Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.09.30. 00:03:46
Közvetlenül akkor értem be a TOP alá, amikor én nem vettem fel a szingut, valamint nem volt szerencsém sem az előteszt során megismerni a játékot, sem pedig olyan szövetségbe bekerülni, akik viszont megtették.
Ariellel majdnem egymás utáni a regszámunk.
Ettől kezdve számítsd ki, mennyi idő telt el a VF bejövéséig.

Vajh miért kellett a TOP alól törölni a a VF miatt?
Mire a VF bejött, az eleje már bőszen meg volt ritkulva, hiszen épp ezért jött a VF, "hogy senki ne mondhassa, hogy nincs kire portyáznia".

Hány VF nyirbáló topicba írja még hány ember be, hogy elhigyjétek, hogy nekik jót tett ez a szaki?
Hányszor írjuk még le, hogy játékélményt adott?
A nagy fene semmi helyett, aholis nem várt rád semmi egyéb, csak az, hogy a szintnöveléseddel, és a leüthetőség növeléssel egyre lehetetlenebb helyzetbe kerül a karid, viszont jól szórakozik veled az eleje, és ha elér hozzájuk valami olyan, ami megingatná őket, akkor kitöretik a taktika nyakát.
Lehet mondani, hogy ez nem így van, szép is lenne, ha nem így lett volna, de így volt-van.

Megértem, hogy nektek nem jött ez jól.
De miért hagyjátok folytonfolyvást a másik érveit figyelmen kívül, és rakosgatjátok fel ugyanazokat a kérdéseket?
Amire megint leírjuk ugyanazokat az érveket, és ismét figyelmen kívül hagyjátok.
Hátha egyszer nem lesz, aki ugyanazt hatmilliomodjára ráválaszolja?

Edit:
Azon sem ártana elgondolkodni, hogy miért nem ritkul a VFvésszel sújtott zónák játékosállománya, az előzetesen bezengett mindenkitkifognakirtanimagukkörül vészjelzések ellenére.
Dátum: 2010.09.29. 20:24:40
Igen, pontosan úgy értem, hogy egészen addig semmi értelme nem volt, míg a VF-et be nem vezették.
Bár szerintem te éppen nem így értetted.
Dátum: 2010.09.29. 20:14:57
Wuher, mert a normál játéknak semmi, de a világon semmi értelme sem volt a TOP alatt.
Arra nem lehetett egy végtelen játékot bazírozni, hogy kutyagolj a libasorban, (de szép képzavar ) húzd be a nyakad, és üsd, aki alattad kidugja a fejét.
Ez nem húz el egy játékot, tényleg csak 50 embernek.
Dátum: 2010.09.29. 15:46:02
Csak nem azok kapják a vadászatra, akik neked kirinyálták a portyára a nerfet.
Most gyak te továbbadod a harmadiknak azt a fülest, amit valaki egészmástól kaptál.
De ha ez nem gond, akkor oké.
Dátum: 2010.09.29. 15:29:12
Mona.
Ha valaki ágált a portya nyesegetése ellen, itt vagyok neked élő példának.
Miről beszélsz?
Dátum: 2010.09.29. 15:15:25
Nem, jelen esetben a nekem cvikkes a láthatatlan vadászat, mer macerás, készülni kell rá, 24 óráig tökölődök vele, holott pikk-pakk levadászom akárhányszáz csp-t is, viszont kénytelen vagyok ezt csinálni, mer mások is ezt csinálják volt a fő motiváció mindhárom javaslattevőnél szerintem.
Ergo ne én szokjak hozzá, vagy vegyek hozzá könnyítő dolgokat, ne csinálhassa senki.

Egyik volt javaslattevő felé sem bántásként írom.
Dátum: 2010.09.29. 15:10:37
Ezzel egyetértek, viszont a köpeny borsos árát megfizettük.

És nem azét a köpenyét, amit most Miklós óvó szeretettel, és játékélményünk miatt mélységesen aggódva terít a nyakunkba, hogy meg ne fázzunk.

Csak gyak semmire nem lesz jó.

Ettől függetlenül az egész nerffel nem értek egyet.
Dátum: 2010.09.29. 14:47:41
Idézet: Craslorg - 2010.09.29. 09:01:56
Egy jó kérdés! Ha nem is az amerikai és nyugati filmekről is szól, Jancsótól nyugodtan lehet ilyen kérdés, még ha a filmjeit nem is mindenki ismeri. Nagyszerű rendező.


