Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.22. 19:47:56
a másodlagos támadás majd egy küldetéshez kell...a küldetés megoldásához elég ha 5-10ig feltolod...meg arra jó még ha nagyon felfejleszted akkor nagyeséllyel öldösöd le ellenfelid állatait ezért ők nagyon szomorúak lesznek...te meg vigyoroghatsz rajtuk...de másra nemigazán jó...
Dátum: 2009.04.22. 17:32:27
nem...csak csupán van néminemű szerepjátékosi ismeretem...ami úgylátom nálad hibádzik...

és azt megnézted Drága Barátom Danka hogy abbol a "25ből" hányan vannak alacsonyabb szinten és hányan magasabban? megsúgom neked kb 30-40es szint környéke az ahol elkezdenek fogyni a zsákmányok sőőt lehet már 20ason is mer akik eddig eljutnak azok már kezdik kapizsgálni hogy milyen jó móka is az hogy 15% alatt órákat eltud vadászgatni és senki nem húzza le őket...aztán meg vigyorognak a nap többi részében 0 lével...

aztánmeg az is nyilt titok hogy pont ezért magsabban már semmit nemérnek a portyakarik mer a vadászok lazásan több léét termlnek ergo jobban tudnak fejlődni...ez a portya karik kihullásához...következtetésképp a gyémánt horda bonuszának elértéktelenedéséhez vezet...
Dátum: 2009.04.22. 17:22:36
lol...

és akkor a gyémánt horda? akiknek a hordabonusza kb semmit nem ér...hála annak hogy mindenki levereti magát azt 15% alatt kaparja a semmit...mégis le kell nyelnie a gyémántoknak ezt a békát...és szerintem képesek rá a smaragdok is(ha úgyalakul hogy lesz ilyen fejlesztés)...

nah mind1 én is leírtammár nem eccer de most leírom újra a lényeget...(nahjó csak kivágom és beillesztem)

"mint mondottam volt vala az állatok is elnyelik a közelharci sebzések egy bizonyos mennyiségét mégsem lett szarabb a közelharcoskodás...

szal uyganoylan formában ahogy az állat elyneli a közelharci sebzést elynelhetne valmennyit a varázslásból is...azt ennyi..."

hehe...amugy Csirguz örülök hogy nem vetted a szívedre...nem akartalak én megsérteni de valmivel utalnom kellett rá hogy bizony nemteccik hogy értelmetlenségnek tartod hozzászólásom csak azért mert máshogy látjuk a dolgokat...

Faktornak jópár helyen van már Személyi Kultusza...és hamrosan itt is az lesz...ez a Nagyság Átka...

Danka egyébként ami kérdéseket kérdezel az nonszensz és blőőd...a varázslat megformálásához idő és koncentráció szükséges...nemúgymegyez mint a kardcsapás...de áhhh...nem magyarázom...disznók elé kár a gyöngy =)
Dátum: 2009.04.22. 17:02:21
és ő hogy jön ahoz csak azé mer nem ért a véleményemmel egyet máris értelmetlenségnek nyilvánítsa?

de netérjünk el a topik alaptémájától és ne menjünk át offolósdiba...

egyébként egy Smaragdhordás is lehet jó harcos karakter(értsd:közelharciharcos) mert a játékfejlesztés lehetővé teszi számára...az hogy valki smaragd az nem indokolja hogy ő akkor máris full mágus legyen és mindent leszarva csak azokat tápolja aztánmegha jön egy frissités ami kerezstbeüt neki eljácca a hattyú halálát...
Dátum: 2009.04.22. 16:56:59
Dugó legyen Csati dugó legyen...
Dátum: 2009.04.22. 16:53:17
Csirguz van azokban az írásaimban bőven éretelmes rész...(lehet te vagy túl hülye hozzá)

azmeg hogy ki hoyg viszi a karakterét és hoyg hívja az tökmind1 Lehetek én WarMage MageKiller Headhunter Paladin akármi aminek elképzelem magam a két alapvető vonal az akkor is csak annyi hogy...varázslósabb vagy harcosabb leszel...

