Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Fertőzés jutalom
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
181. hozzászólás - 2009.09.22. 01:06:27
Nálunk felmerült a dolognak az az aspektusa is, hogy ha 15% alá megyek, akkor a kristályosok csapnak le, ha az fölé, akkor meg az - is - betámadhat szívbaj nélkül aki egyáltalán nem küzdött a fertőzés ellen, ez sem van jól így. Minimum a visszatámadás lehetősége meg kéne adassék a fertőzöttekkel szemben.
Pontszám: 7.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
182. hozzászólás - 2009.09.22. 13:18:09 (Válasz Noyo #181 hozzászólására.)
Szerintem meg nem.

Lesz még itt sok anyázás, ha eltrejed a 100%-os fertőzöttség és jönnek a hordaváltások. (Lehet jómagam is zafírra váltok. )
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.56
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
183. hozzászólás - 2009.09.22. 14:00:11 (Válasz Ricardo #182 hozzászólására.)
Nem csak miattad. ahogy egyre több 100%-os lesz egyre frusztrálóbb lesz a visszatámadás lehetőségének a hiánya. Én konkrétan nem is értem, hogy ezt miért így csinálták (leeht, hogy bug).

Mondjuk olyan nagyon nem félek attól, hogy zafírra váltasz. Persze lehet, hogy az Azúr vagy a Tyrant befogad de nem fogadnék rá.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.22. 14:02:44-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.14
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
184. hozzászólás - 2009.09.22. 14:14:57 (Válasz Otoaak #183 hozzászólására.)
A topban nincs túl nagy választási lehetőség a klánok között, de később lesz választható klán bőven.

(Én jómagam a hűség zálogában gondolkozom. Akkor maradhatok zafírként is bárhol.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.94
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
185. hozzászólás - 2009.09.22. 18:26:05
Egy utólagos szabály módosítás nagyon sok játékossal kibabrálna. Aki a 100% irányát választották és még azelött dönttöttek így, hogy Winnie megkapta volna "bonuszt"!

Sőt ha az egész horda támadhatja a fertözöttet az még kiszurás is, mert korántsem biztos, hogy azért mert valaki 100%os támadni fogja a saját hordáját. Abban viszont biztos vagyok, hogy olyan játékos meg tuti lenne aki a 100%osnak odaverne, már csak poénból is.
Az viszont megoldás, hogy azokat akiket esetleg megtámad azok visszatámadhatnak rá.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.06
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
186. hozzászólás - 2009.09.22. 18:40:15 (Válasz BlackSheep77HUN #185 hozzászólására.)
Onnantól viszont semmi bónuszt nem ad a 100% fertőzés.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.47
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
187. hozzászólás - 2009.09.23. 10:52:26 (Válasz BlackSheep77HUN #185 hozzászólására.)
A 0% fertőzés is változott. Senki nem akar kiszúrni senkivel, a 100% fertőzés viszont szerintem így nem teljes. Durván vissza lehet vele élni. Erről szerintem azokat kellene megkérdezni akiket Winnie szépen ütöget, milyen érzés úgy célpontnak leni, hogy semmilyen lehetőséged nincs visszaütni.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.16
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
188. hozzászólás - 2009.09.23. 11:07:22 (Válasz Otoaak #187 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.09.23. 10:52:26
a 100% fertőzés viszont szerintem így nem teljes. Durván vissza lehet vele élni.


