Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Fertőzés jutalom
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
21. hozzászólás - 2009.07.16. 12:30:18 (Válasz Mortimer #20 hozzászólására.)
Viszont kérdés, hogy mire, és mikor.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
22. hozzászólás - 2009.07.16. 13:16:34 (Válasz Butchman #19 hozzászólására.)
Ez nem igaz, csak aKóc felvetésa annyira egyértelmű, annyira létszik benne a JÁTÉKVEZETÉS hibázása, hogy egyértelműnek veszik az emberek, hogy ez javítva lesz. Pont olyan érzésem van, mint amikor letesznek egy új utat, és elfelejtik a felfestést róla. Most mennek a teszt autok V1-en, jelzik a problémát, és idővel kiküldik a festő manusokat, és lesz felfestés...

Szerintem enynit kellene betenni:
-Maxos szaki is turbózható, ha valamilyen hatás max felé engedi a szakit.

Ezzel ki lehet tolni a maxot, HA turbózod a szakit. Előnyöd lehet, HA turbózol, és szerintem ez a tartós előny bőven megfelelő azokkal szemben akik esetleg később kezdenek el "tisztulni"... A tulok nagyságrendileg visszaadták a küzdelem költségét. A pvp bónusz úgy se számít, mert kvázi PvE game lesz a Végszetúrból hosszú távon. A turbózhatóság meg egy feltételes bónusz, lehet matekozni...
Pontszám: 5.78
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
23. hozzászólás - 2009.07.16. 13:25:16 (Válasz Birka #22 hozzászólására.)
Tehát szerinted aki felhúzta 100-ra a spektrálist, az így járt, és kidobott az ablakon több százezer LE-t. Fejlesztett volna inkább 50-es kronot, vagy költse csak az ősköveket.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
24. hozzászólás - 2009.07.16. 13:34:09 (Válasz Mortimer #23 hozzászólására.)
Nem lenne egyszerűbb elfelejteni pl az spm-et? Annyi LE-t bőven kap a karakter amiből visszahúzza 55-re, aztán még olcsóbb is lesz a többi szakértelem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
25. hozzászólás - 2009.07.16. 13:37:15 (Válasz Ricardo #24 hozzászólására.)
Tehát szerinted meg vigyék fel a felejtést 50-re? (És ezek után egy 50-es krono is kötelező, ha nem akarnak őskövezni keményen.)

(Írom ezt a védelmükben úgy, hogy én semmit nem maxoltam ki, inkább kronoztam. Csak egyszerűen jogosnak érzem a panaszukat.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
26. hozzászólás - 2009.07.16. 13:44:32 (Válasz Mortimer #25 hozzászólására.)
Jah, nem. A kreatívot meg a kivégzést is el lehetett simán felejteni egy ideig, egy ilyen opció itt is sima lenne.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
27. hozzászólás - 2009.07.16. 13:49:14 (Válasz winnie #15 hozzászólására.)
Tudod Winnie, elég sok olyan hülye játszik ezzel a játékkal, aki forinttal fizet a LE-ért… Ők azok akik őskövet vásárolnak, és prémium tagságra költik, lélekkutat sütnek ki vele, tárgyakat vesznek belőle, vagy épp turbóra költik. Mindezt azért, hogy több LE-t szerezhessenek. És igen, ők azok, akik lehetővé teszik, hogy olyanok is játszhassanak, akik azon csodálkoznak, hogy valaki fizet a játékért.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
28. hozzászólás - 2009.07.16. 13:52:26 (Válasz Ariel #27 hozzászólására.)
"akik azon csodálkoznak, hogy valaki fizet a játékért"

Winnie álszent. Ő is fizet keményen, nézd csak meg a karakterét.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
29. hozzászólás - 2009.07.16. 13:59:57 (Válasz Mortimer #28 hozzászólására.)
És most nevet a sok hülyén, hogy ismét sikerült szétcsesznie egy topicot.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
30. hozzászólás - 2009.07.16. 14:27:15 (Válasz Jeriko #4 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.07.16. 08:42:29
A legszebb dolog kimaradt: maximális szakértelmet nem lehet turbózni.
Tehát 100-as spektárlisra nem jár semmi bónusz, nem turbózható, míg a 99-es 105-re turbózható.
Zseniális.


