Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.11. 22:12:24
mert nem tartom korrektnek azt a rendszert ami alapján értékelik az emberket és szivesebben lennék közellenség...dávidka neaggódj majd én is végigjároma te postjaidat =)
Dátum: 2009.04.11. 21:51:23
háde felértékeltek banyek ha foylton leértékelnétek akkor lehetnék közellenség...nahde jóvan holnaptól visszaállitom magam a régi stilusba azt úgyis kevesen bírják emészteni...
Dátum: 2009.04.11. 21:49:53
pontozzatokmár le he...lassan kedvenc leszek dején közellenség akarok lenni...

a lényeg pedig az hogy szerintem a Vezetőség apró modosításokra...amolyan fiinomhangolásokra gondolt a mit kéne változtatni a viadalon nem pedig vadi új szabáylrendszerre és satöbbire tehát eképpen gondolkodjatok
Dátum: 2009.04.11. 21:48:04
lefele pontozzá ne felfele...
Dátum: 2009.04.11. 21:45:57
sziasztok nagyon nagy kérésem lenne pontozzátok le ezt a psotom mer már csak utált vok és ha ez így foyltatódik a végén még kedvenc leszek de én közellenség szeretnék lenni...pontozzatok le pls cserébe adok 10eseket =)
Dátum: 2009.04.11. 17:26:16
ez az ősköves cucc a bajnokság idejére továbbra is idiótaság...ha Pók Béla kifejzetten erre fejleszti a karakterét hogy a viadalon leverje Átlag Joet és Balkéz Jimet(nahmeg a többi Bélát) akkor ne adjunkmár átlagnak és balkéznek stuffot mer akkor könnyen Tápolt Ferik lehetnek akiket senkisem szeret...Pók Béla megharcolt a statjaiért ám átlag és balkéz feltápolását a bajnokságon semmi sem indokolja csak a pók iránti ellenszenv...remélem érthető vótam =)
33...kicsit későn kezdtem el gyüjteni intenzívebben a léét de ettöl független az 1 milla akkor is 1 milla =) most a 3000 győzelem a köv cél...
és igen ma ismét megvergethettem a vállam...

Zsákmányolt lélekenergia: 1.004.534

ezennel én is csatlakoztam az 1 milliosok táborába(tudom van akinek több van van akinek jóval több dejazé nincs szerintem oylan nagyon túlsok karakternek milla léé fölött a rablása...ezérthát most ennek állitok emléket eme postomban...köszönöm köszönöm...

a következő post majd akkor jön ha meglesz a 2 milla xD
Dátum: 2009.04.10. 12:17:52
a lényeg az hogy pusztán a prémium nem dönti el a csatákat és nem ad a csatákban ténylegesen olyan kézzelfogható előnyöket mint mondjuk az ősköves fegyverek vagy a fokuszkristályok...

erre probáltam célozni...
Dátum: 2009.04.10. 11:07:48
szerintemmeg ha lenne is iylen ősköves tárgyat próbaidőre...akkorse a viadalon kéne...már így is sokan felvannak háborodva a randomok miatt és ennek a bevezetésével ugrászerűen megnőne ezen random esetek száma...mertugyebár...tökig pks cuccban a gyengébbek esélyei is jobban kiegyenlítődnek...

és a Viadal nem arrol szól hogy miylen erős lennél ha hanem arrol hogy milyen erős vagy...

azmeg hogy prémium nem prémium kategoria hát az lol ahogy észrevttem a prémiumelőfizetésnek kényelmi dolgokon kívül igazán nagy taktikai és hadászati szerepe nincs márha a prémium alatt csak az előfizetést értitek és nemveszitek bele a ősköves cuccokat...

ha viszont igen akkor úgykéne hogy ezen kétfajta viadal 2 időpontban legyen...és akkor az egyiken lehet ősköves cuccokban nevezni a másikban nem...de mindekettőhöz lehetőséget kell adni az embernek...ne legyen az hogy csak az eggyikbe lehet...van ősköves cuccom de egy viadal kedvéért összevásárolnék egy nemősköves garniturát is
Dátum: 2009.04.10. 00:56:03
nahazé a Bajnoki Viadal mint ahogy a neve is sugallja Bajnoki...nincs azzal semmi baj hogy a random miatt a hasonló kaliberű játékosok izgulhatnak és a gyengébbek is kicsit reménykedhetnek nahde azé hello nebutitsukmárle annyira hogy mindenki nyerhessen...há azdelol volna...a bajnoki érem privilégium ami csak azoknak jár akik megértették és ráéreztek a játék abbéli részére ahol igenis a karakter ereje és fejlesztettsége a mérvadó...és nemaz hogy dejól épít vagyhogy profin vadászik

itt nem a viadal szabályrendszerét kell átmahinálni és új infrastrukturát kidolgozni neki hanem csak kis finomhangolást végezni...bááár én csak örülök ha kicsit komplexebbé tennék a viadlat de nemvagyok nagyigényű...

-Legyen Több Kategoria(így kicst mérséklődne a random is)
-Legyen egy kis léébéli juttatás akár egységes alapon akár eredményfüggően
-A Győztesek kapjanak őskövet(nemsokat mondjuk 10et) =) ( akár a 2. 3. is kaphatna(de érmet csak az első)
-Nelássuk a csata végereményét kapásból
-Kezdőoldalon fel lehtne tüntetni az aktuális Bajnokokat
-A Viadalok idején 50% al olcsobb életöltő és manatöl akciót =)
-Hosszabbított nevezési időt...

jóvan tudom tudom bilibe lóg a kezem...én személyszerint már a több kategoriának is örülnék és annak is hogy van ez a topik mer legalább lehet ábrándozni...

de azé azt semmiképp nemszeretném pl ha túlságosan is leszablyoznák a dóógokat itt nem az a lényeg hogy egy leszabáylozott rendszerben mennyire vagy életképes...az egész viadal nekem oylan kaotikus(nemtudod kik neveztek mikor neveztek kinél mivan ki mivel készül) és pont ez a móka benne...asszem
Dátum: 2009.04.09. 20:31:29
heheh még jó hogy te már kimásztál a kulából...

de legközelebb majd mosd meg a kezed mer nemillik szaros ujjal mutogatni másokra =)

nemtom mit probálkozol amugy...az én fantáziám olyan kifinomult és tökéletes hogy hajaj...nahde semmi gond...ha esetleg tényleg összeverődne valami szerepjáccós társaság én is csatlakoznék szívesen...legalább utálhatnátok a karakteremet is

aztánpedig mit mondjak még...bevallom kissé zavar hogy miután egésznapos nyugalom volt az est végére csakbefutott valmi kóborkretén aki egyből már az első postjában nekem esik...heheh...de legalább történik valami...
Dátum: 2009.04.09. 17:33:56
de nincsen mindig olyan hogy nah te vagy a legerősebb...vannak kiugró képességű játékosok az igaz de jó ha 5-6 iylen van összesen egy világban a legtöbb kategóriánál inkább az amolyan élmezőnység a jellemző és ha megfiygeljük legtöbbször mindig egy élmezőnybeli karakter lesz az első...aki túljut a többin...szétcsap másokat...az hogy voltak a kategoriájában hozzáhasonlók az csak annyit jelent hogy most neki volt szerncséje és nemazt hogy ő lett a turbóisten...

merugye olyan még nemfordult elő a bajnokságok történetében hogy egy tényleg nagyon gyönge karakter nyert...van hogy néha a papírforma nem érvényesül háde he ilyen az igazi olimpián is előfordulhat...
Dátum: 2009.04.09. 15:52:29
a 10 000 mérföldes utazás is egyetlen lépssel kezdődik(felszállsz a buszra)...

én olyat szeretnék(tudom ez nonszensz és blőőd) hogy a gigantosz karma nevű fegvyer adjon kritikus sebzést is bizonyos százalékban...nekm az nagyon teccik és a 40 erő plusz mondjuk 5% kritikus olyan kedvet adna hozzá hogy hajaj...

persze ez csak ilyen kis egyéni óhajsóhaj tehát ha nem lesz kritikus sebzsése az se baj
nahmeg persze az se jó ha az ember már a kákán is csomót probál keresni =)
Cirip értem amit mondasz dehát a statisztikák szerint nem egyedi eset az hogy néha valkinek megtelik a bakancsa a kvízértékelőkkel =)

azt is elhiszem hogy fársztó lehet folyamtosan értékelni a kérdéseket és eközben sok hüyleségbe botlotok de áhhh hidd el ha az értékelők házatáján is minden rendben lenne akkor lehet talán nem ez volna az egyik legofrgalmasabb topik...nemgondolod? =)

én aztmondom nincs semmi baj a szigorral de a kérdés újraírás lehetőségét megkell adni az usereknek...
a helyesírást aláírom...az egy olyan dolog amit jól kilehet szűrni és eléggé egyértelmű is...

hanem viszont az hogy túl könnyű kérdés túl speciális érdektelen lexikális tudás és társaik...ezek mind olyan hibák illetve kifogások amiket nem lehet konkrétan megmondani hogy ezmég álltalános műveltség azmár viszont nemaz...

én is úgyvoltam régen hogy áhh sok degenerált együgyű pipogya kérdés minek van...viszont mostmegmár azvan hogy nagyon nehéz átjutni a detekektorok alatt és ezek ellenére az emberfia még így is sok abszolut egyértelműen rossz kérdésekbe botolhat...

de még ezekkel se lenne semmi baj mert há jóvan vannak emberek akik kilettek nevzve rá hogy vizsgálják értékeljék a kérdést...

de az értékelésbe nemtartozik bele a rosszindulat...az a fajta rosszindulat hogy úgydobatják vissza a kérdést hogy ne lehessen újra írni...

azmeg hogy jáccanak 20 év felttiek...megnyugtatlak 40 év felttiek is jáccanak de abban is biztos vagyok hogy 15 év alattiak is...
hát igen ebböl majd az lesz hogy mindneki inkább nem ír kérdést merhát pár tudálékos úgyis jobban tudja...csakhoyg ez hosszútávon majd fog még gondot okozni...nincs nekm semmi bajom a szigorral de az a fajta rosszindulat hogy 88% úgydobatják vissza a kérdést hogy ne lehessen újat írni az röhej...

és áhhh bajok vannak a dolgokkal azé ezzel a játékkal nem csak 30 évesek jáccanak hanem a fiatalabb korosztály is...és amig azok akik értékelik a kérdéseket nem nőnek föl a feladatukhoz addig több kárt mint hasznot okoznak...

ez a véleményem...a játék egyik fő érdekessége ez a kvízesdi ám igen gyorsan megfogják unni az emberek ha csak sikertelenség és kudarc éri őket...güriznek hogy elérjék a 100 jó választ és írhasnak kérdést...megprobálják...erre pár okos rosszraértékeli és hupsz már ugrott is a lehetőség az újraírásra...régen legalább mindig(illetve többségében írhattál újat)
Dátum: 2009.04.09. 14:09:38
és kidönti el hogy ki a legrátermettebb egyébként pont ezé van 1 körös és ezé indul midnenki full életről...álltalában így is oylan viszi a pálmát aki megérdmli az hogy van a szintjén még hozzá hasonló játékos aki kiesett egy random okán hát nahh...ez így korrekt ez a hadiszerncse...ma neked holnap nekem...

szerintem se kell növleni se a csaták számát se pedig nemkell megbabrálni az életerő dolgot...

persze az hogy szintenként legyen kategorizálva az ökörség...vagy hogy kapjanak a játékosok egy kis léét ahogy a kvízolimpián is az is hüyleség...de átmahinálni az életerő dolgot meg többkörösre csinálni áhhh az nem hülyeség az nagyon jó...lol...(ironikusan mondom)

az edidgi felvetésekből nekm az teccik még hogy netudjuk azonnal az eredményeket...én a mai napig ha portyázok odateszem a kezem a bal felső sarokba a karakterem képéhez hogy ne lássam meg a lééből meg az életerőből hogy mi törpénhetett a csata alatt...tehát ezt én támogatom =)
Idomított állataid, Possessed Primessor, egy 28. szintű ork megszállott és egy 11. szintű átokmurgattyú is részt vesznek a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
fényrobbanás varázslat repül ki kezedből. (-100 VP). 190 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -12 Támadás.
Kryos, a sárkányfióka elmond egy gyilkos matéria varázslatot. 510 pontnyit sebzett.

Lesújtasz ellenfeledre. Kryos, a sárkányfióka 81 pontnyit sérült. Possessed Primessor és átokmurgattyú is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 25 sebzést okoztak.

Egy gyors csel után Kryos, a sárkányfióka a hasadat támadja. Melléütött!

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az adamantit buzogánnyal. Eltaláltad, 119 sebzés! Kritikus sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú az oldaladon harcolnak. 1 támadással 17 sebzést okoztak.

Kryos, a sárkányfióka pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 67 sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú is ellenfeledre vetik magukat. Célt tévesztettek.

Kryos, a sárkányfióka egy gyors támadást indít a fogával a lábad felé. Melléütött!

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 59 sebzést okoztál. Possessed Primessor és átokmurgattyú is támadnak. 2 támadással 18 sebzés!

Kryos, a sárkányfióka pihenés nélkül támad. 62 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 7 életpontot sebződtek.

Oldalt szökkenve, az adamantit buzogánnyal Kryos, a sárkányfióka feje irányába ütsz. Kryos, a sárkányfióka 193 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú acsarogva támadnak. 1 támadással 33 életpontot sebeztek.

Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában

összesen 802 sebzést okoztál, és 572 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

életem legszebb győzelme és nemazé mert egy 57edik szintű Epikus szörny ellen volt vagy mert én csak 33as vagyok hanem azért mert miután rámvert egy cikra 500as mágikus csapást sikeresen megfordítottam a mérkőzést...tehát...az Acél Diadalmaskodott a Mágia felett...

ennyi...számomra ez a legjobb meccs ahol a legtöbb kezdeti hátrányból siekresen megfordítottam a küzdelmet és megnyertem végül...

Huhuhhuu ide is követnek a lepontozók xD hát komolyan mondom ez viszont már tényleg szomorú...ez itt igen is egy nagyon szép győzelem és szomorú vagyok hogy áhhh nah mind1...nem is mondok semmit...jó lepontozást...viszont akkor is Fullos a Karakterem hihi =)