Nem visszaélés ez, hanem egy új taktika.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.60
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
189. hozzászólás - 2009.09.23. 11:30:59 (Válasz Ricardo #188 hozzászólására.)
Taktika? nem tudom te mennyi ideje készülsz erre, de mutasd már meg nekem, hol volt az a pont amikor tudatosan erre készültél az elmúlt 10 hónapban, mióta kb. fertőzés van. (És elvertél csak erre mondjuk több 100k LE-t) Az lehet taktika, hogy 0% vagy 100% de az nem, hogy egyik vagy másik véglettel vissza lehessen élni. Szerintem semmi nem indokolja a fertőzöttek védelmét saját hordán belül.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.23. 11:38:29-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.16
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
190. hozzászólás - 2009.09.23. 11:52:03 (Válasz Otoaak #189 hozzászólására.)
A 100%-os fertőzés klasszisokkal kevesebb Lét termel, mint a 0%-os fertőzés. Ha akarom most is meg tudom oldani, hogy senki ne szabaduljon ki a kamrámból, ha kiaknázom a 0%-os fertőzést akkor inkább csak időt spórolok meg.

Még mindig egy tisztán táp fejlesztés áll szemben egy hangulatos kényelmi fejlesztéssel.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.72
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
191. hozzászólás - 2009.09.23. 13:47:17 (Válasz Ricardo #190 hozzászólására.)
Szeritnem a 100% fertőzés lényegesen több színesítésnél. Jócskán van benne exploit lehetőség, csak még kevés a 100%-os fertőzött. Mindenesetre nem akarok ötleteket adni, enélkül is lesz vele bajunk épp elég.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.05
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
192. hozzászólás - 2009.09.23. 20:53:28 (Válasz Otoaak #191 hozzászólására.)
A 100% fertőzés a 0% szembe akárhogy is nézzük csak hátrányokkal jár. Az már más kérdés, hogy ki hogyan tudja kihasználni a fertőzését.
Abban viszont egyetértek, hogy a visszatámadás lehetőségét meg kellene adni. De nem szabad az egész horda számára támadhatóvá tenni a fertőzöttet. Mondjuk az egy másik kérdés, hogy a megtámadott tud-e majd élni a visszatámadással.
Azért sem szabad a horda számára lehetővé tenni a támadás lehetőségét, mert lehet az aki elérte a 100% sosem fog a saját hordájából portyázni. És egyszerűen csak játéktechnikailag hozta meg azt a döntést, hogy nem költ a fertőzésre.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.73
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
193. hozzászólás - 2009.09.23. 21:14:27 (Válasz BlackSheep77HUN #192 hozzászólására.)
Lehet, hogy bennem van a hiba, de régebben azt hittem, azért nem támadhatok hordatársra, mert ha megteszem, akkor leszedik a jelvényem, és apró darabokra törik, rosszabb esetben még minden őrtoronyra ki is írják, hogy áruló. Ez alapján szerintem valami olyasminek kéne lennie, hogy aki hordatársra támad, azt onnantól kezdve a hordatársai is támadhatják.
Pontszám: 5.70
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
194. hozzászólás - 2009.09.23. 23:04:23
Szerintem elég lenne az, ha mínuszt kapna a 100%-os fertőzőtt, ha saját hordatársára támad. Így jobb eséllyel fennakad, de megmarad a taktikázási lehetősége.

Vagy saját hordáján belül csak azonos szintűt, vagy magasabb szintűt üthetne, így is kiszűrhető lenne, hogy lefarmolja a 4-5 (vagy mégtöbb) szinttel kisseb társait.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.57
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
195. hozzászólás - 2009.09.23. 23:08:29 (Válasz Tiha #194 hozzászólására.)
Szerintem felesleges bármilyen korlát, a rendszer majd kiegyenlíti önmagát.

Azzal, hogy ő nem 105-ös spektrálissal vadászik, és nem 65-össel sajtol azt okozza, hogy 10-15 szintlépéssel később olyan gyenge lesz a vele egyszinten lévő, de a fertőzést leküzdöttekkel szemben, hogy örülhet, hogy jóval több célpontból választhatja ki a leggyengébbeket, nem lehetetlenül el teljesen a játéka. (Hosszútávon, néhány hónap után így is el fog. A lassú kínhalál a méltó jutalma az ilyennek, ami tökéletes megoldás.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.34
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
196. hozzászólás - 2009.09.23. 23:28:40 (Válasz Mortimer #195 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.23. 23:08:29
(Hosszútávon, néhány hónap után így is el fog. A lassú kínhalál a méltó jutalma az ilyennek, ami tökéletes megoldás.)


