Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Andrew89

Oldal: 1234
Dátum: 2010.04.10. 09:38:24
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy amíg ez a random lezárás meg nem történik, minden eltelt nap után csökkenjen a később nevezők térképtalálási esélye.
Viszont ha a random lezárás nem megvalósítható, akkor pláne hangsúlyozom, hogy igenis, szenvedjenek meg a "taktikusok" a sikerért.
Dátum: 2010.04.01. 00:15:07
Ez még semmi! Én éppen vadászom, a következő szörnyezetek jönnek:

bolygófaló izé, szörnyűséges polip, vérszomjas dzsungeleb, kíméletlen kacsafajzat, korrupt árnyékmalac, gigantikus rágcsálórém, feldühödött bárány, ... (a listát később frissítem )

Ne tessék fikázni! Április elseje van, és bár az én szememet is kiütötte a rózsaszín és a nyuszis kép, azért igen jót derültem rajta... a vadászatról nem is beszélve!
Kell időnként egy kis változtatás, és a mai napra ez nem kis meglepetés, ha engem kérdeztek!

Köszi, Miklós!

(Ja, megpróbálok elfogni egy ilyen állatkát is! )
Nálunk is elő-előfordulnak (heti 3-4 alkalommal) igazi veteránok, akiknek a felvételére vonatkozó szavazás kapcsán nem átallom a szavazatomat sem visszakérni a szövetségi társamtól, csak a dupla NEM kedvéért.
A mai jelentkezőnk egy harmadik (!) szintű bajnok:

Texasi Lacfureszes

"helloka szeretnem ha bevennektek a szovetsegbe.nagyon elszant vagyok es mindenkit szet akarok zuzni kiveve a klantarsakat prsze es ennek erdekeben mindent megteszek"

Nem voltam rest, és elolvastam a karakter leírását is, a következő áll benne:

"Vigyazat mert jovok es meszarlas lessz "

Remélem, nem haragszik nagyon, amiért nem vettük fel.
Dátum: 2010.02.13. 19:30:00
A hasmenés gyorsabb a fénynél és a gondolatnál is. Mire eszedbe jutna, hogy felkapcsold a villanyt a wc-ben, már el is kezdődött...

***

Réges-régen, a TV hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollégát kérték fel a mesemondásra.
- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura.
- Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől.
A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta:
- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollégák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót:
- ...és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

***

A legfrappánsabb ügyfélkezelés díját valószínűleg az ausztrál Ansett Airlines jegykezelőnője érdemelné ki az alábbi megoldásával:
Egy Ansett járat kimaradt Sydney repülőterén, mivel a légitársaság Boeing 767-es utasszállító gépe meghibásodott. Az utasokat gyorsan megpróbálták más járatokra áttenni, a főszereplő hölgy előtt is hatalmas, türelmetlen utasokból álló sor kígyózott. Ekkor egy ingerült utas előretört a sorban, lecsapta a jegyét a pultra, és felcsattant:
- Egy jegyet kérek a legközelebbi gépre, és ajánlom, hogy első osztályra adják! A hölgy türelmesen válaszolt:
- Sajnálom, uram! Boldogan segítek Önnek, de előbb az itt sorban álló embereket kell elintéznem. Az utast ez persze nem hatotta meg, hangosan, hogy mindenki hallja a sorban, megkérdezte:
- Hölgyem, tudja maga, hogy én ki vagyok?!
A nő elmosolyodott, majd gondolkodás nélkül a hangosbeszélő mikrofonja után nyúlt, és beleszólt:
- Figyelem! - kezdte, és a hangja visszhangzott a terminál egész területén.
- A 14-es kapunál van egy kedves utasunk, aki nem tudja, kicsoda is ő. Ha bárki segíteni tud személyazonossága megállapításában, kérjük fáradjon a 14-es kapuhoz!
A sorban álló utasok hisztérikus röhögése közepette a dühös utas a fogait vicsorgatva odavetette:
- Kapja be!!
A nő ezen sem ütközött meg, hanem mosolyogva válaszolt:
- Sajnálom uram, de ehhez is sorba kell állnia!
Dátum: 2010.02.12. 08:32:18
Mindig érthetően magyarázd el, mit kell tennie a szőkének!
..ha nem akarsz így járni...

