Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Red Tiger

Oldal: 1
Dátum: 2015.08.16. 13:02:03
Szeretném megkérdezni, hogy a nemlétező Behlder Könyvkiadó (már lényegtelen hogyan kellene, vagy már nem kellene írni) fog e még valamikor kiadni valamit? Elég sok sorozatot elkezdett, de leállt. Csak hogy mennyire lehetett volna számítani rá.
Dátum: 2015.04.22. 00:33:01
Az vagyok. de ezeket csak egyesével lehet nyitogatni..
Dátum: 2015.04.20. 11:14:33
Olyan fejlesztés nem lehetne, hogy a sok időszakos vackot (tavaszi kispárna, locsolós ágynemű, karácsonyi tollpihe, szüreti butykos és hasonló baromságok) egyszerre kinyithatók/felhasználhatók legyenek? Baromira semmi kedvem annyi vackot nyitogatni. Összesen már 100 felett vannak ilyesmijeim. Nem lehetne valahogy megoldani hogy egyszerre kinyíljanak?
Dátum: 2012.04.20. 00:42:54
Én itt javasolnám hogy ba....-ák ki a pi...-ba azokat akik bármi kisegítő sza..-t használnak ami lassítja ezt a sza.kupacot. A játékélmény lassan a 0 alá esik annyira, hogy száz év is kevés lesz ahhoz hogy visszatornázzák magukat ahhoz hogy kiérdemeljék a sza. jelzőt. A játék szinte áll, és már tele a tököm a különféle indokokkal, ki miért csal, vagy szerinte nem csal. Kinek van kedve arra perceket várni jó net mellett, hogy betöltsön valami, mert néhány elkapatott hulladék azt csinál amit akar. Egy értelmes játéknál ez lenne az alap, itt meg ajnározzák is a gyennyzsákokat. Basszák ki őket a redvásba, vagy játszanak maguk, ne segéd progikat használjanak. Ha nélküle nem megy nekik, húzzanak oda, Ahova gondolom.
Dátum: 2011.12.24. 15:09:03
Vagy csak szokás szerint elbaszták. Esetleg karácsony után jön egy üzenet, hogy sorry. Már hozzá lehetne szokva mindenki hogy így a hosszú szünetek alatt valami elbaszásra kerül. Programozó meg csak akkor lesz (mivel ő is karácsonyozik) mikor már tárgytalan az egész.
Dátum: 2011.05.01. 10:21:15
Nem tudom ki a programozó, vagy ki felel érte, de elkezdhetne dolgozni, és kiszedhetné a kufárnál a listából azokat, akik mindegy miért, de nem támadhatóak. Ott azoknak kéne szerepelniük, akik támadhatóak. Nem a többinek. Elhiszem hogy nem szeret dolgozni, ha munka nélkül is megkapja a pénzét, de kapja már össze magát az illetékes, vagy húzzon el oda ahova én kívánom.
Jogfosztás: Ha öltél veszísd el az élethez való jogot (nem kapsz halálos itéletet, DE a törvény többé nem védi az életed, aki akar kinyír.Nem kap büntetést, hisz téged nem véd a törvény)
Ha megkínzol valakit, a te testi épségedet sem védi senki. Megerőszakolsz valakit? MINDEN jogod oda. Sikkasztasz, lopsz, rabolsz? oda a magántulajdonhoz való jogod. Ha valakinek tetszik a ruhád? húzzák le rólad. kell az órád? vigyék.
Valamint kollektív családi büntetés. Ha lopsz, rabolsz, sikkasztassz, addig vigyék az egész család javait, amíg kamatostól vissza nem vesznek mindent. Mien már az, hogy én ellopok mindent, masjd mivel nincs semmim, a tulaj nem kap vissza semmit. Csak mert hírtelen egy 3 napos csecsemőnek miliói vannak? vagy a feleségnek, unokának, szülőnek? MINDENT vissza. Ha nem tetszik nekik, verjék ki az elkövető családtagból.
Nekem igazán csak egy dologgal van bajom az igazságügyben, büntetőügyben. Az ALKOTMÁNYOS JOGGAL.
Igenis szükséges lenne a jogfosztás, mint büntetés.
Nehogy már egy pedofil ilyen-olyan joga fontosabb legyen mint az áldozata joga volt. Beteg? Miért nem ment orvoshoz előtte? TUDTA hogy nem normális. A pedofilokat kasztrálják. A gyilkosokat (amennyiben nem önvédelem) öljék meg. A gyilkosok sírnak, hogy hosszú a büntetés? Az áldozata hány év után szabadul a halálból?

Amíg egy egy elitélt joga többet ér, mint az áldozatok jogai, addig semmit sem érnek a törvények, ítéletek.

Rossz a börtönben/fegyházban/nyaralóban, stb? Vajon az áldozatoknak mennyire volt rossz? A büntetés az büntetés kéne hogy legyen, nem új esély, meg egyebek. Olyan büntetések kellenének, (és persze olyan felderítési rendszer) amik elrettentik a többieket a hasonló tettektől. Nem érdekel mennyire szenved egy pedofil, erőszektevő, gyílkos. Az áldozatai is szenvedtek. Én velük érzek egyet, nem az elkövetőkkel. A magyar törvények viszont ahelyett hogy falak lennének, akik védik a lakókat, kapuk, amik enmgedik az átjutást annak, aki esmerik a helyüket.
Dátum: 2009.12.21. 00:17:05
Miért nincs legalizálva? Ha itt megtámadnak, és te védekezel, akkor a törvény szerint bűnt követsz el. Ha mást védessz meg, akkor még rosszabb, mert az önvédelmet sem hangoztathatod.
Egy ismerősömet megtámadták. Mivel visszaütött, őt is eljárás alá vonták garázdaságért. Megmondta a rendőr világosan. Nincs jogod visszaütni, mert akkor ugyanazt a bűnt követed el.
Ha a valóság így meg, a multiszerver nem is oan rossz ötlet szerintem.
Dátum: 2009.12.21. 00:01:49
Nekem lenne egy javaslatom. Minden hasonlót megoldana. HA a top érdekeltségből (a toppos x+n. multija is beleértve) kinyitja a száját egy javaslatra ami rajta kívül sokakat szivat, lőjjük le. Eddig senki nem sírt ezért (és sok másért) de a topnak feltünt hogy jön egy generáció, aki ha neagy isten megközelíti, már nem lessz oan egyszerűen eltaposható. Legyen az a szabály hogy csak oan szabályváltoztatás lehet mostantól, ami a toppot szivatja. Én nem vagyok pók (szerintem) de lehetnék. Csak hát engem az nem hoz lázba. De amiért nem vagyok az, még nem jelenti azt hogy keresztbe akarok tenni neki. Ami most itt megy a jellegzetes magyar mentalitás: Mindegy mi van, csak másnak szar legyen. Ha nem tetszik valakinek, hogy mások alacsony szinten erősek, töröljenek, és csinálják ők is így. Nincs akadálya
Dátum: 2009.12.20. 23:44:49
Ha ien értelmetlen korlátozásokaz akartok bevezetni néhány kiélt ....... kedvéért, akkor azt is tegyétek lehetővé, hogy a nagyobb karakterek a kisebb epikus cuccaikat kp-ért átadhassák a szövetségi társaiknak, vagy legalább egy szövetségi aukciós házban licitálhassanak rá. Mert különben egy-egy új játékos soha nem szerezhet epikus holmit, mert nem tud majd lépést tartani a nagyok epik ölésével. Ha már újjakat nem tudnak szerezni, akkor a régieket kaphassák meg, amikhez a szintjük megvan. Igaz eladhatóak dukátért a holmik, de ha a magasról le....-t társaink kinyígásának eredményeként a kezdők nem kaphatnak többé epik holmit, inkább nekik adom, amit nem használok.
Dátum: 2009.12.19. 23:28:42
Javaslom a multi szervert. Mindenki annyi karival megy amennyivel akar. 4-5? ami az idődbe belefér. 4-500 szövetség, amiket 1 játékos karakterei tesznek ki. Érdekes háborúk lennének. Úgyis tele vannak a szerverek multikkal, és különféle szívszorító történetekkel, hogy ez a 1x. testvérem karija, de mivel én fizetek, ne tessék kitiltani. No itt aztán annyit csinálna kariból mindenki amennyit akar. Kikötés, hogy írd rá a karilapra kinek a multija vagy.
Dátum: 2009.12.19. 22:59:04
Külön írom mert más.

Miklós azt írta, a prémiumosok védelmét szolgálja a terv. NOS. ÉN PRÉMIUMOS VAGYOK. Veszek köves holmikat. Más szóval költök. DE!!!! furcsa módon engem nem zavart az eddigi helyzet. Miért van az hogy mindíg ugyanazokat zavarja? Mi van akkor ha neagy isten szinte mindent megépít egy szövi? akkor az oda bekerülő játékosok nem vehetnek semmit?? Mert már nem igen lessz mit építeniük. Persze jönnek majd új épületek (ovoda, iskola, posta-bármi, csak építs) Miért csak olyankor kezdenek el változtatni valamin, ha a topp néhány tagját zavarja valami?? Ha csak a pénzen múlok, válalom hogy fizetek valamennyit, ha végleg törlik a topposok karijait, őket meg kizárják. A játékban nem a holmikkal, a szabályokkal van a gond, hanem a top-al. Minden játékban ez van, nem csak itt. Mindenhol a TOPP keveri a sz..-t. Ha nem a topposok, prémiumosok érdekeit néznék, talán élvezetesebbé tudnák tenni a játékot hosszú távon. Akkor talán (TALÁN!!!) több játékos jönne, és többen is fizetnének. De ott ahol kéthavonta kell karakter felépítést váltani esetleg mert néhány ...... kisírja, oda ne várjanak sok fizető játékost. MERT HA MEGVESZEK VALAMIT AKKOR EL IS VÁROM HOGY HASZNÁLNI TUDJAM.
