Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BKay

Oldal: 123
Dátum: 2019.03.22. 20:11:39
Nehéz ez....

A programhibával szerzett LE-t hosszú ideig használták. A programhibákat nem használókat a meg nem kapott jutalmakért (lady medál, versenyek stb), elbukott csatákért hogyan lehet kárpótolni?

Másrészt szerintem nem vagyok egyedül avval hogy nem követem, nem is érdekel mi a játékvezető szándéka egy-egy lehetőséggel. Eddig azt gondoltam ha csak játékon belüli dolgokat használok (azaz nem használok scriptet, nem töröm fel a szervert stb. ) akkor nem tehetek olyat amiért büntethetnek. Helyes és követendő lenne, hogy az adóhivatal az idei törvényeket egy tavalyelőtti bevalláson alkalmazva adóhátralékot állapítson meg ?

A játékegyensúly borult, ez majd helyre billenti - hiszen a szakértelem, az "ebül szerzett" előnyök (medál, tárgy ) megmaradtak, - ? Ha megint olyat találnak ki, amit a játékvezető(k) úgy gondolnak hogy programhiba kihasználása, akkor törlik a karaktert? Esetleg legközelebb azok is elhullhatnak akik először kerülnek a merítésbe ?

Nem irigylem azokat akinek ezeket a kérdéseket meg kell válaszolni. Szóval maradtam ott ahol az elején:

Nehéz ez...
Dátum: 2016.11.04. 05:59:55
Mintha nem ugyanaz lenne az asztrális kincs eloszlásod... de biztos csak rosszul ismerem fel a mintázatot (igaz "kicsi a minta, csak 1000 db) :

A következő tárgyak(at) találtad: 98 zöld mytokronit, 95 vörös mytokronit, 107 narancs mytokronit, 77 Csatlóskristály, 99 sárga mytokronit, 107 szürke mytokronit, 40 Asztrálszilánk, 106 kék mytokronit, 83 fehér mytokronit, 183 kheszon törmelék, 2 Asztrális csepp, 3 barna mytokronit
Dátum: 2016.07.26. 05:50:13
100:

A következő tárgyak(at) találtad: 6 Lélekgyémánt csomagocska, 11 mytokronit csomag, 9 Platina, 2 Isteni ital, arany Univerzum ládikó, 11 szubplazma, 6 aranydukát, 13 sisakszilánk, 4 Energiakoncentrátum, 7 kiégett őskő, 5 Kisebb portyázás itala, 2 AF pont, Kisebb térkapu stimulátor, 4 hűségszilánk, 4 Fehér kristályital, 4 A vadászat itala, 7 energiatégla, 3 templomkristály
Azt hiszem eljött az a pillanat amikor 2 kedvenc univerzumom összeér. Az egyik Ghalla a másikhoz, meg azért hogy ez miről jutott eszembe, egy kis segítség a wukipédiából :

Midi-chlorians were intelligent microscopic life forms that lived symbiotically inside the cells of all living things.

Így már az uralkodó (császár) is más színben tűnik fel. Végzetúri mivoltomban magamat a Sötét oldalra sorolom, mert másokból energiát kinyerni biztos nem a "D'zsedájok" útja.

A lényeg így könnyebb lesz kivárni az időt decemberig. Köszönöm a fejlesztést
Dátum: 2013.04.29. 05:46:06
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Nincs változás. Talán majd később.
Dátum: 2013.02.20. 05:42:29
Miért érzem problémásnak az állatidomítós feladatot ? Az idomítások számát érzem túlzottnak.

14 "állathely" (ez mindenkinél az "alap"), 14 db idomítás.
A befogás ha vadászol egy szintlépés alatt akár többször is meglehetne, ha vadászol.

Gondolom abban egyetértünk, hogy a magas szintű állatait a feladat kedvéért senki nem fogja beáldozni. (Azok kellenek majd a Bolygó urához (C) ) A küldetés nehézsége a szabad "állathelyek" számától függ.

"20. szint körül a sajtolás nullszoldós". Azt meg kell lépni, 12*20 szintlépés. Nem vagyok optimalizátor és játékon kívül több excel táblát látok mint amennyit szeretnék, de érzésre 6 szabad hely esetén ez egy szintlépésnyi időbe csak akkor fér bele, ha az ember visszafogja magát. Tudom állatfelszerelés, templomkristály, hűségszilánk használatával vagy akár aranydukáttal ez nem gond.

Idomítás idő. Ha nincs állatod, szintlépés után azonnal el kezdesz vadászni, gyűlnek a vadak és akkor egyenként el kezded őket idomítani. Hiába van befogott állatod több is, egyszerre csak egyet. Tudom, akár csak az előbb egyéb erőforrásból az is megoldható hogy ez csak néhány gombnyomásnyi idő legyen, de ezeket az erőforrásokat biztos megéri erre költeni?

Más: a feladatsor jutalmát automatikusan felvehettem szintlépéskor. Az új feladatsor is automatikusan indul ? Vagy szintlépés után ,még a legenda előtt - be kell lépni a menüpontba?
Dátum: 2012.08.09. 13:22:21
VILAG 2

Az aukciósház archívumából:

2012.08.09. az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 0 aranydukátért.

Ha jól emlékszem 12:10 körül volt leintve az aukció, délelőtt még az én 500 ajánlatom volt érvényben. Az értem hogy nem én nyertem, azt nem hogy mi történt. Valakinek valami ötlete?

Most nézem a dukátot is levonta... csak éppen a 10 AFP-t nem kaptam meg... Na akkor levelet is írok.
Dátum: 2012.04.18. 11:36:33
Állatod lépjen szintet 3 portyában, amikor Te támadsz.

Figyelem, ha egy portyában 2 állat lép szintet az egynek számít!

Először bugként akartam jelezni, de tényleg nem 3 állat szintlépését kéri portyából, hanem 3 olyan portyát kér amikor állatod szintet lép.

Szóval valószínű ez volt a szándék.

Azért így is bosszantó:)
Dátum: 2012.02.17. 20:46:59
Igazad van, valamit csúnyán benéztem. Gond az , hogy többször is. Talán nem kellene reggel 7 előtt leülnöm a monitor elé
Dátum: 2012.02.17. 06:44:55
Próbáld ki, és nézd max. élet és varázspontodat.

Talán azért nem feltűnő számodra, mert tápos cuccokba mászkálsz és az azokból jövő sok plusz eltakarja a mínuszokat
Dátum: 2012.02.16. 06:25:00
Ha úgyis hozzányúlnak a kódhoz, talán azon is lehetne változtatni hogy kézadáskor a mágiát és az egészséget levonja, de a segítségnyújtás ablakban ez nem látszik. A választás szabadságát meghagynám a JV-nek:

- Nem vonja le az egészséget és a mágiát
- Kiírja a segítségnyújtáskor hogy az értékek átadása mellett még levonásra került X mágia és Y Egészség

Nagysándori/salamoni megoldás lenne az SK-ra, ha az egészet kivennék a játékból. Én ezért se haragudnék senkire feltéve ha az alábbi két dolog közül az egyik megtörténne:
- Szeretném a Barátság karkötőre fordított erőforrásaimat visszakapni.
- Vagy (legalább) a tárgyat átnevezni, mert egy haszontalan tárgy, aminek még enyhén nyálas neve is van, a leltáromban több mint bosszantó.
Dátum: 2011.12.03. 05:30:13
Lady Alvariel medáljainál nem látszik az aktuális állás... Remélem azért a háttérben számolja hogy mi történik...
Dátum: 2011.05.18. 06:23:53
Nem vagyok portyakarakter, és nem hiszem hogy ültem már valaha 1M LE-n (hogy a tudatturbót ne kelljen átrakosgatni) de

Lehet programozástechnikailag nehéz megoldani, de sok izgalmat (meg persze szélsőséges érzelmeket) hozhatott volna ha, az egy kufárcsapatba, de különböző hordába tartozók a normál portya ablakban üthették volna egymást. Szerintem ez a hiéna viselkedés feldobta volna a dolgot (a győzelemre álló csapat tagjai egymással is próbálkoztak volna a nagy LE reményében, fogytak volna a PP-k és lehetősége lett volna, hogy a 2. 3 stb helyezett hozzon a hátrányán).

Klónkarakterek: Gyengék, az hogy mannareges cuccban, állatok nélkül jönnek az rendben (?), de buzogány és vakítófény kombóval... Ezeket szűrni kellene (és valami szinthez tartozó minimum felszerelést adni nekik)

Evvel együtt is jól szórakoztam, mikor és milyen lesz a következő event ?
Dátum: 2011.04.26. 21:13:55
Lady Agnaesh!

Híveid elsöprik az ellenállást, Katherine és Ericath a porban már, csak Marietta okoz kisebb gondot. De feje holnap hajnalra a sátrad elé kerülhet... Ha őt is elsöpörtük, Lady Alvariel citadelláját ostrom alá vegyük ?


V2-n hatalmas fölénnyel vezet, a tendencia alapján behozhatatlanul... Így ez az event szórakoztató, de kissé egyoldalú. Remélem lesz még benne csavar...

Persze ha az a cél, hogy egy kis koncért mindenki csússzon felfelé, akkor maradhat így is...

Lehet pont a veszteseknek kellett volna kevesebb győzelem a tárgyakhoz...
Esetleg most hogy nagyon vesztésre állnak, a másik 3 kufárlány személyes levélben a legtöbbet ütő Agnaesh híveket megkörnyékezhetné mondjuk X dukáttal, tárggyal, ingyen PP és esemény ponttal, pók bölcsességével, bármivel vagy ezek kombinációjával.

Tényleg ha ütöttem 100-t valamelyik kufárnak és átállok, az össz. győzelem is csökken annyival ? Így szélsőséges helyzetben akár elsőből lehet az utolsó (feltéve ha .... )
Dátum: 2011.04.21. 05:31:23
Támadás itala működik az event alatt?
Harag itala működik az event alatt?
Ha igen összeadódnak a Kufár nemezissel?

Lehet hogy felvetődött már, csak elkerülte a figyelmemet, elég sok lap van már itt
Dátum: 2011.03.06. 07:02:22
Igyekeztem végigolvasni, van amit itt leírok más hozzászólásokban már megjelent...

A csapatokba véletlenszerűen kerüljünk
VAGY Szövetségeseket keressenek meg a lélekkufárok, ne egyéneket... (Ez elismerem a játékvezetéstől nagyobb körültekintést kíván)

A jutalom nem fix, hanem választható legyen (mint Xenonál), ekkor nincs jelentősége annak, melyik kufárhoz áll be a végzetúr/nő.

Az üthetőségi táv kiszélesítése "kufárportya" esetén, természetesen sebzés és gyógyulás kompenzációval.

Ha bármelyik fél olyan felszerelést visel, ami miatt egy normál portyában a védekező fél nem gyógyulna, akkor ne gyógyuljon.
ÉS/VAGY Ha ellene győznek ne számítson háborús győzelemnek. (Buzogányos, vakítófényes csatákat vizionáltam, orrvérzésig vagy megbeszélt időben)
Dátum: 2011.02.23. 09:45:59
Hol beszélhetünk i.e. 3500 táján már civilizációról?
Kis-Ázsia
*Mezopotámia*
Egyiptom
Kína

Kis Ázsiában ie 7000 (Çatal Hüyük, bár vannak akik szerint csak egy nagy falu, Jerikó ie. 6000-ben viszont már város)
Mezopotámia a helyes válasz, Uruk városát meg régebbinek tartják, sumérok viszont (akiktől az első írott emlékek származnak) ebben az időben bizonyíthatóan nincsenek ott
Egyiptom királylista kb. ie 3100-ig, ez Alsó és Felső Egyiptom egyesítésének ideje, A semmiből hirtelen megjelentek a városok, a papok, a művelet földterületek (CIVILIZATION módra, a settler lerakva, induló technológiák: Pottery, Irrigation, Masonary, Roads )
Kína ie. 6000 letelepedett földművelők

India 9000 éve letelepedett földművelők...

Szóval a kérdésre, csak akkor lehet válaszolni ha előbb tisztázzuk mi a civilizáció?
- Földművelés?
- Társadalmi rétegződés?
- Városok?
- Írás?

Jó kérdés mert gondolkodásra serkentett, de mivel nem egyértelmű,nem a kvízbe való.
Dátum: 2011.02.21. 04:32:19
Melyik nem alkohol?

Metanol
benzol
aceton
mentol

Helyes válasz aceton. Ami egy keton. Ez így rendben is lenne DE
A benzol (C6H6) aromás szénhidrogén, alkoholos OH-nak nyoma nincs benne
Mentol: szerintem terpén, de nem zárom ki hogy van alkoholos -OH-ja (meg talán mása is)

Mindezzel együtt törölni. (És kérem a jó válaszért járó %-okomat)
Dátum: 2011.02.15. 05:25:00
1. Tudatturbó EH-n
2. Térkifordító ital ivás
3. Nincs turbó, VF csökkent a tudatturbózott mennyiséggel

info@vegzetur.hu-ra írtam, délutánra remélem megoldódik, csak azért írtam, hogy más ne járjon így.

Módosítás: Kilép belép segített, vagy valamit nagyon elnéztem !
Dátum: 2011.02.14. 05:02:45
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és holnap éjfélkor véget ér.
Szinttől függetlenül bárki nevezhet! Te döntöd el, hogy a 2 nap során mikor végzed el a tesztet. 50 kérdést fogsz kapni, a vadászatnál is megismert módon, a kérdések megválaszolására összesen 15 perced lesz. Attól kezdve, hogy a kvízt elkezdted, végig kell csinálnod, ha meg is szakítod közben, legközelebb már csak két hét múlva próbálkozhatsz. A feladatsor végigcsinálásáért mindenképp kapsz lélekenergiát, szinted és a helyes válaszaid függvényében. A kvízeket a 2 nap elteltével értékeljük ki, és a három legjobb játékos különleges érmet kap, amelynek viselésekor megnő a helyes vadászat kvízkérdésekért kapott lélekenergia! Ha több játékos is ugyanannyi helyes választ ad, akkor a válaszadási idők fognak dönteni. A versenyen természetesen nem kötelező részt venni.
Jelentkezem a kvíz olimpiára (15 percet vesz igénybe)

* Felhasználási feltételek
* Jogi nyilatkozat

© 2008-2011 Beholder Kft. Rendszeridő: 05:00:09

* Kiemelés saját, bár lehet mindig így szokott lenni hogy van de nincs...
Oldal: 123