Egy szőke nő bemegy egy GSM-üzletbe és ezt mondja:
- Egy üzenetet szeretnék küldeni az anyámnak a tengerentúlra.
- OK, 300 Euro lesz - mondja neki az eladó.
- Nekem nincsen annyi pénzem, de bármit megtennék - mondja a szőke.
- BÁRMIT????
- Igen, igen bármit.
- Rendben - mondja a férfi, és átmegy a háta mögötti kis raktárhelyiségbe. - Jöjjön be és zárja be maga mögött az ajtót!
A szőke bemegy, bezárja.
- Térdeljen le, és húzza le a cipzáramat!
Letérdel, lehúzza...
- Gyerünk, vegye ki! - mondja a férfi.
A szőke előveszi, és mindkét kézzel megragadja.
A férfi becsukja a szemét és ezt mondja:
- OK, kezdje!!!
A szőke odahajol, jó közel tartja a szájához, majd tagoltan elkezdi:
- Halló, mama, hallasz engem???
Idézet: Deicide666 - 2010.01.25. 12:16:30
Tiszteletem a Csapatnak !

"Melyik macskaféle vadászik falkában ?

Leopárd
Oroszlán
Hiúz
Puma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. "

Valaki elárulná nekem, hogy itt hol a helyesírási hiba ? Mint látom, a Fórum beépített helyesírás-ellenőrzéssel rendelkezik, ennek ellenére az egyetlen jelzett hiba az értékelés indoklásában található ill. rövidítés. Ez már a második eset, hogy ezt az értékelést kapom, igaz az előzőben latin nyelvű volt a kérdés egy része; a későbbiekben azt is leellenőriztem és nem találtam benne semmiféle hibát. Előre is köszönöm a kimerítő választ:

Azazel


Szerintem ha a többi helyesen használt mondatközi és mondatvégi írásjelhez hasonlóan a kérdőjel elé sem teszel szóközt, a jövőben nem találkozol majd ilyen értékeléssel. Remélem, elég kimerítő választ adtam.
Dátum: 2010.01.19. 00:49:06
Idézet: Eardog - 2010.01.17. 20:15:28
Köszi az élménybeszámolót, élveztem:) AZ über leveles dolognál a bárdokkal felfegyverkezett tehenekre gondoltál? Az komoly volt:) Én nagy diablo-s voltam, legalábbis annak tartom magam, de sose vittem el ilyen sokáig:(, sajnos mindig meguntam:( Le szoktam menteni a játékállásokat, hátha később kedvet kapok, aztán amikor tényleg folytatnám, akkor meg már letöröltem a mentéseket, mert hogy ugyse játszok vele:) Sajnos egy idő után én már nem tudok újra-és újra végigtolni valamit, most is kedvet kaptam a Titan Quest-hez, már be is raktam a DVD-t, hogy telepítem, de eszembe jutottak dolgok, meg hogy milyen lassan is lehet haladni, és sajnos most már nincs annyi időm játékra:( De az tuti, hogy D3-t tolni fogom mint állat, én azt várom a legjobban, leszarom a Wow-ot, meg a Starcraft 2-t...az utóbbit azért megnézem, de D3-nak örülnék a legjobban...sajna én is 2-3 múlvára várom a d3-at, sajnos Blizzard szereti húzni az időt...de lehet megveszem majd eredetibe, majd kitalálom:)


