Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: (HKK) Relikviák
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
61. hozzászólás - 2009.11.16. 20:14:15
Azt hiszem keves olyan jatek van a piacon, amit ne probaltam volna ki, es az egyik messze "legolcsobb" a vegzetur. Nem hiszem hogy ezt a fizetos vonalat kellene firtatni, mindig is igy volt, mindig is igy lesz, kulonben nem lenne fenntarthato a jatek.
Ugyhogy szerintem a van penzem adj tapot mentalitas nem eppen helyenvalo, 30 oskobol elerheto egy teljes honapra a "tap", ami talan 500 Ft.
Ami pedig a kodokat illeti, nagyon sok pakli el fog menni, sokkal tobb kodot generalva, mint amennyit mi fel tudnank hasznalni. Szerintem elso hetekben lehet hogy lesznek visszaelesek a kodokkal, lesznek seftelok, de akinek kell majd, az barati korokbol be fogja tudni szerezni. En javasolnam pl azoknak, akik nem tudnak eljonni, hogy a HKK forumban nyissanak egy topikot, es egy e-mail cimet irjanak ki, hogy akinek van folos kodja a HKK-sok kozul, egy mailt dobjon mar ra vele, vagy csak jelezze a topikba, hogy van kodom, odaadnam, es a kollegank irjon ra.
Persze itt is megvan az eselye a visszaelesnek, de ne ebbol induljunk ki. A HKK-soknak nem er semmit a kod ha nem vegzeturaznak, biztos vagyok benne, hogy joparan siman oda fogjak adni a kodjukat. Egyetlen topic nyitas az egesz.
Lehet ram kopkodni, nekem szerencsem van, a nagyobbik fiam epp olvasni tanul elsoben, es mar igy is nehezen tudom a Magic lapjaimat tavol tartani tole, ugyhogy ezzel en ket legyet utok egy csapasra: konnyu lesz gyakorlasra birni
Pontszám: 6.57
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
62. hozzászólás - 2009.11.16. 20:32:36
"Ugyhogy szerintem a van penzem adj tapot mentalitas nem eppen helyenvalo, 30 oskobol elerheto egy teljes honapra a "tap", ami talan 500 Ft."

ha azt vesszük hogy a "táp" az hogy nem tudnak brutálisan kirabolni ha bealszol vadászat közben, akkor táp. de a prém valójában nem más mint minimális védelem és GYORSÍTÁS. 41-es szinttől kezdtem el állandó jelleggel prémezni, ha nem teszem (VF miatt), most nem 54 lennék hanem még mindig 50 alatt tanyáznék. havi 1 SMS-t szánok a játékra (néha 2), nekem így éri meg. abban a pillanatban hogy bekerül a játékba egy olyan táp amit én nem érhetek el SMS-el (500 őskövekkel dobálóznak az emberek), fizető játékosként hátrányba kerülök. olyan hátrányba amely ellen csak harcolhatok, de esélyem nincs behozni. a játélosok többsége szerintem ugyanígy SMS-el fizet (esetleg párhavonta átutalás), ez durva diszkrimináció. azért fizetek hogy gyorsítsam a játékot, hogy több esélyem legyen portyázás során, de amikor egy álltalam elérhetetlen táp kerül a játékba? ki fizetne "alsóbrendű" szolgáltatásokért?

a magam részéről SEMMILYEN kívülről beszivárgó tápot nem fogadok el. ha ez megtörténik a jövőben, megyek a katakombába és marad a konstrukciós építés pár hónapig, amíg meg nem unom a napi 1 belépést.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.25
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
63. hozzászólás - 2009.11.16. 20:58:18
Ave S0laris!

Most már eljutott hozzám, hogy is értetted amit írtál. Mivel te is a bízalmadba avatsz bennünket, viszonzásul én is megosztom veled, hogy 3 napja 1 óra alatt 640 -vásárolt- őskövet használtam el. Sőt, én a szövetségemben őskövet küldök a tagoknak, ha kiemelkedően sokat építenek. Szeptember elején ismertem meg ezt a játékot, úgy döntöttem ez lesz a hobbim a sport mellett. Én erre költök. Ez rosszabb emberre tesz? Szerintem nem. Előnyben vagyok? Szerintem igen.
Akinek annyi pénze sincs (vagy nem akar a játékra költeni), hogy prémiumra befizessen, pedig hozzád képest van hátrányban. Nem gondolom, hogy valami diszkriminatív, mert nem mindenki által elérhető.
Megjegyzem, hogy úgy látom, a te és az én befizetéseim teszik jobbá és tartják fenn ezt a játékot. Az egyenlőtlenségeket, legyenek azok emberiek, vagy anyagiak sajnos még ezen játék keretein belül sem lehet eltörölni. Megértem, hogy ezt nehéz elfogadni, én is szembesültem már ezzel a való világban! Nem gondolom, hogy a pénz rosszabbá teszi a játékot. Aki erre a játékra pénzt költ, szerintem egy másik univerzumba kerül. Gyorsan maga mögé utasítja a nem fizető karaktert és valódi ellenfelei a pénzt befizetők lesznek. Nem mintha bárki ellenségeket keresne, de szerintem egy prémium tag azonnal egy másik ligába kerül. Az ősköves tárgyak, az ősköves gyógyitalok is pénzért vásárolt tápok, vagy nem?


Let

ui: Ha nyitsz egy Paypal számlát, és személyesen befizetsz az egyik Unicredit Bankban, egy nap alatt megjelenik rajta a pénz. Ezután azonnal kaphatsz 20 őskövet 500 forintért. 100 forinttal kevesebb 2 őskővel több. Azonnal megjelenik.

ui: Első alkalom hogy megnevetetett a lepontozás! Köszönöm nektek! Óránként 1 pontot esett az indexem és még rossz helyre is tettem a megjegyzést!
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 23:54:26-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.36
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
64. hozzászólás - 2009.11.16. 21:10:03
Egy dolog még. Egyensúlyra tényleg szükség van, és valóban számít a nem fizető játékos is! Nekem legalábbis számít, és nem nagyzolni akartam azzal, mennyit szánok a játékra. Tisztelem azt, aki régebben kezdte, akit naponta támadnak mégis kitart, aki hónapok óta folyamatosan fizet a prémiumért. Remélem a jövőben is jól megférünk egymás mellett! Azért mert fizetek a játékért a játék nem csak értem van, sőt a .... (mindeki tegyen ide azt amit szeretne) játékosok nem rosszabbak nálam!
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 23:53:02-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.89
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
65. hozzászólás - 2009.11.16. 21:15:28
Halálegyszerű a probléma ezzel az akcióval.

HKK-s és Végzeturas vagy? Veszel paklit, használod, ha kapsz kódot dupla nyereség, ha VU-stól még fillérekért paklit is tudsz venni, sokszorosan jól jártál.

HKK-s vagy? Ha akarsz venni paklit, veszel paklit. Néhány elborult tekintetű, magát VU-snak mondó egyén megtalál majd a találkozón, hogy van kódod? Hogyé adod? Tehát visszakapsz a paklid árából is, sőt, ha szerencséd van, ugyanezek az elborultak neked kincsszámba menő lapokat, paklikat fognak neked eladni olcsóért.

Végzeturas vagy? Veszel egy paklit, kettőt, akárhányat. Ha szerencséd van, jön egy kód, a paklijaidat meg elajándékozhatod valakinek, de esetleg még fizetnek is érte.
Ha nincs szerencséd, ott állsz egy rakat nagyon szép, de számodra érthetetlen kártyával, és megpróbálhatod felkutatni azokat az embereket, akiknek még akár kód is jött a paklijával, hogy azt külön megvedd, ismét pénzért.

Vagy amit Mortimer írt, lesben állsz a paklivevőknél, és megkérdezed, VU-znak-e, ha nem, ugyan adják már el, vagy neked a kódjaikat.

Nézheted még a Vaterán, vagy akár hírdetést adhatsz fel, hogy neked ilyen kód kell.

Vagy esetleg hagyod a viharba az egészet, fizetésestől.

Ez most olyan, hogy fizess be öt nyaralásra, egyre tényleg elviszünk, de csak ha szerencséd van. Ha nincs, akkor nézheted a prospektusokat. Nomeg a pénzed.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.49
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
66. hozzászólás - 2009.11.16. 21:21:28 (Válasz Miklós #51 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.16. 15:15:44
Köszönöm, hogy leírjátok a véleményeteket, végül is a topicot ezért nyitottam...

A promócióba épp azért kezdtük, mert az előzetes piackutatás alapján a visszajelzésetek pozitív volt. Ami lényeges szempont: az egésszel az a cél, hogy aki mindkét játékkal játszik, vagy az egyiket megismerve, a másikat is kipróbálja, kapjon egy kis extra bónuszt, motivációt. Természetesen nem cél, hogy bárki úgy érezze, hátrányba kerül azért, mert nem vásárol HKK paklikat.