Dátum: 2009.12.19. 22:11:32
Nekem az a meglátásom, hogy minden ien "fantasztikus"újítás mindíg ugyanazoktól jön. Én azt javasolnám teljes komolysággal, hogy az ienektől vegyenek el mindent, a karaktereiket töröljék, őket magukat meg húzzák le a wc-n. Miért van az, hogy mindíg ugyanaz a pár nagyokos szivatna mindenki mást? Ha nekik nem tetszi ami van, hadják abba a játékot, és távozzanak. Ha egy szövetség valakit segíteni akar, és odaadna valamit egy gyengébb tagjának, hát tegye. Engem nem zavar. Akit meg igen az mennyen máshova. Akkor én meg javaslom bevezetésre a szövetségi raktárat, ahol csereberélni lehetne a tagok között a holmikat. Nem tetszik? És? másnak meg a ti nagy ötleteitek nem tetszenek.
A biztosítokról. Az OTP biztosítójánál van a cégemnek (ahol dolgozom, nem az enyém a cég) biztosítása. Tavaj junius-julius-ban betörték munka közben a fejem. A cég azonnal felvette a kapcsolatot a biztosítási ügynökkel aki a cégünkel foglalkozik. Ma még egy forintot sem láttam.
1: az ügynök töbszöri üzenet után sem volt hajlandó jelentkezni.
2: ezév májusban még nem is jelezte a biztosító felé(mikor már minden papír nála volt hónapok óta) hogy egyáltalán történt valami.
3: mikor már személyesen mentem be a biztosítóhoz, megkerülve a kapcsolattartót, akkor derült csak ki, hogy nem is szólt a biztosítónak. Azzal védekezett hogy hiányzik egy igazolás, hogy ott dolgozom. hozzáteszem az volt az egyik első papír amit megkapott. megkapota megint. Közölte hogy 15 nap múlva megkapom a pénzt. Egy hónap múlva megint bementem, kiderült elutasítottak (erről elfelejtettek értesíteni) mert nem kapták meg a papírt hogy törésem volt (teszem hozzá 4 helyen tört el a járomcsontom.)
Leadtam újra kb másfél hónapja. Azóta megint semmi. Amikor meg az ügynököt kerestem, hogy "elbeszélgessek"vele anyit mondta, nem tudják hol van. A munkaköre miatt nem köteles bejárni.
Ezek után hogy lehet megbízni egy biztosítóban?? De egy tuti. Ha elkapom a kapcsolattartót kiderül neki mennyi idő után fiztnek majd a törései után. Mert hogy azok lesznek neki az tuti.
Dátum: 2009.05.05. 17:06:31
Szerintem sokat ront a helyzeten az is, hogy a kiadók is gyakran csapdába ejtik magukat. Régen azért szerettem a Beholder könyveit, mert ha azt mondták hogy ekkor vagy akkor kijön egy könyv akkor az kinn is volt. A megadott időben mentem és megvettem. Volt hogy hónapokra előrre napra pontosan meg volt a dátum. Aztán minden megváltozott. Csúszott a kiadás, (néha igen sokat is), romlott a minőség, stb. - igaz ez minden kiadóra igaz volt -
Annak idején válogatás nélkül minden fantasy és sci-fi-t megvettem. Ma erősen szelektálok. Az árak mennek felfele, A kiadás bizonytalan, a minőség romlik. Ma már új sorozatot csak akkor kezdek el megvenni, ha már több része is kijött. Megveszek egy részt, tetszik. Megveszem a következőt, tetszik. Aztán nincs tovább. Nem adják ki a többit. A sztori érdekelne, de nincs több. Ezen berágok, és legközelebb inkább már meg sem veszem a következő sorozatukat. Minek, hisz az is félbe marad. Akkor már inkább el sem kezdem, és nem csalódom.
Dátum: 2009.04.13. 16:24:58
Csak mire észre vettem a dolgot már vagy 20 alkalommal felvettem. Létezik ez? remélem nem kapok érte semmit.
Dátum: 2009.04.13. 16:13:45
Nem tudom hiba e, de a kvízen belül bármennyiszer lemondhatok a kérdés feltevéséről, és megadja a LE-t érte. Gondoltam inkább szólok, minthogy kapjak érte, hogy nem tettem meg.
Dátum: 2009.01.07. 13:35:32
Az egyik kvíz kérdés hibás Azt kérdezi hogy meik európa legmagasabb pontja, és a Mont Blanc -ot jelöli meg erre. Viszont a valóságban nem ez lenne. Az igazi Elbrusz a kaukázusból. Mivel az még európában van. Így viszont rosszul van feltéve a kérdés, nem?
Oldal: 1