Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Diablo II
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
41. hozzászólás - 2010.01.18. 15:16:50 (Válasz Andaxin #40 hozzászólására.)
Druiddal is kb ugyanez, csak kevesebb a sumon és nem kell hozzá hulla az első hullához meg ott a szolga bár pvp-re nagyon nem volt használható a summon dru, csak a csicskákat alázni. Bejelölni hostile-nek a városban, kimenni idézni egy macit meg egy spiritet és egyet rávágott a barbra és ott megfeküdt
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.73
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
42. hozzászólás - 2010.01.19. 00:49:06 (Válasz Eardog #38 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.01.17. 20:15:28
Köszi az élménybeszámolót, élveztem:) AZ über leveles dolognál a bárdokkal felfegyverkezett tehenekre gondoltál? Az komoly volt:) Én nagy diablo-s voltam, legalábbis annak tartom magam, de sose vittem el ilyen sokáig:(, sajnos mindig meguntam:( Le szoktam menteni a játékállásokat, hátha később kedvet kapok, aztán amikor tényleg folytatnám, akkor meg már letöröltem a mentéseket, mert hogy ugyse játszok vele:) Sajnos egy idő után én már nem tudok újra-és újra végigtolni valamit, most is kedvet kaptam a Titan Quest-hez, már be is raktam a DVD-t, hogy telepítem, de eszembe jutottak dolgok, meg hogy milyen lassan is lehet haladni, és sajnos most már nincs annyi időm játékra:( De az tuti, hogy D3-t tolni fogom mint állat, én azt várom a legjobban, leszarom a Wow-ot, meg a Starcraft 2-t...az utóbbit azért megnézem, de D3-nak örülnék a legjobban...sajna én is 2-3 múlvára várom a d3-at, sajnos Blizzard szereti húzni az időt...de lehet megveszem majd eredetibe, majd kitalálom:)


Váljék egészségedre!
Nem, nem a secret cow level-ről (ami az alap, kieg. nélküli Dió2-ben is benne volt már), hanem egy rajongók által kreált, igen durva (és mellesleg tök ingyenes) mod-ról beszélek.
Ha érdekel és szívesen kipróbálnád (de másoknak is ajánlom, akik elég mazochisták ), ezen a linken megtalálod a letöltést: http://download.chip.eu/hu/download_hu_3483830.html
Az oldalon nem kell regelni, csak rá kell bökni a zöld betűs letöltő linkre, onnantól meg megy magától. Amúgy hazudtam: nem 32, hanem 33 megát foglal. XD
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 8.11
kedvelt tagXefandeFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
43. hozzászólás - 2010.04.20. 23:26:41
Én nem igazán kedveltem a diablo-t a starcraft sokkal jobban bejött
Pontszám: 4.46
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
44. hozzászólás - 2010.04.24. 09:04:57
Na, bár sosem volt valami nagy kedvencem ez a játék ID1-2 és BG1 jó kis történetei után akár jöhet egy kis hentelés is egy sztori és történet nélküli, alapvetően dögunalmas de azért a maga nemében (ami a hack&slash és nem az RPG!!!! gyűlölöm ha az RPG műfaját a Diablo bármelyik részével sértegetik, az nagyságrendekkel másabb kategória!!!) egészen kiváló kis játék volt.
Paladint és assasint elvből nem játszom... Hmm.... Vagy egy necromancer vagy egy druid vagy egy barbarian indul ennek most neki asszem. Végigvinni nem fogom, addigra az életem is megunnám vele, de bohóckodni kicsit lehet vele.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.07
fórumozóRhamus12Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
45. hozzászólás - 2010.04.24. 09:15:06
nekem ez a kedvencem
Pontszám: 6
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője