Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.10. 18:25:45
hát Zoknee tudom nem kedvelsz de ha megfogadsz egy jótanácsot...nem 5-6 szakértelmet probálsz fejelszteni párhuzamosan...hanem 1et max 2t de azt full intenzíven...kezdetnek kezdheted a speltrálissal mondjuk mellé meg kezd el húzni a tudaturbót...

aztán meg nézegesd a végzetúrwikit és fiygeljed hogy mik lesznek azok a küldetések amik néminemű fejlesztést igényelnek bizonyos szakértelmeken...a sajtolás meg a vzeetőkésség valóban hasznos dolgok(midnkettő meghálálja magát)...nehanyagold el...nekem 20as a sajtolásom(és még az se ideális(de a célnak már néha néha megfelel))
Dátum: 2009.05.09. 21:44:19
Dr_Faktor párdon Sharab Shaktor Mester lenne nem pedig padawan =) de örülök neki Morti hogy pont velem példálozol...
Dátum: 2009.05.09. 19:37:44
nemtom valki kérte hogy mondjak konkrét példákat ám én mint mondtam nem az ujjal mutogatós vonyítás híve vagyok...csak csupán aztközöltem hogy a jelenlegi rendszer igensok visszaélésre adhat lehetőséget...

bár látom már megint sikeresen egymás szennyesében kotorásztok ahelyett hogy ötletekkel véleményekkel segítenétek az effajta helyzet mielöbbi javulását és változását...jómagam is mondhatnék sőőt mondtammár javaslatokat de most nicns kedvem méllyebben belefolyni...így csak aztudom mondani...hajrá hajrá...

egyébkéntmeg mégis mondok párat...

külön topik kéne ahol lehet bejelnteni a gondozásokat...kéne valki aki fiygeli az ilyen dolgok tisztaságát és a szabályok nem megkerülését...gondozni minimum csak 4-5 napra lehetne karit és a gondozás után 1 hétig ugyanaz az ember nem gondozhatná más karakterét...én iylen dolgoktól várnám azt hogy megoldódnának a dolgok...

mer jelenleg az se illegális ha összetarhálom a sok magaszintű megunt karit majd alapítok egy klánt és majd onnan robotpilotázom szanaszéjjel mások szövetségeit..beeep beep...
Dátum: 2009.05.09. 14:47:39
engem momentán nemérdkel hogy a TGY mit kóperál vagy mit nem...én csak aztakarom hogy konkrét pontokraszedett szabályzat legyen az ilyen esetekre...hogy bámrikor ha valahol susmusvan gyorsan látnilehessen hogy az még legális vagy már nem...

jelenleg annyi a kiskapu a játékban ilyen tekintetben hogy ihaj...a lényeg hogy őskövezd a karaktered és akkor minden sima...és mehet a buli...de az is vicces hogy a TGY íyg fleháborodik a vádakon mertugyebár azé nemeccer derült már ki hogy náluk sincs minden rendben...vádaskodás ujjalmutogatás helyett viszont inkább ötletek kénének...majd ha lesz szabáylzat mehet a mutogatás és ha kiderül hogy disznóság van ott ahol gondolják valszeg menni fog a bann is....
Dátum: 2009.05.09. 11:33:07
az a baj hogy Miklóséknak kéne konkrét szabályzatot lefektetniük és elmondani mijaz ami még megengedett és mijaz ami már nem...aztánmeg olyat is lehetne hogy nem az hogy susmus alapján a nagyhalak megusszák mer hoogy ők már mennyi követ vettek meg mióta tolják satöbbi...igenis ha valkit pofátlan multizáson kapnak az kapjon legalább egy hónap kényszerpihit(máshol 1 év szokott járni érte) de amig csak itt mondogatjuk hogy mi etikus és minem meg mijaz ami érthető és mi nem addig nemsokra jutunk hisz a központi szabályzat a lényeg márpedig ha az engedi akkor hiába zsörtölődünk...
Dátum: 2009.05.08. 22:56:20
néha talán már túl sokat is...hanem viszont valmi okosat illetve hivatalosat igazán közölhetne a Vezérkar is hogy akkor egészen pontosan mi merre hány méter ezzel a kristálypontal...
Dátum: 2009.05.06. 14:59:00
nahjéé tényleg hááháh kapunk léét ezt észre se vettem...nagyon jó nagyon jó...

