Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.08.06. 16:01:57
Baraty, Miklós!

Azzal a toplistával nem lehetne valamit csinálni? pl kiszedni abból a hordaszorzót, mert egyszerűen igy nekem nem megy, hogy valaki 6szor hajol le ameddgi én egyszer.

Ez csak így nyers demoralizálás az a toplista, hogy ki mennyit töltött mert kiszámolja az emberke hogy nekem ehhez egymillát kéne tölteni, áá annyit nem fogok, nem látszik hogy csak 200k val van az élen valaki...

Nincs arányban sehogysem az a toplista. És semmi de semmi eredményt nem látni csak a toplistát ott, amin az virít hogy aki nem zafir az esélytelen.
Dátum: 2009.08.06. 14:40:21
Engem kicsit zavar, hogy 5X annyi LE költéssel lennék ott a befizetett LEben mint a zafirosok.

És mondhat bárki bármit, csak ott figyel az a toplista amibe csak az van benn, hogy ki az aki többet fitetett be az 1,2M ből. Nem az hogy szegény gyerek 3X annyit költött mint az első dehát csak az 50. helyre futotta neki.

Kiizadom a belem hogy bekerüljet top 10 be aztán valaki meg röhögve benyom 2 vadászatnyi LE-t és azzal le is nyom.

Ez nem igazán motiválja szegény gyémántosokat.

Amugy jó az esemény, ekkora pörgést rég láttam.
Dátum: 2009.08.06. 11:32:06
Ez igy van ezzel önmagában nincs semmi gond, csak a lista amin az van hogy ki az első töltésben igy tré, mert lehet hogy sokkal kevesebb LE-t ölt bele mint más.

Na majd kiderül a végén, remélem nem az lesz hogy 10 zafiros kap valami tápot, mert zafirok.
Dátum: 2009.08.06. 11:20:57
Na tessék ezt mondtam, én 200k-t fogok belerakni abból 2k töltődés lesz...

7k töltéshez egy nálad kisebb szintű gyémántnak is 500k fölött kell.

Persze ez nem számit, ha a végén hordák legtöbb töltői kapnak jutalmat, nem lesz egybevéve az összes horda.
Dátum: 2009.08.06. 11:07:27
Mert Zafir van a legkevesebb és nekik a legeffektivebb a töltés.

Remélem ez nem jön vissza, majd amikor a legtöbbet töltő 50 mind zafir lesz ugy hogy a 100. legtöbbet töltő gyémánt mindnél több LE-t áldozzott érte.
Dátum: 2009.08.06. 10:58:53
Lenne egy kérdésem, most a sorrend a betöltött LE alapján lesz díjazva, mert a közölt listából úgy tűnik...?

És azon beül hordánkánt a legtöbbek? Vagy az össze horda egy kalapból?

Mert kicsit unfair, hogy egy 10. szintel bagyobb valaki 6szoros os efektivitással tölt, csak azért mert más hordában van. És akkor a végén harmadannyi LE költésével mégis 2X annyi a töltött LE-je.
Dátum: 2009.08.05. 17:38:28
Aki nem fektet bele iszonyatsokat nem lesz bajnok.

Adott egy szabályrendszer, adott keretek közt. abból mindnkeinek ugyannyi esélye van kihozni a maximumot.

Ha valaki erősebb ki kell kerülni. én kétszer is 2 hétig nem csináltam semmit csak malmoztam, hogy elhaladjanak azok akik esetleg lenyomnak viadalon.

Meglehet ideologizálni azt hogy a túl erőseket kizárjuk meg azt is hogy ne. Pont ezért ez nem lesz változtatva. A kezdő hszben Baraty olyan ötleteket kért, ami nem módósítja a rendszert.

Csaták egyesével megnézhetősége, ami megvalósult. Ilyen javaslatok.

A legujabban ami érdemben passzol ehhez az, hogy lehessen megnáézni az összes csatát vagya csaták fa struktúráját megnézni.

A kategória túl erősei nem lesznek kizárva!