Váljék egészségedre!
Nem, nem a secret cow level-ről (ami az alap, kieg. nélküli Dió2-ben is benne volt már), hanem egy rajongók által kreált, igen durva (és mellesleg tök ingyenes) mod-ról beszélek.
Ha érdekel és szívesen kipróbálnád (de másoknak is ajánlom, akik elég mazochisták ), ezen a linken megtalálod a letöltést: http://download.chip.eu/hu/download_hu_3483830.html
Az oldalon nem kell regelni, csak rá kell bökni a zöld betűs letöltő linkre, onnantól meg megy magától. Amúgy hazudtam: nem 32, hanem 33 megát foglal. XD
Dátum: 2010.01.16. 20:55:56
Én többek között ezért nem játszom mmorpg-kel. Évekkel ezelőtt volt egy-kettőhöz szerencsém (a WoW-hoz nem, mert fizetős és egyébként sem tetszik, pedig lassan 11 éve tolom az rpg-ket), de szerintem mind ugyanolyan és éppen ezért hamar meg is untam őket (tipikus quest-ek: ölj meg 10-et ebből, gyűjts össze 20-at abból, ahogy fejlődsz, ezek a dolgok nem változnak, csak erősödnek a szintedhez képest). Persze az ilyen játékok lényege a csapatjáték, egy alkalommal volt egy jó kis csapatom, mentünk dungeon-t bontani, volt köztünk lengyel, spanyol, amerikai, brit meg talán német is, na meg én, az egyetlen magyar. Angolul diskurálgattunk, és az egy tényleg jó parti volt... Legtöbbször sajnos azonban elég bunkó emberekkel futottam össze, ők a szokásos hozzám képest magas szintű keménykedők meg a mezei bunkók és szájkaratézók voltak, ott is hagytam őket. Találkoztam még összeszokott csapatokkal is, akik között nem mindig volt helyem, de ha volt is, mintha ott sem lettem volna, pedig sosem voltam bunkó senkivel... Ja, meg a legfőbb ok, amiért nagyon nem mélyedtem bele egyik online játékba sem (a Végzetúron kívül, természetesen ), az a piszok lassú net-hozzáférésem.

Mivel eltértem az eredeti témától, megosztom veletek az én Dió2-es tapasztalataimat is (nem mindet, mert annyi időm nincs, na meg regényt sem óhajtok írni ).
Én a játék megjelenése idején, sok-sok évvel ezelőtt a barbárral kezdtem, ez volt az a kari, amivel megismertem a játékot, vele nightmare act1-ig mentem. Aztán akivel tovább eljutottam, az a paladin volt (vele nightmare act3-ig jutottam, de elszúrtam a fejlesztését és emiatt vele is abbahagytam), és mindezek (na meg jópár mod és másik karik kipróbálása) után a legkomolyabb kihívást a sorceress jelentette, ekkorra már több év is eltelt, igazi veteránként toltam ... Varázslónővel hell act4-ig jutottam, asszem Diabló-t nem öltem meg (nem mintha nem tudtam volna , ott is sokkal inkább az átkozódó szolgaserege a veszélyesebb, mint maga a démonúr). A területre ható blizzard/firewall kombinációval, meg a durván sebző, act2-es segítő perfect smaragdokkal kirakott dárdájának mérgezésével nem igazán voltak olyanok, akik megizzasztottak volna (egyedül az immunitásokkal és az extra fast/strong és cursed kombinációkkal rendelkező nevesített dögök és a csapataik okoztak gondokat), meghalnom is csak ritkán sikerült.
Volt egy mod is, ami 32 megát foglalt összesen, és totál átalakított MINDENT a játékban, a Median 2008, na ezzel volt még szerencsém 1-1,5 éve szenvedni. Teljesen más kihívást nyújt, mint az eredeti Diablo 2: még a hajdanán legendás nehézségűnek számító (és egyébként tényleg durva) 1.10-es patch-nél is sokkal magasabbra tette a nehézségi szintet. Csak egy példa: olyan 60-80 szinten keresztül kellett gyűjtögetni a stat-pontokat, anélkül, hogy egyet is elköltöttél volna; és csak a tárgyaidra ill. a skill-ekre hagyatkozva nightmare-en és hell-en (a nehézségi fokozatoknak más nevei voltak, amikre már nem emlékszem, de így is érthető) az ún. UBER-level-eken található kihívásokkal megbirkózni. Na, az durva volt! (Részletekbe viszont már nem mennék bele, aki ismeri, tudja miről beszélek... )

