Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Helyettesítés vs multizás
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
121. hozzászólás - 2009.05.09. 18:45:13
Nem óhajtok mélyebben belefolyni a vitába, de jelezném, hogy nem jó irányba tart a dolog...

Annyit fűznék hozzá, hogy ha bármelyik félben gyanú ébred, jelezzék azt az illetékeseknek. Ha minden igaz, Miklósék fognak lépni az üggyel kapcsolatban. Háború esetében pedig minimálisan sem lehet belépni egymáshoz. Nálunk anno jelentett ilyet valaki, aminek meg is lett az eredménye, hiszen az egymáshoz átlépkedőket napokra zárolták.
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
122. hozzászólás - 2009.05.09. 18:49:53
Érdekes módon mindig ugyanazok a szövik sírnak, h milyen gonosz velük a világ(Tyrant) nem kéne körülnézni, h nem-e veletek van a gond?
Azirafael, TGY
Pontszám: 3.64
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
123. hozzászólás - 2009.05.09. 18:53:31
szombat
Ma, 15:18 Megtévedt Próféta Azirafael A csatát ellenfeled nyerte.

Ma, 13:46 Dark Mongoose Azirafael A csatát ellenfeled nyerte.

okos húzás tőletek, h éjjel csak akkor 2x támadtatok meg amikor 800 ép-vel álltam..

ez az estém még nyugis is volt:

Tegnap, 22:26 Karpatia Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 200 lélekenergia és 27 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 21:27 Cyron Azirafael A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 115 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 20:21 Nexo Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 27 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 19:51 Kisvibi Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 18:37 Mortu Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 26 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 17:42 Malabar Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 179 lélekenergia és 27 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 17:09 Nick Aragua Azirafael Te nyerted a csatát.
A jutalmad 116 lélekenergia és 26 TP. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 15:29 EMTyb Azirafael A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 83 lélekenergiát. Csata leírása
Azirafael, TGY
Pontszám: 5.40
közkedveltNudelusFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
124. hozzászólás - 2009.05.09. 19:28:58
Helyesbíteni szeretnék! Nem az egész Tyrant sír.. Egyes emberek véleményét ne húzzátok rá egy szövetségre, mert egyéni vélemények.

Én is fent voltam este, s kicsit ideges is lettem, hogy nincs kit ütni.. Az ember könnyen morcos lesz, ha eredménytelen bizonyos erőfeszítése.. De aludtam rá, s nem érdekel a dolog. Mindenki úgy oldja meg a háborúkat ahogy akarja, ez a taktikázás része, ha van kiskapu, akkor ki lehet használni.
S leszögezem nem gyanúsítók senkit, mert nem látok bele a dolgokba.

Azúr felé csak annyit,h mikor nekik ment a TGY és nem volt kit ütniük, ugyanígy a fórumon "sírt" néhány tagjuk, mégse húzták rá a szövetségre ezt a jelenséget. Szóval nem értem, hogy milyen jogon bírálják a szövetségünket/tagjait...

Ez csak egy vélemény, ne szívjátok mellre
A hozzászólást Nudelus módosította 2009.05.09. 19:30:00-kor
Michel Jordan - Tyrant
Pontszám: 9.38
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
125. hozzászólás - 2009.05.09. 19:37:44
nemtom valki kérte hogy mondjak konkrét példákat ám én mint mondtam nem az ujjal mutogatós vonyítás híve vagyok...csak csupán aztközöltem hogy a jelenlegi rendszer igensok visszaélésre adhat lehetőséget...

bár látom már megint sikeresen egymás szennyesében kotorásztok ahelyett hogy ötletekkel véleményekkel segítenétek az effajta helyzet mielöbbi javulását és változását...jómagam is mondhatnék sőőt mondtammár javaslatokat de most nicns kedvem méllyebben belefolyni...így csak aztudom mondani...hajrá hajrá...

egyébkéntmeg mégis mondok párat...

külön topik kéne ahol lehet bejelnteni a gondozásokat...kéne valki aki fiygeli az ilyen dolgok tisztaságát és a szabályok nem megkerülését...gondozni minimum csak 4-5 napra lehetne karit és a gondozás után 1 hétig ugyanaz az ember nem gondozhatná más karakterét...én iylen dolgoktól várnám azt hogy megoldódnának a dolgok...

mer jelenleg az se illegális ha összetarhálom a sok magaszintű megunt karit majd alapítok egy klánt és majd onnan robotpilotázom szanaszéjjel mások szövetségeit..beeep beep...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
126. hozzászólás - 2009.05.09. 19:43:09 (Válasz Nudelus #124 hozzászólására.)
Azzal semmi gond nincs, ha panaszkodik az ember, mert nincs elég célpont. Talán Miklós végre csinál valamit, amivel megoldódik ez a probléma ahelyett, hogy továbbterjedne.