És a VF-el mindneki lehet bajnok, csak ügyesen kell kivárni, kategóriát választani. Nem kell a rinya, be lett téve egy szakértelem külön azért, hogy aki akar idővel bajnok lehessen.
Dátum: 2009.08.05. 17:23:02
Idézet: Nari77 - 2009.08.05. 15:05:54
Ellenfeleim közül csak Malacka volt erős, de nem sok hiányzott neki, hogy lenyomjon! Szerencsém volt


Hát igen, én úgy hallottam:
Malacka egy állat...

Majd legközelebb nem számolom el 800k LEval a fejlesztést... mondjuk igy is meglehetett volna talán, de nem fér bele annyi specializáció váltás

V2-n meglett zsinórban a 7. érem az is valami. Külön megtiszteltetés volt Tyeoral ellen nyerni, aki az egyetlen bajnoki viadalt nyerte, amin indultam és nem én nyertem.



Akik itt dobálóznak az IQ különbséggel meg ilyen oylan tulajdonságokkal nézik a szerencsét is?
Nem mindegy hogy az ellen 10% eséllyel talál minimum, te meg 90% kal vagy 30/70. Hiába sokka nagyobb az iq-d, ha nem tudod kihasználni a különbséget mert a másik szerencséje nagyobb.

Meg bajnoki után leverni valakit nem ugyanaz. hol a turbó? nem az összes épület megy stb.
Dátum: 2009.08.04. 18:21:53
igen az jó lenne én is igy gondoltam, az pont passzolna is a fastrukturában ott figyelnek a csaták és csak ráklikkelsz és kinyílik.

Csak adatbázis, server kímélés miatt gondoltam...

Legyen az akkor, hogy

-Mások csatáinak megnézhetősége is, amennyire megoldható, minimum döntő és elődöntők.
Dátum: 2009.08.04. 18:09:23
+ Mindenki által megnézhető döntő és elődöntők. Sztem.
Dátum: 2009.08.04. 17:10:05
Idézet: Aurri - 2009.08.04. 16:45:47

TF-hez hasonló svájci előfordulót én is javasolnék. Egyrészt mert érdekesebbé és színvonalasabbá tenné a viadalt, másrészt azért mert így azok is megmérettethetnék magukat és küzdhetnének egy jót, akik teszem azt első fordulóban kizúgnának (ami simán megeshet random is).


Végre nem szét OFFolás.

Na ez mondjuk jó ötlet. Van benne egyenes kiesés mint eddig és több csatát lehet nézegetni.
A csatanézegetés szerintem igenis motiváló, és akkor irhatná is minden kör végén hogy összesitésben hol áll és akkor látja hogy a legjobb 32 be nem került be, de a 50. a 400 ból az már jó érzés.

Illetve a mindneki által megnézhető fa struktúra elmaradt valahol, az nagyon érdekes lehet. Elején még Baraty mondta talán.

És én általam többször javasolt mindenki által megnézhető döntő és elődöntők. Amit szintén sztem mindneki igénybe venne és érdekes lehet. Amolyan arénában lezajlik, ugye és csak a saját csatáidat látod az nem olyan jó. A döntőt miért ne nézné meg mindenki az arénában? Ugyanugy csatanézegetés, ugyebár mint irtam az tetszik mindenkinek.
Dátum: 2009.08.04. 08:39:58
TF es kategóriák bevezetése nem jó. Akkor arra optimalizálnak rá.

Sose felejtem el amikor TF olimpián szétvert egy 15 szintel nagyobb karakter jobb kezében ásóval bal kezében vizestömlővel.

Akkor azok lennének a bajnokok, akik jobban be tudják lönni, hogy kikapjanak a kategória őröktől.

Igy mindenkinek megvan mennyi TP helye van, abból kell kihozni a maxot.

Egyik karim imba pók, és megvertem vele kétszer is bajnokin több mint 2M el több LEdiffes portyakarit.
Tehát naponta akár gömbözni trükközni, fejleszteni, és egy kis adag mák, aztán megy is.

Itt az eddigi bajnokok gyengítésével, és az erősek kizárásával valamilyen módón a kategóriából nem kell próbálkozni, mert csak a 2. legjobb fog akkor nyerni, neki ugyan jó, dehát a többieknek ugyis mindegy, a legjobb meg lehet nem érzi fairnek.

