Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2009.09.27. 19:53:39
CSP elvesztésétől nem gyengül a karakter, hiszen a LE/TP arányra ez nincs befolyással.
Dátum: 2009.09.19. 14:03:25
Azt a cuccot ami nézte hogy érkezett-e új HSZ a topicba mióta legutóbb nézted mikor kapcsolják vissza ? Mert így nélküle eléggé átláthatatlan a fórum...
Dátum: 2009.09.18. 18:02:56
Lehet, hogy odafönt csak a célpontok száma a lényeges, ami így valóban nőne is, csakhogy a playerek 95%-át nem az érdekli, hogy minnél több üres TPért portyázhasson, hanem hogy LEt hozzon a célponttól, ezt viszont nullaközeli értékre redukálná a vadászat idejének felezése (vagy egyszerűbben: a mégtovább való csökkentése!). A t0pper hozzáállás megint...
Dátum: 2009.09.15. 23:12:59
Valóban le lett butítva, méghozzá undorító mértékben.
Dátum: 2009.09.12. 22:57:46
Na látom a T0P már megint nem tud a seggén maradni Itt rinyáltok állandóan hogy túl sok idő kell a játékra, miközben ez nem fedi a valóságot. Naponta benyomni a vadászatot és elkölteni a LEt 15% alatt semmi időt nem igényel. A top pozíció megtartása igényel sok időt. Ti választottátok ezt a stílust, tudtátok hogy mivel jár... Nem a játékot kell hozzátok igazítani. Meg eleve ez a petíciós névlista is egy röhej... Azúr Elit TGY taglista Ctrl C Ctrl V ? lol...
Megy a rinya állandóan hogy sok idő kell a játékhoz, de érdekes módon, egyeseknek itt az irreálisan sok időt igénylő játék mellett még 3000+ postra is futja a fórumon... Kit akartok átverni ...?
Meg az idióta történeteitek, hogy "elesettagyereka jáccótéren ÉSS kikellettmenni ÉSS eloptákaLEEEt....tűrhetetlen blahh blahh..." . Egyéni szoc problem. Miklósnak is megvannak a maga problémái biztosan, ő mégsem érvel ezzel a fórumon hogyha el van maradva fejlesztésekkel.
Amúgy megmondjam mi igényel(t) sok időt ?
Még régen, amikor még nem petíciózta ki a kivégzést a Felnőtt, Játékért Fizető Emberek Társasága, és ennél fogva megérte póknak lenni, én 5kor keltem, hogy időben portyázhassak. Amíg nem voltam otthon addíg a tesóm portyázott, kenneleztette az állatot, stb. Hazaértem, gép elé be, portya, egészen lefekvésig, óránként ránéztem a gépre. Olykor ez hajnali 2ig nyúlt. (persze közben csináltam mást is ...)
EZ igényelt sok időt. Fogjátok már fel végre, hogy senkit nem érdekel, hogy mi van veletek ott fent, a játékosállomány elenyésző százalékát alkotjátok.

Ja igen, és itt valaki seggnyalózott még a topic elején, hát üzenem neki, hogy szerintem inkább seggnyaló az, aki az ilyen és ehhez hasonló egyoldaló fejlesztéseket kisírja, mint az, aki a KIBASZOTT JÁTÉK SZABÁLYAI SZERINT próbál játszani, és nem azt nézi állandóan, hogy hogyan sírhat ki olyan "fejlesztéseket", amikkel könnyebben megtarthatja a T0P pozícióját.

