Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Diablo II
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
21. hozzászólás - 2010.01.13. 18:48:59 (Válasz S0laris #20 hozzászólására.)
Nem csak itt rabszolga :D:D (ezért tökletépés lesz ) am kösz, jól jön minden adomány
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.63
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
22. hozzászólás - 2010.01.13. 19:35:51 (Válasz Eliteninja #21 hozzászólására.)
Élvezd ki ezt a topicot, vagy kezdjél megjavulni, mert többet nem nyitok neked.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.26
közellenségBeni54321Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
23. hozzászólás - 2010.01.14. 14:29:24
Nézzétek meg naon jó:
http://www.kongregate.com/games/jamieyg3/sacred-seasons-mmorpg
Pontszám: 1.80
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
24. hozzászólás - 2010.01.14. 14:46:34 (Válasz Beni54321 #23 hozzászólására.)
Ez egy rakás szar, ha lehet akkor ne itt hírdess már légszives.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.15
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
25. hozzászólás - 2010.01.14. 19:14:28
Ahh a jó öreg Diablo 2. Most elfogott a nosztalgikus hangulat. Fel is rakom a D2-t a LoD-al együtt megint.

Csatlakozom egy előttem szólóhoz, a SW - TOR csúsztatása nekem is fáj. De hát ismerjük a játékgyártókat, a Blizzard is mindig tökölt a játékokkal.

Ninja kap egy 10-est
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.44
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
26. hozzászólás - 2010.01.14. 21:38:17 (Válasz Kethios #25 hozzászólására.)
Amióta felvásárolta az activision a blizz-t azóta fos játékokat dob. Eddig a wow minőségi volt. Már a 2.4.3-as BC-s patchel is gondok voltak, nemhogy a Lich Kingel. Mostmár nem a minőségre mennek, mivel más a fejes, hanem arra, hogy minél több, minél hamarabb...

Az eddigi Blizzard játékok kiadása mindig csúszott fél-egy évet a Lich King időben jelent meg jó szar is lett...

Ezek után kiváncsi vagyok a D3-ra bár nem biztos, hogy elfut a gépemen
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.16
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
27. hozzászólás - 2010.01.15. 13:15:19 (Válasz Eliteninja #26 hozzászólására.)
Igen a D3-ra nekem is gépfrissítést kell csinálnom.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.52
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
28. hozzászólás - 2010.01.15. 14:20:40 (Válasz Eliteninja #26 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy milyen régi a géped, de a Blizzard legendásan jól optimalizált játékokat gyárt. A D2-öt anno életre tudtam kelteni (sőt, élvezhető volt a játék) egy 100 MHz-es AMD K5-ön (32 EDO RAM-al, 4 megás S3 videokártyával). Igaz, hang nem volt, grafika nullára volt állítva, akadtak a videók, viszont játszható volt.

Nekem is meglehetősen régi már a gépem, de mivel nem követem a legújabb játékokat, annyira nem zavar. Megy a VU, megy a Dark Orbit, többre nagyon nincs szükségem.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.15
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
29. hozzászólás - 2010.01.15. 22:33:11
Én is nagy D2 fan voltam, sokat játszottam vele még középsulis koromban...sajnos végig sose vittem, talán legmesszebb hell fokozat kezdése volt, általában nighmare fokozaton elvittem 3-as fejezetig és abba is hagytam...nem azért mert nehéz volt, bár az is, de meguntam....kedvenc fejezetem a 2-es volt, az a sivatagok, meg persze az 4-es, mert rövid volt:) És még az 5.fejezet, ami ugye kieggel jött, az szép volt, és változatos. Szerettem:)