Az a szomorú, hogy rögtön multizással/csalással vádolják egymást a játékosok, ha valami nem úgy sül el, ahogy tervezték.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.05.09. 19:43:20-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.88
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
127. hozzászólás - 2009.05.09. 20:26:43
Tisztázzunk valamit, nem gyanúsítottam multizással senkit, és nem is állt szándékomban, elnézést, ha valakinek ez így jött le. Annyit jegyeztem meg a legelején, hogy fel kéne lépni a helyettesítés ellen háború idején. Igen, azért írtam, mert úgy GONDOLTAM, hogy az elmúlt éljjel ez a dolog állt fenn, nem lehetek benne biztos, egyszerűen furcsa... furcsa, hogy akit/akiket napközben többször is le tudtam ütni, az egész éjjel hiányzott/hiányoztak a portyalistámról. Ennyi.

Legfőképpen nem általánosítottam. Ahhoz pedig túl sokan vagyunk egy szövetségben túl sok helyről, hogy minden szövetségi társunkról biztosan tudjuk, hogy becsületesek egytől egyig, főleg úgy, hogy manapság igen nagyok a vándorlások. Jó dolog magunkból kiindulni és feltételezni a társunkról is, hogy tiszta, de ez nem garancia...

A nem játékkal kapcsolatos, emberi értékeket feszegető hozzászólásokra nem reagálok, bár nem is érzem úgy, hogy bármit nekem címeztek volna. Elolvastam mindent, feldolgoztam, ennyi.

ui: volt egy értelmetlen mondatom, csak azt javítottam
A hozzászólást pityu módosította 2009.05.09. 21:00:36-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.83
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
128. hozzászólás - 2009.05.09. 20:35:42
Igaz.
Ami biztos, az Azúr nagyon ébren volt és ütött vágott mindenkit. Sok célpont tűnhetett igy el, mint a mellékelt támadás leírások is mutatják.
Csak furcsa.

De valójában esély nincs bebizonyítani.
Meg ha meg is történne mi lenne? feketén fehéren le volt írva ebben a topikban, h van akit amikor dolgozik szövitársai visznek portyázni. Nem láttám zárolva egyiket sem.

Megoldásnak én még mindig a sitterséget tartom. Senki nem vádolhat senkit, ha eleve több játékos segítheti a karaktert akkor biztos, h egyenlőbbek lesznek az esélyek.

Volt egy mondás a vadnyugaton: ha betiltják a fegyvereket csak a törvényen kívülieknek marad pisztolya. Most ez van. Aki akar az úgyis megoldja a helyettest, aki meg szabályosan játszik hátrányba kerül és ami tény az tény jól fejlett paranoiával figyelgetjük egymást.
Pontszám: 8.44
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
129. hozzászólás - 2009.05.09. 20:50:48
Jordan bocs! Csak pár tagotok panaszkodik, de ők szégyenítik szövetségeteket!
Azirafael, TGY
Pontszám: 4.63
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
130. hozzászólás - 2009.05.09. 21:03:56 (Válasz pityu #127 hozzászólására.)
Gondolom érzed, hogy a te hozzászólásoddal nem volt semmi gond!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
131. hozzászólás - 2009.05.09. 21:08:37 (Válasz Nudelus #124 hozzászólására.)
Ez a szócsata egy elég durva általánosítással kezdődött és ez nem a Tyrant felé történt!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
132. hozzászólás - 2009.05.09. 22:01:38 (Válasz Azirafael #122 hozzászólására.)
Hö?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
133. hozzászólás - 2009.05.09. 22:03:26
Nem vagyok itt fél napig és mekkora buli van

Fenébe, ebből kimaradtam
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
134. hozzászólás - 2009.05.09. 22:49:22 (Válasz CaveMaN #133 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.09. 22:03:26
Nem vagyok itt fél napig és mekkora buli van

