le a brutál aránytalanságot, akkor Miklósék a következőre sem fogják tudni, hogy ez nem jó így.

Ez az event így veszett, a következőre viszont hátha jó lesz, tapasztalatnak.

A szerencsét meg már írtam.
Egyik pusztán a szerencsémet fejlesztené, miközben számold ki mennyi szintet lépnél egyetlen tulnövelés nélkül...
Lehet a szerencse bármilyen jó tulajdonság, önmagában édesnulla.
Ha nem így lenne, az építőkarik verhetetlenek lennének.

Túl van kissé misztifikálva.
Igen, szükség van rá.
De ha a többi tulajdonságban brutális eltérések vannak, semmin nem segít, portyában sem.

Ha pedig feltételezel rólam egy portyás karit, ami lép X szintet üresen, erősödés nélkül, de közben nőtt egy raklapnyit a szerencséje, az már utána minden lesz, csak portyás nem.
Dátum: 2011.02.16. 11:56:51
Yuurei, ezt már Birkának is megválaszoltam.

Tökéletesen mindegy melyik világ.
Minden világon megfelelő kell legyen.

És _kicsi_szintű kariról van szó, aki vagy nincs szöviben, vagy ha ott van, akkor az a szövi valószínűleg igencsak fapados.
De nem a szövibe építtetnétek be vele ezt a LE-t, amitől netán bent lenne egy picit nagyobb szöviben, vagy ha már benn van, erősebbé válna az a szövi, hanem elszóratnátok a szélbe.
A szerencséje nő.
Igen, a beépüléstől, avagy a szövifejlesztéstől is az nő.
Viszont nem _csak_ az, a szövibónusz megmarad, a csapda meg elmúlik.

Félreérted, nem agyalás.
Mint mondtam, mindkét végén vagyok, kicsi és nagy karim is van.
Egyikkel piszokjól jártam, a másikat ha nem ismerem a játékot, csúnyán elrontom.
Egy szem eventtel.
És nem élveztem volna vele a játékot utána sem.

Viszont nem felejtettem el, milyen volt az, amikor csak kicsi volt, és mekkora játékélményt okozott az, amikor a "nagy" karik simán hülyének nézve orbitális mackósajtokat javasolgattak, hogy azt csináljam, mer az nekem jó.

Úgyhogy nézd el nekem ezt.