Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kaboka

Oldal: 123456
Dátum: 2011.03.08. 20:59:52
Bocsi, Arielnek akartam irni:)
Dátum: 2011.03.08. 20:38:46
Ez talan ugy megoldhato lesz, hogy mivel tudjuk majd a kezdesi idopontot (remelhetoleg a JV idoben reklamozza majd nemcsak itt hanem nagy villogo betukkel a fooldalon esatobbi) es akkor mindenki tud gyujtogetni. 100 vagy afolotti pp-vel miert is ne lehetne meg? Nem is ertem ezt a dilemmat... Aki reszt akar majd erdemben venni, az igenis felkeszul es gyujtoget, megha ehhez a napi rutinos kihivast, portyat stb. redukalni kell. Valamit valamiert.
Ezuttal remelem kiegyensulyozott lesz a buli az alacsony es magas szintueknek is mind az event soran, mind a jutalmaknal. Ne legyenek mar tobbszorii belenyulasok es valtoztatasok mint legutobb. Mert a Xeno buli igenhamar unalomba fulladt szerintem.
Habar csak nagyjabol futottam at a topicot, de azert a kemenymagos pok kariknak ez az event igenis rafizeteses lehet, habar ezt mindenki dontse el sajat maga.
Dátum: 2011.02.14. 00:59:22
Hat ez kiraly!! Ha ezt tudom, V1-en eros portyakarikent nem koltok el foloslegesen rohadt sok LE-t, sot CSP-bol is tamadtam nem keveset(ami mondanom sem kell nemkeves plussz tp-vel jart) nagy igyekezetemben az elso par napban, nehogy vege legyen mielott meglesz az eltervezett jutalmam. Es igenis egyetrtek az elottem jogosan panaszkodokkal, hogy akkor nyugodtan lecsapkodtam volna parat naponta es boven meglett volna a maxos jutalom a 3. het vegere. Igy meg sokadmagammal rohantuk mint a hulyek vasarolva a sok lottyot esatobbi nehogy lemaradjunk.... Ujfent koszonom szepen a az alapos es korultekinto meg "idoben" kapott informaciot!
Dátum: 2011.02.03. 23:50:08
Kerdes:
Van-e a JV-nek valamire valo otlete a jutalomra a legalso szint kategoriaban kuzdok szamara? Ertem ezalatt a 10. szint alatti sot a 3-7 szintueket. Ugyanis az EGYETLEN HASZNALHATO a lelekgyemant lenne a szamukra, de azok is 8. szinttol ha az illeto karakter a maxos szintX200 gyemantot hozza el, ugyanis az jon ki 1600-ra amibe a csizmak kerulnek. Ha ennyi nincs varhatnak amig lesznek olyan szinten hogy kalandokat csinalhatnak?? Tizen akarhanyas szinttol meg talan mar lesz 1-2 terkapus cucc amibe a fokuszkristalyt bele tudjak tenni. Remek kilatasok, biztos izgatottan varjak az event veget, vert izzadva harcolnak, hogy kezbe kapjak a jutalmakat.
Teny:
Ujfent ugyanaz a tortenet sajnos. El lett kalkulalva az event varhato lefolyasi ideje, erdekes modon nemszamolva azzal, hogy igen sokan PP-vel CSP-vel betarazva varjak az eventet es nekiugranak azonnal. Persze ezek azok akiknek sok idejuk van ejjel-nappal tudnak jatszani, akar munkabol is(ez utobbi persze egy jo plussz az adott embernek:)). Masok arra szamitva, hogy 3 het az event raerosen ugy gondoljak, szepen meglesz az, tudnak ra szakitani nemi idot, munka csalad egyeb elfoglaltsag mellett. Hat megsem.
Kerdes: Miert nem lehetett a JV-nek nehany premes cuccal agyonpakolt magas szintu karit generalni es feltoltetlen es feltoltott csapdaval is szepen letesztelgetni a dolgokat?? Fentebb lehetett olvasni, hogy "O, ezt nemlehetett elore kiszamolni hogy alakul..." Persze, hogy nem, mert valszeg nemvolt alaposan letesztelve. Latom elore a reakcokat, dehat be volt igerve kezdodik januarban, nemvolt ra ido esatobbi... Talan lehett volna nem? Ha netan megis belegondol a JV, hogy "hmm, az kozel sem 100%-os, teszteljuk meg, csiszolgassuk aztan mehet a menet". Siman bejelenthettek volna, bocs mindenki,de meg 2 hetetet csuszik, teszteljuk, hogy legyen franko. De nem.
