Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2010.01.10. 20:37:47
Lassan a játék is egy nagy büntető lesz... Végeztem én is egy közvélemény kutatást az itten ismerőseim közt, sokan nem értenek egyet a dolgokkal és emiatt negatívan fogják szankcionálni a játékot...
Dátum: 2010.01.06. 13:15:03
Pontozzataok

kis érdekesség még, amióta itt reklamálok azóta rengetek apró és kisebb dögöt vadászom és nem találok őskövet sem

a kultikus előre 50 verzióban leprogramozott random szorzó pipáját vegyétek már ki a nevem mellől

P
Dátum: 2010.01.06. 13:03:01
Kár itt valamin is rágódni, ez egy béta verzió és abból is másod de lehet haramdosztályú, de tisztességes béta verzióért pénzt szedni????
Dátum: 2010.01.06. 09:08:23
Ezzel én is egyet értenék, nagyon sok feltörekvő kicsinek rontjátok el a játékát akik erről még ne mis tudnak, mert egyszercsak hopp eltünik a licitáló gombja és akkor fog felnézni a fórumra...

De ha még saját bevallásotok szerint is nevetséges sohamegnemtérülő alamizsnával szúrjátok ki a portyások szemét, akkor miért akarjátok elrontani az ő játékukat is? Azért mert feldobtátok ezt a nevetséges kérdőívet és sokan olvasatlanul végigkattintották hogy megkapják a LE-t, hááát többet néztem ki belőletek. Mivel az a játék látványosan a vadászatra fog épülni ezért a VF-et ekkora lamizsnáért elég nagy őrültség lenne elfelejteni, mert mi van akkor ha van pár nullás vagy keveset hozó, ez is a játék része gondolom és majd a nagy fogás kárpótol. De a térkapu és a vadászat már 50-es szinten sokkal jobban hoz mint a portya, pár 100 elinflálódott LE-ért ezt kár feladni....

Legalább megnyugszik a főnököm hogy a netet eztán munkára használom nem erre a nevetségesen elrontott és visszafejlesztett valamire, tényleg szép munka volt, mondjuk tavaly márciusig, de aztán beindultatok, tényleg sajnálom hogy ekkora szarrá vált a játék, és nem mellesleg a pénzt amit ráköltöttem és a jobban is eltölthető szabadidőmet - a munkaidőm annyira nem

Hajrá vadászok, nektek áll a zászló, főleg mert már lekémlelni sem lehet jóformán és így a portyásoknak marad a vak szerencse, vagy a katakomba...
Dátum: 2010.01.05. 22:08:44
Esetleg annyit epikusban lehet-e módosítani, hogy ne +20 hanem +30-as szintű tárgyat lehessen licitálni?
Dátum: 2010.01.05. 21:03:40
Majd látjuk mivé lesz a játék, egyenlőre nem hívom az ügyvédemet

De adjatok azért némi esélyt a portyásoknak is, ne csak annak a nagy többségnek aki azt sem tudja van fórum és 3-4 naponta játszik és belőlük élünk

Jó éjt mindenkinek

P
Dátum: 2010.01.05. 20:09:13
Beletalálhattam a közepébe mert törölték a hozzászólásom
Dátum: 2010.01.05. 20:02:39
Hát itt nem is arról van szó, hanem te forintért vettél duktát nevű fizetőeszközt, olyan mintha kimész az usenkába és veszel dollárt, meguntad magad és hazajöttél, itt mit is kezdenél a dollároddal visszaváltod forintra ami maradt. Én csak annyit kérek vissza ami maradt, a többit elköltöttem olyan dologra ami tetszett és élveztem, de ez már nem az lesz... szóval mint a valutaváltónál visszaváltom a dukátot.