A reakciók alapján úgy látom, hogy a fő probléma a karemium csapdával van, mivel ez nem kényelmi funkció, hanem "nyerstáp". Ez a probléma orvosolható, levesszük a listáról, és akkor senki nem fogja magát rosszul érezni.

Másrészről, hogy a tárgyakat valamilyen alternatív módon is meg lehessen szerezni: ezen gondolkodom még, rövid távon erre biztos nem lesz lehetőség, legfeljebb a VU találkozós licitre rakunk fel 1-2 tárgyat. De a jövőben lehet, hogy lesznek még promóciók, akciók, ahol valamilyen módon (de nem egyszerűbben) hozzá lehet ezekhez jutni.


igazán lehetne reakciód arra is, hogy tesztek-e az ellen, hogy pénzért kezdjem el árulni a kódokat, akár itt a fórumon belül, akár mindenkit átvágva egy kódot több embernek is, vagy csak "nem vállaltok felelősséget". ha mehet a móka, akkor nyittatom is a "végzetúrkódot adok-veszek, szigorúan készpénzért vagy őskőért" topikot.
Pontszám: 6.26
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
67. hozzászólás - 2009.11.16. 21:24:15
Üdv!

Winnie és Darah:
Elképesztő és zseniális a gyakorlatiasságotok. Az ember alkalmazkodó faj. Mindenkinek ajánlom figyelmébe az evolúciós pszichológiát!


Let


ui: Winnie: licit lesz?
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 21:25:45-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.88
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
68. hozzászólás - 2009.11.16. 21:24:26 (Válasz Let. #63 hozzászólására.)
"Akinek annyi pénze sincs (vagy nem akar a játékra költeni), hogy prémiumra befizessen, pedig hozzád képest van hátrányban."
nincs, pont ez a lényeg. a karakterfejlesztésbe nem szólt bele eddig semmi (közvetlenül nem, de ott már a játékos tevékenysége is kell hogy az extrák tápot adjanak). az egyéni epikus is (a színfolton kívül) azt a célt szolgálja hogy azokat akik nem fejleszthetnek Zafír Csillaggal vagy Rubin Triásszal, megtehessék. hátrányt dolgoz le a fejlesztés.

640 őskő 1 óra alatt? te dolgod, ettől nem leszel rosszabb ember, sosem állítottam ilyet. előnyben vagyok? valószínüleg, ezért vettem ősköveket. zavarja ez a nem fizetőket? nem. zavarja ez a többi fizetőt? nem. zavarná a fizető játékosokat hogy 500 őskövet kéne vegyenek ha nem akarják a karijukat elkukázni? IGEN. ez elvileg egy olyan játék ahol minimális befektetés mellett élvezhetem a legtöbb előnyt, de tápot nem kapok, csak gyorsítom a játékot, sikeresebb vagyok portyában. kapok +TÖ-t? nem. kapok +SZÖ-t? nem. prémium nélkül is meg tudnám csinálni ugyanezt amit most, a lényeg annyi hogy lassabban, és nem leszek olyan ütős portyában. van aki ezt választja, szive joga. de amikor kialakul 2 "kaszt" a fizetős játékosok között, a "kisebbik" (de népesebb) tábor felemeli a hangját (én legalábbis).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.17
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
69. hozzászólás - 2009.11.16. 21:40:49
Szervusz!

Gondolod, hogy a befizetések növekedésével nem válna mindenki játéka jobbá?
Egyébként nem értem ezt az erős veszteségérzetet. Nem látom át mennyiben válna például a te játékod nehezebbé, élvezhetetlenné. Megoszthatnád, pontosan mire is gondolsz! (kieg: Elnézést, végülis kifejtetted a véleményed a hozzászólásodban, fáradt vagyok, elkalandoztam!)
Végső soron abban tér el a véleményünk, kit mi zavarhat, ki mitől érezhet veszteséget, érezheti magát hátrányban. Én együtt tudok élni vele, hogy valószínűleg egyetlen aukciós licitet sem nyerek majd meg. Későn kezdtem a játékot. Hogy haragszom-e ezért, vagy bánt-e? Nem. A véleményedet azonban tényleg tiszteletben tartom, és a kaszt résszel teljesen egyetértek, még ha kötelező kukázással nem is.


Let

Bevallom még nem tudom mit csinál a Zafír Csillag vagy Rubin Triász, de utánanézek.
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 21:49:42-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
70. hozzászólás - 2009.11.16. 21:53:40 (Válasz Let. #69 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2009.11.16. 21:40:49

Bevallom még nem tudom mit csinál a Zafír Csillag vagy Rubin Triász, de utánanézek.