Ezt egyreszt nem tudtam, masreszt, ha ez igy van, ezt kulon kezelnem, mert ez bug.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
31. hozzászólás - 2009.07.16. 14:33:47
Szerintem teljesen jó igy ahogy van. Mint ahogy ki lett fejtve elején nem befolyásol sokmindent, ha maxra lenne téve a turbóval növelhetőség helyett. Csak azon a pár emberen van a hangsúly, akik kifejlesztették maxra a szakikat kényelem miatt. Aki meg nem az csak nyers tápolást remél attól, hogy a tényleges max nőne meg.

Azt tényleg betenni, hogy akinek maxos az is turbózhassa +5 re és kész is.

Aki meg kifejlesztette 100 ra az spm-t meg igy járt, nem ez az első eset.

Biztos hogy ennél több ember van darabra, aki csak viadal miatt fejlesztett hordagyűlöletet, azt közbe sohase működött viadalon és végül a szakihoz is sikerült kiírni. Nem hiszem, hogy nekik lesz valami kárpótlás. Akkor itt miért lenne.
Pontszám: 4.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
32. hozzászólás - 2009.07.16. 14:36:17 (Válasz Ariel #7 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.07.16. 09:31:59
Eredetileg valószínűleg lehetett turbózni, de időközben a játékosok kérésére a turbózható szakik listájából kikerültek a maxolt szakértelmek.
Azt értem, hogy akik kényelmi szempontokból maxoltak szakértelmeket most tényleg szívnak. De ezzel együtt továbbra is az a véleményem, hogy nagy táp a fertőzés leküzdése, és ha tovább erősödik, akkor a változtatással együtt mindenképp be kell vezetni azt is, hogy akik lemaradtak a gyógyulásban, azok 68-ik szint felett gyorsított tempóban szabadulhassanak meg tőle. Valószínüleg többen vannak akik csúsznak a gyógyulással, mint akik maxolták a szakértelmeket. Persze aki nem küzdött ellene az általában maga tehet a dologról, aki pedig szakikat maxolt az önhibáján kívül került ebbe a helyzetbe, ettől függetlenül mindkét esetet orvosolni lehetne.


Egy nagyon fontos dolog. Aki ugy dontott, hogy lemarad a fertozes lekuzdeseben, vagy nem kuzd ellene, az tudta, hogy ezzel valamilyen hatrany erheti egy idoszakos elonyert cserebe. Aki maxolt, az nem lehetett tisztaban azzal, hogy ennek valaha barmilyen hatulutoje lesz.
Messze nem vagyok biztos benne egyebkent, hogy tobben vannak, akik nem kuzdenek a fertozes ellen (es itt most a 2-3-szor elfelejtettem dolgot nem sorolom ide, mert az nem jelentos lemaradas), mint azok akik maxoltak egy szakertelmet. Neked mint topjatekosnak lehet, hogy egyertelmu, hogy kenyelmi szempontok miatt nem hozol ekkora aldozatot, de par szinttel alattad mar masok a prioritasok.
Tovabba pont azert fejtettem ki reszletesen, hogy mi milyen elonnyel jar, hogy lassuk, nincs jelentos tap, ami a mdositas utan elerhetove valna. A jelentos tapok (sajtolas, spektralis, transzplantacio, ultraspec) mar elerhetoek. Tehat ez elsosorban nem arrol szol, hogy tavbb tapoljuk a fertozest, hanem arrol, hogy az mindenkinek egyforman legyen hasznos.
Mndazonaltal azzal egyetertek, hogy 68. szint folott legyen lehetoseg a fertozes lekuzdesenek gyorsitasara, oly modon, hogy 100. szintig mindenki lekuzdhesse azt (meg akkor is, ha 100%-rol indul 68-on), de ebbe aranyosan tobb LE-t kelljen beforgatnia. De nem azert ertek egyet vele, mert a modositas hatasat kell ellensulyozni, hiszen a modositas hatasa nem olyan egetrengeto, sokkal inkabb azert, mert az alaphatas eleg eros.
Pontszám: 8.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
33. hozzászólás - 2009.07.16. 14:39:58 (Válasz Ricardo #8 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.16. 09:36:07
Idézet: Miklós - 2009.06.25. 14:17:53


A fertőzésben pont az volt a jó, hogy nem lehetett tudni, mi lesz belőle, mindenki tudta, hogy a döntésének súlya van, pont ez volt a jó benne. A "jutalom" pont úgy van kitalálva, hogy senki se legyen csalódott, de azért még lehessen vitázni rajta, hogy megérte-e vagy sem.


Ezt páran az orrom alá dörgölték, mikor felhoztam, hogy a fertőzés leküzdése nem jutalmat ad, hanem büntetést azoknak, akik nem küzdik le. Ezek alapján én azt mondom semmi változás ne legyen benne, aki kimaxolta a szakikat így járt. "Felelősségteljes" döntést hozott, vállalja a következményeit.


Halisten vannak jatekosok, akik tovabb latnak a dogoljen meg a szomszed tehene filozofianal. Sajnalom, hogy te itt leragadtal.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
34. hozzászólás - 2009.07.16. 14:43:28 (Válasz Otoaak #12 hozzászólására.)
Egyetertek, de nezd meg a masik oldalrol is a dolgot. Ha egy ilyen valasztast beraksz, akkor lesz jobb es roszabb valasztas hosszu tavon, az bizonyos. Es akik nem a legjobbat valasztottak idovel majd sirni fognak, hogy ez nekik mekkora hatrany, es hogy inkabb masikat akarnak. Aztan vegul ugyis mindenki atpartol a legerosebb bonuszhoz. Nem csoda, hogy Miklos probalja ezeket a helyzeteket elkerulni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
35. hozzászólás - 2009.07.16. 14:45:36 (Válasz Jandro #17 hozzászólására.)
Idézet: Jandro - 2009.07.16. 12:16:44
Azzal kapcsolatban amit Koc írt egyetértek abban, hogy azokat a szakikat, amiket bizonyos emberek kifejlesztettek maxra lehessen max fölé vinni szaki növeléssel, viszont a többit kelljen turbózni!


Mi is lenne ez a tobbi? Most kicsit elkavaradotam.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
36. hozzászólás - 2009.07.16. 14:47:36 (Válasz Mortimer #20 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.16. 12:28:14
Mivel maxolt szakértelmet nem lehet turbózni, szerintem egyértelmű, hogy ez változtatva lesz.


A kerdes csak, hogyan. Mert talan az sem mind1.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
37. hozzászólás - 2009.07.16. 14:49:49 (Válasz Ricardo #24 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.16. 13:34:09
Nem lenne egyszerűbb elfelejteni pl az spm-et? Annyi LE-t bőven kap a karakter amiből visszahúzza 55-re, aztán még olcsóbb is lesz a többi szakértelem.


Ja es neked zsebben az 50-es felejtes? Az se rossz .
De meg ha ez is lenne, akkor se errtenem, hogy ugyan miert kell buntetni az amugy sem optimalisan jatszo jatekosokat.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
38. hozzászólás - 2009.07.16. 14:50:36 (Válasz Kocos #37 hozzászólására.)
Próbáld már meg egyszer végigolvasni a topikot, és utána reagálni
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
39. hozzászólás - 2009.07.16. 15:29:18 (Válasz Mortimer #38 hozzászólására.)
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
40. hozzászólás - 2009.07.16. 15:30:38 (Válasz Kocos #33 hozzászólására.)
Én az egyenlő elbírálás elvét szeretném szem előtt tartani, nem azt, hogy a szomszéd tehene is megdöglik-e.

Én úgy értelmezem a szavaidat, hogy 1. én be*optam a fertőzés küzdése ellen így jártam, az én döntésem. 2. Te be*optad a fertőzés küzdése ellen, gyorsan módosítsunk, mert ez milyen már. Na de kérem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.17
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!