Kedvenc kari a barbár volt, végigvittem(ez nálam azt jelenti hogy alap nehézségen vittem végig:)) 2db egykezes kard, kétkezes kard, 2db egykezes fejsze, kézkezes fejsze, kétkezes buzogánnyal...jó kis muri volt:) Paladint nem szerettem, volt egy csomó aurája védő-támadó, de a hülyeség az volt hogy csak 1 lehetett bent...kedvenc skillje volt, amikor sokszor üt egyámst után, ennek hátránya az volt, hogy amikor 1 ellenfelem volt, volt amikor az első ütés mellé ment, és akkor a másik 10 ütés is a levegőbe sikeredett:)
Íjász csajjal is toltam, bár D1-be volt ott a nagy kedvenc:) Nekromata is tetszett, bár a csontvázak szart se értek késöbb, így újrakezdtem úgyh, azokat egyáltalán nem toltam...hát nehéz is volt:) Varázsló az überkirály volt, szórtam a villámokat, és jágcsapokat:) Assassinnal is játszottam párat, de nem lett a kedvenc. Druidával is toltam farkasként, maciként(farkas jobban tetszett), meg megidézett állatokkal, és varázslatokkal is, tűzhányó, tornádó és társai...mintha még lenne valaki, nem? Lehet nem, no kb ennyi, sok jó pillanatot szerzett neem a game, sajna netem akkor nem volt még, így az kimaradt az életemből...ehhez hasonló minőségű játékot tudom ajánlani a Dungeon Siege 2-t, bár grafikailag nem a legjobb, de főleg multiba(mi lanba toltuk egyetem alatt szobatárssal:)) nagyon hangulatos, és merem ajánlani a TITAN QUEST-et, sztem az nagyon állat, tiszta D2, csak szebb, d2 idegesítő hibáit mellőzi, amúgy mindenben hajaz rá, próbáljátok ki, ha még nem tettétek, és kötelező a kieg:) Amúgy itt asszem 8-as szinttől lehet "karit választani", vagyis specializálódni(skillfát kapni), aztán meg később egy másodlagos specializációt lehet választani. Így lehet kombinálni mondjuk varázslót-harcost, harcosból is van offenzív és defenzív skillfás, kiegben meg van dreammaster, no, az a tuti:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.40
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
30. hozzászólás - 2010.01.16. 07:39:49 (Válasz Eardog #29 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.01.15. 22:33:11
Nekromata is tetszett, bár a csontvázak szart se értek késöbb


a nekró az a karakter, aki cucc nélkül a csontvázaival (+amp. dmg) mindent megöl hell fokozaton is. más kérdés, hogy nem túl izgalmas
Pontszám: 5.34
fórumozóMekiFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
31. hozzászólás - 2010.01.16. 17:32:01
Bocsi de nem boldogulok a forummal.
Ezért itt teszem közzé a gondomat.
Három hónapja játszottam a Metin2 - vel. a mai nap sikeresen ellopták a karakteremet. Igaz kicsit naiv voltam megadtam a jelszavamat egy nyeremény jegyében. Ha valaki játszik ezzel a játékal nagyon vigyázzon , hogy milyen kérdésre mit válaszol. Elnyit a játék megbízhatóságáról.
Pontszám: 5
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
32. hozzászólás - 2010.01.16. 17:56:02
Alapszabály. Senkinek nem adunk ki kódot. Főleg név nélkülieknek, email hirdetésekben, nyereményben, haszonban általában átverés van. A játék készítői sem kérik el soha a kódjaidat és ezt általában ki is írják. Az ördög nem alszik. Még minden óvintézkedés mellett is előfordul, hogy ellopnak karikat. Elég ha más is használja azt a gépet és összeszed valami finom vírust-keyloggert.
Nekem wowban volt 2 hét szünetem míg visszaadták. Ismerősnek másfél hónap, mert nevet és fajt váltottak vele, plusz átvitték másik szerverre is.
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.57
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
33. hozzászólás - 2010.01.16. 20:55:56
Én többek között ezért nem játszom mmorpg-kel. Évekkel ezelőtt volt egy-kettőhöz szerencsém (a WoW-hoz nem, mert fizetős és egyébként sem tetszik, pedig lassan 11 éve tolom az rpg-ket), de szerintem mind ugyanolyan és éppen ezért hamar meg is untam őket (tipikus quest-ek: ölj meg 10-et ebből, gyűjts össze 20-at abból, ahogy fejlődsz, ezek a dolgok nem változnak, csak erősödnek a szintedhez képest). Persze az ilyen játékok lényege a csapatjáték, egy alkalommal volt egy jó kis csapatom, mentünk dungeon-t bontani, volt köztünk lengyel, spanyol, amerikai, brit meg talán német is, na meg én, az egyetlen magyar. Angolul diskurálgattunk, és az egy tényleg jó parti volt... Legtöbbször sajnos azonban elég bunkó emberekkel futottam össze, ők a szokásos hozzám képest magas szintű keménykedők meg a mezei bunkók és szájkaratézók voltak, ott is hagytam őket. Találkoztam még összeszokott csapatokkal is, akik között nem mindig volt helyem, de ha volt is, mintha ott sem lettem volna, pedig sosem voltam bunkó senkivel... Ja, meg a legfőbb ok, amiért nagyon nem mélyedtem bele egyik online játékba sem (a Végzetúron kívül, természetesen ), az a piszok lassú net-hozzáférésem.

