Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.18. 19:17:00
Mortimer, ez csúsztatás, nem kicsit.
Attól, hogy VF nem lenne, szingu még lenne, és a TOP ugyanúgy eltépett volna szintben, mint ahogy eltépett, és ugyanúgy nem lett volna kit ütniük, ahogyan nem is volt.
Nem mernék rá megesküdni, hogy mi volt előbb, panasz a nincskireportyáznira, vagy éppen a VF.
Úgyhogy ne tegyük már a KH-ért felelőssé a VF-et, mert ez vicces.

A te tolladból meg arról olvasni, hogy nincs kitől lélekszívni, amikor adott topicban te háborogtál ellene leginkább, hogy attól a szintkülnbség sem véd, elég fura.
Dátum: 2009.11.18. 18:48:57
Cáfolnám.
Van hátránya.
A szintlépős küldik duplaannyi időre nyúlnak, ugyanígy a beszoruló, szinthez kötött küldik is, a bajnokságokra nem lehet hipphopp kategóriatetőkre ugrani, és az epikusverésnél is sokkal jobban lemarad egy VF-es karakter.
Vállalja?
Vállalja.
Ne egymás játékélményét akarjuk már ismét reformálni.

És csatlakozom...ne unatkozzunk már ennyire.

Maradjon a VF.
Dátum: 2009.11.18. 13:16:41
Szerintem elég egyszerű lenne ennek a megoldása.
Minden megszerzett kízmedál olvadjon össze egy medállá és csak egyben legyen beadható.
Dátum: 2009.11.16. 21:15:28
Halálegyszerű a probléma ezzel az akcióval.

HKK-s és Végzeturas vagy? Veszel paklit, használod, ha kapsz kódot dupla nyereség, ha VU-stól még fillérekért paklit is tudsz venni, sokszorosan jól jártál.

HKK-s vagy? Ha akarsz venni paklit, veszel paklit. Néhány elborult tekintetű, magát VU-snak mondó egyén megtalál majd a találkozón, hogy van kódod? Hogyé adod? Tehát visszakapsz a paklid árából is, sőt, ha szerencséd van, ugyanezek az elborultak neked kincsszámba menő lapokat, paklikat fognak neked eladni olcsóért.

Végzeturas vagy? Veszel egy paklit, kettőt, akárhányat. Ha szerencséd van, jön egy kód, a paklijaidat meg elajándékozhatod valakinek, de esetleg még fizetnek is érte.
Ha nincs szerencséd, ott állsz egy rakat nagyon szép, de számodra érthetetlen kártyával, és megpróbálhatod felkutatni azokat az embereket, akiknek még akár kód is jött a paklijával, hogy azt külön megvedd, ismét pénzért.

Vagy amit Mortimer írt, lesben állsz a paklivevőknél, és megkérdezed, VU-znak-e, ha nem, ugyan adják már el, vagy neked a kódjaikat.

Nézheted még a Vaterán, vagy akár hírdetést adhatsz fel, hogy neked ilyen kód kell.

Vagy esetleg hagyod a viharba az egészet, fizetésestől.

Ez most olyan, hogy fizess be öt nyaralásra, egyre tényleg elviszünk, de csak ha szerencséd van. Ha nincs, akkor nézheted a prospektusokat. Nomeg a pénzed.
Dátum: 2009.11.16. 14:48:09
Ahhoz nem ártana a feltételeket is megteremteni, tekintve hogy 350-et lehet megrendelni egyben.
Dátum: 2009.11.16. 14:08:33
Ezt az őskővásárlásost én is jó ötletnek tartom, ezt talán még meg is lehet addig valósítani, a kártya újrakódolást meg valószínűleg nem.
Dátum: 2009.11.16. 13:47:24
Én ezzel a kérdőívvel ezek szerint nem találkoztam.

Nem ért volna meg a fórumon is ez egy szavazást?
Aki abban a turnusban épp nem vadászott, az ezek szerint nem is tud erről.

Minden hülyeségről fórumszavazunk, ez pedig hogy Jerikót idézzem, kőkemény forintokról szól.
Dátum: 2009.11.16. 13:41:13
Miklós, én nem tudom hol tartottátok ezt a kutatást, de biztosan elkerülte az én figyelmem.

Azt sem tudom ki szavazhatott arra, hogy ne legyen mindben, neki az is jó, ha vesz három paklit, és bár egyáltalán nem kártyázik, de neki az jó lesz, ha semmit nem fog kapni a pénzéért.

De azért be kell látnod, ez a nem kártyásokkal baromi nagy kitolás.
Dátum: 2009.11.16. 12:47:52
Viszont az, hogy vagy kőkeményen kapunk-e valamit a pénzünkért, vagy kőkeményen semmit, az már nagyon nem mindegy.
Nem a fizetéssel van a gond, mindenki belátja, a Behonak is élnie kell valamiből.
Ha minden paklihoz járna kód, egye kutya, eldönthetné az ember, hogy kell-e neki relikvia, vagy nem kell, és ha kell, hány kell.
Nade hogy random legyen, hogy kapok-e értéket a pénzemért, merthogy nekem a kártya önmagában egyszerűen nem az, és keresgéljek rá embereket, aki egy-egy lapot, paklit, akármit megvegyen, hogy csökkentsem a veszteségem, ez túlmegy azon, hogy kőkemény üzlet.
A HKK-soknak egészen biztosan jó móka, hiszen kártya alapból jár, aki mindkettőt játszik, annak duplán az, aki csak Végzeturazik, annak viszont ronda kihasználása a random bennhagyása egy ilyen dologban.
Dátum: 2009.11.15. 14:54:03
Érdemeljenek a kártyások nyugodtan, a kártyában.
Nyugodtan kódozzatok, tegyétek, vegyétek, adjon egy hiperszuper kártyalapot, vagy extrapaklit, vagy nemértekhozzámit.
Hozzájárultok, mert akartok kártyázni.
Mi meg nem akarunk, és ez nem a HKK nevű játék.
Majd ha egy paklid, vagy kiegészítőd, vagy akármid csak akkor lesz érvényes, ha tudsz 2000 őskövet vásárolt karit mutatni a Végzetúron, deám minden kártyás, akkor nem tudom mi lenne a kártyások véleménye.

