Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Fertőzés jutalom
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
141. hozzászólás - 2009.07.23. 08:45:16 (Válasz Ricardo #140 hozzászólására.)
Kb. eddig legalább kész van a játék 70 fölött ugye már legenda szöveg sincs 100 fölött meg tárgyak, az epikus ellenfelek 100. szint óta ugyan azzal a varázslattal és fegyverrel harcolnak stb. nem kicsit kifogyott a játék a karakterek alól, és ez már nem csak azokat érinti akik az első héten indultak. De itt a 4. világ lehet katakombázni meg nyaralni V1-V2-n és V4-en játszogatni. (Ami szerintem az előre lebeszélt, félrabszolgák által rekord idő alatt felhúzott szövetségek és az általuk megtámogatott elit ütőgépek(mármint smaragd varázslók ) játéka lesz. )
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
142. hozzászólás - 2009.07.23. 12:56:18
A kérdésekre válaszolva:
Természetesen, ha valaki mondjuk 78. győzi le a fertőzést, rögtön 2-t maxolhat.
A jutalom ugyanaz maradna, mint eddig (+5 szintig tudsz turbózni), de mellette lenne ez. Természetesen, amit max fölé növelsz, azt már nem tudod +5-ig turbózni utána.

Idézet: Ricardo - 2009.07.23. 07:23:43
Az első világ 2008. szeptember 22-én indult és a fertőzés 2009. június 25-én lett legyőzve (azt hiszem). Összesen több, mint 9 hónap telt el, ennyi ideje volt a JV-nek kitalálni és kitesztelni a játék "legfelelősségteljesebb" és legnagyobb volumenű döntésének jutalmát.

A fertőzés jutalma egy fejlesztés, amelynél a befektetés/megtérülés, és a hasznosság faktort alaposan átgondoltuk. Ettől függetlenül, nyitott vagyok azokra a javaslatokra, amelyek ezt még jobbá akarják tenni - remélem, ez nem gond. Mint ahogy remélem az sem gond, hogy ennek "kipróbálására" nem játszott külön több száz ember egy éven keresztül.
Valamint remélem, az sem gond, hogy amikor 70. szint környékén jártok, akkor nincsenek még bent az adatbázisban a 150. szintű tárgyak (hozzáteszem, a grafikáik és adataik már megvannak, csak nem raktuk be az adatbázisba). Én kérek elnézést, hogy élek...
Pontszám: 6.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
143. hozzászólás - 2009.07.23. 13:16:36 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Megjegyzem, a szövetségünkben már a 33. szintű tag is tapasztalja, hogy az epikusok ugyanolyan varázslatot lőnek egy ideje, a legmagasabb szintűt, azaz nem kell ehhez 90. szintűnek lenni. A térkapus kristályok dokumentációja pedig hónapok óta kész - de azzal, hogy ott van az asztalodon, nem vagyunk semmivel sem beljebb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
144. hozzászólás - 2009.07.23. 15:35:46
persze, panaszkodjunk csak. mindenki tudja, hogy a folytonos panaszkodás serkentőleg hat a másik félre, igazi motivációnövelő.

nem azt mondom, hogy simogatni és agyondicsérni kell a játékot, de értelmes mennyiségben is lehetne sírni. ez így baromira kontraproduktív. nyilván, aki egyszerre több vasat is tart a tűzben döntési helyzetben meggondolja magát, hogy "most melyikkel foglalkozzon?". és megsúgom, nem azzal fog, ahol pár fürdős kollega hullatja könnyeit. inkább vár, hogy a leghisztisebbje, amelyik már többször belebegtette a törlést, végre megtegye azt, amit meg kell tennie.

lehet szeretni vagy nem szeretni az ilyen kommenteket, de azon el kell gondolkodni, hogy a fórumon tapasztalható iszonyatos mértékű negativitás (tisztelet a kivételnek!) mit szül.
Pontszám: 5.05
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
145. hozzászólás - 2009.07.23. 16:52:25 (Válasz winnie #144 hozzászólására.)
Ahha,értem a logikádat, de ha egyszer elfogynak a játékosok?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.55
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
146. hozzászólás - 2009.07.23. 18:02:35 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Szerintem nem a 150es szintu targyakra kellett volna az idot pazarolni, hanem a jatek fejlesztesere. A fertozes lekuzdesevel ugyanis vege a jateknak. Ahogy tudom a kristalypontos fejlesztes lesz legkorabban augusztusban vagy szeptemberben. Ez kb 3 honapnyi legures ter az eloljaroknak. Ami pedig egy aprosag, de elmond mindent a felkeszultsegrol, hogy Sharpanak az utolso 2 legendaja hianyzik...
Ertem en, hogy a penz beszel es muszaj volt az a 4. szerver meg az angol, de ne beszeljuk mar 150es targyakrol, amikor kifutott a jatek alolunk...
Pontszám: 7.27
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
147. hozzászólás - 2009.07.23. 20:20:51 (Válasz winnie #144 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.23. 15:35:46

nem azt mondom, hogy simogatni és agyondicsérni kell a játékot, de értelmes mennyiségben is lehetne sírni. ez így baromira kontraproduktív. nyilván, aki egyszerre több vasat is tart a tűzben döntési helyzetben meggondolja magát, hogy "most melyikkel foglalkozzon?". és megsúgom, nem azzal fog, ahol pár fürdős kollega hullatja könnyeit.


