Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wolfia

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.14. 17:12:27
Hogyan gyógyíthatnám fel az állatomat? Én küldtem pihenni, vidítgatom, kapott tárgyat de csak amortizálódik lefele.
Dátum: 2009.03.11. 20:25:05
A Diamond angyalok szövetségébe keresünk tagokat. Kezdő is beléphet. A szövi legfőbb jellemzője a demokrácia. Közösen alakítunk ki minden szabályt.
Dátum: 2009.03.03. 22:31:39
A Diamond angyalok szövetségébe tagokat keresek a 2-es világból. Ha érdekel jelentkezzetek!
Dátum: 2008.12.14. 21:40:27
Köszi feltétlenül kipróbálom. Elegem van, ma kb. 10-szer kellett újraindítanom az XP-t. Ráadásul borzasztó lassú. Mégegyszer köszi!
Dátum: 2008.11.24. 16:07:04
Szerintem az ország jelenlegi helyzetét az EU-s csatlakozással magyarázni badarság. Viszont rengeteg olyan támogatás és pályázat van amit máshogy nem lehetne munkahelyte3remtésre, foglalkoztatásra, képzésekre... fordítani. Persze én ezt úgy írom, hogy a civil szektorban dolgozom, de ez is egy szempont!
Dátum: 2008.11.24. 15:57:03
Én évek óta pénzügyi válságban vagyok Szerintem vannak itt is tehetséges politikusok, de sz...-ból nehéz várat építeni. S már a rendszerváltás éveiben is eléggé a béka segge alatt volt az ország. Nem hiszem, hogy a válságokból bünbakok keresésével ki lehet jutni, s jelenleg észrevételeim szerint nálunk ez megy. Ja és még valami nem olyan rosszak a magyar emberek, mint ahogy lentebb olvastam. Vegyük már észre végre a jobbat is (Ha kell keressük is!) !
Dátum: 2008.11.24. 15:46:25
Nekem jelenleg Windowsom van, próbáltam Linuxokat, de a vodafonos modememet egyszerűen képtelen voltam beindítani. Különben nagyon tetszett az Ubuntu például, már azért is, mert a jelenlegi gépem igencsak gyengécske, s az tökéletessen működött vele. De a modem telepítést képtelen voltam megcsinálni, hiába kergettem a programokat valamilyen csomag mindig hiányzott. Egy hét után feladtam, hiába béna vagyok... A honlapot pedig szerkeszteni kell, s a szervezeti munkát is meg kell csinálni. Ha tudtok olyat amiben élből benne van a vodafonos net azonnal cserélek
Dátum: 2008.11.24. 14:29:33
A boldogság számomra az utóbbi időben az apró örömök megtalálása. Egy szép naplemente, unokáim öröme, egy jól sikerült dologért kapott elismerő szó.... Ezek észrevétele nélkül nem lehet senki boldog.
Dátum: 2008.11.24. 14:19:15
Nagyon szeretek olvasni, de sajna csak a könyvtár maradt. Egyszerűen nem tudom megvenni, négy gyerek és két unoka mellett. Örülök, ha az unokáknak tudok könyvet venni, szeretném, ha megszeretnék az olvasást. Nekem nagyon sokat adnak a könyvek, nem maradhatnak ki ebből!
Dátum: 2008.11.24. 14:09:41
Sziasztok! Üdv mindenkinek, időm végtelenné vált, most dobtal ki a Gladiatusból multizásért. A másik karakter a lányomé volt, ráadásul ő a suliban regisztrált... Na mindegy, szóval most jobban ráérek, egyébként nagyon tetszik a Végzetúr. De még nagyon az elején vagyok. Egyébként szép napot és hetet mindenkinek!
Dátum: 2008.11.16. 01:12:08
Új vagyok, nemrég regisztráltam. Remélem jó társaságot is találok a jó játék mellé. Üdvözlet mindenkinek!
Dátum: 2008.11.16. 00:40:26
Elvállaltam az első küldetésem. Három apró szörnyet kell elejteni. Mi számít apró szörnynek? Azóta már legalább 10 vadászaton túl vagyok, s még mindig semmi eredmény.
Dátum: 2008.11.16. 00:28:39
Szerintem én lehetek a legkockább. Délelőtt honlapokat szerkesztem (egy saját, egy munka), közben intézem hivatalos dolgaim a neten. Délután Gladiatus és most már Végzetúr. Tartalomkereséssel tuningolva a honlapokhoz. Estefele szigoruan az unokám aktuális mesehősének kergetése a neten (hiába kiköveteli, ilyen a nagyik sorsa). Utána még egy kis szórakozás a játékokkal miközben élvezem, hogy népes családom alszik végre, vagy tévézik, tehát teljes a nyugalom.
Oldal: 1