Fenébe, ebből kimaradtam


Hosszu volt az ejszaka mi, mert minket kerestel
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
135. hozzászólás - 2009.05.09. 22:50:38 (Válasz tomika #134 hozzászólására.)
Én? Nagy nyavaját, reggel hétkor ébreszt a kölyök, 11-kor már aludtam.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
136. hozzászólás - 2009.05.09. 23:19:01
Jordan: ha már folyik itt a multizásos disputa, ideje volna színt vallanod Döntetlenes Joe-val kapcsolatban! Ő lesz amúgy az újabb "gusztustalan trükk" (vagy valami ilyet írt a szaktárs) amivel a Tyrant nyerni fog. Egyik éjjel befúrja magát a TGY katakombájába, mint Búvár Kund és összeomlasztja az egészet... Akkor aztán nem lesz hová bújni és az örökké ébren lévő Lordok lesújtanak rájuk....
Pontszám: 8.60
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
137. hozzászólás - 2009.05.09. 23:40:28 (Válasz Seligen #131 hozzászólására.)
Lécci mutasd már meg azt a hozzászólást amiben a durva általánosítás volt. Pityu a gyanújának hangot adva tett egy javaslatot. Én minősítettem a TGY hozzáállását a háborúhoz. Aztán kitört a hiszti. Na meg Seligen "kiteregette féltve őrzött titkaimat". Részemről nem csak a tegnap este furcsa hanem a reakciótok is, de ezek után had kérdezzem már meg, hogy ha nem volt semmi gikszer nálatok akkor mire jó most ez amit csináltok? A nagy beismerések után ami korábban ebben a topicban volt ki az a hülye aki komolyan veszi szerintetek ezt az egész színjátékot? Ennél még az Elit "mi nem akarunk nyerni" dumája is hitelesebb volt. Már rég túlléptük a létezik e egyáltalán helyettesítés gondolatkört mert nagyon úgy néz ki, hogy nem egyedi dologról van szó.
"ironi on" De persze Szent Seligen és Szent Azirafael ha ez a kórság neadj isten valaha is felütné fejét a TGY-ben nyílván azonnal mozgosítanák az inkvizíciót és azonnal kipurgálnák, mint tudjuk az ördög nem alszik a 2 Szent és Ariel szerint pedig a TGY is egész éjjel fent volt, már ha értitek mire gondolok...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.75
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
138. hozzászólás - 2009.05.09. 23:46:10
Otoaak: arról, hogy ki hisztizik és ki mondja a másikra eszembe jutott egy hasonlat....
Tudod ez olyan, mint amikor valaki egy tömött vasúti kocsiban hangosan panaszkodik, hogy mennyire büdös van. Szinte tuti, hogy ez az illető fingott....
Pontszám: 5.40
kedvencQbalaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
139. hozzászólás - 2009.05.10. 00:19:42
Valaki elárulná a titkot,hogy merre találom a multizásért (vagy másért)zárolt játékosok listáját?
Pontszám: 9
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
140. hozzászólás - 2009.05.10. 07:59:32 (Válasz Otoaak #137 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.05.09. 11:26:49
Őszintén szólva több mint gusztustalan amit a TGY csinál.


Mod: Ha ez szerinted nem általánosítás, akkor mesélj, kire gondoltál?
Talán rám?
Ez esetben itt kérem Baraty-t, gondolom ő az illetékes ebben, hogy tárja itt fel, ezen a bizonyos éjszakán, vagy a veletek vívott háború bármely időpontjában mely karakterekhez léptem be.
Jobb bizonyítékot nem tudok felhozni e mocskos szavak ellen.

Mod2: Ha már így felvetetted, mire jó amit csinálunk, kicsit pillants magadba, mire jó az amit te csinálsz? Szinte minden egyes szavad gyalázkodás és a sértegetés határát súrolja. Piszkálódás és kötözködés. Gyakorlatilag egy valamire megy ki, a lejáratásunkra.

Személy szerint legkevésbé sem érdekel, milyen kitűnő jelzőket találsz még személyemre, ha ez jól esik, csináld, van rajongótábora.
Csak annyira kérlek, ha érdemes egyáltalán, hogy mikor szövetségi szinten emlegetsz egy csoportot, légy szíves hagyd el ezt az undorító lejárató stílust!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.05.10. 08:32:17-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.27
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!