Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Fertőzés jutalom
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
81. hozzászólás - 2009.07.18. 00:38:21 (Válasz Kocos #80 hozzászólására.)
A 0 és a 10 perc közötti.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
82. hozzászólás - 2009.07.18. 11:30:39 (Válasz Kocos #80 hozzászólására.)
Az a probléma (szerintem) ezzel, hogy minden kényelmi funkciónak kikiáltott dolog az időtényezőt csökkenti, ami viszont a játék leglényegesebb és legtápabb része. Ergó minden kényelmi funkció egyben tápos is. (Vagy ha 200 csp-ért adják akkor meg bele lesz verve a csúf, hogy szar.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
83. hozzászólás - 2009.07.18. 18:02:49 (Válasz Ricardo #82 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.18. 11:30:39
Az a probléma (szerintem) ezzel, hogy minden kényelmi funkciónak kikiáltott dolog az időtényezőt csökkenti, ami viszont a játék leglényegesebb és legtápabb része. Ergó minden kényelmi funkció egyben tápos is. (Vagy ha 200 csp-ért adják akkor meg bele lesz verve a csúf, hogy szar.)


Abszolut semmilyen tapot nem hordoz magaban az idotenyezo a jatekban. Na jo a pheneseket kicsivel jobban ki lehet hasznalni. A valos vilagban annal inkabb. Ezert nem ertem, miert fontos, hogy a jatek bizonyosan annyi idot emesszen fel, hogy a jatekosok idovel kenytelenek legyenek abbahagyni a jatekot.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
84. hozzászólás - 2009.07.19. 08:30:01 (Válasz Kocos #83 hozzászólására.)
Napi másfél órát tudok szánni a játékra. Ebbe belefér 20 vadászat és 2-3 portya. Szerinted ugyanannyi esélyem van az érvényesülésre, mint annak, aki számítógéppel dolgozik, és minden órában rá tud nézni a karakterére? Van esélyem azzal szemben, aki megteheti, hogy éjszaka játszik, és reggelre ébredve azt látom, hogy végigverte az egész szövetségünket, és eldöntötte a háborút? Ricardonak adok igazat, az idő a legnagyobb táp-és valószínűleg ő is a való élet idejére gondolt, nem a játék idejére.
A hozzászólást csati777 módosította 2009.07.19. 08:33:30-kor
Pontszám: 7.67
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
85. hozzászólás - 2009.07.19. 08:55:23 (Válasz csati777 #84 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek, a játékban lehet kitalálni és követni taktikákat, osztani/szorozni nap mint nap, de ha csak naponta 2-3 alkalommal tudsz felnézni kisebb időszakokra és még nincs kifejlesztve kronokomp és nem maxos az elementáris, illetve most már a gyorsítások is, akkor alapvetően középmezőnyben fogod végezni erősségben.

Mióta gyak. csörgőórával játszom napi 24 órát sikerült élkarakterré válni őskő nélkül is.
Nálunk ezért is a legfontosabb felvételi kritérium az aktivitás és lehetsz középmezőny kari felveszünk.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
86. hozzászólás - 2009.07.19. 09:25:37 (Válasz Szurilo #85 hozzászólására.)
hát.... igaz, ami igaz még csak 27. szinten járok, de úgy vélem egyik megállapításod sem áll rám...
szóval szerintem lehet napi 1,5 órával (lehetőleg 3-4 részletben) középmezőnynél kicsit erősebb karit csinálni (és a csörgőóra kizárva, ugyanis ez csak egy játék )
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
87. hozzászólás - 2009.07.19. 09:26:36 (Válasz Kocos #83 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.18. 18:02:49
Abszolut semmilyen tapot nem hordoz magaban az idotenyezo a jatekban.


ezt nem is értem. szerintem nem gondoltad át ezenkijelentésedet. durván nem gondoltad át...
Pontszám: 5.22
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
88. hozzászólás - 2009.07.19. 10:19:41 (Válasz Anababa #86 hozzászólására.)
Póknak bőven elég a másfél óra, ám ha laposkúszva kell vadászni, sajtolni és háborúzni is, na az ha egészségesen akarod csinálni, biztosan nem fér bele 1,5 órába.
Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
89. hozzászólás - 2009.07.19. 19:05:11 (Válasz Ywgarrd #88 hozzászólására.)
ebben igazad van, bár valószínűleg ha most nekilátnék vadászni se csinálnám laposkúszásban
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
90. hozzászólás - 2009.07.19. 20:01:05
Kedves erintettek. Probaljunk meg a temanal maradni.
Miszerint: a fertozes jelenlegi jutlma kiirt a jatejkban eddig meglevo kenyemi lehetosegeket, es ezt orvosolni kellene.
Pontszám: 8.33
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
91. hozzászólás - 2009.07.19. 20:36:24 (Válasz Kocos #90 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.19. 20:01:05
Kedves erintettek. Probaljunk meg a temanal maradni.
Miszerint: a fertozes jelenlegi jutlma kiirt a jatejkban eddig meglevo kenyemi lehetosegeket, es ezt orvosolni kellene.


Ez a hab a tortán!
De a "krém": ha szeretnéd érvényesíteni a +5-öt turbózással egy olyan szakértelmen, amit eddig 50%-ban turbóval maxoltál, akkor előtte még hármat tolnod kell a szakin. Azaz egy 20+20-as ultraspecializációnál csak 23+22-ként fejti ki a hatását a fertőzés leküzdése utáni jutalom.
Már ez is elég furcsa...

Edit: transzplant helyett ultraspec
A hozzászólást bonca módosította 2009.07.19. 21:42:05-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
92. hozzászólás - 2009.07.19. 20:55:55 (Válasz bonca #91 hozzászólására.)
Ez nálam még belefér, ez legyen a legkevesebb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
93. hozzászólás - 2009.07.19. 21:39:08 (Válasz Mortimer #92 hozzászólására.)
Beleférni belefér, csak nekem furcsa, hogy még 15 szakértelempontot fejlesztenem kell, egy jutalomért, amiért megdolgoztam.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
94. hozzászólás - 2009.07.20. 11:14:21
Én még nem értem el a fertőzés leküzdését, de nem járok túl messze, így érintettnek érzem magam. Ráadásnak mostanában kevesebb időm jut a játékra, így én is maximalizáltam(sőt a Tudás könyve révén a maximum fölé vittem 1-el) egyes kényelmi funkciókat adó szakértelmeket (kronokompenzáció, transzplantáció, ultraspecializáció, csapdakészítés, lélekenergia sajtolás), amivel időt spórolhattam. A mostani "jutalom" miatt viszont sem az elementáris fúziót(75-ös most), sem a spektrális manipulációt(78-as), sem az építést, sem a manakonstrukciót nem fejlesztettem tovább. Valami konkrét döntés kellene, hogy most megszívtuk végleg, vagy csak időlegesen.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 7.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
95. hozzászólás - 2009.07.20. 12:19:14 (Válasz bonca #93 hozzászólására.)
Bonca a jutalomért megdolgoztál de ez nem instant tehát még "jár" hozzá egy kis munka.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
96. hozzászólás - 2009.07.20. 13:06:14 (Válasz Freez #95 hozzászólására.)
De miért "jár" hozzá még 150 K LE elköltésű "munka", amikor csak programozás kérdése és mehetne a 20+25?
A 150 K LE már bagatell a leküzdésig befektetett LE tekintetében, úgyhogy nem igazán érdekel, csak azt érzem, hogy itt sem a logika aratott diadalt a megvalósításnál.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
97. hozzászólás - 2009.07.20. 13:11:48 (Válasz bonca #96 hozzászólására.)
Te a tudatturbó szabályát is átirnád, amihez a fertőzésnek semmi köze.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
98. hozzászólás - 2009.07.20. 21:38:41
Ha jól értem, a javaslat akkor az lenne, hogy a kronokompenzáció és spektrális manipuláció esetében nem 5-tel nőne a turbózhatóság, hanem ezeknek a maximuma megnőne 5-tel. Ennyi talán még belefér, még átgondolom hogy ez mennyire egyszerűen implementálható.

A fertőzés "behozásával" kapcsolatban ebben a topicban már irtam egy terjedelmesebb postot, a konklúzió az volt, hogy arról lehet szó, hogy 68. szinttől szintenként kettővel lehessen a fertőzést csökkenteni.
Pontszám: 2
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
99. hozzászólás - 2009.07.20. 21:59:08 (Válasz Miklós #98 hozzászólására.)
Miklós,
Most ez komoly? Mennyire könnyen? Két integer típusú változó bakker!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
100. hozzászólás - 2009.07.20. 22:09:22 (Válasz Miklós #98 hozzászólására.)
Ugyan legtöbbször a spektrális lett felhozva példának, de sokan például a sajtolást, ultraspecet, transzplantációt is maxolták a kényelem miatt. Így majd ezeket ugyanúgy turbózni kell, mintha nem lenne maximumon.

Talán az lenne a legigazságosabb, ha valaki maximumra fejlesztette bizonyos szakértelmét, az növelhessen rajta további ötöt a fertőzés leküzdése után. Ha nincs maximumon a szekértelem, attól még turbózhatja. Lehet, hogy nem mindegyik szakértelemnél kell ezt megengedni, de ha jól emlékszem a nyitó hozzászólásokban ki lett fejtve azzal kapcsolatban néhány dolog, hogy melyik mekkora előnyt jelent.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 8.86
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!