és mint mondottam volt vala az állatok is elnyelik a közelharci sebzések egy bizonyos mennyiségét mégsem lett szarabb a közelharcoskodás...

szal uyganoylan formában ahogy az állat elyneli a közelharci sebzést elynelhetne valmennyit a varázslásból is...azt ennyi...
Dátum: 2009.04.22. 16:41:07
én úgytudom az állataim minden harcikörben kifejtik az elenylésüket...márha most erre céloztál volna hogy nem...
Dátum: 2009.04.22. 16:33:36
de mit nyirják ki a varázslatot? akkor azzal mer eddig az állatok mittomén tudtak elnyelni azzal már kinyirták a közelharcot? nem nyírnak itt ki semmit...eccerűen csak kissé lekorlátozzák a varázsolást...eléggé elvoltmár az terjedve hogy "áhhh magasabb szinten már csak a mágia számít"...szerintem amugy nem...ezzel a fejlesztéssel meg pláne nem...

de azt se hiszem hogy most azé mer majd mittomén egy állat elnyel egy 400as varázslásból 30at vagy akármennyit azzal már tönkrevágták itt pár ember karakterét...merezmegmármegint a lol kategoria...má elnézést...
Dátum: 2009.04.22. 16:24:25
szerintem egy oylan játékban ahol varázsolni csak eccer lehet egy csatában támadni meg akár 6szor is...igen nagy butaság ha valki aztmondja hogy ő varázsló...mer ez vicc...ha egyetlen egy harcimozdulatra(a varázslásra) épitetted a karakteredet és emiatt most szopóka lehetősége áll fenn akkor gyurd ki kicst a közelharci statokat is...

jómagam egy amoylan magekiller karaktert viszek direkt azé mert nincs annál jobb érzés amikor valaki rádver egy 400as varázst te meg beleversz 40et a saját bűbájoddal mégis a harc további köreiben dirib darabra szaggatod a vajákos állatját...
Dátum: 2009.04.22. 14:36:05
és akkor majd az egészség is ad sima elnyelést? nahmár a mágiásdiból kiindulva...

Jóötletek...bár az elsőnek nem éreztem szükégességét a második meg nem életbevágó számomra illetve engem nem is nagyon érint mer hálistennek az erősebb karakterek között vok így ritkán rúgják rám az ajtót...

de nemtom...ennél valmi finomabb dolgot adjámá a népnek Miklós...olcsósítsá azokon a fránya állatoknak való felszereléseken...had tapsoljunk felállva hangosan =)
Dátum: 2009.04.22. 14:00:02
Legyen Végzetúr Chat...

sokat segítene a forum offmentesítésében
Dátum: 2009.04.21. 21:32:20
hagyadmár magad Morti...nem beszéltél te semmiről...azé állnak fapováal a dolgokhoz mer esélyük nicns győzni...a másik két klán dugig vette magát védelmicuccal...valszeg azé mer annyira érdektelen a számukra hogy ki nyer =)

igazából a Háborúnak ponthoyg nem a lééényerés kell hogy legyne a főcélja mer az is vicces amikro csak a nyeremény lebeg a szemek elött...szeméyles inditék nézetletérés bizonyítanivágyás dicsőség becsületbeli ügy...ez mind oylan dolog ami háborús ok lehet és ezek mellett jobbára lényegtelen a léé....

Crimson te meg szívj el egy spanglit azt majd suhansz a dimenziók között =)
Dátum: 2009.04.21. 20:31:32
a Játék is csak úgy jó ha komolyan veszik...ha egy klán élmezőnybeli illetve ottvan a legidősebb legnagyobb multúak között oda kell hogy tegye magát iylen dolgokban...különben könnyen kiderülhet hogy az egész csak lufi egy fiszfaszos légvár...

és lehet hogy nincs esély a győzelemre akkor is pont ezé kellene pl az Elitnek felvenni a kapcsoaltot Azurékkal és ha az Elit klánügyileg el is veszti a dolgokat az ottani erős játékosok segíthetik az Azurt hogy folyamatosan nyomás alatt tartják a TGYt vagy nem azokat vadásszák közülük akikből könnyen jön a potyagyőzelem...azt meghagyják az Azurnak

nah mind1...én csak aztudom mondnai az az igazi háború ahol az ellenfelek gátlástalanul használják ki az előnyeiket és igyekeznek palástolni és védeni a gyengepontjukat...kaotikus brutális végsőtartalékokat felemésztő háború...az a valmi...nem a sterilkörnyezetben zajló előre ledumált...az max klántorna vagy viadal lenne...de akkormeg öltözzön mindneki döntetlenes ruciba azt üssétek egymást úgy =)

azvolna még az igazi móka ha beizzitanák a pusztítás citadelláját is és beindulnának a csapások...
Dátum: 2009.04.21. 20:15:53
háde mijez? a háborúk korántsem arrol szólnak hogy a vezetők leülnek és megbeszélik hogy nah akkor ők jönnek 50ezeren leírják miylen cuccokban erre a másik fél is elmondja....a dolgok léynege pont az hogy abbol kell kiindulni...A Háborút meg kell Nyerni....(mind1 miylen áron) és ez igazán akkro jó iha mindakét(vagy több) fél törekszik arra hogy győzzenek...taktikákat készitenek úgy mozgósítják a embereiket és használják lehetőségeik készleteit hogy azzal a legnagyobb előnyhöz juttassák saját szövetségüket vagy klánjukat...

fölösleges ezé fintorogni...a háborúk már csak iylenek...és igen ritkán szólnak a fair playről...

de mondom az Azur és a TGY szerintem illetve a legutobbi csatajelentés szerint eléggé emberére akadt egymásban tehát majd meglássuk melyik szövetség vezetősége fogja a nyerő taktikával felmorzsolni ellenfele ellenállását...és ez az ami miatt ez érdekes...

elbujni a katakombákban mindki eltud...de jóidőben segítőkezekkel és védelmi italokkal nahmeg némi összebeszéléssel és fedezett támadásokkal ez nem szégyelnivaló dolog hanem taktikai és stratégiai fölény...amit midnneképp megkell szerezni ha valki győzni akar...

azpedig hogy az erőfölény vagyhogy az egyik klán jóval erősebb hát nahh ezé kelett volna mégjobban összedolgoznia az Elitnek és az Azurnak nahmeg hívni még egy smaragd klánt hogy valóban eposzi háborút lásson a játék...
Dátum: 2009.04.21. 19:11:45
há ez a léynege...az ellenség totális lefoglalása a mozgásterüetük lekorlátozása...igazából szerintem ha az Azur meg az Elit összedolgozott volna kezdetektől akkor még za Elit is versenyképesebb volna...

nahmeg minnél tovább húzodik a háború úgy válik egyre elkeseredetebbé és hevesebbé...a katakombákban való bujkálás se lehet nagymóka az ott bújkálóknak...sőőt kifejzetten teleleht a puttonyuk már vele...

az biztos hogy a TGYnek nagypresztist jelent ha térdrekéynszeríti a másik kettőt ugyanígy az Azurnak is ha Diadlat arat a Gyémántok fölött az Elit hátőmeg nahh...tipikus példája annak hogy "Így múlik el a világ dicsősége"
Dátum: 2009.04.21. 19:00:27
nahazé a Barátokköztben is vannak néha csavaros dolgok szal én mint külső szemlélődő izgalamsnak találom...bár az információk nem éppen oylan dózisban áramlanak ahogy az jóvolna és a topikban is sok a mellédumálás nahmeg a semmitmondás háde mindezektől függetlenül szerintem jó ez a háború...

az volna még a Mókás ha most egy Smaragdhorda is nekiugarna a Gyémántnak...hujuj...nahde jóez így is bár az Elit eléggé haloványan muzsikál az Azur azonban jól tartja magát sőőőt könnyen lehet hogy fordítani is képesek lesznek...majd kiderül =)
Dátum: 2009.04.21. 15:32:03
hát nemtom én azé biztos ami biztos alapon hangosan fogok kacagni azon aki azt elviszi...

amugy szerintem a játék legnagyobb hibája ez a 15% rész...mer magasszinten pont emiatt nem lehet durvásakat fogni mer mindenki ígyjáccik...levereti magát aztán harácsol(a sok kis teve) =) szóval ez az egyik legnagyobb bibi...

inkább lenne egy Fix mennyiség mittomén 50-100 életerő ami alatt nemtudnak ütni...tudom tudom...hülyeség...háde nekm akkor ze az egyik nagy álmom...lépek még 20 szintet a karakteremmel aztán majd kisírom...de ezmár egy másik történet...
Dátum: 2009.04.21. 14:52:19
hát nemtom de ottvan a italt adó motyó(Sámán iszák) asszem arra most valmi 48as szintű a befutó...de nemtom 48as szinten mija manót fog kezdeni egy 200as töltésű itókával...de ha nemsajnálja rá kidobni a sok dukátját akkor csak vegye...hehe...
Dátum: 2009.04.21. 14:37:33
ahoz képest hogy miylen durva eléggé soványka árra van egyelőre taksálva a licitben...bár igaz még van jópár nap de bizony mondom tinéktek a Szkarabusz ritka nagy kincs...

aztán meg oylat akarok kérdezni hogy akkor mivan ha ezzel a szkarabeusszal valaki ráront egy végzeturra aki elveri és hogy ha a szkarabuszos volt a támadó akkor is érvéynesül a bogár hatása? nahmeg hogy ha a támadó veszít és a védőnek van kinzója akkor viszi a védő a támadót? vagy kinzóba csak a támadó viheti a védekezőt? márha értitek hogy értem és nem fogalmaztam túl kuszán...
Dátum: 2009.04.21. 12:30:01
szövetségi névváltás is lehetne...ha egy klán más nevet akar az megváltoztathassa(esetlegesen ezt kiégett őskőhöz leehtne kötni)