Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.09.12. 15:24:17
Azt már tudjuk, hogy a fertőzés leküzdést mi szerint adja?

Mennyit kell ölni/tölteni, hogy meglegyen az 5%?
Dátum: 2009.09.12. 13:10:37
Jól számolom?

Aki a minimum szinten kezdi, vagy kerek 10 esen.
15 epik: választhat a 1. és 2. szériából
30 epik: válasthat a 2. és 3. szériából.

ez igy pont nem jó sztem. Legyen akkor 16.

Vagy amit Birka mondott, "nem veszem fel a jutalmat" gomb. egyszerűen a kövi epiknél kapom meg ezt szten nem nehéz programozni, visszairja a számlálót 14.re azt csá.

És akkor én megöltehek 16 epiket ha van egy kinézett tárgyam, vagy 18-at. Ne kelljen 15 nél választani. Még az se kell hogy felhalmozódjon és 45 után 3-t vehessek. Csak hogy ne kelljen 30 ha elég 17 is.

Edit: helyesirás
Dátum: 2009.09.10. 08:25:46
Na akkor aki akar matekozni:

Malacka 36 46.5k LE 478

LE/ szint töltésem nem tudom mennyi.

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:
+35 Erő, +35 Támadás, +34 Védekezés, +34 Egészség, +34 IQ, +34 Mágia, +34 Taumaturgia
239 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)Átveszem a jutalmat
Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal

az 5% fertőzéscsökkenés érdekelne igazából, hogy az mikortól jön.
Dátum: 2009.09.09. 10:18:26
Lenne két kényelmi funkciós javaslatom:

1:
A szövetségi épületeknél a kész/felépült épületeket rakja le az aljára. Vagy 5 szavazattal lehessen módósítnai a sorrendet, (elég egy épület felfelé mozgatása gomb mindegyikhez) az még jobb lenne. Ez jó lenne, hiszen nem kéne a mindig keresgélni az aktuális építést.

2:
A lélekkufárnál az elérhető legmagasabb gyógyitalnak és varázsitalnak legyen külön gombja a lélekkufárnál fennt, hogy ne kelljen scrollozni lapozni, leszűrögetni. Lehetne 4 gomb is ősköveseknek meg simáknak.
Dátum: 2009.09.07. 13:03:55
Az aranytallér most akkor mennyit ad?
Mert egy karakternél V2-n láttam és ott azt irja dupla LE jutalom.
20%-ot, csak rosszul van kiirva, vagy nagyon jól járt a licittel?
Dátum: 2009.09.02. 12:07:33
Szrem Birka mondanivalója az volt, hogy irdatlan elkalibrált és inbalancedek a tul fejlesztés és szaki fejlesztés csökkentő dolgok. Kicsit tullőtt a célon, mert köze nincs senkinek mi megy egy másik szöviben még, ha ajiba kapta is akkor is kit érdekel.

A lényeg, hogy ezért van szükség az egyéni epikusra. Mint ahogy én is irtam a 10% spectul megszerzésére fogja használni mindnki legalábbis arra kéne. Miklós azt irta, hogy nem cél, hogy mindnekinek legyen spectulcsökkentős gyűrű, meg szakicsökkentős...

Most öszintén, az aki nem ezekért a tárgyakért megy, ha van rá lehetőség és nincs neki, az nem hiszem, hogy fejlesztette úgy a karakterét hogy le tudjon győzni 15 mini epikust.
Dátum: 2009.09.02. 09:23:01
Hát nézd, mi számit manózásnak, meg honnan indulsz. Én a 309 leölt manómmal, ami nem olyan kevés, esélyes vagyok példának okáért.
Dátum: 2009.09.01. 14:29:28
10% tulosra gondoltam természetesen, lehet, hogy ez nem jött le egyértelműen. Tehát nincs. A többi tárgy finoman szólva eltörpül amellett és gyenge ahhoz viszonyítva.

utóbbi 2 kincstáblából választás jó, az orvosolja eme problémát, jelenlegi epius kincs összetételben. Persze ehhez is már ugy kell kezdeni hogy a 15. kijöjjön a triászos körben.
Vagy akkor a 30. és akkor lesz még egy valami a táp mellé. csak akkor 30 epiket kell leöllni összesen több mint 2X annyi idő alatt ha jól értem, hogy nőne az idő folyamatosan, amíg új epikust lehet hivni.
Dátum: 2009.09.01. 11:59:10
Pont, hogy nincs, és azért kell a görgetés lehetősége. 5% szakifeljesztés nevetségesen szánalmasan kevés egy 10% tulhoz képest és csak azért mert rossz szintű vagy amikor elkezdődik a téma, csak az szakisat viheted viheted?

a 10% tulfejlesztés csökkentő a legerősebb jelenleg a játékban. Pont ezért lenne ez a fejlesztés, ha jól értem, nem lehet kizárni belőle embereket, mert nem megfelelő szintűek.
Dátum: 2009.09.01. 11:04:50
Ha 15 miniepikusonként jön a tárgy és az számit amit utoljára vertem a 10 es tárgyválasztáshoz, lehet hogy nem lesz 10% tulajdonságnövelés költségcsökkentő és akkor tré az egész. Ki kell számolni, melyik szintjen kezdjem el meg minden, szoval valahogy biztos, hogy kell görgetés lehetőségét beletenni.
Dátum: 2009.09.01. 09:33:45
Ha az epikus szintjétől függ, nem a szövetségi elért epikus szintektől akkor lehessen harácsolni, hogy csak később váltod be, akár egyszerre többet. Amikor eléred azt a szériát amiből szeretnél tárgyat/tárgyakat.
Dátum: 2009.08.31. 22:12:07
Kéne egy olyan fejlesztés, hogy a szövetségi épületeknél a kész épületeket beteszi alulra. Ez tök sok scrollozást megspórólna.