márcsak arra lennék kiváncsi hoyg a szitnhatárokat is módosították-e? ha igen akkor valki szerezze már be az új kategoriák felosztását és ossza meg velem és mindazokkal akiket ez érdeköl =)
Dátum: 2009.05.06. 14:46:37
jóvan Morroch jóvan...nemtom miről beszélsz...de jóvan...üsse kavics...szerintem is egy idióta vagy =) most jobb? nahakkor ennyit a stilusomról...

egyébként nemtom mire vélni ezt a nyers kritikát amit itt feltálaltál elöttem... igaz láttammár pár megszólalásodat...ugyanolyan suttyó stilusban tolod mint amit itt te nekm felhánytorgatsz...ez két dolgot eredményez...egyrészt képmutató vagy másrészt ezen dolgok fényében még hiteltelen is...további kellömes napot =)

és Szavam igazzságtartalmának bizonyítása okán már le is vertem a karakteredet...igaz nem volt könnyű győzelem de te 3 szintel nagyobb is vagy...nah örvendtem...
Dátum: 2009.05.06. 14:12:15
hát papírforma eredmény született...nálunk Meszy győzött...nem meglepő...

4 kört azé bírtam...sajnos az első komoylabb ellenfél aki Holla volt ki is ütött...de áhhh nem fűztem magamhoz most nagy reményeket...

az a baj hogy mostantól a szétfeszített szintkategoria okán már ugyanzon emberkékkel fogok indulni a viadalokon...többnyire...
Dátum: 2009.05.06. 14:05:47
azé az egy óra védelem és a 15% alatti nemtámadás között ég és föld a külömbség...

1 óra alatt összeszedhetsz kissebb dolgokra léét ez igaz...ám komolyabb gyüjtésnél vagy drágább dolognál már korántsem lehetne vele olyan könynedén kijáccani a dolgokat...

nahde akkor mégeccer...az amit én szorgalmaznék az esetleges reformoknál...

-1 fajta portyapont rendszer...óránként 1 ppt kapsz...
-15% módosítása...100 életerőpont alatt védve vagy...amugy nem...
-támadások után a támadott karakter 1 órára automatikus védelmet élvez
-lentre is fentre is lehessen támadni...kissebb sugrában
-gyorsított életerő regeneráció
-a 8 óránkénti újratámadás lehetőségét csökkenteni...(esetleg)

én ezekről gondolom úgy hogy változást hozhatnának pozitív irányba...persze tisztában vagyok azzal is hogy léynegesen brutálisabbá válna így a portya...dehát ez a cél nem?...a PvP játék érdembeli visszahozása magasabb szinteken...
Dátum: 2009.05.06. 13:52:30
Ricardo ez benne van a pakliban...ezé kell a 15% eltörlésével leszükiteni a támadhatósági sugárt is és gyorsabb regenerációt biztosítani...

amugymeg asszed így nem támadnak? dehogynem...5-6 szintről mindig akad valki...

jahigen amit még kifeljttem és hasznos lehet az hogy ha valkit megtámadsz utána 1 órára a támadott karakter levan védve mindenféle támadások elöl...
Dátum: 2009.05.06. 13:16:14
lentre is fentre is leehssen támadni(4-4 szint)...egyfajta pp rendszer legyen(24 portypont óránkétn 1)...kissebb legyen a hatósugár...és a 15% támadhatatlanságot kéne módosítani...ha ez megvan akkor már jönne a pénz...

egyébb dolgokat nem kell itt bekavarni az se jó ha túlkomplikáljuk...a portyának kell az egyik legeccerűbb dolgonak lennie a játékban...mostse túl bonyolult csak kicsit szar...

és hogy szó ne érje a ház elejáét lehetne egy oylan módosítást még beiktatni ami amindenkori top 50en dolgait kicsit módosítaná...azmár nem az én dolgom hogy ők hogyan borsozzák a saját szájízük szerint...engem cska az álltalános portyareform izgat...

és mégvalmi az alapregeneráció gyorsítása se ártana...ha az lenne az alap gyógyulás ami a prémiumosoknak van lehet sokak életerő problémája korrigálódna...
Dátum: 2009.05.06. 12:42:05
bizony bizony Morti...mert amellett hogy jólfejlesztettünk gondosan ügyletünk arra hogy nenézzen minket senkise fejős tehénnek így lélekutunk szép karcsu plussz megvan az a piszok rossz szokáásunk hogy hajlamosak vagyunk a végsőkig elmenni és a kilátástalan küzdelmeket is végigtalpalni...bár én néha ilyenkor kissé nehzebben bírok magmmal és hajlamosabb volnék a könnyebb utat választani de szerncsére klántársaim a végsőkig elszánt emberkék...és olyan alsóház nevelkedik a falainkon belül akik ha elérkezik az idő csatákot fognak megfordítani...

nahde nem féynezem magunkat tovább...most is csak azér írtam be azt a meginvitálást mer látok benne rációt hoyg aki hozzánkjön az jólfogja magát érezni és megbecsült tagja lehet egy elszánt bátor kis közösségnek =)
Dátum: 2009.05.06. 12:27:38
jahmeg azé engedve a gátlástalanabbik énemnek elmondom hogy ha bárki van aki esetleg már unja banánt és új célokat háborúkat és pezsgést akar annak bizonyvást tudom ajánlani azt a klánt ahol jómagam is tag vagyok és szolgálatot teljesítek...nevem Sharab Shaktor a klán neve GAIA-Legendák Klánja...

jólfejlődő dinamikus aktív csapat...akadémia epikus kinzó minden vanmár...

ha valki úgyérzi az ruccanjon át hozzánk xD lesz móka kacagás...és pont nagyszintű erős tagokra van szükségünk...2 hely van szal hozhatod a barátodat vagy a barátnődet is =)
Dátum: 2009.05.06. 12:16:29
nah megint jófej leszek és adok a sok kedv vesztett morálisan megtört emberkének egy kis nitros löketet...

a vers amit bemásolok nekm sokszor sokesetben segített már amikor úgygondoltam hogy áhhh szar az egész hagyom a rákba...


Wass Albert: A láthatatlan lobogó


Konok hűséggel hordozom
az úttalan bozótokon.

Seb a vállam és seb a markom,
de fogom, viszem és megtartom!

S fogcsikorgatva hirdetem:
nem ért véget a küzdelem!

Mert valami még megmaradt.
Görcs zsibbasztja a markomat,

de markomban még itt a Szó:
a láthatatlan lobogó!

Ereklyém, Kincsem. Fegyverem.
Magasra tartom s lengetem!

védem, foggal és körömmel!
Vad dühvel és őrült örömmel!

És mentem, mindenek által,
íntépő, végső akarással!

Dúlt otthonom rég összedőlt.
Kifordult alólam a föld.

Társaimat ár elsodorta.
Mögöttem ég a poklok pokla.

Előttem vad sziklák merednek.
De nekivágok a meredeknek!

Mert élek még! Ha törten is,
ha vérben is, ha görcsben is,

még ha utolsó is vagyok,
kit az özönvíz meghagyott,

de harcom végig harcolom
s a lobogót megmarkolom!

Megmarkolom és nem hagyom,
ha le is szakad a két karom,

ha két lábam térdig kopik:
de feljutok a csúcsokig!

S utolsó jussomat, a Szót,
ezt a szent, tépett lobogót

kitűzöm fent az ormokon
s a csillagoknak meglobogtatom!


az hogy a ez a vers pont a TGY topikjába került nem jelent semmit az itt olvasottakat hordától klántól nemtől független sokan érezhetik magukénak akiknek vérében még ott zubog az ősi dacos küzdeni akarás...ez az ami megkülönbözteti a győzteseket a vesztesektől...
Dátum: 2009.05.06. 11:49:28
nahugye há mondom én kedves Felebarátaim...örülök hogy végre egyre többen látjákbe és mernek nyiltan hangot adni annak hogy bizony nemjóezígy ahogyan van...valamint az hogy nem csak az elvakult agresszív kockák(mint jómagam) látott élményt és élveztet a portyában...hanem sokan mások is...

nekem vannak azé céljaim...szeretnék Bajnoki medált...Végzetmedált...szertenék Aukciós tárgyat venni...szertnék a Kvízolimpián jól szereplni...szeretném szövetségemet a legnagyobbak közé emleni...szeretnék egy állatot Sardullah Sharpa arcképével elnevezni Sardullah Sharpának...szeretném tovább növelni a karakterlapomon a legyőzött epikus szörnyek lsitáját...szeretnék 3000 majd 4000 győzelmet...szertnék 2 millio rabolt léét...majd mégtöbbet...megakarok küzdeni és leakarom győzni Sardullah Sharpát...


nekm iylen céljaim vannak...sajnos sokhoz igencska jóvolna az életképes portya...és amig az nem áll rendlkezésemre céljaim max csak az álmaim lehetnek illetve maradnak...

Portya nélkül nemsok eésly van rá hogy egy később kezdő aktív játékos betudja fogni erőviszonyban a most toppon lévő karikat...max szintben megközelíti de ha ezidő alatt nem tudja magát fejleszteni akkor kalap kabát...

oké vannak kimagaslo portyások de meglehet nézni hogy miylen szinten és meglehet nézni hogy a portyában szerzett erőfölényük hogy válik semmivé amikor majd 10 szintel ők is fentebb lesznek...
Dátum: 2009.05.06. 11:06:00
mi startégia te szerncsétlen? az hoyg eldöntöd hogy gyorsított fejlődéssel vadászol vagy az hogy lassítottban?

a startégia az oylan dolog meg a taktika is ami egyedi amit magadnak találsz ki a lehetőségeidet figyelembevéve...kiválasztod a megfelelő dolgokat és úgy próbálsz érvéynesülni...de itt fedettpályán van mindenki tartva és korlátok közé téve...

srácok nefiygeljetekmár Kocosra mindig kreténséget beszél...mer beteg a feje...

vagy vadászol maxolt szakikkal vagy húzhatod a rolot...és az hogy lassítva teszed ezt vagy nem az max annyit változtat hogy a lassítottból jobban kigyúrod magad...de azzal se annyira mer 10 játékosból másik 5is lassítottban tolja...
Dátum: 2009.05.06. 10:46:18
aki többet jáccik az legyen jobb...a portyát meg át kell mahinálni...

én továbbra is aképp vélem hogy a játék egyetlen 1 dolgot tud felmutatni ami hosszútávon is működőképes sőőt az idő előrehaladtával csak nő a jelentősége...az pedig a vadászat...

csakhogy ez nem elég...aki szerint igen azt cska sajnálni tudom...

nem lehet egy háborúról és harcról szóló játékot hosszútávon sikerre vinni úgy hogy a portya beszarik és elértéktelendik félidőben...

illetve lehet...folyamatos új világok nyitogatásával...csakhogy azmeg azé hüyleség mert nem mindneki engedheti meg magának és vagy érez rá késztetést hogy újra kezdje máshol...

az volt a baj hogy a Végzetúr túl békésre lett kicsinálva az idő haladtával...márpedig a harc a küzdelem a lehetőség a kiemlekdésre cska versenyt szül...lehet oylkor kegyetlen és brutális versenyt de még az is jobb mint a beálló egysikúság...

vannak lehetőségek a játékban...nagyon jó érdekes egyébb lehetőségek és opciók csakhogy az max deszsert lehet...számomra a főétel aportya lenne...

csakhogy elértem arra a szintre amikor a portyával cska két dolgot csinálok magmnak..szerzem apotya tpt és veszítem az életerőm...bevétel meg nulla nyista nuku...

és nicns oylan hogy pók...jahde 20as szinten még létezik 30ason még fellelhető 40esre azonban teljesen nyomavész...

1 út van a vadászattápoló szakértelmező optimalizátor...magas szinten ezzel lehetzs életképes...semmi mással...
Dátum: 2009.05.06. 10:11:02
nahmár csak pár óra és indul a viadal...bevallom őszintén titokban reménykedtem hogy az utolsó nevezések elfogadása után a vezetőség bejelenti hogy a mostani viadalon pár flevetés és korrigálás megvalósításra kerül...de úgylátom erröl nem adtak ki hivatalos információt...

noh mind1 jódolog ez a viadal...igaz jómagam cska az esélytelenek nyugalmával figyelem a dolgokat de azé még mókás =)
Dátum: 2009.05.06. 09:47:23
a portyázás problémájának megoldása a legfontosabb...

3 nap alatt kb 80 támadásból összeszedtem 15000 léét aki szerint ez jólmüködő portyára utal azt kérném hogy azonnali hatállyal menjen vissza oda ahonnan egykor előkecmergett...márha értitek hogy értem...

Kocos pedig idióta demagóg baromságokat beszél flegma lekezelő stilusban...és egyátalán nem a problémát akarja megoldani...látjátok eztörténik akkor ha a hülye elhiszi hogy okos...erre az egyik legtökéletesebb példa Kocos...abszolut képtelen elhinni hogy bizonyos témákban nem jól látja a dolgokat és szar az elképzelése...áhhh...komolyan mondom idegesítő...

szal Kócián inkább a Végzetúr Wikit frissítgessed a gondolkodást meg bízd azokra akiknek még megy...megértesedet köszönöm =)

Őszinte Baráti üdvözlettel...Én...