Végre Valaki le merte írni. Teljesen el fog gyengülni a karakter, egyetlen játékbeli döntés miatt, ami mögé a döntés pillanatában nem láthattunk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.94
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
197. hozzászólás - 2009.09.23. 23:30:26
Lehet, hogy a 0% fertőzöttség a jobb, de azért az a cirka 500ezer-1millió LE(nem tudok pontos adatokat), ami elválasztja a kettőt, elég egyértelművé teszi, hogy melyik a jobb.
Én a játék elején azt hittem, hogy aki eléri a 100%-ot, az vagy meghal, vagy elveszíti az ereje egy részét. Ha tudom, hogy nem kell küzdeni, akkor biztos nem tettem volna. A V2-es karakteremet biztos hagyom elfertőződni.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.04
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
198. hozzászólás - 2009.09.23. 23:36:44 (Válasz Sesshomaru #197 hozzászólására.)
650e, ha mindig küzdesz, de Zarknod ezt levitte 560ezerre. Aprópénz a jutalomhoz képest.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.20
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
199. hozzászólás - 2009.09.23. 23:50:42 (Válasz Mortimer #198 hozzászólására.)
Persze. Mivel apránként kellett befizetni, ezért a játék elején sem biztosított nagy előnyt, a leküzdés után meg 1-2 szint alatt visszatermeli az árát. Mindegy, ezen már kár rágódni, csak ne akarjuk már tovább szívatni a fertőzötteket.

(Végigsöpört egy lepontozási hullám, még Téges is lehúztak Mortimer. )
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.96
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzés jutalom
200. hozzászólás - 2009.09.24. 18:03:44
Én nem számoltam utána, de szerintem a nem fertőzöttek előnye nagyon hosszú távon térül csak meg, szóval nem kell sírni, hogy mekkora táp...
5%-al több LE a vadászatra? Nem akkora táp. Van aki nem is kvízel, az alapból 10%-al kevesebb... Kicsit nagyobb sajtolás? ugyan már, a sajtolás akkora randommal működik, hogy ez a kicsi plusz a sajtolás maximumán alig érzékelhető. (én ugyanazt a lényt 5500-11000 LE között sajtolom jelenleg. Ha Kétszer a minimum közelében sajtolok, már pár ezer LE a kölönbség csak a mértani középhez képest...) szerintem ez sem jelentős előny.
Valamint ott a kínzókamra. Azon is olyan eltérések vannak, hogy csak csuda! Van aki ugyan azon a szinten napi 10K-t termel, más meg naponta símán 25-30K (vagy mégtöbb)
Ott a portya. Aki csinál 1-2 milliós pozitív LE-diffet az mekkora előnyben van a nullához közeli LE diffeshez képest?

Szerintem rengeteg idő és energia kell ahhoz, hogy valaki magas szinten minden LE termelő erőforrást kihasználhasson. Ha valaki kicsit is odafigyel ezekre, akkor rengeteg plusz LE-t szerezhet, amihez képest elhanyagolható ez a kis plusz a sajtolásból, meg vadászatból.
Kár kijelenteni, hogy űbertápok lesznek a fertőzést lekűzdöttek.

De győzzetek meg, konkrét számokkal.

(és szerintem előny a saját hordád támadása, meg a +50% LE -amit a Kristály Hordától is zsákmányolhatsz-, ahhoz képest, hogy nem került semmibe, és helyette lehetet tulajdonságot növelni) (ja és van azért itt-ott LE a magszintű portyában, nézzük csak meg a top30-at nagyon sok játékosnak elkezdett nőni a LEdifje)
A hozzászólást Tiha módosította 2009.09.24. 18:06:39-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 9.06
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője