Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2009.01.25. 20:31:56
Jó hogy indul az új világ. A régiekben is van rengeteg hasznos újítás, lényegében minden jól sikerült idén.

Viszont jó lenne olyan jellegű fejlesztés is, ami programot újabb érdekességet nyújt a játékban. A szöviháborúk abbahagyásáról a legnagyobbak is szavaznak, egyre értelmetlenebb, a béketornya miatt. Az epikus 2 naponta esemény de önmagában már nem olyan különleges.

A karik hetek óta ugyanazt csinálják, kezd unalmas lenni a dolog.

pl szerintem ha lenne pár esemény ami volt az Öv-n Tf-en a toronyháború, orglinginvázió-ez lehetne akár vadászathoz csapdaállításhoz kötődő nem feltétlen harchoz.

Kellenek az újdonságok, +vetélkedők1-2 havonta, h okot kapjunk a köv hónap játékára is.
Dátum: 2009.01.13. 11:39:37
Már többször írtam, h túl komolyan veszed a játékot. Probléma adódott, de ezért nem érdemes abbahagyni.
Persze ha a problémád alapja az, h nem érsz rá csak esténként egyszer benézni egy ideje az már lehet az oka annak, h nem érdemes tovább játszanod, mert nem tudsz olyan színvonalasan, mint addig.
Jószándékkal írt nektek Dutch. Ha akartad érthetted úgy, h nem fogunk támadni, dacára az egyéb levelezéseknek. Későn kaptad meg a figyelmeztetést, h továbbra is támadunk és nem figyeltél fel rá h a levélváltások közben is ütünk. Elhiszem, h ez szíven ütött reggel, bár a tegnap 8 óra körül írt leveleid hangnemét ez nem befolyásolta.

Amit terveztetek egy esetleges géphiba miatt nem működött és mindez azzal együtt h nagyon elfoglalt vagy mostanában, nem tudsz a játékkal foglalkozni a szokásosnál erősebb véleménykinyilvánításra sarkalt.
Tiszta, ügy, érthető bárkivel megeshet. Én az eddigi hszeid alapján, mint írtam levelezésünkben egy intelligens embernek tartalak és biztos vagyok benne ha erre levelezésre egy hét múlva visszatérünk ez a véleményem erősödni fog.

Már a végén kicsit nekem is elpattant a cérna, de semmi értelme ilyenen felpörögni.
Én ha lehetőség lesz rá elfelejtem, h hazugnak meg hasonlóknak tartanak, te-ti meg lépjetek túl azon, h a prekoncepciók milyen vitát eredményeztek.
verbálisan pax,peace, mir, mira, Frieden,ok?
Dátum: 2009.01.13. 11:05:50
Pontosítok: Dutch megírta a véleményét a fórumon. Nem szavaztunk, hanem elolvastuk, h ő mit ír. Volt aki szintén úgy érezte, h az járja, h te ütögetsz minket és utána számon kérheted, hh nem vagyunk békében. De a többség tudod szeret nálunk visszaütni.

Megkaptad a figyelmeztetést Dutchtól tegnap.
Te pedig leveleztél velem már este 8 óta. támadtalak titeket délután is. teljesen tisztában voltál vele, h mire számíthatsz.
Csak találtál valamit amibe belepróbálsz kötni. Inkább erről próbálsz beszélni, ne kerüljön a figyelembe az, h te TUDTAD hogy támadható a szövetséged, hiszen te magad kerestél rá a játékosainkra és ütötted meg őket több már egy nappal az eset előtt is.
Dátum: 2009.01.13. 10:50:46
Teljesen igy van, ahogy írod. Dutch arra szavazott, h ne támadjunk titeket.

De már megbocsáss milyen alapon köthet bármiféle egyezményt szerinted Dutch a Végzeturak mesterei nevében?
Elhiszem, h jót akart. De amikor be akartál olvasni nagyon gyorsan megtaláltál engem. Akkor viszont amikor egyezkedni kell akkor meg bárki jó volt nektek a szövinkből aki szívén viseli a bajotok.

