Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krob

Oldal: 1234
Dátum: 2012.03.29. 16:56:19
Jelenleg két világon játszom, az egyiket abba szeretném hagyni. Az ősköveket át lehet rakatni egyik világon levő karakteremtől a másikhoz, vagy elveszik?
Dátum: 2012.02.04. 13:05:13
Idézet: Nagy02 - 2012.02.01. 16:33:30
Őskő nélkül nem lehet sisakot szerezni?
Van olyan karim, aki egyáltalán nem használ őskövet, akkor +1 felszerelés/lehetőség, amiről lemarad?


Így van, a sisak csak őskőért lesz elérhető. Mondjuk sisakok csak 100. szinttől vannak, addig talán mindenki el tudja dönteni, hogy tetszik-e neki a játék annyira, hogy támogassa legalább ennyivel...


"Végzetúr ingyenes online játék" (jobbra, fönn)

Nem kellene folyamatosan ősköves cuccokat rakni a játékba, mert amikor vki elkezdi, akkor mérlegelheti, hogy neki megéri-e... de ha folyamatosan olyan fejlesztések kerülnek egy "ingyenes online játék"-ba, amelyek nem ingyenesek, akkor... Na, mindegy, valószínűleg irreális elvárás azoknak a játékosoknak szempontját felvetni, akik nem fizetnek egy ingyenes játékért...
Dátum: 2012.01.19. 22:15:51
Szvsz ez egy kicsit (értsd: k.b.sz.tt.l és k.rv.r.) már unalmas. Eleinte még szórakoztató volt a sok személyeskedés, Maóunika-sózás stb, de most már szánalmas.

Én úgy látom két lehetőség van: butítani a sk-et, vagy Xena-t kitiltani a fórumról. Mindkettőhöz kellenek Miklósék. Jó lenne, ha jeleznének már valamit...

Amennyiben a JV is olvasta a fórumot és nem élte volna túl a sokkot- azaz nincs megoldás: Hajrá Xena! Előbb utóbb legyőzöl mindenkit, csak elképesztően sokszor kell még ugyanazt leírnod...
Dátum: 2011.12.18. 12:47:10
Valóban értelmetlen dolog egy egyéni viadalon számításba venni, hogy ki mekkora szövetségből jött... de valószínűleg ez is a vu egyik, egyszerű halandók által nem értett része.
Dátum: 2011.12.11. 18:38:27
Előre bocsátom, hogy több beírásodat is 10 ponttal díjaztam! Roppant mód szórakoztatóak!

Egy dologban igazad lehet: ez olcsóbb mintha pszichológushoz járnál!

Lehet, hogy nem jól értelmeztem, mi van most Tezuval? Az a baj, hogy irreálisan sok tulajdonságpontot kap, vagy, hogy nem esik le róla... vagy mi is?
Vagy ez csak egy agresszív szereptévesztős udvarlási rituálé az amazonkirálynőknél?

(Milyen kár, hogy itt nincs aranycsörgősipka-díj, ejjh! )

Szóval összegezve: Hajrá Xena én már csakis Neked drukkolok!
Dátum: 2011.12.09. 18:27:50
Szerintem nem érted. Nem érdekel kit hányszor támadsz. Legtöbbünk így játszik, mint írtam, lefele üt, felülről szív, mert ez van. A te kis egyéni szocproblémád kib. hidegen hagy. Hogy megértsd: nem vagyok fogadatlan prókátor, telibekakkantom kit ütsz, vagy utálsz, nem érdekel. Ami zavar, hogy van egy célpontod (tök mindegy ki), aki szeretne játszani és úgy próbál érvényesülni, ahogy tud. Erre te nerfelnéd a lehetőségeit. Tök mindegy miért játszik így, azért mert így szeret, így tud, stb. Van rá lehetősége, így döntött. A legfontosabb: te is, meg más is megtehetnéd, hogy így játssz! Ez a helyzet neked nem tetszik := nerf. Én legalábbis ezt látom itt a beírásaid alapján, ami szvsz egy vicc!

Mi lenne a különbség, ha az áldozatod törölne, vagy kombázna? Megmondom: semmi! Akkor mit csinálnál...? Na látod.

De ő így szeretne játszani... Megteheti? Meg. Szabályos? Az! Neked nem tetszik? Nem. Kell ennek érdekelnie bárkit is? Nem tudom. De ezért nerfet??? Szerintem szoktasd egy kicsit magad a dologhoz.
Dátum: 2011.12.09. 16:44:49
Ez a beszólás is nagyon érdekesre sikeredett!

A hisztis picsogásodnak - persze,ha jól látom - az lenne az értelme, hogy van egy-két arc a büntetési listádon és mivel nem tudsz rajtuk bosszút állni, nerfelnéd az ellened való védekezésük egyetlen lehetséges módját...? Gratulálok.

A legtöbb játékos lefele üt és fölülről ütik, ez megszokott. Vki segítő kézzel védekezik, ez nem megszokott? Ha az előbbin túl lehet lépni, az utóbbin miért nem? Ez egy lehetőség a játékban, amivel bárki élhet. Nem hiszem, hogy szociális háló mintájára kellene ezzel (is) bánni.

Ja és a gyk: katakombában nem lehet segítő kezet adni!
Dátum: 2011.11.02. 16:35:29
A tárgyból adódó pluszokat nézi, de az AF-es szerencsefaktort nem a csapda építésénél... ez direkt van így?
Dátum: 2011.02.02. 17:10:08
Ha már 40 szinttel magasabb xenót kell ütni, lehetne többet is vinni tőle, főleg úgy, hogy a jutalom már biztos nem lesz meg...
Dátum: 2010.10.17. 20:13:48
Ráférne az állatok edzésére is egy kis fejlesztés.

Mivel az állatok a portya, illetve a harcos megmozdulások során egyre fontosabb szereppel bírnak, fontos lenne a gyakorlatoztatásuk során egyfajta nagyobb lazaság. Ez az állandó óraszámolgatás, hogy mikor leszek újra gép előtt, nem csak kényelmetlen, zavaró, de sokszor ki sem számolható.
Ha előbb kerülök gépközelbe, akkor malmozhatok, amíg kiszabadulnak, ha meg később, akkor leesik a moráljuk. Biztosan rengetegen ülnek egész nap a gép előtt, de jó lenne egy gyakorlatoztatás megszakítása gomb, mert így nem sok értelme van. Nekem inkább keserű szájízt ad, mert a kibabráláson kívül nem látom értelmét.

Akkor most hogy is van ez?
Dátum: 2010.07.04. 13:53:35
A vu-ban ez az állatosdi már így is túlnőtte magát, miért kell ennyire erőltetni?
Inkább arra kellene egy kicsit jobban koncentrálni, hogy kicsit változatosabbak legyenek a karakterek, mert így elég egy kaptafa az összes.
Lehetne az egymást kizáró épületek és szakértelmek stb. vonalát erősíteni, persze ezt úgy, hogy ne csak az élmezőnynek termeljük őket elsősorban...
Dátum: 2010.05.11. 17:30:32
Egy hibához kapcsolódó panaszom lenne:

A v1-es karakterem irányított vadászat szakértelmét (35-ös volt) nemrég felejtettem el. Az ok egyszerű volt, v4-en elkezdtem játszani és irányított vadászat nélküli karakterem meglepően jókat vadászott folyamatosan. Mint ahogy ma megtudtam egy hiba miatt... Mivel a két karakter között a vadászatból származó le mértékét befolyásoló tényezők között csupán az említett szakértelem volt a különbség, erre vezettem vissza...

Kenhetem a hajamra???
Dátum: 2010.05.08. 12:57:48
Sokkal jobb volt és kiegyensúlyozottabb, mint a Zarknodos. A Zarknodos esemény nagyon gáz volt és mivel nem voltam akkor túl aktív az erőegyensúlyt is felborította számomra, sokan elhúztak tőlem. Túl nagy volt a jutalom is akkor.
Dátum: 2010.04.06. 17:55:37
Idézet: Miklós - 2010.04.06. 13:38:02

Az, hogy sima, kvíz nélküli vadászattal is lehessen térképet találni - ez nem lett volna jó ötlet, akkor tényleg semmit nem kell tenni a részvételért


Hát igazából most sem kell tenni érte sokat... be kellett fizetni egy szintfüggő összeget az adott kufárhoz. Ezután vadásznom kell majd és potyázni/kihívni. Ezt az event nélkül is megtenném, el szoktam költeni mind a csp-ket, mind a pp-ket. Vagy arra gondolsz, hogy vannak aki brutál módon előfejlesztik a mászást, vagy a jelentkezés öt napjában visszafogták az aktivitást, hogy több "indulópontokkal" kezdjék a 30 napot?
Hát, aki a fertőzöttség 100%-os előnyeit tápnak nevezi, főként a 0%-kal szemben, az szvsz nem normális. Ha pedig ezt az egyetlen normális előny egyediségét szeretnék tőlük elvenni... inkább nem is folytatom...

Az is elég szomorú, hogy a 100%-os fertőzöttséget sokkal később tudja elérni egy karakter, mint a 0%-ot!
Dátum: 2010.01.19. 22:00:43
+5 fertőzést zarknodért!
+5 fertőzést zarknodért!
+5 fertőzést zarknodért!

tisztelt vezetőség! pont háromszor írtam! úh kéretik figyelembe venni!!!
A fertőzöttek esélyeit növelhetné, ha a fertőzést is hamarabb lehetne elérni... ami szerintem nem egy nagy kérés...
Dátum: 2009.12.24. 22:26:17
mindenki szeretne sokmindent

én például azt szeretném, ha eldönthetném, hogy növelni, vagy csökkenteni szeretném a fertőzésem öt százalékkal, szvsz z lenne az igazi jutalom...
Dátum: 2009.12.08. 21:38:57
Mondjuk relatívan szemlélve ez nagyon sok idő... az út elmismásolására jó ötletnek tűnhet bizonyos "időrabló eszközök" igénybe vétele... innen ragadva ki pl bizonyos kisállatok, petek használata. Mondjuk valós időben nézve felpörgetettek az események, de vu-ra igazítva indokolt lehet az MK (mesteri kennel) ötletének felvetése és a felvetésbe való beépítésének beleillesztése... Vélemény?
Dátum: 2009.12.08. 21:30:39
A fénysebességben vagy azon túl remélem az idő viszonylagos, relatív, meg mittudomén, így enni, inni, aludni, meg sz..ni... ez amúgy is kicsinyes hozzáállás, csak repülünk, oszt kész! Előbb-utóbb ott leszünk...
Persze most jön majd a sok csökevényes, hogy csontok, meg izmok... de az már a fantázia rulez! Ugye?
Oldal: 1234