Mivel eltértem az eredeti témától, megosztom veletek az én Dió2-es tapasztalataimat is (nem mindet, mert annyi időm nincs, na meg regényt sem óhajtok írni ).
Én a játék megjelenése idején, sok-sok évvel ezelőtt a barbárral kezdtem, ez volt az a kari, amivel megismertem a játékot, vele nightmare act1-ig mentem. Aztán akivel tovább eljutottam, az a paladin volt (vele nightmare act3-ig jutottam, de elszúrtam a fejlesztését és emiatt vele is abbahagytam), és mindezek (na meg jópár mod és másik karik kipróbálása) után a legkomolyabb kihívást a sorceress jelentette, ekkorra már több év is eltelt, igazi veteránként toltam ... Varázslónővel hell act4-ig jutottam, asszem Diabló-t nem öltem meg (nem mintha nem tudtam volna , ott is sokkal inkább az átkozódó szolgaserege a veszélyesebb, mint maga a démonúr). A területre ható blizzard/firewall kombinációval, meg a durván sebző, act2-es segítő perfect smaragdokkal kirakott dárdájának mérgezésével nem igazán voltak olyanok, akik megizzasztottak volna (egyedül az immunitásokkal és az extra fast/strong és cursed kombinációkkal rendelkező nevesített dögök és a csapataik okoztak gondokat), meghalnom is csak ritkán sikerült.
Volt egy mod is, ami 32 megát foglalt összesen, és totál átalakított MINDENT a játékban, a Median 2008, na ezzel volt még szerencsém 1-1,5 éve szenvedni. Teljesen más kihívást nyújt, mint az eredeti Diablo 2: még a hajdanán legendás nehézségűnek számító (és egyébként tényleg durva) 1.10-es patch-nél is sokkal magasabbra tette a nehézségi szintet. Csak egy példa: olyan 60-80 szinten keresztül kellett gyűjtögetni a stat-pontokat, anélkül, hogy egyet is elköltöttél volna; és csak a tárgyaidra ill. a skill-ekre hagyatkozva nightmare-en és hell-en (a nehézségi fokozatoknak más nevei voltak, amikre már nem emlékszem, de így is érthető) az ún. UBER-level-eken található kihívásokkal megbirkózni. Na, az durva volt! (Részletekbe viszont már nem mennék bele, aki ismeri, tudja miről beszélek... )

Ami pedig a Diablo 3-at illeti: mindenki hatalmas fenntartásokkal várja, én viszont elfogadom majd olyannak, amilyen lesz... CSAK JELENNE MÁR MEG VÉGRE!!!
A fene megesz lassan, még 2008-ban jelentették be, azóta várom, és még valószínűleg 2011-ig (egyesek 2012-őt emlegetnek!) várhatok is rá, mert a WoW Cataclysm és a legendás Starcraft folytatása is több játékost érdekel, mint a Dió3. Az üzlet pedig fontosabb, ami valahol érthető is, hiszen bevétel nélkül nincsenek további játékok és fejlesztések (ezzel még a magamfajta csekély értelmi képességekkel rendelkező egyedek is egyetértenek). Addig szerintem még elő fogom venni a nagy elődöt (már látom is a fényes páncélú lovagot ), meg még vagy 600x felnézek majd a játék honlapjára...

Na kb. ennyit akartam hirtelen és "tömören" megosztani veletek.
A hozzászólást Andrew89 módosította 2010.01.16. 21:01:02-kor
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 8.04
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
34. hozzászólás - 2010.01.16. 22:06:33 (Válasz Andaxin #30 hozzászólására.)
Jah. Summon druidot csináltál már? act 2-es combat csicsó meg wolverine spirit. Persze felturbózva SK-kal, enivel, annival meg torchal jalal, spirit, hoto nameg második slotban egy cta spirittel.

Annyira feltápolják egymást a skillek és a wolverine spirit is ad rengeteg dmg-t, hogy a fostosabb karikat a macikám(a summonált!!) egy ütéssel végezte ki. Még a barbárokat is. Ahogy számoltam 15k phys damja volt
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.74
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
35. hozzászólás - 2010.01.16. 23:01:09 (Válasz Meki #31 hozzászólására.)
Ennek semmi köze a játék megbízhatóságához (nem mintha ismerném). Inkább hoznám kapcsolatba a naivitással.
Pontszám: 4.94
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
36. hozzászólás - 2010.01.17. 09:38:49 (Válasz Meki #31 hozzászólására.)
Idézet: Meki - 2010.01.16. 17:32:01

Három hónapja játszottam a Metin2 - vel. a mai nap sikeresen ellopták a karakteremet. Igaz kicsit naiv voltam megadtam a jelszavamat egy nyeremény jegyében. Ha valaki játszik ezzel a játékal nagyon vigyázzon , hogy milyen kérdésre mit válaszol. Elnyit a játék megbízhatóságáról.