Bocsánat, ebből nem az derül ki, hogy utálod.
Dátum: 2010.09.29. 14:14:37
Igazán kedves tőled, hogy az én játékélményemre való hivatkozással teszed taccsra a taktikámat, plusz a tárgyaimat is.
Dátum: 2010.09.29. 13:32:12
Stereo, de, feltűnt.
Az egyetlen taktika, ami alá a játékvezetés dolgozik ezerrel, az a regelj az első 100-ban, tépj fel szintben, aztán óbégass onnan lefelé, ha lentről erősebb karik próbálnak oda feljutni.
Minden más taktikát nerfeltess meg, mert másképp véged.
Bár azt hiszem ezen remek ötlete kivételesen nem dicső TOP-unknak támadt.

Erről jut eszembe.
Ismét mondanám... ne próbálgassuk visszaterelgetni a népet a globális erő felé, mert mindenfelé ki fognak ritkulni a szintek, nem csak fenn.
Ha egy elrontott karit nem lehet helyrehozni, akkor azt otthagyják, jobb esetben törlik.
És egy-másfél éves játék után egy törölt kari helyett nem regelnek másikat.
Pláne, hogy hiába tudna esetleg már jobb taktikát az illető, mire használni tudná, elveszik, kivétel nélkül mindig.
Dátum: 2010.09.29. 13:08:54
Ezzel az a gond, hogy körülbelül ezzel a fordulattal le is írhatnám a pályafutásom a VU-n.
Próbáltam portyás lenni. Nerf hegyek, fordulat, ül.
Na jó, ez nem mén felkiáltással lettem vadász, csak a kötelezőt portyázva. Nerf, fordulat ül.

Dátum: 2010.09.29. 12:20:49
Kocos, Igor, Aurri már írták valahány topicban, mi lesz annak a következménye, ha a vadászatból erősödés lehetősége elvész.

Igaza van Monának, ez a pókoknál fog osztatlan sikert aratni, a játék pedig ismét ballag afelé, hogy meglegyen a libasor, nagy üt kicsit, kicsi mégkisebbet, és ennyiben ki is merült a lehetőségek tárháza.
Kitörési pont: pókság.

Jah, nem, van még egy.
Nincs vadászat, megállunk, megvárjuk azokat, akik úgy érnek ide, hogy nekik már nem lesz ez a lehetőségük.
Dátum: 2010.09.29. 12:10:16
Hát lehet, hogy te szereted, én spec nem, de attól még bátran meg lehetett volna fogalmazni érthetőbben is a kérdést, ahogy azt Ezüstszél is írta.
Dátum: 2010.09.29. 11:03:33
Szürke lélekrabló (entitás)
Vámpírfókusz (entitás)
Láthatatlan köpeny (aukció)

Nerf-nerf-nerf.

Még valamit esetleg?

Pontozz le bátran, hajrá-hajrá.
Akkor is ezt tedd, amikor a saját nehezen megszerzett tárgyaidat teszik semmissé.
Dátum: 2010.09.29. 08:50:55
Melyik film nem tartozik a "Jancsó-filmek" kategóriába?
A harangok Rómába mentek
Csend és kiáltás
Hét élet
Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pesten

Hát ez miez?
Dátum: 2010.09.27. 10:05:11
A wikiben van helytelenül. Nemrég változott, még biztosan nem lett átírva.
Dátum: 2010.09.25. 09:23:13
HP=Életpontod
Tehát a torta a bármikori maximum életpontod tölti fel, ha megeszed.
Dátum: 2010.09.24. 14:28:24
Jó-jó, a windows-t sem személyesen Bill készíti, mégis ő csuklik legtöbbet.
Dátum: 2010.09.24. 11:29:08
A köszönet a Birka fedőnevű játékostársunkat illeti, ő tartja karban eme oldalt, nézelődj, nem csak a küldetések vannak ott, az csak a kincseskamra egy piciny polca.
Dátum: 2010.09.24. 11:16:16
Szia!

Nézd csak, itt megvan az összes küldi.
Ha rákattansz a tanácsokra, leírja hogyan teljesíthetőek.

http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek

Egyébként jól pedzed, olyan, mint a hordaparancsnok.