A több kategóriát támogatom. V2-n pl a top 5-7 LEdiffes viszonlag egy halomban van és sokkal jobban fel tudnánk osztani akkor a kategoriákat.
Dátum: 2009.07.22. 10:40:30
Működik. Már nem bukok 10 LE felett. Gyanus is volt, hogy mivan, hogy valami rendesen megy.
Dátum: 2009.07.20. 23:30:40
Következő viadal mikor lesz?

08.07.? Nevezni elötte 1 héttől?
Dátum: 2009.07.16. 17:43:08
12 elfogott állatom van és nem irta ki hogy tele a park. 50 es vezetővel.
Kisajtoltam egyet nehogy kárbamanejen a becses 12. ha megszerelődik a probléma, most már csak 11 van. (még mindig nem irja ki hogy maxon lenne a park)

V3 - Malacka
Dátum: 2009.07.16. 14:33:47
Szerintem teljesen jó igy ahogy van. Mint ahogy ki lett fejtve elején nem befolyásol sokmindent, ha maxra lenne téve a turbóval növelhetőség helyett. Csak azon a pár emberen van a hangsúly, akik kifejlesztették maxra a szakikat kényelem miatt. Aki meg nem az csak nyers tápolást remél attól, hogy a tényleges max nőne meg.

Azt tényleg betenni, hogy akinek maxos az is turbózhassa +5 re és kész is.

Aki meg kifejlesztette 100 ra az spm-t meg igy járt, nem ez az első eset.

Biztos hogy ennél több ember van darabra, aki csak viadal miatt fejlesztett hordagyűlöletet, azt közbe sohase működött viadalon és végül a szakihoz is sikerült kiírni. Nem hiszem, hogy nekik lesz valami kárpótlás. Akkor itt miért lenne.
Dátum: 2009.07.16. 10:25:23
Az kéne, hogy nézi hogy eddig mennyi kvizmedált szereztél, nem azt hogy mennyi van és, ha el is adsz dukátért akkor se mehet elméleti 12 fölött. Eladtál 3-t és 9 van akkor hiába vagy első 3 ban nem kapsz medált, nem tudom érthető-e mire gondolok.

Persze ez nem old meg semmit, de legalább akinek már meglett a 12 vagy mert hiperügyes, vagy mert gyorsan tud kopi pasztelni, az nem tápol be még pluszba dukátokat is. És a 2. leggyorsabb kopi pésztelőknek is jut medál.

Mert jelenlegi formában megvan a 12 medál aztán nézem, hogy meglett 350 mp alatt az 50, (reális, mert ugye a 12 medál se semmiből jött) és akkor eladok igény szerint dukátért és akkor duplán tápoltam, dukát is lett és valaki más elől behuztam medált ezáltal relaitve az én erőmet növelve, mert más gyengébb.
Dátum: 2009.07.16. 08:14:53
Idézet: Miklós - 2009.06.30. 21:30:04

A hires karakterekről továbbra sincs ötletem, hogy válasszuk ki (azon kivül, hogy a hasamra ütök vagy a toplisták legjobbjait vesszük).


Erről van már valami, hogy mi alapján lesznek kiválasztva?

Pl. legtöbb bajnoki címeset is bele lehetne tenni szerintem. Vagy zsinórban legtöbb viadal nyerőt. V2-n pl. ott van Varacsk, névnek is passzolhatna lapra. 6 bajnoki medál zsinórba, az fél év és még meg is van mind a 6.
Dátum: 2009.07.16. 07:16:05
Mindhárom világban első 10 helyezett 50 helyes válasz. Hoppá

Edit: Bocs, valóban V3 csak 8. Reggel bucira van aludva a fejem és nem látok.
Dátum: 2009.07.12. 10:46:16
Hopp hopp, és ha az lenne, hogy külön fülön van a háboru kitörése meg kapitulációk? a másikon meg többi már az is jó lenne. Mert azok telespammolják mindig és alig érdekel valakit szerintem, mig azok amik mindenkit érdekelnek pár orán belül eltünnek.

amolyan hasznos és nem hasznos fül.

aukció, bajnoki, kvizolimpia, fertőzés. van még valami ami világeseményekbe megy és hasznos vagy nem hasznos?
Oldal: 1234567891011