5% szakertelem illetve 10% tulajdonsag kedvezmenyt ad fejleszteskor. szakszoval "ostapok"


Es hadd gratulaljak Let, egyszeruen olyan a stilusod, amit elvezet olvasni (meg ha nem is ertek egyet a mondadoddal). Koszonom, h feldobod a forumot! (legalabbis nekem )
Pontszám: 8.80
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
71. hozzászólás - 2009.11.16. 22:13:32 (Válasz Let. #69 hozzászólására.)
a játszott idő különbségből kijön az hogy miért nem érted a felháborodásomat. én 1 éve játszom. az elején nem fizettem, a Bitefight után úgy éreztem hogy itt is egyszercsak megunom és továbbállok. de akkor valami sokkal rosszabb dolog történt: nem untam meg, elkezdtem tervezgetni. a karakterem kezdeti nagyon kemény lemarádást behoztam okos (persze nem okos hanem elindultam egy sokkal logikusabb irányba) szakértelemfejlesztéssel, a 40-es szintek felére odaértem a legjobb 10 játékos körébe a szintemen. ez hatalmas munka volt . sok benyelt vereségem volt (de bukott LE nem, arra nagyon tudok vigyázni), de a -500-as győzelem/vereség arányomat megfordítottam pár szint alatt, a +4 ezres LÉ difim mostmár közel 400k. ez persze nem világító teljesítmény, de sikerélményt ad. megkaptam a Zafír Csillagot (-5% a szakik árából), mostmár nulla hátránnyal fejlesztek szakikat amíg megkapom a Rubin Triász-t (-10% a specializált TÖ árából), akkor elindulhat a TÖ is felfele.

hogy mi bánt a külső extrák közül? már semmi, a +1% esély állatbefogásra, az bántott, az bántotta a többieket is. azt a tárgyat nem lehet már megkapni. az a tárgy a szintemen minden második nap átlagosan +3-4k LE annak akinek megvan. nem tűnik soknak, de sok idő alatt előny, mégpedig olyan előny amit nehéz vagy nem lehet ledolgozni. vannak még más ilyen dogok még a játékban, pl a HT, a kvízmedálok, az ajánlás, az akadémiaelőny, ezek mind olyan tápot adnak amelyet nagyon nehéz ledolgozni. egy új táp ellen (olyan táp ellen ami csak egy szűk réteget tápolt volna) emeltem fel a hangomat.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.63
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
72. hozzászólás - 2009.11.16. 23:52:18
Kedves S0laris!

Ha demagóg eszközökhöz nyúlnék, hosszan fejtegetném, hogy a "szűk réteg" mennyi nem fizető embert tart el. Kitérnék a párhuzamra a való világgal, mesélnék az emberi természetről és arról mennyire nehezen viselik el az emberek mások sikereit. Megpróbálnék szimpátiát ébreszteni a hallgatóságban azzal, hogy elmondanám milyen körülményekből jöttem, hogy egy vagyok a tömegből, hogy megértem és elfogadom őket. Lassan építeném fel a mondandómat és a végén csattanóval, vagy kényszerítő kérdéssel fejezném be.
De nem ezt teszem.
2 hónap alatt a karakterem 21. szintre jutott el. A játék első percétől 2 dolgot tartok szem előtt, maximalizálom az erőforrásokat, javítok a TP/LE arányon. LE diffem 110.000, kevesebb mint 2000-et veszítettem. Senki nem segített, nem olvastam előre fórumokat, csak egyszer, a Kvízhez kértem segítséget. Az életben is így teszek. Azt hiszem, csak egyetlen dolog miatt nem értettünk egyet, mégpedig azért, mert én saját magammal versenyzek. Magamnak dolgozom, sportolok és törődöm a családommal. Nem mérem magam másokhoz, nem másokat akarok utolérni. Szerintem nehéz egy olyan élet amit mások árnyékában kell élni. Nem mondom, hogy így teszel, csak azt mondom, hogy én nem.
Nem irigylek senkit és nem cserélnék senkivel. A három lányom egy szobányira álmodik éppen most olyan dolgokról, amiket felnőtt fejjel már régen elfelejtettem, a feleségem kérdőn néz néha rám, miért is gépelek még ilyenkor is. Holnap dolgozom, nevetek, bosszankodok. Élek, ahogyan bárki más.
Mi a végszó?
Azért adok bepillantást (én is) az életembe, hogy hihetően elmondhassam, olyan áron egyetlen dolog sem kell, hogy azzal másnak fájdalmat okozzak. Remélem nem bántottam meg senkit azzal, hogy a Relikviák egyszerűsített megvásárlása mellett ilyen sokáig kitartottam! Megértettem, hogy neked és sokaknak ez mennyire fontos. Mindezt annak tükrében is teszem, hogy a vezetőség is döntött.