Pénzzel fizetsz valamiért akkor lehetnek igényeid, itt sima fizetőeszközről van szó, szóval nem lehet olyan gond mint az előfizetésnél amin kénytelen vagy valami sz.rt nézni a tévében, de ha azt is unod akkor nem fizeted elő tovább. De itt aktív fizetőeszközről van szó...
Dátum: 2010.01.05. 19:49:05
de mivel megváltoztak az elköltésének körülményei...
Dátum: 2010.01.05. 19:45:45
Nos végszónak részemről, legalábbis a mai napon:

Az EU-ban ezáltal kis hazánkban is ha nem vagyok elégedett a megvásárolt termékkel, szolgáltatással akkor valamilyen módon kárpótolnak. Mivel nem az van amit én szeretnék, mert nekem jó volt minden ahogy volt, akkor visszakapom a pénzemet amit költöttem? Mivel engem ez már nem szórakoztat... És ezt most véresen komolyan kérdeztem... utána törlöm magam, vagy töröljetek le, bár még kikérem a gyerek véleményét, de nem tudom hogy magyarázzam el, hogy már megint ki akarnak b.szni velem és vele is....

ennyi
Dátum: 2010.01.05. 19:33:47
a szintfüggőség valóban durva, a kincspont mennyisége már jobb ötlet lenne, de a legjobb ahogy most van. Ha már elvan szúrva az eladhatósága, akkor miért kell még ezt is

Lehet Miklósék politikusok mert mindenáron tönkre akarják tenni a játékot, mint a politikusok a saját hazájukat
Dátum: 2010.01.05. 19:21:35
Nincs is ezzel baj, megint azt büntetik aki gondolkozik, használja azt ami a fejében van... Ez a játék az írástudatlanoknak készül tuti, mert mindenki csak szidja a visszafejlesztéseket, senki nem fogja a pártját.. pedig értük van... vagy mi...

Én szavatartó vagyok, pénzt biztos nem költök többet a játékra egész addig amíg esetleg nem ba.znak ki a portyásokkal teljesen és a kicsikkel
Dátum: 2010.01.05. 18:56:44
Eltörlő, itt pont arról van szó amit írtál, nem a portya számít, hanem hogy fizess és vadássz
Dátum: 2010.01.05. 18:54:59
Tedd fel a kérdést egymás után legalább 20x Engem is érdekelne a dolog, de mi fekete bárányok vagyunk
Dátum: 2010.01.05. 18:54:02
És hogy tanítómesteremet idézzem, remélem nem haragszik meg érte:

"Valóban nyílt végű a játék, akkor fejezed be, amikor akarod. Én most fejeztem be.
Lehet Te leszel a következő!"
Dátum: 2010.01.05. 18:52:09
Írok is a fogyasztóvédelemnek gyorsan
Dátum: 2010.01.05. 18:51:13
Ezzel egyet értek én is, csak az a gond, hogy nem erre a játékra regisztráltam bő 1 éve és nem ezért fizettem.... inkább nem is számolom össze mennyit

Ezt hívhatjuk a vásárlók megtévesztésének, amiért akár börtönt is adnak...
Dátum: 2010.01.05. 18:49:11
Az nekem sem tetszik hogy sokba kerül a sok lötyi miatt, már lassan arra keresek a vadászatokból, meg ki tudja melyik kell neki, még szerencse hogy nem ősköves cuccot követel... de legalább kicsit feldobta ezt az unalmassá tett játékot, a legyünk egyenlőek varázsában
Dátum: 2010.01.05. 18:44:02
Szívemből beszéltek De főleg Szabinho

akkor felteszem én is a kérdést:

A kérdőív azon részével mi van, hogy alacsonyabb szinteken legyen-e kristályhorda? Lesznek? Ez volt az egyetlen értelmes kérdés szerintem
Dátum: 2010.01.05. 18:18:02
Akkor is magatok alatt vágjátok a fát....

Miért nem tudjátok belátni, hogy ezek a fejlesztések teljesen elrontják a játék maradék élvezhetőségét is, bő féléve elkezdtétek elrontani és Zandagortot és a kalandokat leszámítva csak visszafelé fejlődik a játék, töröljétek a v1 és v2 világokat és legyen csak v3 ami halál unalmas