Ugye nem azt akarod mondani, hogy az kapja be, aki nem kártyázik, szívassuk már meg, hogy vegyen semmit jópénzért?
Te a kártyát is tudod használni, aki nem kártyázik, és kód sem jön belőle, az a hatalmas nagy semmire költi ezt el.
Elajándékozni.
Vicces is vagy te.
Dátum: 2009.11.15. 10:50:26
Engem az bosszant, hogy megvetetnének velem egy számomra abszolut fölösleges dolgot, amit egyáltalán nem fogok tudni használni, soha és semmire, ahhoz, hogy ebben a játékban kapjak valamit.
Tiszteletem a HKK játékosainak, de én nem vagyok az. Sőt, a környezetemben sem tudok senkit.

Én a Végzetúr játékosa vagyok, fizetek a játékért, és egy jó tárgyért is szívesen megadom az árat, de nem úgy, hogy egy számomra abszolut érdektelen dologból bevásároljak, és nem is kicsit, természetesen számításba véve azt is, hogy akár 20 paklit is sikeresen vásárolhatok anélkül, hogy akár egyetlen kódot is találnék.

Ezt nem tartom fairnek.
Dátum: 2009.11.14. 23:39:19
A kimaxolt 8 %-ot adó csapdára +1 %-ot adni azért nem épp kényelmi funkció szerintem.
Nem tudom fertőzés leküzdés után ez hogyan módosul, ha módosul.
Dátum: 2009.11.14. 18:41:13
De egyébként alapjában az ötlet nem rossz, hogy legyen a rombolás a TOPszövik KH-ja, vagyis a mindenkori TOP akárhány bonthassa egymás szöviépületeit, úgy talán nem unatkoznának annyira, és építeni is lenne mit.
Kérdés mennyire lenne ez jó és kinek, tekintve hogy vannak ott összefonódások rendesen.
De persze ebben leginkább nektek, nagyoknak kéne megegyezni.
Dátum: 2009.11.14. 18:25:29
Mortimer, ezzel azt lehetne elérni, hogy ti elbombázgatjátok egymást ott elől, de "kicsi" az életben nem gondolna még csak rá sem, hogy nekifogjon tornyot építeni, nem mintha most nagyon epekednénk.

De Ösvényjárónak igaza van, a többi ötleted jó.
Dátum: 2009.11.14. 18:06:12
Mortimer, messze nem mindenkinek minden épülete maxos, nem csak egy oldala van a szövi TOP-nak.

A rombolást nem tartom jó ötletnek egyáltalán, nem ugyanolyan tempóban tudnak újjáépíteni a szövetségek.

Edit:
Simán lehoznád a HT problémáját vele az egész játékra.
Dátum: 2009.11.14. 10:45:27
Viktor, ez nem is lehet más.
Abszolut egyenlőtlen ellenfelek vannak összeengedve a birtoklásáért, és mindigis egyenlőtlenek fognak maradni.
Lehet átmeneti előnyt adni a kisebbeknek, büntetni a nagyokat, de mivel az csakis átmeneti lehet, míg fel nem zárkóznak egymáshoz, aztán elvész, ez az egész HT egy teljesen elrontott ötlet, tanulmányi verseny ovitól egyetemig mindenkinek egyben.
Dátum: 2009.11.14. 08:57:05
Epiknél nem gond, ha egy az egyben cserélnek, akkor úgyis csak annyiért tudja aukcióba adni, amennyinél épp ő tart.
Epik-térkapus cserénél lehetne a cserealap az eladó akkori epik aukcióba adásának dukátmennyisége, tehát ha ő hétnél jár, akkor hét térkapus tárgyat kell kapjon az epikusáért. A vásárló pedig megtoldja az árat három dukáttal, ami senkié nem lesz, csak tőle levonódik.

Edit:
Ha a vevő sem 10 dukátért adná már be a megszerzett epiket, akkor természetesen ez is módosulna, csökkenne az "eltűnő" dukátok száma.
Max. akkor jár rosszabbul a vevő, ha az eladó még 10 dukátnyi értékért tudja adni az epiket, de ő már csak mondjuk hétért tudná beadni.
De szerintem ezt rá lehet bízni a játékosokra, kinek éri meg.
Dátum: 2009.11.14. 08:21:50
Fegyvertár.
Az első szintje két kompletten összeállított, egy gombbal váltható viselendő felszereléslistát enged, minden további szintje egy újabbat.
Ez akár magában hordozhatná a turbóváltás beállítását is.


Kiképzőtér.
Kennelből kijövő állat behívás nélkül csatlakozik a gazdájához, szintenként egy állat.
Ez kikapcsolható is lehetne.
Dátum: 2009.11.13. 18:09:43
Jójember, ha nincs mondanivalód, ne firkálj, ez nem chat.

Hidd el, egy hónap múlva tiszta ciki lesz magad visszaolvasni.
Idézet: Mortimer - 2009.11.06. 23:35:27
kétlem, hogy már előfordult volna, hogy egy pusztítás citadelláját elért szövetség lőtt volna egy kezdő, kis szövire, ami gyengesége okán akkora amekkora.


Én viszont tudok ilyet, ahol hármas védő-gyak-mágustornyos szövit citadellázott meg egy szövetség.