ámen
Dátum: 2009.09.10. 18:54:44
Ezek nagyon jók, több olyan is van, amivel a T0P kb örökre beragadna
Dátum: 2009.08.29. 12:28:04
Az a gond, hogy ilyen tárgyakat eleve be sem lett volna szabad rakni... Hosszú távon biztos hogy borítják az egyensúlyt, és ráadásul csak úgy lehetne kompenzálni, ha mindenkinek lenne, vagy elvenni, de abból ugyanúgy anyázás lenne... Vagy meg lenne szabva egy max. LE érték amit megtakaríthatsz vele. Vagy adjon valamilyen hátrányt, de hogy mit, hát ötletem sincs...
Megjegyzem a küldiért +LEt adó cuccok ugyanilyen egyensúlyromboló potenciállal bírnak ,csak ott nem ilyen látványos a dolog. Ha valaki nem lett volna lusta új küldiket kitalálni akkor ez annyira lenne reális veszély mint a sertésinfluenza, ám most a naponta megoldható ismételhetőkkel (vagy legyen 2 nap, kössetek belém...) felgyorsult a dolog.
Dátum: 2009.08.25. 23:07:53
Nem tudja valaki hogy mi okozhatja azt, hogy a fórumból eltűnt az összes "ugrás az első olvasatlanra" felirat ? Vagy nektek megvannak ?
Dátum: 2009.08.06. 22:22:07
Most kaptam az infót, hogy aki győz, az átválthat a kristály hordára, de a bónusza megmarad, de viszont nem építheti a kristályok spec épületeit.
De ha belegondoltok ez nagyon durva aki ezt megnyeri örökre elhúzhat, gondoljatok már bele mennyi üthető célpontja lesz.
A játékvezetés ezt nyílván azért csinálta így, mert fel akarták kicsit turbózni a leggyengébb hordát, a zafírt. Hát nem csodálom hogy gőzerővel nyomja az Azúr, mondjuk ők pont nem gyengék...
Dátum: 2009.08.06. 22:01:07
Ez a kocka kurva nagy ötlet, szerintem így ahogy van be lehetne rakni.
Dátum: 2009.08.06. 20:57:38
Nem szórakoztató?? Olvasd végig ezt a topicot, én szétröhögtem az agyam Főleg Faktoron, akiből pár pillanatra előtört a régi énje.
Dátum: 2009.08.06. 17:50:57
Nem, a gyémántnak nincs bónusza. Ha meg alacsony szintet nézünk, ahol valóban van, eltörpül a többi horda bónusza mellett.
Dátum: 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...
Dátum: 2009.08.05. 09:46:38
A svájciban mindenki harcol mindenkivel, és a végén az összesített eredmény dönti el, hogy ki lesz a győztes. Az egyenes kiesésben pedig összekerülsz valakivel, a győztes továbbjut, kap új ellenfelet, a vesztes kiesik és nem harcol többet. Aki a végén megmarad az a győztes. Ennyi, asszem
Dátum: 2009.08.04. 22:17:00
Igen, ez nem csak a kereskedelemmel van így, amit mindenki kitol, az olyan mintha senkinek sem lenne. Például: spektrális, sajtolás, csapda, stb. És az egész játék ilyenekre épül...
Dátum: 2009.08.04. 16:42:42
Na várjunk várjunk... a kritikus varázslatnak nem dupláznia kéne a sebzést ??
Dátum: 2009.08.04. 11:24:06
Hagyjad, szegénynek még csak 3 tétele van
Dátum: 2009.08.03. 18:50:40
Már belőlem is nagyon régen kikívánkozott egy ilyen szösszenet, de nem akartam lerontani a pontszámomat... Köszönöm hogy ezt leírtad, élvezet volt olvasni Szerintem nagyon sokan vagyunk akik ezzel egyetértünk, néha eléggé kicsapja a biztosítékot hogy egyesek ott "fönt" milyen pofátlan módon próbálják hülyének nézni a többieket...
Dátum: 2009.07.21. 19:19:21
Idézet: Spider - 2009.07.20. 15:15:47
Képzeld el, lenne a világon egy gomb, amit ha megnyomsz, minden ember elveszít vagyonyából egy eurónyit, te pedig az így összegyűlt pénz felét megkapnád.
Képzeld el, milyen hatamas vagyonod lenne egyetlen gombnyomásból. Jó lenne, ugye?
Képzeld el, ezt a gombot többször is meg lehetne nyomni.
Képzeld el, ott állsz a gomb előtt. Megnyomnád?
Képzeld el, ezt a gombot bárki bármikor megnyomhatja.
Képzeld el, mi lenne a világgal, ha mindenki nekiállna nyomkodni.
Képzeld el, ezen a gombon van egy felirat: "visszafogott fejlődés".


Remélem ezt még te sem gondoltad komolyan...
Véleményem szerint a probléma több dologból tevődik össze:

-Tárgyakból kb 2-3x annyi védekezést lehet szerezni, mint támadásból
-Az IQ 2 az egyben tulajdonság, aki spellre gyúr annak eggyel kevesebbet kell fejlesztenie.

Megoldásként először is a tárgyakon kéne változtatni, hogy ugyanannyi támadást/védelmet adjanak, vagy szériánként változhatna, pl egyszer több TÁM-ot adnak, 6 szinttel később meg több VÉD-et... Mondjuk talán ez meg is oldaná a problémát.