És mint a levelezés is mutatja, Dutch KÖZÖLTE veletek, h mire számíthattok, a szövetségünk tagjai pedig NEM fogadták el az ő levelezését.

Éppen jó sorokat másoltál be. tudtad, h megyünk támadunk. Azért támadunk mert TE MAGAD cseszteted a kis játékosainkat. Semmi többet nem kell belemagyaráznod.
Dátum: 2009.01.13. 10:31:18
Nem különösebben érdekel h belemegy-e. vállalja fel amit mond mindenki előtt.

Szép dolog mindenfélét állítani, csak nekem óra perccel ellátott levelezésem van róla, h nem úgy van ahogy állítja. Gondolom a düh beszél belőle, ha lehiggad és végiggondolja akkor ő is másként látja.

Azért tettem ki a levelezést, mert hazugnak nevez minket és azt feltételezi h direkt bugot találtunk ill bármi aljasság kell ahhoz, h megverjük őket.
Önmagában a béketornyával kapcsolatos részét nem értem, h smint. Ami biztos, h miután ő eljön hozzánk támadni mint írja revansként ne kezdjen sírni ha visszaütünk.
Dátum: 2009.01.13. 10:25:27
Nekünk támad, bejön 3szor zsinórban a szövinkhez és amikor hadatüzenünk neki elkezd hőbörögni, h mi az h ilyet lehet. Azért valahol szánalmas az ilyen.

Zsolesz észrevett egy bugot és nem jelentette, lesz számonkérés? Nem baj ha nem, lemérjük a szövijén azt a Lét amit tőlünk rabolt.
Dátum: 2009.01.13. 10:21:42
"Csodálkozol, hogy közületek választok célpontot? Azok után, hogy hetente jöttök ne tedd! Diplomácia? HAZUDTATOK! Ricardo megkért, hogy ne támadjunk. A gyengébbek nem bújtak el, én nem támadtam. Ti igen! Tudtok a játék hibájáról és szándékosan kihasználjátok. Ismerjük a diplomáciát, az Elittel, és a Légióval is rendszeresen megállapodunk. Hazuggal nem lehet! Kész taktikánk volt 19-re, mire jöhettetek volna, de ez elb@szta az egészet. És kész volt a Béke csarnokunk már akkor. De lesz@rom. Legyetek boldogok. Nem a támadást sérelmezem, hanem hogy hibás a játék, és hogy hazudtatok. Nem kell reagálni, ne erőlködj. Már megmarad a véleményem.

"TE VETTED ÉSZRE hogy nincs hatása a csarnokotoknak, nem mi.-és fenntartom, h jól működik. Hogy lehet valaki olyan álszent, h amikor ő támad akkor az rendben van, amikor meg ezért visszaütnek akkor azokat mindennek lehordják?
Az meg hol érdekel engem, h miután kitört a háború ti mire kértek minket? Nem volt köztünk egyesség, csak ti kértetek. Miért lenne evidencia, h mi azt elfogadjuk?
ha ennyire gond a játék a számodra, nem tudod hava is tedd, kelj fel idén a is a gép mellől néz ki kicsit, van élet a játékon kivül, ne vedd ennyire komolyan."
Dátum: 2009.01.13. 10:20:21
Levelezéseim shienkaijjal

"Szervusz kedves barátom! Ha nevezhetlek így.

Elárulnád nekem, ha nem nagy titok, hogy hogy retekbe tudtok megint hadat üzenni, mikor 3-as szintű a Béke csarnokunk? És igen, már akkor megvolt, mikor az előző háborúnk zajlott, nem azóta építettük! Miért nem jöttök inkább naponta?! Ha úgyse való semmire az a sz@r. Remélem azért jól érzed magad a bőrödben, és örömmel tölt el, hogy még a játék hibás működését kihasználva is ki tudtok b@szni másokkal! Hát sok sikert itt, és az életben.

Üdv: Zsolesz!"

Szia

Az előző háborúnk békéje ment amikor felhúztátok a béketornyot. Csak arra tudok gondolni, h Miklós rájött, h hülyeség lenne ha visszamenőleg is hatásos lenne a torony és igy mehetünk.
Ha kérhetlek ne személyeskedj. Ne játssz, ha ennyire frusztrál.

Azt hadd döntsem el én, de valóban nem nagyon játszom. Már kész volt, mi építettük elsőnek. Személyeskedem, mert megvan rólad a véleményem. Ezért az én nevem írtam alá, és nem a a karakteremét. Szerintem érthető, ha felb@szom magam, hogy behozzák ezt a épületet, hogy lehessen védekezni, erre nem ér semmit! De a lényeg, hogy nektek legyen a legtöbb győzelmetek. Sok sikert!

Szia

A külső fórumon ált inteligensen szoktál nyilatkozni. Azért is lep meg ennyire, h most ilyen modorban kéred számon, h 9 nappal később újra támadunk.
Nem értelek. gondolom arra akkor nem figyeltél fel, h begyalogoltál vásárnap a szövinkbe és zsinórba támadtad játékosaink. Ha tehetjük a bejövő támadók közül választunk célpontot lehetőleg az első oldalról és h ti támadhatóak vagytok arra te mutattál rá.Csak amikor ti kapjátok az fáj, amikor meg jársz portyázni az meg a játék része.

Játszunk egy Pvp alapú játékot. Az egón kívül nem sérül olyan sok egy háborúban. Hozunk tizen ezer Lét min 3 nap alatt és naponta egy játékos nagyon simán 20-30K körül termel ki.
10-20K Lé és cserébe nem megy támadás tőlünk több mint egy héten át. Nem is biztos, h minuszban zártok.

De minden egyébtől független, kezeld e játék gondjait kicsit rugalmasabban. Nem lázongani kellene, személyeskedni, számon kérni, h megint háborúzunk. 4 szövit kivéve mindenkit támadunk, mint ti példátok is mutatja megküzdünk rendszeresen az erős szövikkel is. Méltatlan dolog a részedről, ha bírálod játékunk. Főleg, h soha nem volt diplomáciai közeledés, soha nem kértétek, h ne támadjunk vmi miatt, nincs közöttünk kontakt.
Nem véletlen találták ki a diplomáciát, ha nem használod csak a másik pocskondiázására magadra vess.
Dátum: 2009.01.11. 02:43:31
Ha egy tényleg nagyságrendekkel gyengébb szövit, ami amúgy aktívan játszik letámad egy nagyobb portyázásban aktív szövi, könnyen lehet, h jól fog járni a végén.
Kapitulál az első nap, esetleg még egyezkedik is még békéért.

És ott van, h minimális Lé veszteségért a kútból,a játékosaikat nem fogja támadás érni hosszú időn át attól a szövitől.
Érdemes kicsit számolgatni. Egy háborús szövi 400-500 portyát is simán vezethet egy nap, egy héten több mint 3000t. Ebből vajon mennyi jutna a megtámadott szövetségre? Biztos vagyok benne, h gyakran nagyságrendekkel kevesebb Lé a kútveszteség, mint amit fosztana portyázgatás közben tőlük a támadók a köv héten.
Dátum: 2009.01.09. 10:45:50
Háátt...

ÉS mi van azokkal akik nagy intervallumba tudnak belépni, munka előtt és után? Az beszerzi a Lét és attól kezdve mindenki rajta élősködhet egész nap, mert elkölteni nem tudja?

Ami biztos, hha azt akarjuk elő segíteni, h 1-2 belépés elég legyen az eredményes játékhoz, akkor az ilyen óránként csinálhatsz valamit át kellene alakítani.

De pont az aki nem tud belépni óránként jó nagyot fog szívni,ha a lopható és nem elkölthető Lét tud szerezni csak.

Magát az alapfelvetést,h egyszerre leléphető legyen a térkapupont ill a kisajtolás ne csak óránként lehessen nagyon jónak tartom.
Dátum: 2009.01.06. 15:57:03
Maxos pp állok. Oldalakat kell lapoznom mire találok ellenfelet akit támadhatok, kb 75ből 1et. a többi éppen sokszáz órás bészeszerződését tölti. Vagy pedig ha messzire ütnék akkor meg úgyis Ép % alatt van.

Amondó vagyok ne sírjon azaz egy akit igy el lehet érni a 75ből és ne további nehezítésért könyörögjetek a portyázáson. Igy is halott dolog.
A top támadó szövik alig harcolnak már. Nincs értelme lassan a háborúnak sem.

Ami látványos az, h bejön valaki aki elver rosszul esik mert elvitt tőled pár száz Lét. Az nem látványos ahogy valaki elmegy vadászni és mivel erre ráállt kari naponta,minden egyes nap többször annyit összeszed mint a szinten lévő társai.
Állandó nyavajgás egy már lassan megszűnő játékstilus miatt amit pár szinten lehet csak rendesen ma már játszani, vicc az egész.
Feltettem egy kérdést ami úgy szólt,
Hányszor történt portyázást segítő fejlesztés a játékban?-2008 12 22.
A helyes válasz az volt: egyszer sem, mert eddig csak nehezítették a portyázást

A kérdésem úgy eltünt, mintha nem is létezett volna. Nincs a töröltek között, nincs rossz kérdésem, egyszerűen nincs feltett kérdés.

Mi ez diktatúra? cenzúrázzuk ami nem tetszik?
Dátum: 2008.12.20. 16:22:53
A béke csarnoka A PORTYÁZÁSTÓL is véd. olyan akivel múlt héten harcoltunk felhúzta az épület 2 szintjét és elérte h közel + egy hétig nem támadhatóak a játékosaik általunk.

Nem a szöviháborúban hanem sehol sem.

Elnézés az off topikért, de végre találtam egy olyan helyet amit olvasol, Miklós.
Írtam már emailt is az a válasz h továbítják neked de...

Ami nem off topik: Miért telnek el hetek a védekező béke és a támadó háború csarnoka bevezetése között?
A béke csarnoka korlátozza a portyázást is nem csak a háborút. A háborús épület fogja valamivel növelni a portya lehetőségeket?

Ezt a játékot nagyon jóvá lehet tenne. De ha megnézed amiket te fejlesztésnek hívsz azok jelentős részét mások korlátozásnak. Igazi konstruktív beszélgetés fejlesztésről eddig a térkapu és a lélekkút változás környékén volt.
Márpedig hiába vannak jó ötleteid, ha megszakadtok sem tudjátok elérni azt, h akinek esze, játékkedve, pénze vagy valami plussz játékaffinitása van a játékra az 12 egy tucattá váljon. Mert ha sikerül elérnetek búcsút is mondhattok ezeknek a játékosoknak.
Dátum: 2008.12.20. 15:47:57
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 08:38:37
Várható fejlesztések
- Folyamatosan figyeljük, hogyan lehetne a játékrendszert tökéletesíteni úgy, hogy nem korlátozzuk a hardcore játékosok támadási lehetőségeit, mégis, a többiek kevésbé érzik úgy, hogy "farmolják őket". Ezzel kapcsolatos fejlesztési ötletek voltak
-- a védelem itala (ld. fórum, javaslatok),
-- valószínűleg eggyel csökkentjük majd a szintkülönbséget, amivel támadni lehet
-- ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony.


+ béke csarnaoka, ami nem csak a szöviháborúra vonatkozik, hanem hetekre bevédi a portyázóktól a tevenvelőket.


Köszi Miklós, h nem korlátozod az aktivokat.
Rossz belegondolni mi lehet az amit te majd korlátozásnak fogsz érezni.

De van egy jó fejlesztésetek is. H át lehet adni másik karakteremnek az őskövet. Ugye bárkit megnevezhetek saját karinak? Mert ha nem lenne még némi maradék őskövem akkor már nem fárasztanánk egymást egy ideje.
A kezdeményes eszmeisége szép.
Csak vannak akik a Karácsonyi szünetet úgy hívják, h szabadság, az a kevés idő amikor szórakozhatok.
És nem hinném, h megszólhatják azt aki 26.án szórakozni, játszani akar- mert végre gépnél van -azok akik a hét, hónap év összes többi napja harcra készek.

Nálunk is van olyan aki szeretné végre lelépni a 100 körüli ppjét mert 3 műszakban dolgozik és ha éjszaka lehetne otthon gépnél akkor a család miatt nem teheti.
Dátum: 2008.12.19. 15:10:58
Nagyon jó a térkapu pont bevezetése, hasznos újítás.
Pont azt célozza meg, amit a játék eredetileg is hirdet, h aki kevesebbet tud gépnél lenni az sem kerül nagy hátrányba. És mindezt anélkül, h csorbulna azok érdeke, akik aktivak.
Viva!
Hm. A béke csarnoka szerint hosszabb lesz a béke felbontási idő.

Ehelyett a már felbontott békére is hatással van és nem támadhatóak a karakterek!


Biztos az volt a cél, MIklós, h bevédjed az ezt felépítő szövetség játékosait a magán támadásoktól is?

Kellően magasra építed, kevés játékosod van, hadat üzensz mindenkinek alig vesztesz lét a kútból a magas szintű torony és a kis szintösszeg miatt és attól kezdve játékosaid védve vannak hetekig-hónapig is akár a portyázástól????
Dátum: 2008.12.19. 00:48:04
Hihetetlen h mekkora lúzerek vannak a játékban.

Levelezek egy szövivezetővel. Elsírja rija nekünk, h mindenki farmolja őket, rájuk járnak hetente újra meg újra, soha nincsenek 15% felett micsoda rendszer ez.

Megnézem a szövit. Lényegében 19-20k szintű a szövi. szakértelmeik jórészt 100 alatt, tulajdonságok 310 körül ősköves tárgy alig , jó páran 8-9 szinttel lentebbi cuccban. van olyan 21. szintű akinek 8 szintű a legmagasabb tárgya, építő rabszolga energiatüskével....
Elmondom nekik, h lehetne erősíteni a szövin. H tervezzenek hosszú távra, szakértelmek és ha már ennyire gyengék akkor diplomácia, ne törjön le a derekuk.

Mit képzelek én, h tanácsokat adok. foglalkozzam a magam dolgával ők sem szólnak bele.

Hát igen. A legnagyobb vicc. A rendszer híbás mindenki rossz, de h amikor mások már 3-4 szinttel felfelé vásárolnak ők meg lefelé 8 szinttel hogy lehet az h kikapnak? hiszen ők játszanának. Miiikllóóósss segíts! Játszani nem tudunk, tanulni nem akarunk, pénzt nem fizetünk, időnk nincs de te védjjjj meg minket! kérlek vmi új szabály ami megsegít, naaaa!

És ide a rozsdás bökőt, h több esélye van egy ilyen bandának bármilyen változtatást elérni, mint azoknak akik órákon át egyalnak napi rendszerességgel ezen a játékon.
Dátum: 2008.12.18. 08:57:04
Nem tudunk hadatüzenni, mert kiírja, h csak 1 lehet érvényben.
v2

3 hadüzenetünk van, nem építettünk természtesen idétlen békecsarnokát.

ÉS azt írja ki, h egyszerre csak 1 hadüzenetünk lehet érvényben. Hogy van ez???