Maradok tisztelettel
Let

Ui: Sőt, elolvasva az összes bejegyzésedet, látom, hogy nem a kényelmi eszközök, hanem a csapda ellen álltál ki. Legközelebb figyelmesebb leszek.
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.17. 00:27:09-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.58
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
73. hozzászólás - 2009.11.17. 08:47:50 (Válasz Endyr #70 hozzászólására.)
Üdv!

Es hadd gratulaljak Let, egyszeruen olyan a stilusod, amit elvezet olvasni (meg ha nem is ertek egyet a mondadoddal). Koszonom, h feldobod a forumot! (legalabbis nekem )


Ahogy nagyapám mondta:
Ha rém vagy, légy klasszikus rém! Goethe: Faust



Let

Ui: A szerepeket már régen leosztották, ha érted mire mire gondolok.
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.17. 08:50:06-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
74. hozzászólás - 2009.11.17. 09:29:18 (Válasz winnie #66 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.11.16. 21:21:28
igazán lehetne reakciód arra is, hogy tesztek-e az ellen, hogy pénzért kezdjem el árulni a kódokat, akár itt a fórumon belül, akár mindenkit átvágva egy kódot több embernek is, vagy csak "nem vállaltok felelősséget". ha mehet a móka, akkor nyittatom is a "végzetúrkódot adok-veszek, szigorúan készpénzért vagy őskőért" topikot.


Mit szeretnél, mit tegyek? Töröljem az ilyen hozzászólásokat, vagy mindegyik alá biggyesszem oda, hogy vigyázat, lehet, hogy átverés?
A HKK pakliknál már a játék eleje óta van egy ún. "másodlagos piac". Minden, gyűjthető játékban van ilyen - amikor a játékosok a "használt" lapokat csereberélik, adják-veszik egymás között. Én, mint gyártó, etikátlannak tartom, hogy ebbe bármilyen szinten belefollyak. Mi csak bontatlan paklikat árulunk. De a lapok önállóan is értéket képviselhetnek, a játékosok ezért cserélik egymás között, ez is a játék része. Nyilván a kódokkal is így lesz, ez ellen semmit nem tudok tenni azon kívül, hogy igyekszem felhívni a figyelmet, a másodkézből kapott kód érvényességét mindenki ellenőrizze, mielőtt bármit ad érte. Kártyát, kisautót, használt biciklit, bármi egyebet kockázatos a neten keresztül, látatlanban venni. Én is csak annyit tudok tanácsolni, ha nem akar valaki paklit venni, de kell neki a kód, akkor jöjjön el személyesen a VU találkozóra, és ott próbáljon "tradelni", vagy próbálkozzon valamelyik HKK-t áruló boltban, valószinűsítem, hogy a laponkénti eladással foglalkozó kereskedők üzletelni fognak a kódokkal is.
Pontszám: 5.40
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
75. hozzászólás - 2009.11.17. 09:47:42 (Válasz Miklós #74 hozzászólására.)
Miklós!

Szerintem a hiba a ti készüléketekben van.
Azt nem tartom sem én, sem nagyon sokan mások jó ötletnek, hogy a HKK-t és a VÚ-t összekapcsoljátok. Értem, hogy szeretnétek népszerűsíteni a másik terméketeket is, de ehhez nagyon nem jó módszert választottatok. A játékban brutális előnyöket adó relikviát (igenis brutális, +1% szörnyelfogás, az rengeteg LE, különösképpen a vf-el párosítva) egy teljesen más termékhez kapcsoltok, ráadásul zsákbamacska szerűen. Van aki vagy 9 paklit meg kéne vegyen, másnak elsőre az ölébe hullik.
Ha népszerűsíteni akarjátok a HKK-t, akkor x őskő után adjatok egy szép grafikájú, használható lapot. Akár tök egyedi, csak ilyen módon megszerezhetőt, ami nem borítja fel a HKK környezetét, de azért használható.
Így annyit értek el (borítékolom), hogy csomó játékos önhibáján kívül hátrányba kerül, teljes joggal elkezdenek majd osztani a fórumon, te eleinte elzárkózol, hogy ez van, aztán mikor belátod, hogy megint borult az asztal majd megvehető lesz y őskőért az összes.
Nem jó ez így. Mindenki rossz szájízzel távozik a végén.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.11.17. 10:01:16-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.21
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
76. hozzászólás - 2009.11.17. 10:04:01 (Válasz Miklós #74 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.17. 09:29:18

Mit szeretnél, mit tegyek? Töröljem az ilyen hozzászólásokat, vagy mindegyik alá biggyesszem oda, hogy vigyázat, lehet, hogy átverés?


nem vagyok a megoldás birtokában, de ez visszás lehet.