Csortos Gyula mondása jutott eszembe: "Kol-lé-ga??? Mióta vagyok én k***a?"
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
148. hozzászólás - 2009.07.24. 09:04:47 (Válasz Draglov #146 hozzászólására.)
Majd ha lehet szavazni a fejlesztésekre, megszavazzuk, hogy legyen ismét legenda
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.80
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
149. hozzászólás - 2009.07.24. 09:50:56
Mi lenne, ha a fertőzés leküzdésekor a tag kapna egy felületet, ahol egyszeri alkalommal ingyen átrendezhet bizonyos mennyiségű szakértelempontot? Akkor nem lenne gond az, hogy már korábban kimaxolt bizonyos szakértelmeket. Programozás szempontjából pedig nem hiszem, hogy túl nagy kihívás lenne, hiszen csak egy felületet kell megtervezni, megfelelő ellenőrző rutinokkal.
Pontszám: 1.80
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
150. hozzászólás - 2009.07.24. 13:15:34 (Válasz Draglov #146 hozzászólására.)
Úgy látom akkor nincs ellenvetés a legutolsó verzió ellen, felveszem a fejlesztési listára.

A várható fejlesztések listáját mindjárt updatelem.

Idézet: Draglov - 2009.07.23. 18:02:35
Szerintem nem a 150es szintu targyakra kellett volna az idot pazarolni, hanem a jatek fejlesztesere.

Ezen nem kell aggódni, nem pazaroltam rá a drága fejlesztési időt, a nyaralásom alatt csináltam, strandolás helyett Mint ahogy az angol verzióval is ekkor foglalkoztam a legtöbbet.
Pontszám: 8.08
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
151. hozzászólás - 2009.07.24. 13:41:41
Miklos, az uj epikus kincs tabla is meglesz...? Jovo heten berobogunk a 90 feletti epikusok koze... Ha jol szamolom jovo penteken lesz a 91. epikus...
FOR THE LEGION!
Pontszám: 4.08
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
152. hozzászólás - 2009.07.24. 19:59:45 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
Megnyugodtam, mert ezek szerint nem a targyak kidolgozasa es az angol szerver beallitasa miatt fogyott el a jatek...
Pontszám: 5.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
153. hozzászólás - 2009.07.24. 20:23:36 (Válasz Draglov #152 hozzászólására.)
Idézet: Draglov - 2009.07.24. 19:59:45
Megnyugodtam, mert ezek szerint nem a targyak kidolgozasa es az angol szerver beallitasa miatt fogyott el a jatek...


íme ismét egy komment, ami tök felesleges volt. ha nem nem mukkansz meg, akkor vége, le lett volna zárva a téma. de nem. negatívkodni kell. duzzogni. három pontot rakni beszédesen a komment végére. tényleg muszáj volt ezt bekommentelni? (miklós visszajön, hogy megnézze mi volt a reakció arra, hogy nyaralás alatt is dolgozott, csak egyet lát: "már megint ez a hisztis draglov. tudjátok mit, ezt nektek fejlesztés!")

köszönjük.

gyk. diplomácia, erről lenne szó, nem ész nélkül gyalázni, gyalázkodni és utána csodálkozni, hogy a gyalázott nem simogatja meg a buksit. (már tegnap is ez a duzzogós "három pontos" komment jött tőled. nem "hárompontozni" kell, nem célozgatni, hanem kimondani vagy hallgatni.)
Pontszám: 4.48
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
154. hozzászólás - 2009.07.24. 21:00:21
winnie, mennyit fizet neked ezért a Beho? vagy csak akkora szemellenző van rajtad, hogy a cserbenhagyásos gázolás után is az áldozatot kezded el rugdosni, hogy miért próbál átmenni az úton?

elnézést, OFF vége...

(...)
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
155. hozzászólás - 2009.07.24. 21:25:35 (Válasz winnie #153 hozzászólására.)
Nem tudom hogyan lehet meg ennel jobban kimondani. Hiszti? Komolyan nem ertem, Te melyik jatekkal jatszol. Hat ime kimondom megint es utoljara: Elfogyott a jatek. Elfogyott annak ellenere, hogy honapokkal ezelott lehetett arra szamitani. Ez nem hiszti, hanem teny. Negativkodni? Nem negativkodok, csak megallapitok es igen kimondok tenyeket. Ez a nagy budos helyzet, es minden "negativkodas" nelkul azt mondom, hogy a legjobban azt sajnalom, hogy nehany napon belul ujabb ertekes tagot, es ertekes embert fog elvesziteni a jatek, AZERT mert ez a jatek elfogyott. Upsz csak 1 pont lett.
Pontszám: 8.35
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
156. hozzászólás - 2009.07.25. 18:17:47 (Válasz S0laris #154 hozzászólására.)
Winnie az atlantiszi királyra emlékeztet az "Erik, a viking"-ből, mikor már ő az utolsó, aki még kilátszik a vízből, de tovább kiabálja, hogy "Ugyan már, még hogy süllyedünk! Ne ülj fel az ostoba pletykáknak, gyermekem!"
Pontszám: 9.38
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
157. hozzászólás - 2009.07.27. 12:08:17
Egyetertek Gort hozzaszolasaval az elejen. A fertozes lekuzdesenek eredmenye szamomra is borzasztoan kiabrandito. Miota megtudtam, hogy mi is az oszinten szolva nem is erdekel az egesz. Mert en is valami kreativ, erdekes, ujabb tavlatokat megnyito, a jatekot esetleg mas iranyba eltolo avagy egy valasztasi lehetoseget megnyito EREDMENYT vartam. Valami teljesen uj otletet, olyan lehetoseget ami feldobja az amugy is rohamtempoban monotonizalodo jatekot...
Nem valami ujabb tapolo bonuszt. Plussz 5-el megturbozhatunk szakit esatobbi. Hurra. Na es? Ennyi?? Errol valami olyasmi jut eszembe ami a Diabloban van/volt, hogy hajtsunk a taposabb cuccokert elore mint a hulyek, egyre magasabb szintek, egyre jobb taposabb cuccok. Aztan ujrakezdjuk a jatekot nightmare vagy hell fokozatban (ami itt a fertozes lekuzdese) es kapunk extra bonuszokat es alapbol erosebbek leszunk es persze folytatjuk a jatekot...
Oszinten szolva nemlatom a celt, a perspektivat a jatekban. Eddig ott volt, mert ugye az egesz sztori arrol szol (nekem meg igen 29. szinten), hogy mikent kuzdunk a fertozes ellen es vajon mi is lesz ha lekuzdjuk....
Nem latom a kreativ elorehaladast, osztonzest, hogy van-e egyaltalan ertelme tovabb kuzdeni. Sajnalom...
Pontszám: 9
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
158. hozzászólás - 2009.07.27. 13:05:26
Winnie... Mikor korulotted hullanak az ismerosok, mert nem latnak celt a jatekban, akkor Te is hiszteznel... Meg akkor is, ha szeretsz uj videkeket felfedezni, de egyszer csak elersz a vilag szelehez, es mar csak egy nagy szakadek bamul vissza rad......
En, ha Miklos helyeben lettem volna, a fertozes lekuzdese utan behoztam volna, hogy a fertozestol mentesult egyedek ujra erzik Ghalla regi isteneinek hivasat, es a reg elmenekult istenek visszahozasan kezdenek ugykodni.. Uj kuldi nyomvonalak, es interakcios lehetosegek lettek volna
benne tomegevel.. A fertozest lekuzdok barmely isten visszateresen ugykodhettek volna, a full fertozottek meg csak a 3 "gonosz" isten visszahozasan... Es igy tovabb................
Pontszám: 8.93
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
159. hozzászólás - 2009.07.27. 15:10:14 (Válasz Solina #158 hozzászólására.)
Ezzel baromi szines lenne a játék és nagyon jó
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
160. hozzászólás - 2009.07.27. 16:22:25 (Válasz Solina #158 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.07.27. 13:05:26
Winnie... Mikor korulotted hullanak az ismerosok, mert nem latnak celt a jatekban, akkor Te is hiszteznel... Meg akkor is, ha szeretsz uj videkeket felfedezni, de egyszer csak elersz a vilag szelehez, es mar csak egy nagy szakadek bamul vissza rad......
En, ha Miklos helyeben lettem volna, a fertozes lekuzdese utan behoztam volna, hogy a fertozestol mentesult egyedek ujra erzik Ghalla regi isteneinek hivasat, es a reg elmenekult istenek visszahozasan kezdenek ugykodni.. Uj kuldi nyomvonalak, es interakcios lehetosegek lettek volna
benne tomegevel.. A fertozest lekuzdok barmely isten visszateresen ugykodhettek volna, a full fertozottek meg csak a 3 "gonosz" isten visszahozasan... Es igy tovabb................


Vagy csak válthatnak kristály hordára, mert rájönnek, hogy együtt könnyebb, és onnantól harcolhatnak az Ellenséggel...
Pontszám: 9.17
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője