Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.10.25. 13:07:57
Szerintem igazad van, de kompenzációra ne számíts.

Én is még éjfél előtt benyomtam a pihenést, manás cucc fel, és beraktam egy filmet, hogy azután, még lefekvés előtt építsek egy nagyot. Vége a filmnek, jövök a gép elé, és nem megy VU. Csöppet meglepett, hiszen messze volt még az időzónaváltás, és a 4 órát se értettem, hiszen 3-ról 2-re kell állítani, hogy jön ide a 4 óra. Sebaj, annyi baj legyen, ott áll a karakter védtelenül, állatok morálja reggelre béka segge alatt lesz, megszoktam...

Tenni sajnos ezek ellen az idegesítő apróságok ellen nem lehet semmit
Dátum: 2009.10.25. 08:32:55
Tehát azt akarod, hogy a kristályszív szünjön meg, és 15% alatt ne támadhasson be a KH? Remek ötlet, maximálisan támogatlak

Simán jöhet, hogy nem fix óránként jön - szerintem csak programozási szempontból van így, ennyi időnként fut le a script.
Dátum: 2009.10.25. 08:17:14
Ha nagyon megerősödnek, nem a TOP egésze szív, hanem aki közülük gyenge, illetve a TOP alatti réteg. Nézd meg a statisztikákat, a KH elleni nyert-vesztes meccseket a második, harmadik oldalon. Kérdezd meg a 25-75 közötti játékosréteg véleményét arról, hogy drasztikusan fel kellene turbózni őket. Nem leszel népszerű, az biztos

Nézd meg Glezmen statját, és kiírását. 8:101 - ő már a pokolba kívánja őket most is. De ugyanígy lehet Cassian, T_1337 a buta zúzógép, és még hosszan sorolhatnám a neveket.
Dátum: 2009.10.25. 08:00:25
A KH a játékosok másolata. Van jelenleg 8 darab 78. szintű játékos. Nyilvánvalóan nem tudják mindannyian legyőzni egymást, ez lehetetlen is lenne. Ugyanez igaz a másolatra is.

Nem teljesen értem mit vársz: aki 78. szinten saját szintjén gyenge, az ne üssön lefelé, hagyja abba a portyázást, inkább töröljön?
Dátum: 2009.10.25. 07:45:02
Te 70. szintű vagy. A nálad 6 szinttel magasabb 76, ezzel ő a leggyengébb KH. Gyakorlatilag az egész top felülről üti, akár 3-4 szinttel magasabbról is simán. Teljesen természetes, hogy akkorát kap, hogy beájul tőle.
Dátum: 2009.10.24. 09:34:38
Ez csak azokat tápolja, akik olyan brutálisan erősek már most is, hogy egyébként sem támadja őket senki még magasabb szintekről sem.
Dátum: 2009.10.24. 08:49:42
Semmiképp nem szabadna jutalmat adni értük, viszont valóban ki kellene kerülniük a játékból.

811 oldalas a toplista, de a 444 oldaltól kezdve mindenki 1. szintű. 9000 karakter felesleges, legalább.
Dátum: 2009.10.24. 08:38:37
2:27-ről 2:05-re. Marginális.
Dátum: 2009.10.23. 14:50:10
Én is épp ezért, a túlzott időigény miatt raktam a kronokompenzációra a +5-öt, hogy ne 10, hanem már 5 percenként portyázhassak negatív módosító nélkül. Tiszta táptalan dolog, ha a +LE érdekelt volna akkor másra rakom. De fontosabb, hogy kevesebb időt töltsek a gép előtt. De vicces, hogy játékbeli erőforrást kell áldoznom kényelmi szempontok miatt. Nem jó keverni a kettőt, erre való ilyen játékokban a fizetési lehetőség.
Dátum: 2009.10.22. 14:59:49
Nem azért kell, hogy a KH állatát öljem, hanem hogy a körülöttem lévő karakterekét ölje ő. Kifejlesztem egyszeri költségként, mert megengedhetem magamnak, lemásol a KH, majd utána a klónom naponta 12 másik karaktert végigver vele, amiből max. egy leszek én
Dátum: 2009.10.22. 14:00:04
" A KH megjelenése már elég nagy pontossággal kiszámolható. Nem lepődnék meg, ha következő alkalommal már tömegesen gyengébb felszerelésben várnák a karakterek a klónozást, hogy aztán még könnyebb dolguk legyen. Ha kézbe veszek egy béna fegyvert, aminek a szintje nem kisebb mint a karakter szintje, akkor már nem cserélődik le klónozásnál. Ugyan ez igaz a többi felszerelésre is. A tudatturbót is szépen átpakolják majd a karakterek vmi haszontalan szakira a kritikus ütés/varázslat helyett, így máris 40-60%-ot dobnak a kritikus találataik esélyén."