Az, ha valakinek megadom a belepesi kodom a bankhoz es ellopjak a penzem, akkor az nem a bank megbizhatatlansagara utal, hanem a sajat hulyesegemre.

Probalj parhuzamot talalni
Pontszám: 7.61
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
37. hozzászólás - 2010.01.17. 20:08:05 (Válasz Andaxin #30 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2010.01.16. 07:39:49
Idézet: Eardog - 2010.01.15. 22:33:11
Nekromata is tetszett, bár a csontvázak szart se értek késöbb


a nekró az a karakter, aki cucc nélkül a csontvázaival (+amp. dmg) mindent megöl hell fokozaton is. más kérdés, hogy nem túl izgalmas


Igen? én csak arra emlékszem, ha volt egy tápabb szörny, vagy ami konkrétan megmaradt bennem, az a diablo elleni harc, na ott csinált egy olyan tűzgyűrűt és a csontik össze is estek egyből...halott meg ugye elfogy, nem tudtam miből csontit csinálni, így egyedül az Iron Maiden-ben bíztam, ami visszesebezte diablo bácsit, így tudtam megölni pár száz poti után...nem értem, hogy-hogy neked olyan jók voltak a csontik...a skill-t feltoltam, de ugye skillenként csak pár ponttal nőtt a csontik élete....ha jól emlékszem...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.60
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
38. hozzászólás - 2010.01.17. 20:15:28 (Válasz Andrew89 #33 hozzászólására.)
Idézet: Andrew89 - 2010.01.16. 20:55:56
Én többek között ezért nem játszom mmorpg-kel. Évekkel ezelőtt volt egy-kettőhöz szerencsém (a WoW-hoz nem, mert fizetős és egyébként sem tetszik, pedig lassan 11 éve tolom az rpg-ket), de szerintem mind ugyanolyan és éppen ezért hamar meg is untam őket (tipikus quest-ek: ölj meg 10-et ebből, gyűjts össze 20-at abból, ahogy fejlődsz, ezek a dolgok nem változnak, csak erősödnek a szintedhez képest). Persze az ilyen játékok lényege a csapatjáték, egy alkalommal volt egy jó kis csapatom, mentünk dungeon-t bontani, volt köztünk lengyel, spanyol, amerikai, brit meg talán német is, na meg én, az egyetlen magyar. Angolul diskurálgattunk, és az egy tényleg jó parti volt... Legtöbbször sajnos azonban elég bunkó emberekkel futottam össze, ők a szokásos hozzám képest magas szintű keménykedők meg a mezei bunkók és szájkaratézók voltak, ott is hagytam őket. Találkoztam még összeszokott csapatokkal is, akik között nem mindig volt helyem, de ha volt is, mintha ott sem lettem volna, pedig sosem voltam bunkó senkivel... Ja, meg a legfőbb ok, amiért nagyon nem mélyedtem bele egyik online játékba sem (a Végzetúron kívül, természetesen ), az a piszok lassú net-hozzáférésem.

Mivel eltértem az eredeti témától, megosztom veletek az én Dió2-es tapasztalataimat is (nem mindet, mert annyi időm nincs, na meg regényt sem óhajtok írni ).
Én a játék megjelenése idején, sok-sok évvel ezelőtt a barbárral kezdtem, ez volt az a kari, amivel megismertem a játékot, vele nightmare act1-ig mentem. Aztán akivel tovább eljutottam, az a paladin volt (vele nightmare act3-ig jutottam, de elszúrtam a fejlesztését és emiatt vele is abbahagytam), és mindezek (na meg jópár mod és másik karik kipróbálása) után a legkomolyabb kihívást a sorceress jelentette, ekkorra már több év is eltelt, igazi veteránként toltam ... Varázslónővel hell act4-ig jutottam, asszem Diabló-t nem öltem meg (nem mintha nem tudtam volna , ott is sokkal inkább az átkozódó szolgaserege a veszélyesebb, mint maga a démonúr). A területre ható blizzard/firewall kombinációval, meg a durván sebző, act2-es segítő perfect smaragdokkal kirakott dárdájának mérgezésével nem igazán voltak olyanok, akik megizzasztottak volna (egyedül az immunitásokkal és az extra fast/strong és cursed kombinációkkal rendelkező nevesített dögök és a csapataik okoztak gondokat), meghalnom is csak ritkán sikerült.
Volt egy mod is, ami 32 megát foglalt összesen, és totál átalakított MINDENT a játékban, a Median 2008, na ezzel volt még szerencsém 1-1,5 éve szenvedni. Teljesen más kihívást nyújt, mint az eredeti Diablo 2: még a hajdanán legendás nehézségűnek számító (és egyébként tényleg durva) 1.10-es patch-nél is sokkal magasabbra tette a nehézségi szintet. Csak egy példa: olyan 60-80 szinten keresztül kellett gyűjtögetni a stat-pontokat, anélkül, hogy egyet is elköltöttél volna; és csak a tárgyaidra ill. a skill-ekre hagyatkozva nightmare-en és hell-en (a nehézségi fokozatoknak más nevei voltak, amikre már nem emlékszem, de így is érthető) az ún. UBER-level-eken található kihívásokkal megbirkózni. Na, az durva volt! (Részletekbe viszont már nem mennék bele, aki ismeri, tudja miről beszélek... )

Ami pedig a Diablo 3-at illeti: mindenki hatalmas fenntartásokkal várja, én viszont elfogadom majd olyannak, amilyen lesz... CSAK JELENNE MÁR MEG VÉGRE!!!
A fene megesz lassan, még 2008-ban jelentették be, azóta várom, és még valószínűleg 2011-ig (egyesek 2012-őt emlegetnek!) várhatok is rá, mert a WoW Cataclysm és a legendás Starcraft folytatása is több játékost érdekel, mint a Dió3. Az üzlet pedig fontosabb, ami valahol érthető is, hiszen bevétel nélkül nincsenek további játékok és fejlesztések (ezzel még a magamfajta csekély értelmi képességekkel rendelkező egyedek is egyetértenek). Addig szerintem még elő fogom venni a nagy elődöt (már látom is a fényes páncélú lovagot ), meg még vagy 600x felnézek majd a játék honlapjára...

Na kb. ennyit akartam hirtelen és "tömören" megosztani veletek.


Köszi az élménybeszámolót, élveztem:) AZ über leveles dolognál a bárdokkal felfegyverkezett tehenekre gondoltál? Az komoly volt:) Én nagy diablo-s voltam, legalábbis annak tartom magam, de sose vittem el ilyen sokáig:(, sajnos mindig meguntam:( Le szoktam menteni a játékállásokat, hátha később kedvet kapok, aztán amikor tényleg folytatnám, akkor meg már letöröltem a mentéseket, mert hogy ugyse játszok vele:) Sajnos egy idő után én már nem tudok újra-és újra végigtolni valamit, most is kedvet kaptam a Titan Quest-hez, már be is raktam a DVD-t, hogy telepítem, de eszembe jutottak dolgok, meg hogy milyen lassan is lehet haladni, és sajnos most már nincs annyi időm játékra:( De az tuti, hogy D3-t tolni fogom mint állat, én azt várom a legjobban, leszarom a Wow-ot, meg a Starcraft 2-t...az utóbbit azért megnézem, de D3-nak örülnék a legjobban...sajna én is 2-3 múlvára várom a d3-at, sajnos Blizzard szereti húzni az időt...de lehet megveszem majd eredetibe, majd kitalálom:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.07
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
39. hozzászólás - 2010.01.17. 21:13:28
idén elvileg WoW kieg meg Starcraft 2 jön. D3 csak 2011-ben
Pontszám: 5.51
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Diablo II
40. hozzászólás - 2010.01.17. 21:19:20 (Válasz Eardog #37 hozzászólására.)
igazság szerint normál fokozatra nem nagyon emlékszek már idézős nekróval, az biztos hogy a bossokra a Decrepfy átkot kellett tenni. csak csontváz, magi nélkül, pár revive meg egy clay golem, le kell hogy menjen Diablo. viszont hellen tényleg semmi probléma nincsen (bár az első csonti feltámasztásáig néha voltak gondjaim )

a fentebb írt summon druidát viszont még nem próbáltam ki, talán pont azért, mert a nekróval elég volt ez a jellegű passzívnak mondható játékstílus
Pontszám: 5.51
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!