én egyedül azt tudtam javasolni, hogy mindenki csak egy relikviát válaszhasson, mert akkor színesedik a paletta, lesz választási lehetőség, hogy kinek melyik "táp" kell és 1 kóddal csak minimálisan lehet visszaélni. de ez tudom, hogy nem járható üzleti szempontok miatt, szóval elfogadom a pokemonos "gyűjtsd össze mindet" mentalistást.

viszont valamit, nem tudom, mit akkor is tenni kellene a potenciális visszaélések miatt. te is ismered az egyszeri felhasználót. lesznek visszaélések. nem tudom. legyenek retorziók, ha elkaptok olyan magánleveleket, amiben valaki ilyesmivel bizniszel (őskőért kódot) vagy fórumon ilyesmit tesz? ez se biztos, hogy jó megoldás, de mondom, ez visszásságokat szülhet.

trade-eljenek kódot a kereskedők. ők kereskedenek. de ne növeljétek a pénzes és nem pénzes játékosok közti szakadékot azzal, hogy VU-s javakkal kereskedve valaki otthonra új plazmatévét vegyen...
A hozzászólást winnie módosította 2009.11.17. 10:05:55-kor
Pontszám: 4.56
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
77. hozzászólás - 2009.11.17. 10:19:32 (Válasz winnie #76 hozzászólására.)
winnie, az ilyen bizniszeknek óriási közösségépítő szerepe van, ami mindenképp jót tesz egy játéknak.
A VU-t is sokan azért szeretjük mert óriási community van mögötte.
Nem rossz ötlet Miklóstól, hogy megpróbálja ezt a két közösséget közelebb hozni, ezzel mi, a fogyasztók is jól járnánk, nem csak ő vagy a másodlagos piac haszonélvezői.

A hiba szerintem ott van hogy rögtön belecsapott a közepébe(VU-s részről), finomabban kellet volna ezt csinálni, ahogy Byzon írta, csöpögtetni egy kis pluszt kötelezettségek nélkül az adott tábor részvevőinek a másik szegmensből, hátha megjön a kedv.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
78. hozzászólás - 2009.11.17. 11:26:29 (Válasz Piciklon #22 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.11.15. 10:39:35
Idézet: Butchman - 2009.11.15. 10:30:27
Hidd el, hogy aki nem akarja a játék egyetlen értelmetlenül sok időt emésztő részét napi 3 órában játszani, az ki fogja maxolni.


Khm...bocsi, hogy beleszólok, de sokkal értelmesebb az SPM-et felhúzni 97-100-ra (ugye gyűrű és fókuszkristály) és a tudatturbót mindenképpen fel kell lökni magasra (kereskedelem, kritikusok), innen meg sokkal egyszerűbb az EF-t turbózva vadászni...elképesztően kényelmes

Nem kell mindenáron az EF-t kihúzni maxra...ha egyszerűen utánaszámolsz, rájöhetsz, hogy sokkal olcsóbb az SPM maxolása, mint az EF-é


Khm...bocsi, hogy beleszólok, de 97-100 nem jó semmire, mert 105-ig kell húzni, azaz elhasználsz rá egy max fölé növelése lehetőséget. Ha utánaszámolsz rájöhetsz, hogy akinem nincs maxközelben az SPM már a fertőzés előtt, annak ez nagyon nem éri meg.
Pontszám: 6.88
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
79. hozzászólás - 2009.11.17. 12:06:17 (Válasz Almási Viktor #77 hozzászólására.)
az ötlettel nincs is gondom, csak az a baj, hogy a kidolgozás alatt nem különítették el a nyerészkedést a korrekt üzeleteléstől.
Pontszám: 6.37
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
80. hozzászólás - 2009.11.17. 12:23:44
A csapdát már kivették Miklósék, azon kár rugózni. Rossz ötlet volt, elismerték, javították.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.30
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője