Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2009.03.02. 07:15:34
Idézet: Rolandus - 2009.03.01. 18:56:19
én jó ötletnek tartom hogy kiválthassak aranydukátot portyapontért, mert van aki nem használja és kárbavéssz, és igy megtudná vásárolni, de miért nem lehet naponta akár többet is kiváltani?


Hmm, mondjuk azért nem, mert öö.... a CSP NAGYSÁGRENDEKKEL DURVÁBB ERŐFORRÁS MINT A PP ?? Röviden ennyi. Nagyon jól tudja mindenki, hogy k**** sokan nem használják a portyát, mert gyengék stb, de az az ő bajuk. Miért büntessék azokat akik portyáznak? Plusz még azokat is akik nem 30, hanem 15 PP-n vannak. Túlzás nélkül állíthatom, hogy masszívan portyás vagyok, és hidd el, nekem is kárbavész rengeteg CSP. Egyszerűen napi 30at nem tudok elhasználni. És akkor mi lesz? Semmi.
Dátum: 2009.03.02. 07:05:39
Ráadásul, pl a 2. világon a karik több mint fele gyémánt. Nem nehéz kitalálni hogy kinek lesz ebből szívás. Mintha nem lenne ígyis elég bajunk
Dátum: 2009.03.01. 22:44:52
Hmm, akkor nem lehetne inkább mondjuk.... +10% rabolható LE is ? Én pl onnantól folyamatosan prémium tag lennék Vagy +mana regen. A HP gyorsabb töltődése nagyon jó, de hiába van HP, ha nincs mana...
Dátum: 2009.02.15. 10:22:56
Gondolkoztam ezen a kvíz olimián, eszembe jutott egy dolog... Belegondoltatok már, hogy az első X helyen állók mindíg 50, vagy ahhoz közeli közeli pontszámmal végeznek? Ennyi okos ember nincs. És sokan egymás után többször is az első 3-ban vannak. És ezek az emberek általában a TOP-ból kerülnek ki. Hogyan lehet ez? Ilyen gyorsan nem lehet használni a Google-t. És nem lehetnek mind ilyen okosak. És röhelyesen rövid idő alatt végeznek a kitöltéssel. Hát hogyan lehet ez? RÁJÖTTEM !
A problémát, amiről írok, minnél előbb ki kéne küszöbölni, mert ez így nem lesz jó...
Na szóval, a recept a következő : Amikor vadászol, kitöltöd a kvízt, itt persze nem baj ha elrontod, a helyes választ megadja. Na most ! A kérdést Ctrl+C Ctrl+V módszerrel lemented pl. egy HTML dokumentumba, és alá/utána a helyes választ. Ugyanezt a következő kérdéssel is, ugyanabba a dokumentumba. Ha ezt mindíg megcsinálod, meglesz az összes kérdés, az összes válasszal. Amikor eljön a kvíz olimpia, csak megnyitod a dokumentumot, Ctrl+F , kiadja az első kérdést, neked viszont nem kell gondolkodni, Ctrl+C a kérdésre, Ctrl+V a keresés mezőbe, és így pár MP alatt megvan a helyes válasz.
Na most így nyilvánvalóan mindíg ugyanaz a pár ember fog elöl végezni, a többieknek nincs esélye.
Hogy lehetne ezt kiküszöbölni? A kvízolimpiára új/újabb kérdéseket kell berakni, vagy legalább egy részüknek ilyennek kell lennie.

Ha ez nem valós veszély, és csak képzelődök, szóljatok... de nekem gyanús, hogy mindíg ugyanazok az emberek, 50 ponttal.
Dátum: 2009.01.06. 18:52:14
Ha külön választanák, minek venne akárki is prémiumot ? xD
Dátum: 2009.01.02. 11:28:12
Ehh, jó a játék, csak kételkedem a szmájlik nemi hovatartozásában >_> + kéne olyan opció, hogy a bemutatkozásokat lehessen jelenteni, ha valami probléma van velük. Na persze igazságot szolgáltatok én, eddig akivel probléma volt mindíg bevertem, de hát mégsem ugyanaz mint egy "Jelentés" gomb. Bár valszeg úgysem valósul meg, a sok kis homo arra használná h aki beverte jelenti és röhög a markába.
Dátum: 2008.12.23. 20:59:34
Így éppen hogy sokkal kevesebb őskövet vennének, hiszen mindenki megkeresné vadászatból. És akkor a lopás szakértelem? Onnantól igazit lop ? Vagy eltöröljük ?
Dátum: 2008.12.06. 20:36:36
Hogyne, a 8 óra szórakozás helyett nem kaphatnék inkább 1000 LE-t ?
Dátum: 2008.12.06. 18:26:48
Lenne néhány észrevételem:
-Hordaváltás: Nem értem, miért kell vele a 15. szintig várni, és miért kerül 50 őskőbe... Bár engem nem érint a kérdés, de ha pl holap leesik, hogy gyémánt vagyok, de az isten is zafírnak teremtett, akkor miért kell várnom 15. szintig ? Meg 50 őskő az fenemód sok szerintem... Lehetne úgy esetleg, hogy minnél alacsonyabb a szint, annál olcsóbb, és egyre drágul. Utána meg pl 25. szinten eléri az 50-et és onnantól nem drágul tovább.
-Szakértelmek: Lehetne valami olyan opció, amivel vissza lehet szedni őket? (Még ha esetleg nemis kapnám vissza az összes LE-t amit ráköltöttem). Mert bizony az elején nem tudja az ember, hogy mi is kell neki, és utána jól megbánja, hogy kitolt valamit. Persze két váltás között el kéne telni 1-2 hónapnak, hogy ne legyenek visszaélések ( pl egyik nap 30as csapdakészítéssel fogok állatot, másik nap találok egy jó célpontot és 30as kreatív affinitással megyek rá).
Dátum: 2008.11.23. 16:56:56
Pedig sajnos, egy ilyen játékban , akik pézt költenek rá, MINDÍG erősebbek lesznek. Pont.
Vegyük a te verziódat: Mindenkinél ott figyel a(z alapból prémium) felszerelés, és hiába kapok több CSP-t, ha a random miatt, ami ugyanolyan felszerelésben lévő embereknél igen jelentősen fennáll, a csatáim 50%-át elbukom.

A játék igenis ingyenes. Akkor lesz fizetős, ha pénzbefizetés nélkül be sem tudsz logolni.
És akárhogy csavarjátok/fordítjátok ki az "ingyenes" szót, a játék akkor is ingyenes.
/ Még írta itt valaki, hogy aki pénzt fizet be, az csaló. Egy szó : LOL ! /
Dátum: 2008.11.23. 12:37:33
Szeretném jelezni a játékvezetés felé, hogy jónéhány rabszolga-kari van jelen a játékban. Elég csak megnézni a toplista végét LE differencia szerint rendezve. Vagy a toplista elejét építés szerint rendezve...
Jó lenne ez ellen valamit csinálni szerintem, mert ez így nem állapot.
Szerintem a méltó büntetés ez lenne:
Rabszolga kari = Bann
Rabszolgázó= Bann
Rabszolga által beépített LE levonódik 125%os arányban a lélekkútból, hogy eszükbe ne jusson mégegyszer ilyen.
Ha valakiről többször is bebizonyosodik, hogy rabszolgázik (Bann után újra kezdi és ugyanúgy rabszolgázik) IP Bann.
Reklamáció nem lehet, mert mindenki elfogadta a felhasználási feltételeket.
Ennyi.
Dátum: 2008.11.22. 10:31:26
1. HSZ-em... Úgy érzem, ideje kifejtenem a véleményemet néhány dologról.
"Szintviszamaradott karakterek"
-Nem értem azzal mi a probléma, ha pár embernek leesik, hogy folyamatos vadászattal a velük azonos szintűek ellen kb 50% eséllyel nyernek. Ha portyázik mellé ez valamivel több. Ha viszont csak portya megy, egy idő után szinte fixen győz. >>Mégtöbb LE. Tehát a szintjén erős lesz, felülről sem támadják be olyan szívesen. Egyesek ezt aljas dolognak tartják. De miért? Ha senki nem lenne olyan hülye, hogy a megmaradt LE jét nem építi be, akkor ez az egész nem működne. Ha valaki sorban 3szor nem rabol tőled semmit sem, nem fog tovább támadni valszeg. A míg vannak sok LE -vel álldogáló karakterek, működőképes lesz a portyázós módszer. A múgyis kb 1 hét alatt lehagyják szintben a visszamaradottakat, nem háborgatnak többet. Akkor, kérdem én, mi velük a probléma? Szerintem előbb mindenkinek maradnia kéne kicsit az adott szinten, mielőtt továbbmegy. Így elkerülhető, hogy "farmoljanak" rajtad. Top player már úgysem lehetsz, miért ne legyél erős a saját szinteden?
Nem szeretek vadászni, mert a random néha megdob ilyen jókis 10 LE-s szörnyekkel... 4. szinten. azt oszdd el a 3 TPvel, ami érte jár. 3 egész valamennyi LE/TP. (lehet hogy 4 TP jár érte, de akkor még rosszabb az arány.) Ezzel szemben portya: Velem egy szintű ellen egy igen karcsú 100 LE minimum szokott jönni. És 2 TP. 100/2= 50 LE/TP. És általában nem ennyit kapok, hanem 200-300 LEket.
A hülye is látja, hogy melyik éri meg jobban.
A legnagyobb vadászatom eddig kereken 100 LE volt. (kb évente ha előfordul ilyen alacsony szinten ). +3TP . 100/3=33. A portya még ígyis jobb.
Összegzés: Full vadászattal száguldasz a szintek közöt, de gyenge leszel, ne lepődj meg a farmolnak rajtad.
Full portyával erős leszel a szinteden, de nem leszel élenjáró/magas szintű.
Én az utóbbit választottam.