Esetleg 5 szavazattal lehetne módósítani a sorrendet, és akkor ugye be lehetne tenni fölülre az aktuális építést. Letre meg amit nem akar a szövetség épitani, vagy a készeket.
Dátum: 2009.08.28. 22:56:01
Még mindig epikusból esik a legerősebb tárgy a 10% tul fejlesztés költségcsökkentő, ehhez fogható relikvia nem volt.

Az egész játékból ki kellett volna hagyni a szakértelem és tulajdonság fejlesztés költség csökkentő gyűrűket, mert aki szerez egy 10%-ost az isten lesz, mig amelyik szövinek nem esik annak meszeltek, esélytelen bajnokin stb hosszútávon.

Egy csak mákra alapuló kitörési pont nem az igazi.

A vadászat idő csökkentés jó ötlet, azt szivesen látnám.
Dátum: 2009.08.28. 09:24:38
A játékban az az erősebb aki több célpontot lát, egy olyan, hogy üthetné a saját hordáját olyan irdalmatlan táp, ami még talán aukciós tételnek is erős.

De félretéve ezeket.

Tudjuk, hogy mit kapott Winnie? Meg fogja mondani, vagy meg kell várni V2-n Coronitát?
Dátum: 2009.08.22. 09:54:06
Najó akor nem olyan durva, bocsi.

De ne felejtsük el közben, hogy KH ból jön lélekszivás, meg portya LE míg természetes embereken többnyire 0LE a nyereség.

Ja az durva, nagy bénítást lehet összerakni.
Dátum: 2009.08.22. 08:54:55
Idézet: Kocos - 2009.08.22. 00:39:41

Terjunk a szamok mezejere. Amikor az aukciora felkerult a targy, akkor gyorsan visszaneztem az esemenyek menupontomat. 11 nap latszott. Ez alatt 25 kuldit adtam le. Szamoljunk az egyszeruseg kedveert napi 2 kuldetessel. Egy kuldi most 16K koruli jutalomat jelent nekem. Ez tehat 32K jutalom.


Akkor ezek szerint azért lett betéve a Kristályhorda, hogy a TOP buta gépeken, -amik ugye esélytelenek és gyengék az emberi inteligenciával szemben - tudja pörgetni az ismételhető küldetéseket?

Köszönjük, hogy ezt is megtudtuk!

Kedves Játékvezetés, akor az emberi inteligencia vs. buta gép kiegyenlétésére javaslom, hogy a KH kajon alapból nagy bénításelhátítást és nagyobb kritikus varázslatot!
Dátum: 2009.08.21. 22:16:57
Hát ez igy 20% több LE ritka gyenge tárgy lett. 2-3k LE naponta LOL.

Egy Vámpirtőr csak térkapuból kb. többet termel, csak összehasonlítás végett. Egy Vámpírfókusz meg pláne. És akkor nem kell alkotni, hogy haladjanak az ismételhetősők, csak klikkelgetni a Belépés-t.

Legalább Dukátot duplázná, akkor nem lenne átlag alatti.

Ez lett volna az, amiért betolok 6 bajnoki medált, de hát így....
Dátum: 2009.08.20. 10:27:01
De nem ad dukátot így már meglehetősen gyengégyke. Csak napi 5k LE, ha jól nyomod meg extramagas szintű vagy. Egy sajt fele, nem az igazi.

Dukát dupla maradjon és akkor még azt mondom nem gyenge. Mert Tyúknál gyengébb hiszen nem magátol adja, hanem dolgozni kell vele. És a LE is icipici 25%kal már.
Dátum: 2009.08.19. 16:30:50
Tudom én hogy irdatlan erős. Benne van a top 3 ban eddigi tárgyak közül. Remélem enyém is lesz.

De az is biztos, hogy nem olyan inbalanced erős, hogy kiforditaná magából a játékot.

Ha nincs manó és 50 felett vagy, biztos hogy megy a napi 1 ismételhető? Melyik a 3.? naaa mondja meg valaki.
Dátum: 2009.08.19. 15:29:45
Akkor nézd a tulajdonságfejlesztés csökkentőset, annál biztos hogy nem több.

És amúgy 281k ért kell fejlesztened, hogy a zafir gyűrű 15k-t spóróljon, az már mindjárt 3/4 akkora táp. Mert ugye ott a Transplantáció.

Melyik 3-t kell váltogatni, hogy stabilan legyen naponta 1 ismételhető amúgy? Kábítás, Kritikus varázslat és mi a 3.? Nemsokára elkezdem én is és kiváncsi vagoyk, köszi.
Oldal: 1234567891011