Ami pedig a Diablo 3-at illeti: mindenki hatalmas fenntartásokkal várja, én viszont elfogadom majd olyannak, amilyen lesz... CSAK JELENNE MÁR MEG VÉGRE!!!
A fene megesz lassan, még 2008-ban jelentették be, azóta várom, és még valószínűleg 2011-ig (egyesek 2012-őt emlegetnek!) várhatok is rá, mert a WoW Cataclysm és a legendás Starcraft folytatása is több játékost érdekel, mint a Dió3. Az üzlet pedig fontosabb, ami valahol érthető is, hiszen bevétel nélkül nincsenek további játékok és fejlesztések (ezzel még a magamfajta csekély értelmi képességekkel rendelkező egyedek is egyetértenek). Addig szerintem még elő fogom venni a nagy elődöt (már látom is a fényes páncélú lovagot ), meg még vagy 600x felnézek majd a játék honlapjára...

Na kb. ennyit akartam hirtelen és "tömören" megosztani veletek.
Idézet: Mortimer - 2010.01.16. 18:18:49
Kridi95

hello az ért szeretnék csatlakozni mert én tunák egy pár embert ide, és szertnék már belépni egy szövetségre nem érdekel mit kell érte tennem megteszem mert elszántan küzdenék a célom felé...


Látom, ő is beszedte a fogalmazásgátlót!
(Most komolyan, vajon hány osztályon van túl? Mármint az elemiből? Kettőn? Többet nem nézek ki belőle...)

Amúgy bocs az off-ért, de ezen ledöbbentem és muszáj volt hozzászólnom.
Dátum: 2009.12.23. 18:54:13
Idézet: Kateto - 2009.12.23. 10:50:58
Számomra rossz hír hogy kereskedni nem lehet a vetélytársakkal, s erre gyengécske ok a visszaélés lehetősége, mert szerintem azért vannak ez onlinejáték készítői, hogy zárják ki ennek a lehetőségét, mint ahogy más online játékokban is megoldották, úgy ahogy, mert ha ezt nem tudják megoldani akkor az egyébb visszaéléseket, tárgyak szerzésévelvaló visszaéléseket sem tudták szerintem, de nem vok programozó, csak felhasználó, így lehet velem vitatkozni ...!


Vetélytársak alatt a max. 6 szinttel erősebbekre gondolsz? Ha olyan felszerelésre vágysz, mint a magasabb szintű támadóid, fejleszd a kereskedelmedet és próbálkozz a lélekkufárnál. Nincs olyan holmi, ami másoknak elérhető, neked viszont nem (az aukciós tételek többségén kívül). Ha pedig az őskő hiánya okoz problémát, akkor nincs mese, venned kell. Ha ezt teszed, legyen nálad ugyanannyi kiégett őskő is, és máris megdupláztad a hasznodat. Apránként össze lehet gyűjteni a kívánt mennyiséget, amit aztán a kiszemelt tárgyra költhetsz. Én is így csinálom.
Vannak olyan játékok, ahol nem fix, hanem random tulajdonságokkal rendelkeznek a felszerelések. Azoknál még van is értelme a játékosok közötti kereskedelemnek, itt viszont nincs. Valószínűleg nemcsak szerintem. Remélem, tudtam segíteni.

Mindenki mástól pedig elnézést kérek az off-ért (mivel ez nem egy várható fejlesztés ).
Dátum: 2009.12.21. 13:03:02
Mit jellemzeknek a következő feltételek: Szemközti oldalaik párhuzamosak, szemközti szögeik egyenlőek, 4 oldala van.

Rombusz
Téglalap
Négyzet
Paralelogramma

Azon kívül, hogy én nem ismerem a "jellemzeknek" szót, a kérdéssel van egy kisebb probléma: mind a 4 válasz helyes.
A legtriviálisabbnak a négyzet tűnt számomra, de ha megkapjátok ezt a kérdést a (reményeim szerint) jövőbeni törlése előtt, a helyes válasz a paralelogramma.
Dátum: 2009.11.27. 02:36:25
Sajnos ott a pont! Apropó, találkozó... Én magam nem tudok elmenni, de ha valaki közületek ellátogatna rá, megemlíthetné Miklósnak a kvízolimpia gyökeres megreformálásának égető mivoltát! Ideje lenne felhívni a figyelmét "néhány" ezer játékos közös problémájára!

Önként jelentkező?

(Jé! Már ennyi az idő? Megyek is aludni gyorsan... )
Dátum: 2009.11.23. 02:53:27
Nos, most az egész topikot végigolvasva csak annyit mondanék, hogy mondjuk Miklós is tegye meg ugyanezt. Van itt egy-két jó gondolat.
Én speciel a kvízmedálok eladhatóságát szüntetném meg. A többi sem rossz ötlet, de ez idővel sokat javítana a jelenlegi igazságtalanság-érzésen, ami elsősorban az adatbázis-csalókkal szembeni tehetetlenségből fakad (tisztelet a - szerintem kevés - kivételnek, akik becsületesen is elég ügyesek/okosak/gyorsak a dobogóra álláshoz).
S amondó vagyok, de akik egy ilyen szintű játékot képesek voltak elkészíteni, nem foghat ki egy olyan szintű programátírás, mint ez. (Habár a dolgot jelentősen megnehezíti, hogy az illetékesek még csak ide sem bagóznak... )
Dátum: 2009.11.19. 10:44:14
Szerintem azok, akik a VF megreformálását szeretnék, nem gondoltak bele abba, hogy azok, akik már maxra húzták, mit szólnának a dologhoz. Én például, ha megváltozna, akkor jöhetnék a fórumra panaszkodni azzal, hogy moderálják egy kicsit azokat, akik rengeteget portyáznak és simán laposra vernek. Ők örülnének ennek? Mert szerintem nem.

Én személy szerint azért fejlesztettem ki a VF-et, mert úgy éreztem, hogy a szintemen iszonyatosan gyenge vagyok; azóta sem váltam esélyessé a bajnoki viadalokon, de érezhetően erősödtem (például nem az első-második, hanem a harmadik-negyedik körben szoktam kiesni ). S ezzel nálam a VF el is érte azt a célt, amiért eredetileg be lett vezetve a játékba.

A saját és azok nevében, akik ugyanebből az okból kifolyólag már régen 50-es visszafogott fejlődéssel "nyomulnak", tiltakozom! Maradjon úgy, ahogy eddig volt! Ámen.
Dátum: 2009.11.17. 00:44:02
A múltkori után azt hittem (én, a kis naiv ), hogy remélhetőleg nem találkozom többé "teletábis" kérdéssel... úgy tűnik, újfent tévedtem:

MIlyen szín nincs a TELETUBBIES mesefigurák között (Lala, Tinky-winky, Po, Dixie)?
Piros
Zöld
Sárga
Kék...

Primitív kérdés megjelölt válasszal. Lehetne törölni? Na, légyszi!
("Időnként" olyan szívesen tenném meg az illetékesek helyett... -> időnként = naponta háromszor vagy négyszer )
Dátum: 2009.11.02. 22:03:56
Sziasztok! Ezt a gyöngyszemet most találtam, gondoltam, megosztom veletek (úgyis régen írtam már ide):

Melyikőjük NEM Teletubbies?
Po
Oowá
Tinki Winky
Lá-Lá

Azt hiszem, hogy ennél alacsonyabbra most már végképp nem eshet a színvonal.
A kérdés írójának pedig háromszoros hurrá, Nobel-díj, vállon veregetés, majd a bölcsődébe való visszakísérés. Vagy inkább sürgős agyátültetés.
Gyere a nap bármely órájában!

47. szintű gyémánt hordás vagyok. A nevemet az aláírásomban láthatod.
Dátum: 2009.09.12. 19:47:27
A véleményem az egészről, hogy a fórum olvasása nélkül sokkal élvezetesebb a játék. Egyszer feltétlenül próbáljátok ki, megéri!
Dátum: 2009.07.11. 14:45:48
Elég régen olvastam, nagyon ott van! Nem emlékeztem a végére, így az újdonság varázsával újfent beledöngölt a földbe!
Dátum: 2009.07.11. 12:18:44
hogy van továb:sok kicsi...?
sokat eszik...
sok pénzbe kerül...
elmegy...
sokra megy...

Ajajj...
Oldal: 1234