Nemtom te hogy vagy vele, de én pont ellenkezőleg látom. Eszembe nem jut direkt legyengíteni a másolatom, hiszen anélkül is el tudom verni. Ha erős, legalább pár velem egy kategóriában lévőnek talán némi problémát okoz, azaz kevesebbet tápol rajta, ami nekem, a karakteremnek kifejezetten jó. Szóval szerintem hibásan cselekszik az, aki direkt legyengíti magát a másolás idejére. (Egyébként ugyanez igaz a Kocos által kárhoztatott állatsebzésre is, emlékszem külön hirdette is, hogy mindenki felejtse el, és akkor a KH-nak sem lesz olyan. Botorság, pont hogy emelni kell a szintjén.)
Dátum: 2009.10.22. 13:56:01
Azért azt is figyelembe kéne venni, hogy mivel a tulajdonságok fejlesztésének költsége exponenciálisan nő, ezért egyre szűkűlni fog a karakterek közötti különbség, ami a másolatokra is ki fog hatni. Most még lehet vagizni egyes esetekben 50-es fölénnyel, de ez nagyon gyorsan csökkenni fog.

Azt pedig, hogy milyen tárgyaik vannak Baraty pár perc alatt ki tudná szűrni, egyeseket letiltva. De ilyen erővel akkor már a játékból is kivehetné azokat, mivel ezzel elismerné, hogy azok bénák. És semmiképp ne feltételezzük már, hogy minden karakter minden cuccába fókuszkristályt vesz.
Dátum: 2009.10.22. 12:44:15
Védjen maga a lopás szakértelem, mint a kritikusoknál.
Dátum: 2009.10.22. 12:18:59
Ja, te is tudod mi lenne ebből: adatbázistopik a szövetségi fórumokban minden karakter minden szakértelméről. Elég 1-2 embernek megszereznie egy szövetségben, és utána mind a 30 tud mindent mindenkiről.
Dátum: 2009.10.22. 11:56:05
Hülyeséget írsz. Ha 20-30. szinttel alacsonyabb lennél, nem kattintgatás lenne. De ha háromnaponta három szinttel erősebbet kérsz ki, nemsokára kihívás lesz.

Egyébként a célja kifejezetten az, hogy mindenki szerezhessen 1-2 epikus kincset.
Dátum: 2009.10.22. 10:58:18
A színbeli kijelzésnek magas szinten én zéró értelmét látom. Ha bepirosodik az elvileg azt jelzi, hogy nagyon közel van a szintlépés. Namost a gyakorlatban ilyenkor még legalább 3-4 órát kell vadászni ténylegesen.
Dátum: 2009.10.22. 10:54:16
Igen, a mostani menetben én is rendszeresen kivégzem őket, pedig régen ez elképzelhetetlen volt. De nem mi vagyunk ennek az okozói, hanem a harcrendszer változása: a fegyverek sebzése nőtt meg brutális mértékben.

Az erősségük pont olyan, mint a top 35 karakter, illetve a tulajdonságok mindegyikében azoknál pár ponttal erősebbek most is. Ráadásul erre jönnek rá a brutális tárgyaik, a +25 IQ-t adó nyaklánc. Ha erősíted őket annyit érsz el, hogy míg most vizszíntben is tudom őket ütni, ezután csak 2-3-mal lefelé fogom ezt tenni. Aki pedig nem teheti ezt meg, az még jobban szív, mint most. Ha pedig jóval erősebbek, akkor nem lehet rajtuk elhasználni a PP-t, mert hülye lesz őket bárki is támadni
2 nap az nem rekordidő. Én egy nap alatt csináltam meg (köszönhetően Sanyinak, vele 3x jött össze).
Dátum: 2009.10.22. 03:12:35
Nem ez a probléma. Hanem az, hogy töredék százaléknak lenne ideje, energiája használni ezt a módszert. A többi meg törölne, mert ők nem ilyen játékra regisztráltak. Amíg világonként 2-3 ember csinálja ezt a 15% felett egy sec alatt beütök taktikát nincs vele baj, belefér szinesítő elemként. De ha több tucat csinálná, az katasztrófális hatású lenne a közösségre.
Dátum: 2009.10.22. 03:04:59
Ilyen erővel akkor már a karaktereknél lévő LE-t is írja ki.