Igy most mi sokan, akik nem tudunk napi 10 orat vagy mittomen mennyit gep elott lenni, mire eszbekapunk, nemhogy a sajat, de meg kovetkezo 3 szintu Xeno mami is levan kalapalva. Jelenleg en a 64. szintemmel a 115-ossel nyuglodom. 10 csatabol atlag 7-et nyerek. Top 5 ben van a karim, premes cuccokkal, eleg eros vagyok. DE, ahhoz hogy 10 csatam meglegyen a 2X10k eleterom eltunik a magikus regeneraciommal egyetemben. Ezekutan ha erdemben haladni akarok, igen sok italt kell vennem. Ma kiprobaltam, lenyomtam 35 gyozelmet es elkoltottem alaphangon 25k LE-t italra. Most van 170 gyozelmem. Mire meglesz a 400 (amit ketlek) rohadt sokba fog nekem ez kerulni. O persze majd a lelkszivo cucc konpenzal ugye? Persze mire behozza az arat eltelik felev. Annyira orulok neki, ez az igazi jutalom!:)
V2-n ahogy most all a helyzet a 115. szintu hamarosan kinyiffan. A felsobb Xenot mar nemis probalom majd. Persze ha annak is feltoltik majd a kutjat, szepen lassan leverik azt is. Aztan mire hazaerek melobol, az alsobb xenok mar mind halottak, ha rajuk szabadul a sok magas szintu kari. Koszi.
Kerdes:
Tenyleg nem ertem, ennyi ev egyeb jatekfejlesztes es tobb mint ket ev VU utan miert lehet ilyen hibakat veteni? Felre ertes ne essek, orulok az eventnek, jonak tunt, vegre van mar valami, nemcsak az egyhangu monotonitas. De sajnos az allandoan gep elott levo aktiv jatekosokra lett optimalizalva. Jomagam es a jatekosok nagyobb reszenek pedig jut a maradek, a kinlodas.
Fentebb olvastam olyan reakciot az alacsonyabb szintuek panaszara, hogy miert foglalkoznak vele, majd ha magasabbak lesznek lesz mas event es akkor jolszerepelnek. Konyorgom, ez 3. szinttol volt meghirdetve! Akkor mirol beszelunk??! Utolag is gratulalok az elmes hozzaszolonak.
Persze a JV, tenyleg oda teszi magat, javitgat, toldozgat foldozgat, de mar kisse keson. Ha ugyanezt az energiat a tesztelesbe stb. forditotta volna, most nem lenne a nagyreszt jogos panaszaradat ujfent, es most mar talan valami ujabb mas fejlesztesre tudnanak koncentralni.
Koszontem.
Dátum: 2011.01.30. 11:04:09
Nem mindenkinek van ideje vegig olvasni, folyamatosan kovetni a topicokat. Nekem peldaul nincs, csak atfutottam. Azert koszi....
Dátum: 2011.01.30. 00:13:55
1 kerdesem van csupan:
Ha pp-bol utom a Kiralynoket, de nincs EH-m, akkor nincs rabolt LE-sem??
Dátum: 2010.10.30. 22:45:31
Ezt en is tudom. A dombi orias alapszintje 60 es az adott szaki meg csak 22. szinten van, ami tortenetesen a varazslat elnyeles.
Dátum: 2010.10.29. 22:48:12
"Ma, 22:43 Lidércúr 32. szintre lépett! (+2 szakértelempont)
Ma, 22:43 Dombi óriás 32. szintre lépett!"

A Dombi Oriasom nemkapott szakertelem pontokat szintlepeskor. Eddig meg nemfordult elo. Mi lehet a gond?
Dátum: 2010.08.14. 12:12:03
Az uj allatoknak fejlesztheto szakertelmeirol van valahol forum, ahol kephatok nemi infot melyiket es hogy erdemes fejleszteni? Probaltam keresni de nemtalaltam. Elore is koszi!
Dátum: 2010.07.04. 21:47:25
Ez tenyleg nem hulyeseg, igazan meg lehetne valositani.
Egyetertek Solarissal. Most komolyan, egy minimum kozepesen eros szovetsegnek semmi szuksege a nyerheto LE-re, ott a manakonstrukcio, az erosebb top szovikrol mar ne is beszeljunk. A nyert LE egyedul a kisebb gyengek szoviknel szamit valamit is erdemben. Raadasul a befektett ido es benyelt tp miatt meg egyaltalan nem eri meg. Mar masok is es en is felvetettem vhol korabban, hogy miert nem lehet a kapott tp fele vagy harmada az aktualisnak haboruban? A masik, hogy LE nyeremeny helyett tenyleg valami mast kellene kitalalni ami nemi szint vinne a jatekba. Valami olyat amibol profital az egesz szovetseg vmilyen formaban: epikusra es entitasra bonusz, X%-kal nagyobb esely terkapus kincseket talalni, a plussz manareg. is jo otlet, avagy X %-kal tobb lelekgyemant a kalandokert mittudomen 3 napig, az allatok moralja lassabban csokken avagy tobb tp-t kapnak, miegymas lehetne meg sorolni. De gyoztes haboru utan akar feljohetne lista a valaszthato ideiglenes bonuszokrol es a szovetseg szavazhatna melyiket akarja, de a lenyeg, hogy valami uj es valtozatos dolog legyen amiert megeri a haboruzas.
Persze a haboru menetet es rendszeret nem emlitettem, de azt is valtoztatni kell, a katakombak es segito kezek illetve a kapitulalasok rendszeret es lehetoseget peldaul.

U.I: Helyesiras...
Dátum: 2010.06.11. 18:31:58
Elarulna valaki, hogy mi ez a Preventorixpikusz nevezetu targy es hogy es honnan szerezheto?
Ezeket tudja:
"Szint: 5
Ha megtámadnak, és győzöl, nem kapsz TP-t, LE-t, állataid nem fejlődnek.
Ha nem hordod, és van energiahasznosításod, fele TP-t kapsz, ha megtámadnak és győzöl."
Dátum: 2010.06.02. 19:55:12
Vastagbor van hatassal a masodlagos varazslatra, avagy csak kozelharcban ervenyesul? Koszi!
Dátum: 2010.05.27. 22:02:53
Hehe, asszem 21. szintu lehettem V1-en es (nememlexem a nevere), de betamadott egy karakter es szepen otthagyott 3800 LE-t Pedig (portya kari leven) soha nemtamadtam azelott, azt sem tudtam ki az. De ez egyszeri eset volt. Azota se ertem, de kellemes meglepetes volt
Dátum: 2010.05.27. 15:57:29
Felre ertettel, en a 30. szint kornyeket arra irtam, ahol a jatekosok mar siman elkezdik megunni a kvizelest:) Nem a leenedo relikvia szintjere.
Dátum: 2010.05.27. 15:23:26
Ez a relikvia jo otlet, remelem hatekonyan a nagytobbseg igenyeit figyelembe veve meglesz oldva.
Egy hozzafuzni valom van meg. Azt, hogy kb. 60. szint kornyeki jatekosokra vonatkozik "az unom a kvizt,de nagyon" en igencsak erdekesnek tartom. Boven meglehet azt felezni szerintem, es valszeg a tobbseg egyet is ertene velem. Szemely szerint mar 20-25. szint kornyeken a konyokomon jott ki az egesz, es ezzel mind a v1 es V2-es szovetsegi tarsak mindegyike igy van. De mindegy, ezen nemakarok mar tovabb lovagolni. Kell vmi alternativa es kesz:)
Dátum: 2010.05.26. 13:07:42
Khm, visszalehetne esetleg nezni az adott forumokban, hany karakter ismerte be nyiltan avagy burkoltan mar honapokkal ezelott a scriptelest stb. Azokkal lesz-e vmi vagy csak most akarsz peldat statualni?
Dátum: 2010.05.18. 20:27:47
Nem hiszem el. Ennel nyilvanvalobban mar nem is tudnad a Beho hatso felet tisztan tartani egy nyelv nevezetu testreszeddel...
Dátum: 2010.05.18. 14:01:14
Es aruld mar el, honnan derul ki ha egy rahedli jatekos szimplan megker havert, ismerost, hadd ne soroljam mar, es azok nehany nap alatt megcsinaljak az 5. szintu karikat, aztan elhuznak a francba? Ott lesz egy csomo hasznalatlan 5. szintu kari. Mert ismerve az itteni viszonyokat, ez lesz, nem is keves. Hol itt a multikarakterezes??
Dátum: 2010.05.17. 20:14:39
Hat azert ez nemsemmi. Egy ilyen lehetoseget adni azok kezebe akik siman be tudnak regelni tobb helyrol vagy megkernek par havert, toljanak mar fel par karaktert 5. szintig(ami nemsokba kerul, par nap alatt megvan) es meg is van a relikvia? A tobbiek meg csak pisloghatnak, hogy egy ilyen eros relikvia miatt totalisan es veglesgesen hatranyba kerultek...
Oldal: 123456